CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

luciiiie
13. říj 2011

@drnpetka Peti co ty? jak to s tebou vypadá? 🙂

bobecek79
13. říj 2011

@sblanch a jaký máš protokol?? Já měla dlouhý a nic moc,po prvním UTZ mi to chtěli úplně stopnout,ale přidali mi puregon a dohnalo se to. Měla jsem 11 oocytů při punkci. 1 nekvalitní a dva se neoplodnili, Takže z 8 jich zbyla stejně jen 2. Dr, mi říkal,že to mohlo být způsobené tím,že se nechytly,že byly rychle vyhnané. Ted´ mi navrhli při auditu krátký protokol. Ale budeme se snažit normálně. Manžel papá poctivě vitamínky,já s ním,ještě k tomu listovku a chci si koupit kontryhelový čaj. Tak třeba se zadaří... Byla bych nejštˇastnější člověk pod sluncem.

bobecek79
13. říj 2011

@sblanch ,promiň už jsem to dočetla,máš krátký..... 😀

ivetule
13. říj 2011

Holky děkuju moc ,doufám,že to půjde dál dobře. Zítra budu netrpělivě čekat kdy budu moct zavolat. 🙂

ivetule
13. říj 2011

@sblanch Hezká úroda. To budou určitě mrazáčci.

sblanch
13. říj 2011

@ivetule tak to je fakt skvělá nadílka, to se mi ještě nikdy nepovedlo 🙂 Držím pěstičky, aby to tak skvěle pokračovalo i nadále!

sblanch
13. říj 2011

@bobecek79 děkuju, děkuju, snad se z toho pěkná úroda i vyklube. Zdá se mi to skoro až moc raketový start, snad jsme to trochu nepřepálili 🙂 Mrazák jsem měla zatím jen jednou, 3 embrya, 1 Ket, musely rozmrazit všechny a výsledek nula. Tak snad tentokrát - že by se už konečně poštěstilo??? Třeba změna CARu bude mít pozitivní vliv 😉

sblanch
13. říj 2011

@bobecek79 a jaký je vlastně u vás problém? Jen na straně partnera? Usoudila jsem to z toho, že píšeš o vitamínech a manželovi.
U nás je to jasné, moje hormony + trochu možná i přispívá manžel, ale asi nepatrně... To víš, mám z toho výčitky, že už mohl mít s jinou třeba dítě dávno... A taky ty peníze, co to už stálo... Ale věděl se mnou, do čeho jde, že těhu u mě není jisté a přesto jsme spolu zůstali.

ivetule
13. říj 2011

@sblanch děkuju ,ale budu se radovat až uvidím jak se ty naše vajíčka drží. 🙂 Tobě držím palečky at to hlavně dopadne až do toho krásnýho konce. Do kočárku. 🙂

bobecek79
14. říj 2011

@sblanch no víš,řekli nám při vstupním pohovoru,že manžel má horší kvalitu spermijek. Prý když to vyjde špatně u chlapa zaměří se na něj. Já žádné problémy nemám,nebo aspoň o jakých bych věděla. Žádné vyšetření mi nedělali,teda kromě běžného vyšetření jako u gynd. Manžel začal baštit vitamíny a dali nám při auditu papír,kde je vše napsané a je vidět,že vitamínky pomohly,má velké zlepšení. Já mám asi taky špatné hormony,reagovala jsem úplně jinak než si mysleli,že moje reakce bude. A navíc mi primář řekl,že vajíčka se tváří starší,než je můj věk,tak nevím. Berou mě jen krev a myslím,že všechno je tak nějak v normě. Naposled nám brali krev na genetiku,v listopadu si máme volat,tak jsem zvědavá. Ted´ když se to nepovedlo tak vinu dávám sobě,že nedokážu mít miminko. I když tam bude hrát roli více faktorů,které já asi těžko ovlivním,když se na to podívám racionálně. A ještě mě řekli,že mám neprokázanou ovulaci. Tak bych řekla,že u nás tak půl na půl. Strašně ráda bych se vrhla do dalšího pokusu,ale mám strach z neúspěchu a z dalších věcí co to obnáší. Ve skrytu duše doufám,že by se mohlo zadařit ted´ normálně,no nechám se překvapit. Když půjdu do 2 pokusu CAR se mi zatím měnit nechce,přece jen už vědí jak reaguji,tak jim nechám prostor a uvidím,co dokáží. Jen mě trošku zaráží,že z holek co jsme ted´ aktuálně byly na IVF tak se to povedlo jen jedný,takže že by úspěch jen 1 ze 4 ??? A to 2 holky byly už na 2 a 3 pokusu,vím,že v těle to už doktoři asi ovlivnit nemohou,ale myslela jsem,že holkám co se tady hodně snaží a mají problémy,tak to vyjde, a nevyšlo.... Tak se drž a atˇ to vyjde Tobě,mooc Ti to přeji,budeš mít pod stromeček ten nejkrásnější dáreček,uvidíš!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ivetule
14. říj 2011

Tak dneska máme 11 vajíček. Tak snad se nám udrží aspon na zamražení.

bobecek79
14. říj 2011

@ivetule supeeer!!!!!!!!!!!!!!!!§ Kdy jdeš na ET????

ivetule
14. říj 2011

@bobecek79 zatím to vypadá na úterý.

bobecek79
14. říj 2011

@ivetule tak at´ to dobře dopadne a máte bratříčky nebo sestřičky..... 🙂 🙂

bobecek79
14. říj 2011

@lenceslava ahojky,jak jsi dopadla na Unice,myslela jsem na Tebe 😉 . Mají pro Tebe ještě nějaké řešení???? Drž se a bojuj,držím pěstičky.

lenceslava
14. říj 2011

@bobecek79 ahoj. Jdeme až v po.

bobecek79
14. říj 2011

@lenceslava aha,já myslela,že už dnes.... 😕 . Drž se a odpočívej!!

vodni
14. říj 2011

@bobecek79 Nedávej si to za vinu sobě! Ber to tak jak to je, snaž se nehledat důvody proč a jak to, a proč zrovna ty atd... To bychom z toho všechny zblbly, protože vina není nikde. Prostě příroda to tak nachystala a teď momentálně se s tím musíme vypořádat... Já se to tak aspoň brát snažila a jak jsem se přesvědčila tomu věřit, tak mi to pomáhalo... A určitě nemysli, že ze 4 holek se to povedlo 1 - vem si kolik koček na Unicu chodí (já tam zažila plné čekárny, kdy si nebylo ani kde stoupnout, natož sednout), ale na MK ne! Ten poměr je určitě jiný, navíc každý případ je jiný a nejde to srovnávat. Já brala jako úspěch i to, že se při prvním pokjusu podařilo získat jedno jediné vajíčko, našla se vhodná spermie, a vzniklo embryjko, které se vyvíjelo až k transferu. Nečekala jsem, že se toto vůbec povede. U druhýho pokusu jsem se zase snažila brát pozitivně to, že jsem měla biochemické těhotenství, sice tedy opět žádné miminko, protože to embryo vzdalo, ale na můj a manželův materiál to prostě "úspěch" byl. A že se to povede napotřetí jsem upřímně ani nedoufala, i když jsem se navenek tvářila a snažila se tím přesvědčit, že ano... Ono doktroři nejsou bozi, a příroda prostě má navrch vždycky. To jak každé tělo, které je strašně individuální, a navíc se mění, zareaguje, to opravdu doktoři nemůžou až tak ovlivnit! Bylas na prvním pokusu, tak jsi teprve na začátku. Bohužel, u některých z nás to napoprvé prostě nevyjde. Je to smutné, stojí to peníze (říkáme, že náš Vodníček je naše stotisícové dítě...), a je to hoooodně náročné. Chce to ale věřit a bojovat dál! Držím palce!!!!!

jimmy1
14. říj 2011

Ahoj holky 🙂 tak se hlásím po dnešním 1. UTZ. Mám 11 folikulů, vpravo 5 (13,13,11,9,9) vlevo 6 (14,12,11,8,8,5). Ode dneška píchám kromě puregonu ještě menopur, takže mám puregon 75IU a menopur 2ampule, tj 150IU. Další UTZ máme v pondělí, no jsem zvědavá jak se budou folíci činit 😝 Pocity z toho mám takový nějaký rozporuplný 😕
@lenceslava drž se, na kolikátou jdete v pondělí??

vodni
14. říj 2011

@jimmy1 Rozporuplný? Jak to, vždyť snůška je pěkná! 😉

lenceslava
14. říj 2011

@jimmy1 na 9:30.

jimmy1
14. říj 2011

@vodni no rozporuplný kvůli těm 5,8,9 😝 když je přehlídnu tak jsme hnedle "jen" na 6 folících 😝
začínám mít čím dál větší strachy... ale to asi známe všechny 😉
Ale jsem ráda, že vaječníky reagujou 🙂 mohlo to být každopádně horší 😎

jimmy1
14. říj 2011

@lenceslava jééé, my jdeme v pondělí taky na 9:30 😉 tak kdybys tam viděla zelený golfky, pobíhající rodiče s prckem za ruce, tak to jsme my.

vodni
14. říj 2011

@jimmy1 No jo, 11 sourozenců by ale Martínek asi nechtěl... 😉 Šest bude stačit 😝

lenceslava
14. říj 2011

@jimmy1 já byla docela naštvaná. Říkala jsem že dřív jak v jedenáct nemůžem a sestřička slíbila že pokud opravdu nemůžem dřív(prý audity dělají jen dopoledne) tak se to nějak udělá.Pak mi řekla že jedině v deset,tak jsem řekla že jo že to nějak uděláme a pak mi volala jiná sestra že prý musíme přijít už v půl desáte že na desátou už má pan doktor(neříkala kterej) konzultaci 😠 .Řela jsem že dobře, když tak to tam budu muset vyřídit bez manžela protože on ted dovolenou nedostane a neví jestli to do těch půl stihne.

lenceslava
14. říj 2011

@jimmy1 jo tak když na tebe bude zírat ženská na podpatkách tak jsem to já 😉 😉

jimmy1
14. říj 2011

@vodni 😅 😅 😅 😅 stačil by i jeden sourozenec 😅 dííííííííííííík, teď se tu fakt tlemím 😝

jimmy1
14. říj 2011

@lenceslava bez manžela je to blbý ☹ přeci jen ve dvou se to lépe táhne...
Tak třeba stihnem prohodit slůvko 😉

jimmy1
14. říj 2011

@sblanch kdy ty jdeš na 2.UTZ?? jdeš v neděli?

lenceslava
14. říj 2011

@jimmy1 jj on tam chtěl jít.Hlavně pořád strašně touží se zeptat jestli ten minulej pokus počítají(pořád mu nemůžu vysvětlit že nám ho určitě počítata budou)

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru