CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lenceslava
19. zář 2011

@bobecek79 neházej flintu do žita,na tabulky se vykašli.Co to řekli transferu? ještě nic?

vodni
19. zář 2011

@bobecek79 nevěš hlavu, ono někdy záleží na tom tempu - nám zaváděli 1 osmibuněčné a 1 pětibuněčné (třetí den, resp. 4. den když se počítá i den punkce), ptala jsem se na šance té pětky, a embryoložka říkala, že prostě celou dobu postupovalo pomaleji, ale že i tak šance má 😉

drndapetka
19. zář 2011

@bobecek79 nebuď smutnáááá 😉 to jsou tabulkový průměry, ty šestibuněčný to krásně doženou, navíc jestli je oplodňovali až odpoledne po OPU (což tak dělají), tak ještě nejsou ani přesně 3 dny staré, takže jsou úplně v pořádku a těch 6 buněk je krásné 😵 T těchto tří Ti zbydou bojovníčci do bříška - fakt, věř mi!

drndapetka
19. zář 2011

@vodni ségra, a co Ty, jak to zvládáš? jak spinkáte? a co novýho? 🙂

betysek
19. zář 2011

@drndapetka dnes máme za sebou 2.UTZ. V pátek nás čeká punkce. Folikulů máme pořád 16, ale prý s oocyty bude jen 6. Ostatní jsou hodně malé, ale těch 6 valí - mají 15-18 mm. Doufám, že ztráty nebudou velké, aby nám do ET zbyla aspoň 2 embryjka. Pokračujeme dál jen s Dipherelinem a Menopurem.

bobecek79
19. zář 2011

@lenceslava
@vodni
@drndapetka holky děkujííí,jste opravdu strašně super!!!!!!! Už se nemůžu dočkat až bude středa,kdy by je měli zavádět. K transferu nic bližšího zatím neřekli,jen že budu pravděpodobně ve st. Zítra se zeptám....

drndapetka
19. zář 2011

@betysek tak to je super, držím pěstičky na pátek 🙂 hele, mě taky pan dr.G. řekl při druhém UTZ, že mám folíků 20, ale vajíček bude tak 12, a nakonec ze mě vydolovali vajíček 25 😨 ono to ještě do pátku povyroste a uvidíš, že se dostane na větší číslo. Ale je dobře, že doktoři raději řeknou míň , než víc, a nedělajízbytečnénaděje, to je fajn....jediné, co Tě pak může čekat je pžekvapení-příjemné 🙂

drndapetka
19. zář 2011

@bobecek79 zlati, ty šestibuňkoví jsou fakt frajeři, ti vydrží, vím to! 🙂

bobecek79
19. zář 2011

@betysek jsi přesně o týden později než já,tak se drž a hodně štěstíčka,držím palečky.

betysek
19. zář 2011

@drndapetka díky. Je fakt, že je lepší, když řeknou míň, než kdyby řekli víc a pak člověk natěšený, kolik jich snese, bude na ně po pukci zírat, kam se všechny ztratily, když je naslibovali. Naštěstí zítra prďola valí do školky, tak si aspoň odpočnu. S ní to opravdu nejde. Je strašně akční.

lenceslava
19. zář 2011

@betysek jé tak to jdem stejně 😉

bobecek79
19. zář 2011

@drndapetka a kdy jdeš Ty na UTZ,už zítra????

betysek
19. zář 2011

@bobecek79 Určitě to embryjka zvládnou, budu držet pěsti. A kdy máte transfer?

betysek
19. zář 2011

@lenceslava tak se potkáme po spinkání, třeba nás dají na stejný pokoj 😉

lenceslava
19. zář 2011

@betysek jj třeba,dáme si poznávací znamení?

vodni
19. zář 2011

@drndapetka no "zvládáme". Nejhorší je: nechce být nahý, řve jako tur při každém přebalování. Takže v noci mě sice vzbudí jen mlaskáním, ale pak jak ho chci přebalit, tak vzbudí všechny ostatní. A taky v noci po kojení kouká a nechce usnout. A když ho dám do postýlky "koukacího" tak zase spustí řev. A koupání mi taky zatím moc nejde 😅 Jinak snad OK 😉

betysek
19. zář 2011

@lenceslava Jasne. Na nohách budu mít tmavě modré pantofle s bílými kolečky, nebo případně u postele. 😉

lenceslava
19. zář 2011

@betysek ok 😉 😉

drndapetka
19. zář 2011

@bobecek79 jdu na UTZ ve středu 😉

drndapetka
19. zář 2011

@vodni vodníček nemá rád vodičku a není rád nahalatej? 😕 tak třeba se jen stydí 😅 Určitě najdeš ten správnej grif nebo nějakou fintu fň jak na to, chce to asi čas a zkoušet, až si na sebe zvyknete, tak se přestane stydět 😉

drndapetka
19. zář 2011

@vodni a má nad postýlkou nějakej kolotoč? že by si mu ho po přebalení pustila a mohl koukat na to jak se točí a jak hraje, třeba by pak neplakal 😉

vodni
19. zář 2011

@drndapetka nemáme, moc to dráždilo kočičáky 😀 On ale stejně tak daleko ještě nevidí... Dneska mi manžel ještě přinese nové topidlo, zkusím mu přitopit, sice máme v místnosti, kde přebaluju opravdu teplo, ale jestli nemá třeba rád teplejší...
A ještě jedna "lapálie" - nakonec mám mlíka moc, a pořád mi to všude teče 😀 Zítra jak jdu na kontrolu nakoupím v lékárně zásobníky a budu snad i mrazit...

lenceslava
19. zář 2011

@vodni a co kočičáci na malýho?Každý se mě ptá co uděláme s kocourama až bude mimi.Říkám že nic,jsou to naše mimuša ted ,tak se jich pak kvůli ,,lidskýmu" mimušu rozhodně nebudeme zbavovat.

betysek
19. zář 2011

@vodni Podívej se na péřové peřinky (zavinovačky). Než jsem ji koupila, tak malá taky moc neměla ráda postýlku, ale od té doby chrněla jak medvěd.
http://www.kennyshop.cz/potreby-a-pomucky-pro-k...

vodni
19. zář 2011

@lenceslava Přesně to jsme slyšeli i my pořád 😀 Ale ty naše chlupatý miminka jsou úžasný (nikdy bychom je pryč nedali) - Vodníčka hlídají a jeden dokonce přijde s mňoukáním říct, když vidí, že se malý vzbudil a my třeba jsme v druhým pokoji 😀 Je to sranda. Spí poblíž postýlky a pozoruje, naštěstí z uctivé vzdálenosti. Trochu jsem se bála, že se budou bát, jak začne malý vřískat, ale většinou začnou vřískat s ním 😀 😀 😀

vodni
19. zář 2011

@betysek On ji rád má, ale jen přes den, prostě v noci - teda hlavně po půlnoci, to je boj. Tak mezi 2 a 47 je to nejhorší

lenceslava
19. zář 2011

@vodni tak to je u vás sranda. 🙂

drndapetka
19. zář 2011

@vodni takže chudinko odstříkáváš? ale ono se to prý ustálí, asi po šestinedělí. Já teda nemám osobní zkusšenosti, ale od kamarádek vím, žese to uzpůsobí. Aha, takže kvůli kočičákům nemůže být nic, co se hejbe 😀 Hele, a žárlá na malýho? 😕 Tak zkuste to teplíčko, a když to nebude v tomto, tak je jen stydlín 🙂

bobecek79
19. zář 2011

@drndapetka tak to se možná uvidíme,já mám mít transfér taky na středu,ale ještě nevím v kolik,ještě to ujasním. Zítra jdu ke své gynd.musím na ko. s neschopenkou......a nevíš,co může být,že mi začalo trošku bolet v podbříšku a ráno jsem malinko špinila???? Včera to bylo dobrý, a dneska tohle....Tak se na to zeptám svoji doktorky

vodni
19. zář 2011

@drndapetka jj, zkusíme ještě víc přiteplit 😉 no, vlasgtně ani odstříkávat nemusím, stačí přidržet flašku a za chvíli je v ní jedna regulerní dávka, teče to samo 😀 😀 😀 Kočičáci kupodivu nežárlí, spíš opravdu pomáhají 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru