• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

28. ledna 2017 
Ahoj holky :slight_smile:
SOS SOS SOS nepletu se, že jste tady někdo psali, že se na Unice dá zaplatit nahoře v kanclu kartou???
23. zář 2011 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. zář 2011 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava díky díky :slight_smile: já se na to spolíhala a nemám doma tolik cash :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak můžu být v klidu... Za hoďku vyrážíme busem směr Brno, tak nám držte pěstičky :wink:
23. zář 2011 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimmy1 držíme a určitě budou dobrý zprávy. :slight_smile:
23. zář 2011 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimmy1 držím(i když se mi při tom asi bude špatně řídi ale nějak to zvládnu) :wink: Jedu se dneska podívat na mimíška.
23. zář 2011 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem volala na unicu,bohužel použitelný byli jen 4 vajíčka a dneska jsou 3 embrya.Ne že bych začala panikařit. :frowning2:
23. zář 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava ahooj,nebudˇ smutná.......prosím. Uvidíš,že všechno dobře dopadne. Jsou sice jen 3,ale o to větší bojovníčci. Budou silní uvidíš. A při nejhorším by je zavedli dřív než za pět dnů......Budˇ statečná,držím palečky a posílám mooooooc embryjkového štěstíčka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. zář 2011 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava držím co můžu aby už se ty tři drželi a bojovali. Ach jo to jsou furt nervy.
23. zář 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivetule jj,pořád jen nervy. U mě to bylo nejhorší těch pět dnů do ET. A tedˇ zase,ale když něco dělám a nemyslím na to tak to jde. Jen sednu k PC a už vše pročítám a přemýšlím,no hrůza.............
23. zář 2011 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobecek79 radši nic nepročítej a bud v klidu. Ono je to vážně lepší někdy všechno nevědět.
23. zář 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivetule to máš pravdu............ :slight_smile: ,ale pořád mi to nedá víš??? A tedˇ si zrovna říkám,co se v tom mém těle asi děje???? Nic mě nebolí,břicho netlačí... Manžel mě pořád říká,atˇ se snažím na to nemyslet.......... :slight_smile: odpoledne jdeme ven na procházku,tak to bude lepší...
23. zář 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobecek79 na to vůbec nekoukej že tě nic netlačí a nebolí. Mě taky nic nebylo až pomalu od 12tt mě začalo být špatně a bolet prsa. Takže to ještě vůbec nic neznamená. Jděte ven s manžou a uvidíš jak přijdeš na jiné myšlenky. Těch 14 dní je hrozně dlouhých do testu ,ale bohužel nervy máme pomalu furt. :slight_smile:
23. zář 2011 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivetule no právě nevím,jestli je to dobře že 2 den po ET nic nebolí,jen občas zabuble v podbříšku. jaké jsi měla pocity Ty po ET???
23. zář 2011 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivetule ....myslela jsem,že mě bude bolet třeba břicho a tak...,ale dr. nic takového neříkal,tak se uklidňuji,že je vše o.k.. No nevím.... :unamused: :unamused:
23. zář 2011 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobecek79 vážně mi nic nebylo a když jsem potom objevila krásné dvě na testu tak jsem tomu ani nechtěla věřit. Takže klid a zkus se nějak odreagovat. Pust si nějakej pěknej film. :slight_smile:
23. zář 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivetule :slight_smile: tak jo :slight_smile: ,uklidnila jsi mě....tak si jdu odpočinout a potom hurá ven.
23. zář 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobecek79 tak to je dobře. :sweat_smile: :sweat_smile:
23. zář 2011 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme zpátky doma :slight_smile: první injekci jsem si píchla tam, od zítra od rána valíme na domácí píchání :sunglasses: žádná cysta se nekoná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: průchodnost děl. čípku jsem vůůůůbec necítila jak mi pan primář dělal, říkal že to je úplně perfektně průchodné :dizzy_face: a to jsem se bála, protože minule jsem měla černo před očima jak mě to bolelo :confounded:
Nechali jsme udělat ještě kontrolní spermiogram, ale na výsledek jsme tam nečekali :stuck_out_tongue_closed_eyes: zavolám si v pondělí. Podle výsledku se pak rozhodnem, jestli budem chtít PICSI nebo ne.
@lenceslava věř těm vašim embrouškům :wink:
23. zář 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimmy1 a kdy máš 1 UTZ????
23. zář 2011 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobecek79 1.UTZ mám až 14.10., ještě do pondělka dobírám marvelon, pak by měla přijít mrcha a od 8.10. puregon. Ten dlouhej protokol je fakt dlouhej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. zář 2011 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimmy1 je dlouhej,ale uteče,já píchala od 18.září a podívej.......už mám :slight_smile: :slight_smile: 2 bobečky v sobě. Nejhorší je to čekání. A injekce,ty jsou nekonečné,ale dělám to pro své děti :slight_smile: :slight_smile:
23. zář 2011 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimmy1 a já 5.10 budu vědět,jak jsme dopadli,takže těhot.test..............bude to dáreček k mým narozeninám,sice o měsíc dřív,ale bude... :slight_smile:
23. zář 2011 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, už jsme zpátky z Brna. Máme očekávaných 6 oocytů. Tak doufám, že se budou hodně snažit. Transfer bude nejpozději ve středu.
23. zář 2011 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betysek jéé,zrovna jsem na Tebe myslela,gratuluji a přeji,atˇ jsou hodně silní............
23. zář 2011 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betysek jak jsi to zvládla?????
23. zář 2011 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobecek79 V pohodě. Čekání na pokoji před OPU bylo nekonečné. Naštěstí jsme byly 2 na pokoji, tak jsme to prokecaly. Probudila jsem se, až když došla z OPU druhá holčina, a pak jsme prokecaly čas až do propuštění, nějak se nám nechtělo spát. Všechno bez komplikací, trochu mě teď pobolívá podbřišek, ale jinak jsem v pohodě. Za chvíli si půjdu ještě na chvilku lehnout.
23. zář 2011 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobecek79 Teď jen doufám, že nám zůstanou aspoň 2 embryjka do transferu.
23. zář 2011 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betysek jj,já taky už nespala po OPU. Tak si utíkej ještě odpočinout :slight_smile: :slight_smile: a zítra dej vědět jak se to vyvíjí... :wink: :wink: ,držím pěstičky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .Já na OPU čekala skoro 1hodinu. Ale taky jsme si s paní,co tam byla povídali. A to ještě jaký nervy jsem měla ve st. před ET,taky jsme chvilku čekali až nám příjdou říct kolik jich máme,připadalo mi to jako věčnost a manžel,tem byl taky strašně nervozní.......... :slight_smile:
23. zář 2011 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betysek uvidíš,že aspoň 2 zůstanou............... :slight_smile: :slight_smile: ,mysli na příjemné věci a nestresuj se,,,,, :slight_smile:
23. zář 2011 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky moc vám tady přeji hodně štěstíčka at vám to vyjde..tak sem si to tu rychle pročetla...jinak-
@betysek já měla taky 6 oocytů a ted máme doma už malou princeznu tak určitě z těch 6 bude nějaký oocyt silný a možná i 2-3 třeba překvapí...tak držím všem moooc palečky...držte se.. :wink: :slight_smile:
23. zář 2011 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek