CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

drndapetka
3. říj 2011

@lenceslava
@bobecek79 děkuju za uklidnění 🙂

bobecek79
3. říj 2011

holkyýýý,nevíte náhodou za jak dlouho se může jít znovu po nepovedeném IVF na další pokus??? A jak to probíhá dál??? odeberou mi krev a dál,bude to s námi někdo rozebírat?????

drndapetka
3. říj 2011

@bobecek79 ale huš, na tohle zatím nemysli!
Ale pokud tě to zajímá, tak další stimulace může být po 3 měsících pauzy (3 menstruace). Tělo si musí oddechnout.Všechno by s Tebou rozebrali na auditu.

betysek
3. říj 2011

@drndapetka Den před transferem byli 3. V den transferu už jen 2 - kompaktní morula a časná blastocysta.

betysek
3. říj 2011

@drndapetka A den před ET byla všechna naše embryjka 10 buněčná. Tak že kdyby jsi měla srovnávat, tak 2 vaše jsou dokonce lepší, tak že to jsou siláci a určitě to zvládnou a uvidíš, že i to 10 b se bude mít čile k světu. Tak že nakonec budete mít ještě jednoho do mrazáčku. 😉

drndapetka
3. říj 2011

Holky, já už tu dnes nebudu, takže se přijdu ukázat až zítra už s hrošámkama v bříšku 😵
Opatrujte se, a netrojčít, bojovat ! 🙂

lenceslava
3. říj 2011

@drndapetka peti držím pěsti na zítra. pakse ozvy i s hrošíkama

ivetule
3. říj 2011

@drndapetka tak na zítra tfuj tfuj at se hezky hrošíci drží a pustí až za aspon 8 měsíců. 🙂

jimmy1
4. říj 2011

@drndapetka držíme pěstičky 😵

jimmy1
4. říj 2011

Jo a jdu se vám "pochlubit" co se mi dneska ráno povedlo... Ráno jsem začala chystat zeleninu na polívku, dala hrnec s trochou oleje na sporák. Strouhám tu zeleninu, tak jsem sporák zapla, že se to rozehřeje... Martínek se mi prďolil pod nohama. Najednou zvoní telefon v obýváku, volá nám táta. Martínek jásá ve vysokým kleku "táta, táta" až z toho ztratil rovnováhu a padl na záda, řev jako prase... tak popadnu plačící dítě a valím pro ten zvonící telefon.... vysvětluju tátovi, proč dítě huláká a utišuju ho. Něco mi zavonělo pod nos... áááá hovi, tak jdeme přebalit. Po přebalení vezmem plínu, že vyhodíme hovi do záchodu a jak si to tak šlapem, tak vidím, jak nám něco bliká z kuchyně 😕
se tam kouknu a on HOŘÍ ten hrnec na sporáku!!! 😲 😲 😲
Já jsem takovej ale takovej DE.BIL!!!!! Bych si nejradši nafackovala. Tak tady máme teď všude otevřený do průvanu, jsme oblečení jak na venkaj a větráme a větráme... Nakopala bych si ☹
A za odměnu až bude Martínek spát, tak budu drhnout ten hrnec...

mrkvicka28
4. říj 2011

@jimmy1 bud ráda že jste nevyhořeli 😀

vodni
4. říj 2011

@drndapetka Peťunko, moc na tebe myslíme a přejeme hrošíčkům, ať se jim u tebe moc líbí 😵

vodni
4. říj 2011

@jimmy1 ty jo, tak to je mazec, ještě že to dopadlo takhle...

bobecek79
4. říj 2011

@betysek ahooj Betysku,jak se cítíš a jak se daří??? Já mám pořád slzy na krajíčku,ale manžel mě utěšuje,že to zítra ještě může být a nebo ve čtvrtek z krve. No uvidím,ale tohle jsem vůbec nečekala,pořád jsem věřila,že aspoň jeden mimísek se u mě bude mít dobře. Malinká naděje ještě pořád je......to jsem si vsugerovala,jinak bych se asi zbláznila. A taky mě napadlo,že nám to půjde normálně,když to nevyjde, mám v těle tolik hormonů. Nikdy v životě jsem se ještě tak mizerně necítila. Tobě na příští týden držím pěstičky at´ se raduješ ze svých mimísků.

bobecek79
4. říj 2011

@drndapetka tak jakpak se máš??? Zrovna tady sedím a myslím na Tebe. Jak si tam pěkně ležíš a s manželem si vychutnáváte ten pocit 2 mimísků v těle. Na těch 14 dní hodně sil a málo nervů a hlavně // .

betysek
4. říj 2011

@bobecek79 Cítím se skvěle. Nic mě nebolí, teda až na prsa, ta jsou citlivá úplně příšerně - asi z toho estrofemu. Jinak bříško necítím vůbec. Nevím, mám takový špatný pocit, že to asi nedopadne. Zatím si to snažím nepřipouštět, tak uvidíme příští týden. Testík jsem koupila už včera, ale asi vydržím až do příští středy. Sice jsem neměla Pregnyl, tak bych asi mohla i dřív, ale říkám si, že na špatné zprávy je času. Hlavně jsme si smanželem řekli, ještě než jsme do toho šli, že to bude jediný pokus, že do dalšího už nepůjdeme, ale hlavně jsme doufali, že budme mít i pár embryjek v mrazáku, tak nevím, uvidíme za týden..... Na prvním pohovoru, nám to dr.G. tak hezky naplánoval, jak mi odeberou min 15 vajíček, z toho bude 10 vhodných pro oplodnění - jak se budeme ještě rozhodovat, kolik jich necháme oplodnin navíc (kromě těch základních 8), jak nám jich pak zbyde aspoň 5 na mražení.... A najednou bác - na druhém UTZ už to vypadá jen na 6 folikulů s vajíčky - zbylých 10 už nedoroste. Nakonec se odebere 6 vajíček, jen 4 se oplodní a na mražení nic není. Je fakt, že když jsme jeli na ET, tak jsme si říkali, co budeme dělat, když nám řeknou, že není ani jedno na ET - říkala jsem, že nevím, jestli bych brečela, nebo se smála. Vím, že mám myslet pozitivně, ale mám dnes nějakou depresivní náladu.

betysek
4. říj 2011

@bobecek79 Svěle - jako fyzicky skvěle. 😉

bobecek79
4. říj 2011

@betysek když to u nás nevyjde,tak jsme se s manž. domluvili,že do toho půjdeme ještě jednou. Jen nevím kdy,tohle nám stálo hodně peněz a stavíme si domeček,tak penízku moc nemáme. Ale děti chceme,aspoň jedno,když nepůjde jinak. My taky počítali,že budeme mít nějaký kousek v mrazáčku a nic. A tedˇ mám takové chmurné myšlenky,protože když jsem tam ležela a zaváděli mi to,tak dr. říkal,že tedˇ mi to tam pouští,jestli to cítím a já necítila nic,tak nevím.

betysek
4. říj 2011

@bobecek79 Uvidíš, že tam ty 2 čárky zítra budou. 😉

bobecek79
4. říj 2011

@betysek tak to asi vím,jak Ti je. Mě od včerejšího testu je taky hodně mizerně. Říkám si jaká je to na světě spravedlnost,kdo děti chce je mít nemůže (já celý život nekouřím,nepiji) a snažím se žít co to dá zdravě a vidíš,je mi to nanic. Kdyby mi aspoň řekli,proč to nejde....Nikdy jsem nijak nemocná nebyla a zdavotní problémy taky neměla a tedˇ miminko ne a ne přijít.

bobecek79
4. říj 2011

@betysek jsi hodná....moc nevěřím,ale manžel mi to taky říká. A Ty se budeš radovat za týden ze dvou tlustých čárek,uvidíš!!!!!!!!!!!!!!!!!

betysek
4. říj 2011

@bobecek79 Já jsem teda při ET taky nic necítila. Je fakt, že u nás je to taky částečně otázka peněz. Koupili jsme starší domek už před 3 lety a zatím pořád jen bouráme, ale splácíme hypotéku a snažíme se šetřit, až se konečně začne místo bourání i stavět, tak že finanční situace taky nic moc, když ke všemu nechodím do práce. Teď bydlíme provizorně v domečku po babičce. Včera jsme to už taky řešili, jestli přeci jen nezkusíme ještě jeden pokus, tak uvidíme....

betysek
4. říj 2011

@bobecek79 Je fakt, že teprve teď jsi uvědomuju, jak mám být vděčná za to, že máme aspoň Elišku

bobecek79
4. říj 2011

@betysek a taky jsem trošku vystrašená z mého věku. V listopadu mi bude 32 a dr. O mi řekl,že vaječníky se tváří a fungují jako by byly starší než je můj věk. Tak to taky nemůžeme moc oddalovat.

bobecek79
4. říj 2011

@betysek nevím jestli jsem se už neptala,Eliška šla normálně,nebo taky z IVF???

lenceslava
4. říj 2011

@bobecek79 tohle mi O řekl loni při auditu,a to mi bylo 28.A měl pravdu,evidentně už moje vaječníky melou z posledního.

betysek
4. říj 2011

@bobecek79 Třeba se chytlo jen jedno embryjko, tak tam // čárky ještě nebyly, prý když se chytnou 2, tak se objeví // čárky dřív. Uvidíš, jedno se chytilo určitě. 😉 I při otěhotnění přirozeně najde některá // ještě před dnem očekávané mršky a některá až 2 dny po té. Každá jsme originál.

betysek
4. říj 2011

@bobecek79 Jo, ptala jsi se Eliška je normálně.

bobecek79
4. říj 2011

@lenceslava ahooj,můžu se zeptat,jak ten audit probíhá????? 😉

bobecek79
4. říj 2011

@betysek tak Elišku ode mě pozdravuj,je to určitě Vaše sluníčko... 🙂 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru