CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lenceslava
5. říj 2011

@drndapetka dodělávám tu deču,je to piplačka.Dneska jsem měla jet k našim,ale jedu až zítra,mám bráchu v nemo tak za nim pojedeme. Má oboustranej zápal plic,snad se z toho brzo dostane.Já mám na léky taky nastavený budík.

jimmy1
5. říj 2011

@drndapetka agouš mi bude muset chodit píchat mamka. Holt bude muset chodit do práce o hodinu dřív, abysme to stihly píchnout v klidu než se Martínek vzbduí. Ale ona určitě bude mít co dělat v práci i dřív, aspoň si to pak nebude tahat domů jako vždycky 😝
JJ 1.UTZ v pátek 14.10. v 8:30, to budem muset otravovat dědu, aby si vzal chvíli náhradní volno z práce a dovezl nás na Unicu, pohlídal tam Martínka a zavezl nás zase zpátky, nebo možná zpátky pofrčíme s Marťáskem busem 😉 jde mi hlavně o to hlídání, když budu v ordinaci. Teď s prckem už je to takové logisticky náročnější 😀 ale naštěstí babi s dědou jsou k dispozici 😵
původně jsem chtěla jim nic o dalším pokusu neříct 😀 😀 😀 ale to mi záhy došlo, že je sci-fi, že to bez nich nezvládnem 😎

jimmy1
5. říj 2011

@drndapetka @lenceslava až budu brát estrofem, tak mi nic jinýho než použít upomínky v mobilu taky nezbyde 😝 Zatím mám jen ten pořadač na léky, tak mám aspoň přehled, když tam kouknu, jestli jsem si už vzala a nebo ne... když teda zrovna vím jestli je úterý nebo středa 😀 😀 😀

drndapetka
5. říj 2011

@lenceslava ty jsi fakt moc šikovná, já bych tu dečku už dávno zahodila 😀
Brácha ať se Ti co nejdřív uzdraví, je mi ho líto ☹ prosím tě, kdepak to chytnul? to nějak přechodil? 😕 Já měla zápal plic jako malé dítě, prý to bylo strašný.

drndapetka
5. říj 2011

@jimmy1 bez budíku na mobilu by to fakt nešlo 😉 Víc mě spíš dělá problém, že si nepamatuju, na kterou stranu zadku jsme naposledy píchali Agouš 😀 Tak si vždycky vybírám tu stranu, kde to bolí zatím míń. Na levou stranu se už ani nemůžu posadit 😝 Je to tentokrát fakt terno.

drndapetka
5. říj 2011

@jimmy1 naše rodinky nic netuší, mi tento pokus zatajili 😀 Ví to jen má ségra - zdravotní sestřička - ta se mi totiž hodí 😉

lenceslava
5. říj 2011

@drndapetka já nevím,je pravdou že on pořád všechno přecházel.snad to bude brzo dobrý.vůbec nevím jak k tomu čově může přijít

drndapetka
5. říj 2011

@lenceslava aha, takže nekouří, nikde neplaval ve studené vodě atd.? No někdy člověk k nemoci přijde ani neví jak 😒
Jak se cítíš vůbec Ty? Opatruješ bublinky? 🙂

pampeliska36
5. říj 2011

@drndapetka petiiiiiiiiiiiii prihlas se mi prosim na skype 😉

lenceslava
5. říj 2011

@drndapetka rozhodně nekouří. blázen je,ale ne takovej aby se ted koupal v rybníku 😉 No dneska i včera ráno jsem byla trochu vyděšená. Vzbudila mě strašná bolest v podbřišku,jak bych měla hodně silnou mrchu. A taky potřebu na záchod.Asi čtvrt hodiny jsem se tam potila,kybl před sebou protože mi bylo i na zvracení.A pak to přešlo,navíc jsem měla v noci silnou migrénu,myslela jsem že to zaspím,ale musela jsem si vzít ibalgin(paralen doma nebyl) naštěstí to pomohlo a ráno mě hlava nebolela,akorát to břicho,a to mě tedy docela děsí.

pampeliska36
5. říj 2011

@lenceslava leni... myslim, ze je to na dobre ceste 😉

drndapetka
5. říj 2011

@lenceslava jojo, bublinky se zavrtávají 🙂 já měla minule taky takový bolesti jako před mrškou 😵

pampeliska36
5. říj 2011

jinak zdravim opet vsechny STIMULANTKY 😀 😀 😀 😀 😀

lenceslava
5. říj 2011

@pampeliska36 Ahojky.No já doufám,minule jsem taky měla bolesti,ale ne takhle v děloze,ráno jsem chtěla volat manžovi at koupí testy,ale naštěstí mě to přešlo.

pampeliska36
5. říj 2011

@lenceslava 🙂 😉

drndapetka
5. říj 2011

@lenceslava a ta děloha Tě bolí až te´d a nebo Tě bolí už víc dnů? Já to taky přesně tak měla, ty bolesti mi až naháněly hrůzu, ale je to fakt dobré znamení, mě můžeš věřit 😉

lenceslava
5. říj 2011

@drndapetka až po et,ještě mě bolel ten vaječník,ale ten už je v pohodě.

drndapetka
5. říj 2011

@lenceslava mě bolí právě jen vaječníky, dělohu necítím, jakobych ji měla znecitlivělou 😖

lenceslava
5. říj 2011

@drndapetka to přijde 😉

drndapetka
5. říj 2011

@lenceslava už by to přišlo, minule to bylo už od prvního dne, takový to píchání, pak přišly křečíky a bolesti jako ny mrchu

lenceslava
5. říj 2011

@drndapetka vydrž ono to příjde.

lucifirek
5. říj 2011

@betysek Já malému slazené a granulované čaje nedávám vůbec. snažim se tomu vyhýbat,myslím,že v sušenkách toho cukru má dost,občas mu dávám domácí buchtu,jí dost ovoce. Takže čukru až až. A to věřím,že ty děti vypili litr sladkého. Já občas koupím Kubíkovi Kubika a naředím,má to třeba na čtyřikrát a to vypije celý hrnek na posezení,ale to má tak jednou za měsíc,nechci ho na to zvykat. No uvidíme,zkusíme vysazovat dopolední kojení a pak večerní. Jednou to stejně musí přijít,tak se ted budeme muset obrnit trpělivostí.
Dneska jsme byli na zahradě a byl tak utahaný,že pořád klopýtal a padal. Usnul po kaši bez kojení do pěti minut 😀

@mrkvicka28 No já budu dávat mléko opatrně,máme ten ekzem,takže musíme pozorovat,jestli se nezhoršuje. Ale dostává ho v jiných potravinách,tak snad to bude v pořádku. To granko a kakao moc dávat nechci. Ale má rád i mlíko samotné,jogurty mu dávám také neslazené. Ani pribináčky a pod.nekupuji. Jen jednou za čas.

@bobecek79 moc mě to mrzí,držím palečky na krev. Ano bývají tam brzo,jen tam pak člověk musí čekat na ty výsledky. Jinak nám tehdy řkali,že na další pokus po další třech menstruacích,nepočí tá se ta po ivf.Ale ty třeba žádnou mít nebudeš 😉
@jimmy1 teeeda ty injekce a aby to Martínek neviděl,by z toho mohl být špatný,že si maminka ubližuje 🙂 Jinak já jsem na to pravidelné braní také horší,tak jsem také měla vždycky budíka a do panáka si nandala všechny prášky,zkontrolovala podle protokolu,aby to bylo všechno v pořádku 😀

andinecka
5. říj 2011

@drndapetka
ahoj Peti, máš pravdu, Zuzanku nám donesl Mikuláš a Lucku Ježíšek ( 25.12.)

mrkvicka28
5. říj 2011

🙂 @lucifirek no právě vy to máte s tím exemem složité . Já klukům taky sladké štávy nedávám, pijou čajík bylinkový neslazený a čistou vodu. Naši kluci mají rádi banánový sunar nic jinýho taky nechcou. ale rohlík namočený v mlíku nebo cerealie s mílčkem to jo. My zase nejíme jogurty kluci mi z toho blijou nedělá jim dobře ta jogurtová kultůra, takže my jíme tvaroh a pribináčky, Jedinne sladké co jim dávám jsou piškoty a v neděli na snídani vždycky něco peču. jinak jí kluci uplne všecko nejsou vybíravi ani v ovoi ani v zelenině.

drndapetka
5. říj 2011

@andinecka mě donesl Ježíšek manžela - poznali jsme se přesně na Štědrý den 🙂

lucifirek
5. říj 2011

@mrkvicka28 jsi to hezky popsala 🙂 s těma jogurtama. Tak ty mi zase můžeme 🙂 Kuba jí piškoty,nebo bebe sušenky. Zkusíme mlíčko.Třeba mu bude chutnat. A nebo nebude chtít nic.🙂

lucifirek
5. říj 2011

@mrkvicka28 stejně je neskutečnýá,jak to uteklo už baští všechno,lítá tady,je to mazel.A ted rodila známá a tak jsem vzpomínala na ty první dny v porodnici.
A doufám,že i přesto,že budu muset projít ještě jednou,nebo víckrát tím nepříjemným procesem ivf,ale za to,co stojí na konci (respektive na začátku 🙂 ) to stálo 🙂
Takže holky pokud se vám nedaří,nevěšte hlavu,my jsme tím prošli také a určitě se zadaří.Nejste na to samy. 😉

lucifirek
5. říj 2011

@lucifirek i když jak se znám,tak až zase začneme,budu stejně na nervy,jako vy 🙂 a jako tenkrát.

jimmy1
6. říj 2011

@lucifirek tak to ti můžu potvrdit ze své situace, jak v tom zase začneš lítat, tak budeš zase na nervy 😎 to tak prostě je... i když s tím jedním prckem doma už je to myslím trošku lepší, že prostě jedno dítko už je 😵 a přinejhorším to bude jedináček.
@bobecek79 myslíme na tebe a držíme pěstičky...

pepitas
6. říj 2011

Dobré ránko,
chtěla jsem se vás zeptat. Po ET jsem začla 9. den špinit a 10.den krvácet. Po pěti dnech krvácení přestalo. 4 dny jsem ani nešpinila a teď jsem začala znovu. Nemáte s tím někdo zkušenosti? Čím to může být? A taky mě začíná bolet zase břicho. ☹

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru