CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

drndapetka
29. zář 2011

@lenceslava právě jsem se Tě chtěla optat, jak ses držela Ty....obdivuju Tě! Já tohle z minulýho IVF neznám, neměla jsem strach, že mi nic nezůstane, když jsem měla tolik vajíček.Ale teď? Myslím na to každou minutu, bojím se ☹

lenceslava
29. zář 2011

@drndapetka to víš že jsem se bála.Ale co naděláš.Vždycky všechno nějak dopadne.Já nevím já už ted jakoukoliv věc beru tak jak je.

bobecek79
29. zář 2011

@drndapetka jj asi vím jak Ti je. Já myslela jak jsem byla na prvním sezení na Unice,že to hravě zvládnem. Ale asi jak člověk to mimi hrozně chce,tak má nervy,nebo aspoň já. Prvně nervy jestli budou folikuly,potom kolik jich bude,každý den nervy,jak se vyvíjí a tedˇ ani nemluvím. Ta nejistota povede se,nepovede se...je šílená. Kdyby to šlo aspoň pro klid duše nějak zkontrolovat...chjo,chjo 😒 😒

drndapetka
29. zář 2011

@bobecek79
@lenceslava holky, prosím Vás, trochu mě hlodá červíček......píchali jste Agouš už v den OPU? V rozpisu je totiž nula (jako že nic-vynechat) a na Unice po propuštění se mě sestra jen optala jestli už to znám a umíme píchat, tak říkám, že ano.....vím, že Estrofem jsem si dnes už měla vzít - jeden po obědě, jeden teď večer. Jak je to tedy s tím Agoušem? 🙂 děkujuuuu

drndapetka
29. zář 2011

@bobecek79 nějak bylo, nějak bude 🙂 musíme to nějak zvládnout.....mě už je daleko líp a věřím, že to bude v pohodě. Ještě, že mám tak úžasnýho manžílka, který mi udělal večeři a uklidnil mě, zlato moje 😵 Jinak mám v sobě prášek proti bolesti, už se to nafouknutý břicho nedalo snést 😝

bobecek79
29. zář 2011

@drndapetka jj,nepícháš. Až zítra. My jsme mysleli,že to sestra předvede manželovi ukázkově a jen řekla kam píchat a bylo vyřízeno. Takže podle rozpisu,zítra,já to taky tak měla..... 🙂

lenceslava
29. zář 2011

@drndapetka ne ne až zítra

bobecek79
29. zář 2011

@lenceslava a jak se vede Tobě???

bobecek79
29. zář 2011

@drndapetka drž se,zvládnete to všichni,uvidíš. Ty,manžel i Tvojí 2 broučci 🙂 🙂

drndapetka
29. zář 2011

@bobecek79
@lenceslava díky moc 🙂 já po té narkoze ještě zmatkuju 😀 šla jsem dokonce hledat prášek proti bolesti do mražáku 😲

lenceslava
29. zář 2011

@bobecek79 čekám.ted mě nějak začalo bolet břicho jako na mrchu.jinak dobrý.co ty?všechno ok?

bobecek79
29. zář 2011

@drndapetka 😀 zítra to bude dobré,vyspíš se a bude líp.

drndapetka
29. zář 2011

@lenceslava
@bobecek79 ještě jedna otázečka....když berete Estrofem, polykáte ho po jídle a nebo tak, aby mezi jednotlivými dávkami bylo nějaké hodinové rozmezí? Já už nevím jak jsem ho brala posledně 😕 Mám pocit , že v 9hod., 15hod., 21hod. Ale není tam pak moc velká pauza mezi večerem a ránem? Asi to moc zas řeším a je to fuk, že 😒

bobecek79
29. zář 2011

@lenceslava já taky dobrý,v neděli mi bolelo podbříško jako na MS ( 4 dny po ET),tedˇ v pohodě.......zatím,tak uvidím.............krátí se to,ale to čekání......musíííím vydržet 😀

drndapetka
29. zář 2011

@bobecek79jj, vyspím se z toho a doufám,že budu po telefonátu na Unicu skákat radosti vysoko - né z okna 😀

lenceslava
29. zář 2011

@drndapetka já beru v 8 -12- 18. myslím že to rozmezí není až tak důležitý.

bobecek79
29. zář 2011

@drndapetka jé tak to jsi dostala i mě 🙂 . Já beru po jídle,ne přesně v danou hodinu. Vidíš a k tomu nám ani nic neřekli... 😒

lenceslava
29. zář 2011

@bobecek79 jj čekání čekání,to nám hrůzu nahání. 😀

bobecek79
29. zář 2011

@drndapetka
@lenceslava ještě že tu máme naši Lenceslávku 🙂 😉

drndapetka
29. zář 2011

@bobecek79 tak asi je to fuk , jak se to bere, mě řekli jen , že po jídle, asi aby to nedráždilo tolik žaludek.....takže zůstanu asi při starým 😉

lenceslava
29. zář 2011

@bobecek79 jj nechci se chlubit,ale jsem nadaná na víc věcí. 😵 Zrovna si dělám naušnice. 😵

drndapetka
29. zář 2011

@lenceslava to je teda sebevědomí 😀 to my přeci víme, že máš šikovné ručičky 😵 já jsem na titěrný práce nešika 😠 nemám na to ani trpělivost 😝 ale náááhodou jsem si zvládla udělat minulý léto náhrdelník na krk 😎 ale byl to boj, s těmi mými kočičími drápy 😀

bobecek79
29. zář 2011

@lenceslava 🙂 šikulka,miminko se bude u Tebe mít jako v bavlnce. Napleteš a naháčkuješ oblečky,ostatní budou závidět 😉 - miminko, i to jak je pěkně nastrojené..... 🙂 🙂

lenceslava
29. zář 2011

@drndapetka no a nepochlubíš se!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lenceslava
29. zář 2011

@bobecek79 no s tím pletením to nebude tak valný.Tak šálu zvládu,ale na nějaký svetříky mám mamku. 😉

bobecek79
29. zář 2011

@drndapetka
@lenceslava holky a věřte,že my si to mateřství budeme užívat úplně jinak než ostatní...... 😎

bobecek79
29. zář 2011

@lenceslava 😀 😀 na všech stranách pojištěné,hm,hm 😀

drndapetka
29. zář 2011

@lenceslava chvilku počky, hodím Ti sem na ty náhrdelníky odkaz, prodáváme to totiž u nás v obchodě 🙂 mám nachystaný ještě další, ale zatím na to šetřím nervy 😀

drndapetka
29. zář 2011

@lenceslava šálu taky zvládnu....hldce obrace 😀

lenceslava
29. zář 2011

@bobecek79 jasný.tak je to třeba. no já si rozhodně užívat budu.Manžel mimčo,nebo dvě,dva kocouři. jo to bude život.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru