CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lucifirek
31. bře 2009

taky doufám,že to té marci dopadne,aspoň někomu by mohlo.

jeany
31. bře 2009

Luci, ptala jsem se na to. Embryjka nebyly vhodné k zamražení proto, že nebyly v áčkové kvalitě, byly už jen v céčkové a ty nezamražují. A to prý asi způsobují spermie, i když do vajíček se taky nevidí, ale když se prý embryjka začnou kazit a zastavovat 3-5 den, bývá to prý cjyba právě u spermijek. Moc vám přeji, aby ta kontrola spg dopadla dobře. Jsem zvědavá jaké to pak bude u nás s takovým zlepšením se nakonec z manži stane plodný jedinec. 😀

zuzuza
31. bře 2009

Jani, víš co je mi ale divné, že se vám tak moc zlepšil spermiogram a stejně řeknou, že je to kvalitou spermií, ale váš spg byl přeci v den OPU tak dobrý!!!! Já to fakt nechápu, nám to taky řekli, že je to asi spermijama, když se zsatavovala 3. a 4. den, jsem taky zvědavá, jak nám dopadne pak kontrolní spg...

Jo holky, myslíte, že pri té 3. ms, jak mám začít brát HA, před ketem, tak že můžu zajít třeba ten 3. den než začnu s antiko na unicu na hormonální profil? Protože pokud by ket nevyšel, ak bych musela pak měsíc čekat na ms, aby mi udělali HP, pak měsíc zobat HA a zbytečně by se to protahovalo, nebo tam mám pak na nicu zavolat? jenže kdo mě to řekne, mám chít doktora, nebo jak??

lucifirek
31. bře 2009

Holky já toto taky nechápu,bohužel tomu nerozumíme. Ale taky nad tím člověk pořád přemýšli.
Zuzy,ymslím,že můžeš. Ale zavolej si tam

jeany
31. bře 2009

Luci, tak jsem to říkala manžovi a říkal, že bysme mohli k vám zajet. Tak to se jistě domluvíme, budu moc ráda.
Holky už se jdu umýt a půjdu si brzo lehnout. Jsem nějaká unavená. Manža jede zítra pracovně do Prahy a bude se vracet až v pátek. Tak budu pár dní s dcerkou sama.Manža už dlouho nikde pracovně nebyl a tak na to nejsem zvyklá.
Tak holky ahoooj a zítra čau. 😀

jarkabilik
31. bře 2009

lucifirek tak bramboráky miluji i já a od doby co mám problém se žaludkem tak posledně jsem měla bezesnou noc právě z nich asi jsem tam dala moc česneku,trpěla jsem skoro celou noc 😒

jarkabilik
31. bře 2009

lucifirek a to je mám ráda studene dcera se mě ptala jestli chci a já ji řekla že na ně chut mám ale že mám strach aby mi nebylo zase blbě,ještě že jsem dělší den šla až na noční jinak nevím

jeany
1. dub 2009

Ahoooj holky.
Macinto jak se máš? Dlouho jsi tu nebyla? Co v práci?
Lenuli, to budete mít zajímavý srazík, samé těhule s dvojčátky. To je bezva. 😀
Zdravím ostatní - Lucifírka, Zuzky, Jarku, Luciii atd.

marci19
1. dub 2009

Ahoj holky!
Tak bohužel hlásím test negativní.Tak ani druhý pokus nevyšel
a do třetího vůbec neuvažují že půjdu a jestli jo,tak opravdu za dlouho.
Je to hrozné na psychiku.Takže zítra do Brna ☹ .

jeany
1. dub 2009

Jo a dnes nám snad Marci napíše dobrou zprávičku. Marci myslím na tebe a snad to bude dobré. Držím pěsti. 😉

jeany
1. dub 2009

Ježíši Marci, to už není možné. Já jsem na tom jako ty, nedávno jsem byla v úplně stejné situaci a říkala jsem si, že potřetí do toho nejdu. Marci, vím, že je to strašně těžké a vím jak ti je. Jsou to zoufalé myšlenky a bezmoc. Já jsem z toho jaktakž venku, ale pořád je to ještě živé. Já mám po testování už týden a živě si to pamatuji.
Nezoufej, bude líp a dáš si nějaký oddech a uvidíš, že po čase budeš to chtít zkusit asi zase dál. Já byla ten den jako mrtvola, nic jsem nevnímala a bylo mi děsně. Ale pak po auditu druhý den jsem si říkala, že přece nejsem bačkora a s elánem zkusím všechny pokusy, které mám. Ještě mám dva. Nabírám síly, ale nepůjdu hned v květnu, jak mi to navrhli, dám si delší pauzu, potřebuji ji.
Marci, nevím jak tě potěšit, to asi ani nejde. Jen ti řeknu z vlastní zkušenosti, že za čas to bude lepší a fakt to nevzdávej. O tom nemušíš dnes uvažovat, budeš o tom uvažovat později až se na to budeš cítit.

zuzuza
1. dub 2009

Ahoj holky, Marsie, moc mě to mrzí:(, na tuto naši smůlu už vážně nemám slov:(

jeany
1. dub 2009

Zuzy, to je co? Kolik nás teď po sobě našlo negativní test, počítám, že asi 7? Schválně mrknu do tabulky.

jeany
1. dub 2009

No tak letos je to 7 neúspěchů. Začala Ivculka v lednu atd. až po Marci. Holky, nevím, jak je to možné, to máme tady všichni takovou smůlu? Kdo to prolomí? Kdo teď z nás bude začínat? Zuzy asi ty, že. Tak to musíš už napravit a zlepšit nám náladu. 😉

lenulinka21
1. dub 2009

Ahoj holky,

tak to opravdu nechápu???Marci co dodat snad si na srazu
zlepšíš náladu a pěkně si s holkama o všem popovídáte.

Jinak je mi z toho nA nic pořád říkám manželovi:
hele nám to vyšlo na poprvé ale co ty holky z Unici.

macinta
1. dub 2009

Ahoj holky, dva dny jsem se tu neukázala, protože je teď hroznej mazec. Ale včera jsem měla dovču a byla jsem se kadeřit a nakupovat s mamkou hadříčky 😉
Marci, moc mě mrzí, že ani Tobě to nevyšlo ☹
Holky, koukejte nějaká už otěhotnět 😅

jarkabilik
1. dub 2009

ahojky holky zdravím všechny 😉 přeji hezký den
marci tak to mě ted šokovalo myslela jsem že tu smůlu tady prolomíš ☹ je mi to moc líto,uvidíš co ti řeknou zítra v Brně ještě,jinak čas vše z části zahojí a ty se dáš určitě znovu do boje 😉
macinta tak to jsi se hezky odreagovávala 😉

lenulinka21
1. dub 2009

No nic málo prskááááám tak taky pořádně chytejte 😝
Holky a je tu jaro neplodnější odbobí v roce tak se snažte i doma 🙂

jarkabilik
1. dub 2009

lenulinka tak snad to tu někdo konečně časem prolomí tu smůlu ☹

lenulinka21
1. dub 2009

Jaruš kéž by já jen čekám u toho PC až některá napíšete
tu novinu že to vyšlo. At se můžu radovat TAKY

marci19
1. dub 2009

Holky jste moc hodné,vím že ví mě chápete nejvíc,protože jste si to sami prošly.
My už máme jenom jeden pokus,možná to zkusíme,ale bude to asi trvat.
Jsem zvědavá co mi zítra řeknou.
Leni,já na srazík nedorazím,mám to dost daleko,ale ráda bych vás poznala.

jeany
1. dub 2009

Holky to je tedy už velká smůla. ☹ Taky mi to připadne divné. Jak jsem byla na Unice tak mi Dr říkal, že jim hodně žen otěhotní. To je divné, jen nám se to nepodařilo. Ještě, že se to Ivetce podařilo přirozeně, aspoň to a vlastně i Pajce. Tak holky šup na domácí snaženíčko a uvidíme, jestli se to někomu z nás podaří. Já osobně tedy v to moc nevěřím, spíš věřím, že snad 3.pokus bude úspěšný. 😉

jeany
1. dub 2009

Marci, jak to, že máš jen jeden pokus. Vždyť 4.pokus hradí Unika, ne? Aspoň mi to tak říkali. Takže já počítám, že mám ještě 2 pokusy. Nebo jsi byla předtím na jiné klinice? Protože je podmínka, podstoupit všechny pokusy na jedné klinice.
Pokud by mi to nevyšlo ani potřetí, určitě zkusím ještě 4 pokus a pak už to nechám být.

lenulinka21
1. dub 2009

Marci- hm velká škoda já taky ne. A odkud jsi?

Můj gyn. mi tehdá přímo řekl: mě tam v Brně každá otěhotní když
jí tam pošlu.

jeany
1. dub 2009

Lenuli, tak nám ostatním se to zadaří aspoň na další pokusy, co. Už mi ani nevadí, že se to nepovedlo napoprvé, ale hlavně aby se to vůbec povedlo!!!

luciiiie
1. dub 2009

ahoj holky...
Marci je mi to moc líto... ☹ To už snad ani není možný ☹

marci19
1. dub 2009

Jeany tak to jsem nevěděla,že unica platí 4 pokus,to mi nějak uniklo,já byla jen na unice.
Leni já jsem z Nového Jičína.

marci19
1. dub 2009

Jeany,tak aspoň nějaká pozitivní zprávička. 🙂

lenulinka21
1. dub 2009

Jeany: je dobře že už se na to ted tahle díváš 🙂
Luciiie ahojík jsi práci?

luciiiie
1. dub 2009

Lenulinko ahoj, ne ne, jsem ještě doma. Nastupuju v pátek a jdu i sobotu ☹ To to pěkně začíná. Jari už se v těch blbých dvanáctkách povezu s tebou.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru