CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

vodni
17. zář 2011

@lenceslava @krataskovi já brala celé těhu femibion a velké miminko teda opravdu nemám 😀

vodni
17. zář 2011

kočky, já vůbec nestíhám 😝 😝 😝 snad mi ten výpadek prominete... Taky mám pár dotazů na maminky, snad se mipodaří na chvíli ještě vydržet u pc a napsat je do druhého tématu...

vodni
17. zář 2011

@bobecek79 popraskat nemohly - to by totiž nešly použít žádná vajíčka 😉 ale 11 je suprový počet! Kolem 10 jsou prý nejlepší 😉 Já měla vždy 2-3 a taky to stačilo 😉

drndapetka
17. zář 2011

Ahojek, tak jsem zpět z výletu 🙂 Při stěhování jsem moc nepomohla, protože manža mi to "výslovně" zakázal, že se nebudu s ničím tahat - je na mě opatrnější než při loňské stimulce 😝 Tak jsem aspoň psychicky udržovala všechny kolem nad vodou, aby to zmákly 😀
Jinak já už od včera strašně cítím vaječníky 😒 Jednou pravý, pak levý, ale z minula si to tak vůbec nepamatuju, píchá to a tlačí jak čert 😢 Já jen pevně doufám, že nebudu mít zase hodně vajíček, jsem domluvená s panem primářem, že nám bude stačit 10-15 kousků, protože, přesně jak píše @vodni, tak tenhle počet bývá nejlepší co do kvality 😉 Tak ještě 3x píchnu a pak UTZ, to jsem opravdu zvědavá, když to tentokrát tak cítím 😨

lenceslava
17. zář 2011

@drndapetka ahojky a jak jsi utajila píchání?O tom tlačení mi něco vykládej.Každou půl hodinu jsem na záchodě. 😉

drndapetka
17. zář 2011

@bobecek79 Gartulka veliká 🙂 Vidíš, že jsi punkci zvládla, jsi šikula a počet 11 je úžasný, přesně takhle bych si to taky představovala u sebe, abych měla 10-15kousků, protože podle názorů doktorů je to tak nejlepší (jsou kvalitnější) 😵 Já měla při 1.IVF 25 vajíček, z toho 3 se nedaly použít, z těch zbylých 22 se 5 oplodnilo po IVF a 8 po ICSI, takže nám jich na druhý den zůstalo jen 13 z těch 25 vydolovaných kousků-jen polovina 😨 ....Ono je jasný, že všechny nebudou nejlepší a vhodné na oplodnění, ale neboj, první 3dny se zhruba všechny dobře oplodněné drží na stejném počtu, pak můžou ještě nějaké umřít, ale z těch osmi budeš mít na 100% dvě na zavedení, o tom vůbec nepochybuju 😉 A vsadím se, že Vám zbyde i nějaký ten statečný kousíček na do mražáku 😉

bobecek79
17. zář 2011

@drndapetka ahooj,tak tě vítám zase zpátky.Až budu mít chvilku času,napíšu jak probíhala moje punkce... 😉 Víš jaký mám strach?? O půl jedný volali z Unici,máme jich už jen 8,dvě embryjka odešla a jedno vajíčko nebylo zralé ☹ ☹ .A všech 8 nevydrží i embryoložka nám to řekla. Moooc chci aby aspoň 2 byly hodně silnííííííí(to budou naší fotbalisti,když jsme měli tu "Klapzubovu jedenáctku" 🙂 😉

drndapetka
17. zář 2011

@lenceslava Taky Tě to tentokrát tak bolí? Já to tak minule neměla, až poslední 2 dny, teď mě to bolí od samýho začátku, a už mám 1kilo váhy nahoře 😖 No jinak s tím pícháním - šupla jsem to do ledničky i v té termo taštičce, mamka má te´d hlavu plnou jinejch starostí ze stěhování (staví barák), takže ji ani nenapadlo se optat, co v té tašce je (nebo to možná tušila, ale nerozebírala to). Nakonec jsme spali každý v jiné místnosti, takže jsme natajňačku o půl 6 ráno píchali jen při světle notebooku, no byla to kovbojka 😀 Pak jsem jen vyvětrala pokoj, aby "vyčuchla" ta dezinfekce a bylo 😉 Jestli někdo něco ví nebo neví to už je fuk, hlavní bylo, aby jsme nebyli přistižení při činu 😀
Tobě držím na zítra pěsti, ať je jich tam aspoň 10 😉

drndapetka
17. zář 2011

@bobecek79 nevydrží, ale že jich máte den po punkci z 11cti 8 je moc pěkně, vem si, že nám nezbyla ani polovina....bu´d statečná dál, uvidíš, že budou bojovat...já vím, že je to napínavé, mě poslední den z těch 13cti zbylo jen 5, z toho 2 zavedli (bylo z toho jedno miminko, které to vzdalo v 7.týdnu) a 3 zamrazili-z těch zamražených se nám 2 špatně rozmrazila a to jedno bylo asi hodně slabé, takže při KETu taky nic 😒

lenceslava
17. zář 2011

@drndapetka no já to cítila pokaždé,takže žádná změna.No uvidíme co se zítra dozvíme.

bobecek79
17. zář 2011

@drndapetka
dala jsi mi sílu do dalšího čekání,moc za ni děkuji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Úplně mám v očích slzy.... A Tobě se to taky tentokráté povede,uvidíš!!! Budu držet pěstičky a myslet na Tebe 🙂

drndapetka
17. zář 2011

@lenceslava já minule necítila nic a měla jsem takový počet vajuch, tak doufám, že teď jich bude o půlku míň, abych neměla OHHS a budou aspoń kvalitnější, když už to tak bolí 😝

drndapetka
17. zář 2011

@bobecek79 Ještě není důvod k pláči, zítra jich bude zase 8, uvidíš 😉 Ty první 3dny kultivace se ten počet moc nemění, neměj strach.A poslední 2 dny se vytřídí ty nejlepší, to je potřeba, i když je to smutné. Však počkej, za chvilku budete uklidňovat zase Vy mě, protože já jsem tu "trojčení" nejlepší 😀

bobecek79
17. zář 2011

@lenceslava zítra budu myslet a držet pěstičky,v kolik tam máš být??? Já jsem taky pořád lítala na WC,ale to je asi z toho jak to tlačí,co?????

lenceslava
17. zář 2011

@drndapetka jj ten tvůj multiovulák(jak s oblibou říká můj manžel)Řeknu že že mě trošku bolí břicho a on to hned řekne hi.

lenceslava
17. zář 2011

@bobecek79 jj jasný že to tlačí. Máme tam být v osum,pak dáme kafo u tchýnáků a pojedem domů.

drndapetka
17. zář 2011

@lenceslava já do sebe cpu vajíčka, prý to pomáhá na kvalitě 😅 😀 Jinak hyperstimulák bych fakt nikomu nepřála, je to největší hnus, co jsem kdy v životě zažila, a to jsem so opravdu užila už dost bolesti. Ještě teď si moc dobře pamatuju, jak jsem den po OPU manželovi brečela, že jestli to nevyjde, tak už na to nikdy nepůjdu 🤐 Bylo mi otřesně. Nemohla jsem dýchat, spát jsem musela v sebě, ráno jsem zvracela, protože ta voda mi tlačila na břicho a křeče jsem měla takový, že to bych už zažít nechtěla.....takže děkuju, ale závodit tentokrát v počtu vajíček nechci 😀 Stačí mi půlka a bohatě 😉

lenceslava
17. zář 2011

@drndapetka no ta to ti věřím,a s těma vajíčkama to tedy koukám.At žije cholesterol. 🙂

drndapetka
17. zář 2011

@lenceslava jedno vajíčko denně prý na cholesterol neva.....jsme kvočny, tak vajíčka jíst musíme, abysme je pak mohly i snášet 😉

lenceslava
17. zář 2011

@drndapetka kvok 😀

drndapetka
17. zář 2011
lenceslava
17. zář 2011

@drndapetka hele peti a netušíš kolik stojí ten puregon 600iu? já už si to fakt nepamatuju

drndapetka
17. zář 2011

@lenceslava hm, já vloni jsem měla 900 IU za 2020,- a 300IU za 980,-. Ale netuším jestli se to letos nezdražovalo 😒 Teď jsme brali Menopur (celou krabičku - 10 dávek po 75 IU) a Puregon 300IU a dopláceli jsme v lékárně 1980,- , tak netuším jak to počítají 😕 Myslela jsem totiž, že Menopur je zadara do určitých dávek (hrazený pojišťovnou).

drndapetka
17. zář 2011

@lenceslava ne, tak ono to tak vychází. Já minule platila za 4 ampulky Menopuru 440,- , takže za 10 ampulek je to přesně litr, takže ten Puregon 300IU vážně stojí "jen" 980 Kč jako vloni 😉

drndapetka
17. zář 2011

@lenceslava no a ten 600iu bude něco mězi 🙂 Počítej tak 1500,-

lenceslava
17. zář 2011

@drndapetka ´jj já to tak nějak počítala,vezmu si dvojku a třeba něco zbyde 😉

drndapetka
17. zář 2011

@lenceslava no když Ti přidaj Agolutin, Estrogen a Pregnyl, tak to máš 499,- a nezbyde Ti ani ň 😀 😠

lenceslava
17. zář 2011

@drndapetka jé to jsi mi připoměla musím si napsat zásoby co mi zbyly z minula.Pregnyl mám jeden,to vím jistě ten mi stačí,a nějaej estrofom a utroš mám taky.

drndapetka
17. zář 2011

@lenceslava no mě trochu naštvali při zahájení stimulky, protože já měla z KETu spoustu Prednisonu a Listovky, a říkala jsem to pak G. v ordinaci, ale on mi dal stejně recept na stejný počet tablet jako dávají ostatním, tak tu mám teď zásoby ještě na další IVF 😠 Nebo jsem si říkala, že kdybyste někdo pak potřeboval, tak že si můžete říct, ráda rozdám-expiračku to má ještě dlouhou 😉

drndapetka
17. zář 2011

@lenceslava když je ale míň než 15 vajuch, tak Pregnyl se píchá i po ET, že jo?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru