CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

pepitas
2. říj 2011

@drndapetka
Když jsem byla na té laparce, tak jsem se u vizity ptala, co mně teda našli a co ne a doktor mně řekl doslova, že on mě neoperoval, že až půjdu na kontrolu ke svému gynekologovi, tak se ho mám zeptat, že on mě operoval. Z propouštěcí zprávy jsem se nic nedozvěděla a pak jsem teda šla na kontrolu ke svému gynekologovi a on mně teda řekl o těch srůstech a o té tekutině v břiše. V té době mě ale nenapadlo se ho zeptat, jestli mě zkontrolovali celou. Takže až tam půjdu, tak se budu muset poptat.

drndapetka
2. říj 2011

@pepitas já se o manžela opřít můžu,i když bývá taky často pryč ( je voják, dokonce v r.2013 odjíždí na půl roku na misi). Ty zase hledej sílu v dceři 😉
ta rahábka je z Brna, s pí.Mojžíšovou se osobně znala, takže vyškolená je z pravé ruky.Je už starší, ale je super a má velikánské úspěchy.
Nám genetiku udělali taky hned po 1.IVF (jinak ho dělají až po dvou neúspěšnýchh po IVF). Zjistili mi zvýšenou srážlivost krve ( může způsobovat ty potraty), takže od transferu píchám do bříška injekce na zředění krve. Snad je to ten důvod, proč se nedařilo a pomůže to!
Ty to určitě nevzdávej, jedno dítko máš, to je moc velký úspěch. Já budu šťastná, když budu mít aspoň to jedno 😉
Není Ti 40cet, aby jsi propadla zatím v beznaděj. Určitě to ještě půjde a dcerka bude mít ségru nebo bráchu 😉
Já pro dnešek budu končit, zítra podám info co a jak a určitě si zase písneme 😉 tak papa a drž se!

pepitas
2. říj 2011

@drndapetka
Půl roku, to je hrozně dlouhá doba. Manžel byl teda nejdýl 5 týdnů pryč a bylo to pro mě hrozné. Ale člověk si na to nějak zvykne. Nic jiného stejně nezbývá. Máš nějaký kontakt na tu paní? Sice je to pro mě trošku z ruky, ale udělám cokoliv, jen aby to vyšlo. Teď budu mít spoustu času na to, abych se dala do pořádku.
Na zítřek držím pěstičky, ale určitě budou všechny, jsou to bojovníčci. Je fajn, že jsem to mohla probrat z někým, kdo to taky prožívá. Je mi přece jenom trochu líp. Taky jdu zalehnout, ráno zase do práce.. Pořád lepší, než být v těchto depresích zavřená doma mezi čtyřma stěnama.. Opatruj se, pa pa

betysek
3. říj 2011

@bobecek79 Už se Ti to krátí, že? Už jen 2 dny a testíš. Vydržíš do termínu, nebo zkusíš dřív? 😉

lenceslava
3. říj 2011

Ahojky.Tak hlásím že bolesti vaječníků i břicha jsou ty tam,jen doufám že to není špatné znamení.

jimmy1
3. říj 2011

Ahoj holky, tak jsem dneska ráno pěkně zazmatkovala a píchla jsem si diphereline i se vzduchem v stříkačce 😕 😎 no ještě, že to pícháme jen do podkoží 😝
on už na mě volal Martínek docela intenzivně, že je vzhůru a já spěchala... no jen jsem slyšela, jak to zarachotilo ten vzduch a už to bylo ve špíčku 😝
Asi budu muset vstávat ještě dřív, dneska to moje mláďátko bylo vzhůru už po šesté hodině ráno a já bych táááák spala 😅
Odpo pojedeme do Brna koupit Martínkovi další boty na doma, nějak mu zase vyrostla noha. To zase bude pálka...

drndapetka
3. říj 2011

@lenceslava to je dobře, že už nic nebolí 😉 já mívám po ráno křeče, pak jdu na záchod a přejede to 😖

bobecek79
3. říj 2011

bolest,smutek,slzy,zklamání................. 😢 😢 😢 ,12 den po ET a těhotenský test negativní.( Manžel se těšil,prý abych si ho udělala). Beznaděj obou z nás.

drndapetka
3. říj 2011

hmm, tak dnes je linka nějaká přeplněná, nemůžu se dovolat ☹

drndapetka
3. říj 2011

@bobecek79 zlatíčko 😔 počkej na krev, nevzdávej to ještě!

bobecek79
3. říj 2011

@drndapetka jj,ve středu si to ještě zopakuji, a ve čt. pojedeme do Brna na krev. Manžel mě uklidňuje,že to nemusí ještě nic znamenat,on pořád ještě věří.

drndapetka
3. říj 2011

@bobecek79 věř s ním, může se to ještě obrátit v dobré!

kac3nka
3. říj 2011

@bobecek79 Ahoj, jestli tě to aspoň trochu uklidní, tak věř, že tam ta druhá čárka může ve středu být. Doktoři vědí, proč dávají na testování určité datum. Já jsem si dělala test v neděli, byl úplně bílý a v úterý tam byla jasná druhá čárka, takže nic není ztracené!!!

bobecek79
3. říj 2011

@drndapetka já se tolik těšila,že už zůstanu v klidu doma,žádný stres z práce,že mi poroste bříško a pak vykoukne na svět naše vymodlené miminko. Je to pro mě hrozně těžké,víš??? Dělali jsme pro to strašně moc....Domluvili jsme se s manželem,že to ještě do středy necháme otevřené a pak to budeme řešit dál.....podle toho jak to dopadne

bobecek79
3. říj 2011

@kac3nka děkuji za podporu ,jsi hodná...

drndapetka
3. říj 2011

Nám dvě miminka umřela 😔 Už jsem je obrečela ☹ Mám strach, aby zbyla dvě zítra na transfer 🙄

drndapetka
3. říj 2011

@bobecek79 pro každou z nás je to těžké, když najdeme sněhobílý test ☹ Do středy ještě 2dny, jak píše kc3enka, tak se // ještě objevit určitě můžou 😉

lucifirek
3. říj 2011

@drndapetka držím palečky 🙂

kac3nka
3. říj 2011

@drndapetka Ti nejsilnější to vydrží, uvidíš 🙂

drndapetka
3. říj 2011

@lucifirek
@kac3nka děkuji moc 🙂 jsou to hrozné nervičky. Už je chci mít u sebe 🙂

lucifirek
3. říj 2011

@drndapetka to máš pravdu,uplně si na to pamatuju. 😒

lenceslava
3. říj 2011

@bobecek79 neztrácej naději.

betysek
3. říj 2011

@lenceslava Jo, jo, taky mě užbolesti přešli. Jen když jsem byla ráno s Eli u doktorky a zašli jsme do města, tak mě začalo břicho trochu pobolívat, jinak nic.

betysek
3. říj 2011

@bobecek79 Vydrž do středy, určitě se // objeví.

jimmy1
3. říj 2011

@bobecek79 uvidíš ve středu... zatím to nevzdávej 😉 zázraky se fakt dějí...
@drndapetka i kdyby zbylo jen jedno, tak to bude to pravé až do kočárku, na to mysli 😉 my jsme zaváděli taky jen jedno a koukej na Martínka 😉 držím pěstičky!!!

betysek
3. říj 2011

@drndapetka Určitě 2 do zítřka vydrží. Vypadá to, že je to tady nějaká tradice - já 2 embryjkana v den ET, bobecek79 2 embryjka v den ET, ..... 😉

drndapetka
3. říj 2011

@betysek prosím Tě a Ty jsi měla den před transferem těch embroušků kolik? a v jakém stadiu Ti je zaváděli? My máme dnes 1x kompaktující morulku, 1x 12ti buněčné, 1x 10ti buněčné

drndapetka
3. říj 2011

@jimmy1 minule jsem měla při KETu taky jedno a nic ☹ předtím ze dvou se chytlo jedno.No uvidím, jsem celá zase z toho rozčarovaná a klepu se, jak to dopadne....snad už to skončí všechno dobře 🙂

lenceslava
3. říj 2011

@drndapetka já měla v den transefru 8 a 9 ti buněčná transferovaná 4tý den. Bud v klidu jsou to tahouni.Minule jsem měla blastocysty.

bobecek79
3. říj 2011

@drndapetka neboj máš statečný miminka a zítra už 2 budou u maminky v bříšku. Budu na Tebe myslet a držet palečky,strašně moc Ti přeji atˇ to konečně vyjde a můžeš se radovat ze zdravého miminka.... 🙂 🙂 nebo ze dvou.. 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru