CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jeany
20. dub 2009

Kvety, tak to znáš v Brně, když jsi tam už nocovala. 😉 Já to mám domů vlakem asi něco přes půl - třičtvrtě hodinky, takže pocestuji domů. Však uvidíš až v pátek. Zkus si najít i vlak anebo nakonec přenocuješ, uvidíš v pátek.

jarkabilik
20. dub 2009

ahojky holky všechny zdravím 😉 vidím že srazík máte naplánován do posledního puntíku 😀 tak hlavně at vám vyjde počasíčko at to stojí za to 😉
teri sem tam zajdu na skype a jak tam nikdo není vypínám ho jinak na PC se snažím každý den zajít sice když jsem po práci jen juknu kde kdo je a jestli nepřišel mailík ale snažím se být stále na drátě 🙂 Tak to mi je líto že malá málo přibývá na váze ale doufám že se to spraví brzy 😉 co fotečky malé dávala jsi nějaké nové do fotoalba na modrým koníkovi? V pátek jsem se viděla s consolkou byla v Přerově tak jsme se sešli je moc fajn a pěkně jsme si poklábosili 🙂

teri81
20. dub 2009

Jaru,fotky jsem ted nedávala, vůbec na to nemám čas,furt bud kojím nebo odsávám nebo vyvařuju flašky ......... 😠
Ted jdu zase na to a pak hurá na procházku.
Kolik nás tam teda holky bude?

prcekpet
20. dub 2009

ahoj Teri 😀

prcekpet
20. dub 2009

Lopi a prijela bys na srazik?

Teri, ale u jeptisek se nedostaneme s kocarkama, budu tam ja, Ty, Vladis a mozna prijede i Monika a pak holky - snazilky, tam prece neni tolik mista?! ☹

teri81
20. dub 2009

Peti,právě jsem psala,že tam mají venku krásnou terasu,sice možná kolem té 12 tam budou lidi na oběd,ale jinak tam bývá celkem volno. No kočáry si budem muset navzájem pomoct vynést nahoru jinak nevím, dovnitř by se tolik kočárů nevešlo,ale na tu terasu jo.
Jinak mě teda žádný jiný prostorný a nekuřácký místo nenapadá 😒
Kdy budes na skype? My ted jdem krmit a ven,ale navečer tam možná budu .
Já myslela,že Mona říkala,že nepůjde,že se pak sejdem zvlášt? To by bylo super,kdyby šla taky, zavolám jí.

jarkabilik
20. dub 2009

Tak jak to tak sleduji vás tam ale bude na tom srazíku lituji že nemůžu přijet. Budu se těšit na fotečky se srazíku. 🙂

lucifirek
20. dub 2009

ahoj holky?
Zdravím vás. Jak se všechny máte? Jak to bude s tím srazíkem. Musím si vás přečíst. 😉

jarkabilik
20. dub 2009

no nic přeji všem hezký zbytek dne jdu se chystat do práce 😉

kveta
20. dub 2009

Napadlo ma, že kúsok od stanice smerom do historického centra /boli tam staré budovy, tak tipujem, že je to centrum/ je obrovský McDonald, tam by sa kočíky zmestili. Takže to môžeme urobiť tak, že skúsime k Jeptiškám a ak sa tam nepomestíme, tak McDonald použijeme ako zálohu. Nie je to najzdravší lokál, ale lepší než nič. Čo Vy na to?

lucifirek
20. dub 2009

Ahoj Jeany, já bych měla přijet 11.34,sraz je stále na hláváku? U těchJeptišek to taky neznám.

prcekpet
20. dub 2009

ahoj holky,
pockate na tom hlavasu na me? ja jsem na te rehabilitaci a budu se snazit dorazit do 12hod..
stale premyslim, co upoutam na kocarek, aby jste me poznaly 😀

zuzuza
20. dub 2009

Holky pomoooc, mě se osypaly kozénky, stršně velký fleky, půl cm v průměru, na každém asi 5 a jeden vekký jako boule a bolí jak svině:(, co to jeeeeeee??????

vladis
20. dub 2009

neboj peti počkáme já tě znam a budu vyhlížet

kveta
20. dub 2009

Zuzuza, stimuluješ? Pribúdajú fľaky v priebehu desať minút nové? Ak áno, tak utekaj do nemocnice, môže to byť alergická reakcia na lieky.

kveta
20. dub 2009

Ok, tak už viem, že nestimuluješ. Nemôže ísť o následky prednisonu? Ten oslabuje imunitu. Prípadne pre istotu zavolaj to núdzové číslo do Unicy.

lopka
20. dub 2009

Ahoj holky
Peti bohuzel na srazik nedojedu , nemuzu.Ale verim,ze si to uzijete a moc Vam preji slunecne pocasi. 🙂 😅

kveta
20. dub 2009

Lopka, škoda. Drž sa. 😉

teri81
20. dub 2009

Hani,škoda,že nedorazíš,snad příště 🙂

Peti, vždyt my se známe, poznám Tebe, Vladis a Monču,takse sejdem a holky ostatní budou koukat po holkách s kočárama 😉 Snad se k těm Jeptiškám umístíme,mám to tam moc ráda.

Já dala ted Ninušku spát a jsem ulítaná za celej den jak fretka 😝 ,ale je to krásný 🙂

zuzuza
21. dub 2009

Kveti, holky, myslíte, že až teď by se mi mohla projevit nějaká reakce po srtimulace a po prednisonu? ten uz měsíc a něco neberu, na každém prsu mám asi fleků, jde to od podžaní ale většina na prsou, jako velké štípance od komára v průměru už tak 1 cm...

jeany
21. dub 2009

Ahoj holky
Zuzy, tak já nevím co by to mohlo být, ale mohla by jsi zavolat do uniky a zeptat se. Raději zavolej. Myslím, že jsme po tom všem stimulování hodně náchylné pak něco chytnout. Já jsem taky nikdy žádný zánět močových cest neměla až teď. Ale musím zaklepat, už je to od soboty dobré, ale bylo to děsné. Dávám na sebe pozor, hlavně, abych se nenachladila. Nebo nemáš možnost zajít k doktorce?

zuzuza
21. dub 2009

JJ Jani, počkám ještě pár dní, některé ty fleky se zvětšily, tak uvidíme co z toho vyleze, mě přijde, že za celou dobu stimulky jsem byla naprosto ok, fit, žádná nemoc a ted když jdu do práce tak se vše na mě sype, mám alergii, takže věčně zacpaný noc, dnes nemám s sebou ani kapky, to je den, ted ta vyrážka, minulý týden rýma,týden předtím taky, bolest v krku....no hnus, tak snad se z toho všeho jani vyhrabem.

lucifirek
21. dub 2009

Jo,jo Jeany,to mi povídej. Já dostala včera prášky na moč. cesty. Takže budeme muset na pokus až koncem prázdnit. Ale doufám,že už to bude dobrý.

jeany
21. dub 2009

Luci, tak to nakonec půjdeme tak nějak spolu. Já zvažuji na podzim, ale říkala jsem si, že marvelon bych mohla mít už v srpnu. Ještě uvidím. Tykže taky máš takové problémy, jak jsem měla já? To je hrozné.

lucifirek
21. dub 2009

Já taky Jani,manža chce v září ale prášky jsem si prosadila na srpen. Htůzs to je,mám s tím problémy každou chvíli. ☹

zuzuza
21. dub 2009

Holky tak jestli se mě nepovede ket tak budem zase tak nějak zároveň, nevíte, jak to je, když by ket nevyšel? když dejme tomu kolem 7. července by byl ket, pak koncem test a ms, tak pak bych zase musela čekat do další normální ms? Pak dát marvelon a pak stimulovat? To by vycházelo, že bych marvelon pak brala teda koncem srpna a koncem září by byla stimulka🙂 ach jooo to je eště tak dlouho:(

kveta
21. dub 2009

Po nepodarenom KETe môžeš hneď začať stimulovať na IVF.

Inak ja som bola po IVF rozbitá zdravotne ešte pol roka, aj v tvári som vyzerala inak - asi vďaka Prednisonu.

zuzuza
21. dub 2009

Tak to takové problémy květi nemám, ale slyšela jsem že poo něm i hodně lidi přibírají na váze, že zadržují vodu, otíkají, já naštěstí ivf přežila naprosto v pohodě, doktorka se divila, že mám tak vysokou schopnost regenerace těla, i v caru doktor říkal, že nemám ani známku vody v břiše při růstu asi 50 folíků.....

Květi, takže když se nevyvede ket tak hned od následující ms můžu začít stimulovat? jako od první ms po ketu, nepočítám to pseudomenstruační krvácení po vysazení léku po ketu....

jeany
21. dub 2009

Luci, tak já nikdy žádné problémy neměla a teď tohle.

Zuzy, nemysli na to, že by ti ket nevyšel. Vždyť je tam taky šance. Jsem zvědavá, kdo to tu prolomí. No a já s Lucifírkem budeme asi zase stimulovat zároveň a Zuzy ty už beztak budeš těhulka, ne? 😀

Ahoj Kvety, už máš vyhledaný vlak do Brna? Já už jo a ve 12 vás očekávám u nádraží.

Prcekpet, no něco bys na kočárek mohla připevnit, abychom když tak nešli k jiné skupince. To by se asi divili, co? Dobrý by byl třeba nafukovací balonek, co říkáš? Nebo něco originálnějšího?

irminka
21. dub 2009

ahojte děvčata,
chtěla jsem se zeptat ohledně to "úžasného léku" Prednisonu - kolik ho berete denně?Já jeden a myslím si, že snad nebudu zadržovat vodu, protože už tak jsem ženská krev a mléko 😀 . Dočetla jsem se, že otoky bývají až po větších dávkách, tak se nám to snad vyhne....

Přeji hezký den Irminka

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru