CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jarkabilik
3. dub 2009

Tak vidím že zvíraznění se tu vůbec neobjevilo ☹

jarkabilik
3. dub 2009

Asi tady je jednotné písmo, a úprava někde jinde neplatí 😀

jeany
3. dub 2009

Ahoj už jsem tu. 😀 Sice pozdě, ale přece. Ale vy některé ostatní holky ještě spíte, co?
Já jsem tak ráda, že je už pátek a je moc krásně. Tak si to představuji.
Musím makat, mám toho dnes dost.

jeany
3. dub 2009

Dnes je pátek a krásně a tak se nedivím, že nikde nikdo. Píšu si tu dnes sama. 😀

lenulinka21
3. dub 2009

Tu som 😀

lucifirek
3. dub 2009

ahoj holky,zdravím všechny,to je už druhý den krásně,co?
Uplně nádherně. Koukám,že tu nikdo není.

lenulinka21
3. dub 2009

Asi jsou všichni venku -no ani se nedivím. taky se chystám čekám
na manžela až dorazí domů 🙂

Zítra budeme mít 1 letošní opékačku na zahradě.Mnam už se moc těším 🙂 na 1 letošní
buřtík. Co vy holky plánujete na víkend?

jarkabilik
3. dub 2009

lenulinka všichni ne já ted zrovna před chvílí vstávala 😉 tak opíkání buřtíků bych si dala říci i já 😀 , jinak já mám akorát v plánu střelnici protož pořádáme závody první v letošní rok a asi umytí oken a vypraní záclon at tu mám hezky před velikonoci když jsem příští týden v práci

lucifirek
3. dub 2009

Jé opíkání buřtíků mnˇam mňam. Já jdu vařit véču. Budu dělat filé zapečené s franckouzskou omáčkou,bretaňskou zeleninu a brambory.

lucifirek
3. dub 2009

Na velikonoce se těším. Až budu péct mazanec. a tak. Ale jelikož nemáme děti a u nás v domě ani skoro žádné děti nejsou,tak k nám stejně nikdo nechodí.

lucen
autor
3. dub 2009

AHOJKY VŠECHNY ZDRAVÍM
Marci je mi to moc líto že to nevyšlo drž se holka
Jarkobilík já to tenkrát tykly zkoušela to zvýraznit ale nejde to.
Všem vám přeji krásný víkend a at utíká co nejpomaleji
😉 mějte se

jarkabilik
4. dub 2009

ahojky všem to je ale dneska hezky jen kdyby tady v Přerově stále nelítal ten vrtulník policie je to tady jak za války všude na každém rohu policie a policejní antony, pořádně ani nikde nepustí do ulic zase budem určo v TV 😀
lucen já si s tím pohrála ve wordu a nic, ale aspon jsem každý nick napsala stejně aby to vypadalo hezky když už nic jiného, co ty jak se máš?

jarkabilik
4. dub 2009

lucifirek jééé ty si pečeš mazanec doma? a je tak dobrý jako z obchodu? já ho moc ráda mám ho raději než vánočku přitom je to asi stejné těsto co 😀

jimmy1
4. dub 2009

Ahojte holky 🙂
tak se hlásím do stavu "aktuální" dneska dorazila MS (i když jsme s manželem ve skrytu duše doufali, že nedorazí, ráno jsem dělala i těhu test s obvyklým výsledkem) tak ode dneška začnu zobat Marvelon.
24. 4. jdu na zahájení KET, přenos embryjek je naplánovaný na 15. 5.

Mějte všechny krásný slunečný víkend 🙂

kveta
4. dub 2009

Jimmy, držím Vám palčeky. 😅

lucifirek
5. dub 2009

Ahojte všem.
Jo,jo Jary,vánočku a mazanec peču vždycky sama. Domácí je nejlepší.
Jimmy,držím pěsti.

lucifirek
5. dub 2009

Jary,je stoporcentně lepší než z obchodu. A těsto je opravdu stejné 🙂 ,nebo já ho dělám ze stejného

kveta
5. dub 2009

Dievčatá, ako s tým zrazíkom? Kde konkrétne sa stretneme a o koľkej? Pomaly si musím začať zháňať hotelík... kde berú aj psíkov /maminky, nebojte sa, na stretko idem bez psíka/.

jarkabilik
5. dub 2009

ahojky všem
lucifirek tak to jsi šikulka 😉
jimmy přeji hodně štěstí a hlavně ty // 😉

jarkabilik
5. dub 2009

skusim v skratke tiez opisat nas porod... wild horses - mali sme to dost podobne 🙂

Takze - rano v sobotu pred 5 mi zacali kontrakcie, o 3 poobede sme dosli do porodneho domu, to uz boli po 5 minutach. Midwife bola fajn, chcela nas poslat domov, lebo som podla nej bola prilis v pohode na to, aby som rodila 😀 ale ostali sme tam, dostali sme peknu porodnu salu s balonom, vanou zachodom, roznymi pomockami (pisem to preto, lebo na Slovensku by toto bol tazky nadstandard), pustili sme si hudbu, tancovala som brusne tance, predychavala kontrakcie, midwife nam uvarila caj (mala som specialny na kojenie este z domu) a priebezne nam nosila novy a toasty a lekvar 😀 potom mi napustila vanu, vliezla som si do nej a bola to prijemna ulava (kontrakcie som mala strasne bolestive - pomahalo mi ich predychavat a pri vydychu robit hlboky zvuk "vuuuuu". A este mi velmi pomahalo, ze ma manzel stale masiroval - mali sme to nacvicene z predporodneho kurzu, takze vedel presne, co ma robit, bol uzasny.). Ozaj, jest neodporucam - ja som si len hryzla z mueslitycinky a hned som sa z toho povracala. 😖 Ale pila som stale a vela. Potom, ked som tie bolesti uz nevedela vydrzat, poprosila som midwife, ci uz mozem ist do bazena a ona, ze este asi nie som dost otvorena, ale skontrolovala ma a zistila, ze uz som na 6 cm, tak hura do bazena 😀 no a tam to bolelo este viac, neskor mi ponukla ten entonox, tak som ho skusila a bolo to super 😀 som z toho bola uplne sfetovana 😀 no hej a mala som fakt ten orgasmic birth, takze je to pravda, da sa to. (midwife bola dost prekvapena z toho, ako rychlo sa otvaram a ako dobre predychavam kontrakcie, mala som zo seba velmi dobry pocit, som jej vysvetlila, ze robim jogu 😉 ) Potom akurat nastal problem, ze babatko akosi nechcelo ist von, kedze bolo asi take obrovske. Medzitym sa vymenili midwife a to bolo super, lebo ta druha midwife bola uplne uzasna a uz sme ju poznali - ona ma prijimala. Najprv ma len pozorovala, radila mi, co mam robit a ked to neslo, vyhlasila, ze ideme z bazena von, tak sme sli na stolicku, tam sa mi podarilo nieco vytlacit, ale babatko to nebolo 😅 (midwife ma velmi pochvalila a slo sa dalej), potom sme sli na postel a tlacila som v polosede, jednu nohu som mala zapretu do manzela a druhu do midwife. No a takto som tlacila asi 3 hodiny, lebo Zoranko asi cely cas spinkal 😀 . Myslela som si, ze umriem, ze ho nevytlacim, ze budem musiet mat cisarsky, nastrih, zvon a neviem co este, no a nakoniec sa nam to podarilo 😀 bol to ten najkrajsi pocit na svete, ked som pocitila, ze uz konecne ide von a potom, ked som ho uvidela - bol nadherny, najkrajsi na svete 😀 . Manzel si musel sadnut, lebo toho bolo nanho trochu moc (videl viac ako ja 😀 . Hned mi Zoranka polozili na brusko a prikryli nasim cervenym uterakom a tak sme tam nejaku dobu ostali a tesili sme sa. Potom mi pomohli prejst na stolicku, kde som vytlacila placentu (bez syntocinonu), midwife ju skontrolovala, ukazala nam ju (Zoranka medzitym drzal dojaty ocko). Potom som presla na postel, midwife ma skontrolovala, mala som male natrhnutie, ktore zasila (dala mi entonox a umrtvovaciu injekciu - vobec to nebolelo a bolo to hned). Potom mi prilozili Zoranka na prsia, ale cuckat sa mu nechcelo, tak sme sa len tak vytesovali. Potom som zaspala.
Idem kojit - dokoncim neskor 😉

prcekpet
5. dub 2009

ahoj slunicka,

tak vikend byl nadherny, co se tyka pocasi, maly byl v patek a vcera uz fajn, ale vecer zacal zvracet, rano se vratil kasel, dala jsem mu kapky a 2x se z nich poblinkal ☹ to uz neni mozne...

opatrujte se a bojujte...ja bych si dala steak anebo cokoliv grilovane 🙂 uz se nam blizi grilovaci sezona 😀

jeany
6. dub 2009

Ahooj holky, tak sjemkonečně tu. přes víkend nebyl vůbec čas.
Kvety, srazík je 24.4 v pátek a musíme se holky domluvit na čas a někde u nádraží, co říkáte? Kdo znáte víc Brno, navrhněte kde si jít sednout a sraz bychom mohli mít třeba před vlakovým nádražím, tam jak jsou schody a čas, já nevím co holky říkáte třeba v 11 nebo 12 hod.? Dali bychom si někde i oběd, ne? Pište svoje názory. Už se na to moc těším.
Jinak vás moc zdravím. Musím makat, mám toho dnes dost.
Jinak v práci to zatím proběhlo dobře, šéf mi napsal, ať se na něj nezlobím a tento týden to máme dořešit.

macinta
6. dub 2009

Dobré ráno holky 🙂
Já také hlasím konečně MS. Po 60 dnech!!!!!! Tak příští MS už Marvelon a pak hurá do boje. V sobotu jsem byla na svatbě a uzavřely jsme s nevěstou sázku, kdo dřív 😀
NO a včera jsme si konečně dovezli naše koťátko 🙂 Je moc krásná ale je mi jí strašně líto. Celou dobu si hraje, pak usne a když se vzbudí, tak pláče. Trhá mi to srdíčko. Snad si brzy zvykne.
A co nového u Vás?

jeany
6. dub 2009

Ahoj macinto, tak konečně jsi ms dostala. To tedy trvalo, co. Vidíš, ale už se ti to taky blíží. Já ti řeknu, že mně se do dalšího pokusu nějak nechce a tak to pořád zkoušíme raději přirozeně doma. 😀 Až teprve teď se cítím po tělesné stránce trochu líp. Byla jsem pořád unavená, ale už je to lepší. Já fakt potřebuji oddech a jsem ráda, že to bude až za několik měsíců. Teď se na to vůbec necítím.
A co to máš za koťátko, nějakou perskou kočičku? Jak jí říkáte?

macinta
6. dub 2009

Jeany, já Tě fakt chápu. Na začátku jsem také byla dost unavená a nepřipravená na další pokus. Teď už se fakt těším. Navíc nám v září přibyde do rodiny miminko, tak už bych chtěla být těhu, aby mi to nebylo tolik líto.
Pořídili jsme si Briskou modrou, jmenuje se Chiquitta ale říkáme ji Čiko. Je nááádherná. Ale je jako mimino. Celou noc vstáváš a domlouváš ji, aby už spala. 😀 😀 😀

zuzuza
6. dub 2009

Ahoj holky, maci tobě moc závidím kočičku, ty se máš!!!!!!! a taky ms🙂

Jani, mě je to jedno kdy bude a kde ten srazík, ale jak říkáš, nebylo by to špatné na tu třeba 12. hod. a někam na obídek a srázek by třeba mohl být na hlavním nádraží šalin, tam jsou ty otočný hodiny, je to vidět i od vlakáču, holky a kdo tedy na srazík půjde?)

Snad ne jen já, Jani a lucifirek, maci jdeš taky ne? a co teri, ta se tu neukázala moc dlouho, škoda, že ostatní holky nemůžou:(

jeany
6. dub 2009

Ahoj Zuzy, já zas navím, kde je hlavní nádraží šalin. Je to někde u hlavního vlakového nádraží?
Jo a na těch 12 hod.,je to úplně ideální. Já tam asi budu dřív, ale můžu se mrknout třeba do Vaňkovky.
No budeme tam asi: já, ty, Lucifírek, kveta, macinta, prcekpet a dál nevím. Pište holky kdo ještě přijdete. 😉

zuzuza
6. dub 2009

JJ jani, je to když vylezeš z vlaku a půjdeš do tý hlavní budovy tak rovnou vylezeš ven a naproti vidíš šaliny, nebo můžem dát scuka u budovy hlavního vlakovýho, to je jedno, ještě zkusím zjistit, kde je nějaká ideální dobrá hospůdka🙂

jeany
6. dub 2009

Jo, dobře Zuzy. Zjisti nějakou dobrou hospůdku. Jsem zvědavá, kdo se k nám ještě přidá.

lucifirek
6. dub 2009

Ahoj,holky.
Jeany já bych to¨taky viděla na sraz na nádraží a dojít někam pěšky. Na nádraží stejně musíme dojet všechny.
Maci to je teda dlouhá doba,to čekání. A si říkala,že se mi to spozdilo o tři dny. Už jsem si myslela,že by to třeba dopadlo,ale dneska jsem dostala ms. Takže ještě dvě do dalšího pokusu. ☹ už aby to bylo.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru