CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jimmy1
23. zář 2011

Ahoj holky 🙂
SOS SOS SOS nepletu se, že jste tady někdo psali, že se na Unice dá zaplatit nahoře v kanclu kartou???

lenceslava
23. zář 2011

@jimmy1 jj dá.

jimmy1
23. zář 2011

@lenceslava díky díky 🙂 já se na to spolíhala a nemám doma tolik cash 😝 tak můžu být v klidu... Za hoďku vyrážíme busem směr Brno, tak nám držte pěstičky 😉

ivetule
23. zář 2011

@jimmy1 držíme a určitě budou dobrý zprávy. 🙂

lenceslava
23. zář 2011

@jimmy1 držím(i když se mi při tom asi bude špatně řídi ale nějak to zvládnu) 😉 Jedu se dneska podívat na mimíška.

lenceslava
23. zář 2011

Tak jsem volala na unicu,bohužel použitelný byli jen 4 vajíčka a dneska jsou 3 embrya.Ne že bych začala panikařit. ☹

bobecek79
23. zář 2011

@lenceslava ahooj,nebudˇ smutná.......prosím. Uvidíš,že všechno dobře dopadne. Jsou sice jen 3,ale o to větší bojovníčci. Budou silní uvidíš. A při nejhorším by je zavedli dřív než za pět dnů......Budˇ statečná,držím palečky a posílám mooooooc embryjkového štěstíčka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

ivetule
23. zář 2011

@lenceslava držím co můžu aby už se ty tři drželi a bojovali. Ach jo to jsou furt nervy.

bobecek79
23. zář 2011

@ivetule jj,pořád jen nervy. U mě to bylo nejhorší těch pět dnů do ET. A tedˇ zase,ale když něco dělám a nemyslím na to tak to jde. Jen sednu k PC a už vše pročítám a přemýšlím,no hrůza.............

ivetule
23. zář 2011

@bobecek79 radši nic nepročítej a bud v klidu. Ono je to vážně lepší někdy všechno nevědět.

bobecek79
23. zář 2011

@ivetule to máš pravdu............ 🙂 ,ale pořád mi to nedá víš??? A tedˇ si zrovna říkám,co se v tom mém těle asi děje???? Nic mě nebolí,břicho netlačí... Manžel mě pořád říká,atˇ se snažím na to nemyslet.......... 🙂 odpoledne jdeme ven na procházku,tak to bude lepší...

ivetule
23. zář 2011

@bobecek79 na to vůbec nekoukej že tě nic netlačí a nebolí. Mě taky nic nebylo až pomalu od 12tt mě začalo být špatně a bolet prsa. Takže to ještě vůbec nic neznamená. Jděte ven s manžou a uvidíš jak přijdeš na jiné myšlenky. Těch 14 dní je hrozně dlouhých do testu ,ale bohužel nervy máme pomalu furt. 🙂

bobecek79
23. zář 2011

@ivetule no právě nevím,jestli je to dobře že 2 den po ET nic nebolí,jen občas zabuble v podbříšku. jaké jsi měla pocity Ty po ET???

bobecek79
23. zář 2011

@ivetule ....myslela jsem,že mě bude bolet třeba břicho a tak...,ale dr. nic takového neříkal,tak se uklidňuji,že je vše o.k.. No nevím.... 😒 😒

ivetule
23. zář 2011

@bobecek79 vážně mi nic nebylo a když jsem potom objevila krásné dvě na testu tak jsem tomu ani nechtěla věřit. Takže klid a zkus se nějak odreagovat. Pust si nějakej pěknej film. 🙂

bobecek79
23. zář 2011

@ivetule 🙂 tak jo 🙂 ,uklidnila jsi mě....tak si jdu odpočinout a potom hurá ven.

ivetule
23. zář 2011

@bobecek79 tak to je dobře. 😅 😅

jimmy1
23. zář 2011

Tak jsme zpátky doma 🙂 první injekci jsem si píchla tam, od zítra od rána valíme na domácí píchání 😎 žádná cysta se nekoná 😵 😵 😵 průchodnost děl. čípku jsem vůůůůbec necítila jak mi pan primář dělal, říkal že to je úplně perfektně průchodné 😵 a to jsem se bála, protože minule jsem měla černo před očima jak mě to bolelo 😖
Nechali jsme udělat ještě kontrolní spermiogram, ale na výsledek jsme tam nečekali 😝 zavolám si v pondělí. Podle výsledku se pak rozhodnem, jestli budem chtít PICSI nebo ne.
@lenceslava věř těm vašim embrouškům 😉

bobecek79
23. zář 2011

@jimmy1 a kdy máš 1 UTZ????

jimmy1
23. zář 2011

@bobecek79 1.UTZ mám až 14.10., ještě do pondělka dobírám marvelon, pak by měla přijít mrcha a od 8.10. puregon. Ten dlouhej protokol je fakt dlouhej 😝

bobecek79
23. zář 2011

@jimmy1 je dlouhej,ale uteče,já píchala od 18.září a podívej.......už mám 🙂 🙂 2 bobečky v sobě. Nejhorší je to čekání. A injekce,ty jsou nekonečné,ale dělám to pro své děti 🙂 🙂

bobecek79
23. zář 2011

@jimmy1 a já 5.10 budu vědět,jak jsme dopadli,takže těhot.test..............bude to dáreček k mým narozeninám,sice o měsíc dřív,ale bude... 🙂

betysek
23. zář 2011

Ahojky, už jsme zpátky z Brna. Máme očekávaných 6 oocytů. Tak doufám, že se budou hodně snažit. Transfer bude nejpozději ve středu.

bobecek79
23. zář 2011

@betysek jéé,zrovna jsem na Tebe myslela,gratuluji a přeji,atˇ jsou hodně silní............

bobecek79
23. zář 2011

@betysek jak jsi to zvládla?????

betysek
23. zář 2011

@bobecek79 V pohodě. Čekání na pokoji před OPU bylo nekonečné. Naštěstí jsme byly 2 na pokoji, tak jsme to prokecaly. Probudila jsem se, až když došla z OPU druhá holčina, a pak jsme prokecaly čas až do propuštění, nějak se nám nechtělo spát. Všechno bez komplikací, trochu mě teď pobolívá podbřišek, ale jinak jsem v pohodě. Za chvíli si půjdu ještě na chvilku lehnout.

betysek
23. zář 2011

@bobecek79 Teď jen doufám, že nám zůstanou aspoň 2 embryjka do transferu.

bobecek79
23. zář 2011

@betysek jj,já taky už nespala po OPU. Tak si utíkej ještě odpočinout 🙂 🙂 a zítra dej vědět jak se to vyvíjí... 😉 😉 ,držím pěstičky 🙂 🙂 🙂 .Já na OPU čekala skoro 1hodinu. Ale taky jsme si s paní,co tam byla povídali. A to ještě jaký nervy jsem měla ve st. před ET,taky jsme chvilku čekali až nám příjdou říct kolik jich máme,připadalo mi to jako věčnost a manžel,tem byl taky strašně nervozní.......... 🙂

bobecek79
23. zář 2011

@betysek uvidíš,že aspoň 2 zůstanou............... 🙂 🙂 ,mysli na příjemné věci a nestresuj se,,,,, 🙂

jezulicka
23. zář 2011

holky moc vám tady přeji hodně štěstíčka at vám to vyjde..tak sem si to tu rychle pročetla...jinak-
@betysek já měla taky 6 oocytů a ted máme doma už malou princeznu tak určitě z těch 6 bude nějaký oocyt silný a možná i 2-3 třeba překvapí...tak držím všem moooc palečky...držte se.. 😉 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru