CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

drndapetka
14. zář 2011

@lenceslava jinak každá neschopenka musí mít diagnozu, aby to mohla doktorka předat sociálce, ale asi Ti neřekla, co Ti tam napsala 😉

lenceslava
14. zář 2011

@bobecek79 tak to nemám obavy,budeš mít pěkný počet vajuch.A té narkozy se opravdu nemusíš bát.je to brnkačka. Hlavně si vem sebou pitíčko a lehké jídlo.

lenceslava
14. zář 2011

@drndapetka ale já v těch dvou co mám u sebe(jednu bude dávat zítra manžel do práce) nemám nic napsanýho.A sestřička to vypisovala předemnou,všechny části.








lenceslava
14. zář 2011

@drndapetka aha to je dobrý.

drndapetka
14. zář 2011

@lenceslava http://ferovanemocnice.cz/lekarske-posudky-a-ne...

Tady se koukni, je to tam vše napsané 😉

drndapetka
14. zář 2011

@lenceslava já v té své ani v té, co jsem posílala do práce diagnozutaky neměla 😉 tu má mudra napsanou u sebe a musí jí sděit sociálce. Mě řekla , co mi tam napsala. ta Tví si asi vymyslela něco líp solidního, když Ti dala tak dlouhé vychajdy 😀

bobecek79
14. zář 2011

@lenceslava holky,jste super,taky budete mít u mě podporu 🙂 . Já všechno podstupuji poprvé,tak se tak ptám a všechno prožívám.... 😉 . A k té neschopence,mě ji vystavovala moje gynek. a až jsem přišla domů,tak jsem se dívala co si nechat a co poslat zaměstnavateli a taky tam nemám vyplněnou diagnozu. Nějak jsem to neřešila,tak nevím....

bobecek79
14. zář 2011

@lenceslava
na nesch. do práce se diagnoza nepíše,to vím,tam na to není ani políčko. Zaměstnavateli po tom může být prd.... 😀

drndapetka
14. zář 2011

@bobecek79 i když jsi ještě nebyla v nemocnici, tak se nemusíš opravdu bát. V Unice jsou skvělí, umí povzbudit a utěšit, navíc si tam s sebou na pokoj můžeš vzít manžela (přítele), já ho tam měla a když jsem přišla do pokoje po punkci, tak tam byl, čekal na mě 😉 Já po narkoze nikdy nemůžu spát dál, každej říká, že je člověk ospalej, já jsem spíš jak nafetovaná drogou 😀 , takže já nikdy po narkoze nespím, manžel seděl vedle mé postele na židličce , hladil mě po ruce a povídali jsme si. je teda pravda, že polovinu z toho, co jsme si říkali si napamatuju 😀 Sestra mi přišla vynadat proč nespím, tak jsem jí řekla, že nemůžu, že mi to nejde, že to tak mívám po narkoze, že usnu až večer doma, tak mě pak říkala, ať se teda napiju a dám si třeba banán, pokud mi není blbě od žaludku - někomu bývá blbě a může zvracet, já bych po narkoze snědla slona 😅 Takže jsem i byla rychleji venku, asi už za hodinku, protože sestřička viděla, že mě ke spaní nedonutí, vyloženě jsem se tam už nudila 😀 Tak jen ukázala manželovi jak píchat Agolutin, jak brát Estrofem a ukázala mi, že si budu měřit bříško, protože jsem měla 25 vajíček a hrozil mi hyperstimulační syndrom-ten jsem taky chytla, ale tím, že jsem poctivě každý den měřila bříško, tak už jsem věděla.Tááákže, opravdu se neboj....a vezmi si s sebou nějakej talisman pro štěstí, uvidíš, že Ti to pomůže 😉 Já si na sebe vzala noční košilku se žirafou, mám ji hrozně ráda, myslela jsem si, že si o mě budou říkat, že jsem cvok, ale vpohodě, všichni se jen usmívali, byla dobrá nálada aspoň. 🙂 Mě si každej na Unice už pamatuje. Při každé návštěvě už od dveří mě zdraví příjímením (pamatují si ho - teď nevím jestli je to dobře nebo ne 😝 ) a jedna sestřička, když mě vidí, tak si hned se mnou povídá, a že jsem prý strašně usměvavý sluníčko, že když vejdu, že jim to tam rozzářím 😀 To je pravda, usměvavá jsem pořád, ale jsem hroznej stresař.... ☹

drndapetka
14. zář 2011

@bobecek79 jj, zaměstnavateli dokodnce diagnozu doktor nesmí sdělit, ví to je sociálka....ale je to fér, zaměstnavateli sešlověk zpovídat nemusí 😉

drndapetka
14. zář 2011

Ty joo, stejně to uteklo....ještě před chvílí byl duben, já plakala nad negativním testem po KETu a říkala jsem si, že IVF až za půl roku,že se asi zblázním z toho čekaní a zítra už píchám 😀

lenceslava
14. zář 2011

@drndapetka ok nebřeším že ji tam nemám.A kam valíte o víkendu?

jimmy1
14. zář 2011

Ha, tak jsem si před čtvrtou volala na Uniku kvůli výsledkům hormonálního profilu a dozvěděla jsem se jen, že tam něco není v pořádku, ale víc mi sestra neřekla 😠 že si mám zavolat zítra přimáři. Mě z toho picne!!! kdyby mi aspoň řekla něco konkrétního, ale takhle...

lenceslava
14. zář 2011

@jimmy1 jejda to je blbý že ti no neřekla.Snad to nebude nic závažnýho

drndapetka
14. zář 2011

@lenceslava za rodičema, budeme jim pomáhat stěhovat starý nábytek z chalupy

drndapetka
14. zář 2011

@jimmy1 ony sestry nesmí sdělovat takový informace, vím, že je to na budku, taky mě to vždycky v nemocnici štvalo 😠 Ale snad to nebude nic hrozného a bude se to dát řešit....moc bych Ti přála, aby to byla jen nějaká "hovadinka", na kterou se nasadí lék a je to 😉

drndapetka
14. zář 2011

@jimmy1 jinak já tedy na výsledky hormonálního profilu nevolala. Minule mi řekli, že když bude něco blbě, že mi zavolají sami, a asi týden na to mi volala paní Dr.Novotná a řekla mi, že mi posílá domů recept na Euthyrox, že mám trošku sníženou fci štítky, že mi to musí před transferem snížit 😒

lenceslava
14. zář 2011

@drndapetka za Vyškovem?nebo si to blbě pamatuju?

drndapetka
14. zář 2011

@lenceslava jj, naši jsou přímo od tama, chalupa je 9km od Vyškova

krataskovi
14. zář 2011

Ahoj holky....chci se zeptat, pri tom prvnim ultrazvuku rekla jste si nektera o tu fotecku? Vim, ze to male ma asi 2g, ale i tak....

teckovanaorchidej
14. zář 2011

@krataskovi fotečka je v ceně 😀 určo ji dostaneš

krataskovi
14. zář 2011

@teckovanaorchidej Jezis to je super...doufam, ze tam teda neco bude, prvni ultrazvuk, tak su nervozni....

drndapetka
14. zář 2011

@krataskovi a jdeš už zítra? 😵

jimmy1
14. zář 2011

@drndapetka @lenceslava já jsem si tam volala, protože jsem zvědavá na tu štítku, můj obvoďák povídal, že když nic na cévním, tak kouknem na štítku a cukr. Tak proto jsem byla tak "aktivní". No nic, zavolám si zítra znova.

krataskovi
14. zář 2011

@drndapetka Jojo, zitra se dovim co a jak...je to zvlastni, jak clovek furt na neco ceka. Rekla bych, ze uz musim byt zvykla furt na neco cekat, na nejake vysledky, na pichani, na test....ale stejne si clovek jen tak nezvykne 😀

betysek
14. zář 2011

@bobecek79 Budu na tebe v pátek myslet a držet pěsti. Určitě to dopadne dobře a budeš mít spoustu vajíček. Já jdu v pátek na první UTZ, ale později než ty, tak že tou dobou už budeš dospávat. Injekce zvládám v pohodě. Dokonce mě přestalo bolet i v podbřišku, tak nevím, co si o tom mám myslet, uvidíme v pátek. Já měla u posledního vyšetření taky toho mladého doktora, ale jen koukal, vyšetření nedělal.

drndapetka
14. zář 2011

@jimmy1 jééé, tak ať to dobře dopadne 😉 to jsou pořád nějaký překvapení, ach jo 😒

@krataskovi ano, já mám taky pocit, že jen čekám.Chvilku jsem vždy šťastná, pak nakonec nic z toho, jsem jak na houpačce 😝 Nejhorší jsou pocity nejistoty, ale jistotu holtnemá šlověk nikdy v ničem v životě 😒 Tak přeji hodně štěstí na zítřek, tfuj tfuj 😉

Tak Vodni je KONEČNĚ doma 😵 Prý nakonec kousek blan, paní doktorka to zvládla bez narkozy, aby nemuseli přerušovat kojení, tak už si užívají doma ve třech první chvilky 😵

drndapetka
14. zář 2011

@jimmy1 jééé, tak ať to dobře dopadne 😉 to jsou pořád nějaký překvapení, ach jo 😒

@krataskovi ano, já mám taky pocit, že jen čekám.Chvilku jsem vždy šťastná, pak nakonec nic z toho, jsem jak na houpačce 😝 Nejhorší jsou pocity nejistoty, ale jistotu holt nemá šlověk nikdy v ničem v životě 😒 Tak přeji hodně štěstí na zítřek, tfuj tfuj 😉

Tak Vodni je KONEČNĚ doma 😵 Prý nakonec kousek blan, paní doktorka to zvládla bez narkozy, aby nemuseli přerušovat kojení, tak už si užívají doma ve třech první chvilky 😵

betysek
14. zář 2011

@drndapetka Tak to je super, že jsou Vodni doma. Hlavně že jsou oba v pořádku a zdraví. A hlavně ať jim kojení dlouho vydrží. Já kojila Elišku skoro 2 roky a skoro vůbec nemarodí.

drndapetka
15. zář 2011

Dobré ranko, tak u nás proběhlo o půl 6 ráno první píchání bez modřin a bez bolesti 🙂 ještě 5x a jdu na UTZ, jsem zvědavá co vysedím, když mám ten jinej protokol 😕

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru