• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

20. října 2017 
lucii,ty bolesti na stranách v podbřiškujsou normálně,to se tam něco děje. A řekli mi,že ten prášek ráno můžeš zapít malinkých douškem vody. Ale dá se spolknout i bez toho.
16. únor 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je fajn..dík .. jsem zvyklá hodně pít i noci, hold to budu muset vydržet :confounded:
16. únor 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciiiie jsem s pak těšila až se pořádně napiju :grinning:
16. únor 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
To věřím... :grinning: :grinning: :grinning: Už aby to bylo za mnou :slight_smile: Krvácela jsi pak Lucifírku dlouho?
16. únor 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj holky, tak jsem konečně tady, tak sem zase byla s kámoškou na obědě, pak lítala po frcech :grinning: a domů došla teď, tak rychle dočítám!

Tak super, máme tu NT lucifirka, super lucifirku, má m radost, že už je máš u sebe, ty jo držím strašně pěsti ať jde vše ok a co sliznice? Říkali, jaká je????

jeany vůastně ty jsi jak na tom, jsme tak nějak zároveň?

Všechny moc zdravím, kočky!!

Holky, už mám za sebpu 4. puregon a pořád mě nic nebolí, nepíchá, je to normální? nemělo by se tam dole už něco cítit??
16. únor 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luciiiie ani ne. první den trošičku,ale to je pár kapek a ještě dva dny takový narůžovělý výtok,nebo hlen. Jak bych to sakra popsala. Jinak ne.
16. únor 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sliznici mi Zuzuzy neměřili,ani my nedělali utz. víš. Neboj i když to nebolí,tak se tam něco děje.
16. únor 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem asi otravná s těma otázkama, co? :zipper_mouth:
16. únor 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne nejsi,od toho tu jsme
16. únor 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ty bradavky mě taky bolely a bolí,teď už mě bolí celý prsa
16. únor 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucifirku a ten ET bolel nebo jak a jak jsi tam pak dlouho ležela? A na pokoji nebo na tom salku?? Takže tebe taky 4. den puregonu tak ze začátku nic nebolelo?? Mám strach, že mě ve čtvrtek řeknou, že tam nic neroste:(
16. únor 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzy vůbec jsem to necítíla. Ležela jsem 10 min na sálku a 20min v čekárně. Mě nebolelo celkem nic při stimulce.
Neboj,určitě tam něco bude.
16. únor 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jo tak jsi mě trochu uklidnila lucifirku, pač sem začala být nervní:(
16. únor 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebuď
16. únor 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dnes tu nikdo neeeni a jak je lucifirku, jak se citiš? Co? Dojmy:slight_smile:
16. únor 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
je mi super,jen mám trošku strach.ale jinak supr
16. únor 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak běž odpočívat lucifirku a pěkně k televizce a v klidku a hlavně pozitivně!!!!To se povede neboj, až já půjdu na ET tak ty už možná budeš vědět výsledek:slight_smile:
16. únor 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
testuju 2. března
16. únor 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a můj transfer by měl být dle prvotních jejich přepočtů při první návštěvě kolem 29.:slight_smile:
16. únor 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já se jdu naposledy pořádně nadlábnout, sbalím si věci, zavedu globuli a budu se třepat na ráno :fearful: Zuzko neboj, folíci určitě rostou, já zas nemám moc nafouklý břicho, jen jak kdybych se dobře najedla. Ale ty modřiny co jsem občas měla..ajaj.. :unamused:
16. únor 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucii, jej ty jsi tu nová, že ano? O tobě ještě nic nevím, něco mi písni, at jsem v obraze, ty jdeš zejtra na opu?
16. únor 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luciiii,neboj se ničeho. A dej vědět,jak ti je a kolik bylo folíků.
16. únor 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jsme doma byli jsem ještě na nákupu. Dr.byl spokojen mimča jsou živé až až. :slight_smile:
Manžel tam byl semnou a moc s emu to líbilo. Dostala jsem číslo na 3D mám si tam zavolat
radši ted prý je hodně těhulek(teda vy budete taky o tom nepochybuji) dopředu.
Prý po 22.březnu to už budu ve 20tt.
Luciiie: ahoj vítej holka. Takže zítra máš OPU. Pak už to bude jen hračka ET je tak krásný. :slight_smile:
My taky měli problémy se spermoškama hold líné, pomalé a ještě i špatná i morfologie.
To máš super že to do toho Brna nemáte daleko my jsem až z Opavy tak¨že nám to dalo docela zabrat
ty cesty. Ale zvládli jsem to.
Lucifírku: krásně sï to zvládal klobouk dolů připadal jsi mi v celé stimulaci klidná, v poho a vyrovnaná.
a tak to má být.Jsi příklad prö všechny.
Holky až budem všechny těhule budem jen vzpomínat na vše jen a jen s ůsměvem :slight_smile: :slight_smile:
16. únor 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Zuzo je mi 27, skoro dva roky jsme se pokoušeli o potomka až nám to začalo být divný, tak jsme z vlastní iniciativy sjeli do Brna, že zkusíme nějaký to vyšetření ať do toho jak se říká "nebušíme jak slepej do vrat" :grinning: a hlavně, abysme se ujistili, že jsme eventuelně v pořádku a kdyby ne, ať se to začne řešit dokud jsme relativně mladí než čekat do 35, kdy to může jít mnohem hůř. Vybrali jsme si Unicu a diagnóza zazněla, jak většině vám tady, že přítel má málo spermií a šance, abysme počali miminko přirozenou cestou je docela malá...a bylo nám navrhnuto IVF. Je jasný, že taková informace člověkem otřese, takže jsme neváhali ani chvilku a už se v tom vezu holky s váma :slight_smile: Jo jo, zítra jdu na odběr a díky Lucifírkovi přesně vím, co mě čeká a možná dnes v noci i oko zamhouřím :wink: Venku je teda počasí..doufám, že v pořádku dojedem. Brala sis Luci i župan nebo něco??
16. únor 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luciiie: župánek ne jen košikla a přezůvky.
16. únor 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oni mi totiž doma rvali i župan, jak kdybych tam měla zůstat na měsíc či co...ale je pěkný, jak se o mě všichni pěkně starají...hodně to pomůže, ale určitě víte, o čem mluvím :wink:
16. únor 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo. starostlivost je hezká :slight_smile: Až půjdeš na ET nejlepší je si vzít sunkni.
16. únor 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci aha, tak to jo ale všechny tady nemají problém se spermoškama, třeba u mě je to moje chyba:(, jinak já teda na opu ještě nebyla, teprvá mě čeká, ale byla jsem na začátku stimulky na odsátí cysty a to bylo podobné asi jako opu, normál jsem byla na ále tam v unice pak na pokoji a řeknu ti, byla to procházka růžovou zahradou, to se vůbec neboj, to by ses zbytečně stresovala, věř nám, fakt ta narkoza je pěkná, to se taaak krásně usíná:slight_smile:, holky ti to jistě potvrdí, prostě klid, fakt to nic nebude, věř nám:slight_smile: a těš se, že jsi zase o krok blíže mimi:slight_smile:

Jinak zdravím lenulinko, nemáš nové fotečky mimisků??
16. únor 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoje lenuli, to je super,že mimi jsou v pořádku. 3D je super,ségra má i video je to dojemný.
Doufám,že mi ta pohoda vydrží až do konce a pomůže k úspěchu.
Župánek Luciii opravdu nebudeš potřebovat,jen přejdeš na sál a pak do postýlky. Po punkci budeš trošku rozbolavělá,ale pak už budeš jen šťastná,že máš emroušky u sebe. A pak už si na ty naše bolístky ani nevzpomeneš.
16. únor 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Po punkci cysty jsem jela domů asi za půl hoďky,zítra musíš počítat tu hodinu a půl,než ti podají všechny informace a po tom všem manžu naučí píchat Agolutin.
16. únor 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek