CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

vladka1
27. dub 2009

Ivanko...hodně štěstí a zdraví Tobě a Tvým slečnám 🙂

luciiiie
27. dub 2009

Irminka my to platili v den zahájení stimulace..

lenulinka21
27. dub 2009

Ahojík holky všem 🙂

Ivanaoctavia: GRATULACE k holčičkám 🙂 🙂 a přejeme zdravíčko a at
ti holky pěkně rostou.

Holky s Ivculkou jsem mluvila po tel. ale ona vám jistě napíše jak dopadla 🙂

kveta
27. dub 2009

Jarkabilik, aký termín zrazu Ti vyhovuje?

lucen
autor
27. dub 2009

Ahojky všem moc vás zdravím
Ivankooctavia moc moc ti gratuluji k holčičkám a moc jim přeji do života hlavně zdravíčko a jen ty krásné věci a tobě taky zdravíčko 🙂
Ivculko a Yummick gratulji k drobečkum co máte v bříšku a držím pěstičky aby se krásně zavrtali a pustily až za 9 měsícu 🙂

jarkabilik
27. dub 2009

kveta tak já mám každý druhý týden pracovní pá,so,ne, takže se to dá spočítat 😉 když ty uvedené termíny se nehodí 🙂

jarkabilik
27. dub 2009

lucen co ty jak se stále máš?

lucen
autor
27. dub 2009

Jarkobilik jj mám se fajn v práci pohoda a osobně taky v pohodě děkuji za optání a co ty jak se vede už víš kdy tak pujdeš do boje?já stále nevím zatím na to nemyslím

luciiiie
27. dub 2009

Lucen a pořád děláš tu poradkyni? Je fajn, že děláš něco co tě baví a že se máš dobře 😉

ivule11
27. dub 2009

Ahojte maminky,snažilky.... 😉
No,tak nakonec mi zůstala jedna častá blastocysta nebo jak se tomu nadává 🙂
O to více se budu modlit, ať i jen ten jeden bojovníček zůstane a neopustí mne 😵
Já vím,že je menší šance,ale p.dr. mi řekla,že třeba nyní nastal ten pravý čas a hlavně v to musím věřit 😉

jo a jsem zaregistrovaná a přejmenovaná podruhé, poněvadž jsem si neuměla vzpomenout na heslo a login.

luciiiie
27. dub 2009

Ivule já se v tom zas nějak ztrácím....ty jsi byla dnes na Ketu, viď? Tak to ti přeju hodně štěstí....
Můžu se jen zeptat, z kolika embryjek ti ta blastocysta zůstala? díky 🙂

lucen
autor
27. dub 2009

Luciiie asi si to pleteš jakou poradkyni to já nedělám

jarkabilik
27. dub 2009

lucen tak to vůbec nevím kdy by jsme měli jít do dalšího snažení po pravdě jsme na kotrole nebyla ještě a to snad absolvuji v červnu při dobré vůli a jelikož není peněz na zbyt tak to asi ani letos nehrozí a kdoví jak to bude příští rok ☹ a to mi bylo už 37 ☹

jarkabilik
27. dub 2009

ivule tak z toho jsme ted mimo i ja, jaky jsi měla předešlý nick? 😀

lucifirek
28. dub 2009

Ahoj holky,musím vás pozdravit. Doma se nám nějak porouchali oba pc,takže jen takhle v rychlosti.
Yummick a ivculko,držím pěstičky.
Jinak ostatním přeju krásný den.
Ahoj Jeany,už se t쨚ím na další fotečky ze srazu.
Zuzuza ty si teda éro,se špuntama jsem nikdy nespala,protože by mě neprobudil budík.
Dneska se mi vůbec nechtělo vstávat. ☹

jeany
28. dub 2009

Ahojte holky 😅
Luci, mně se taky nechtělo vstávat. Ještě 2x a zase můžu spát do kdy chci. 😀 V pátek budu doma a mám v plánu nějaké domácí práce, chtěla bych přesazovat pokojové květiny a taky bych měla odmrazit ledničku. To pořád odkládám, ale četla jsem, že je lepší to dělat častěji, že pak lednička s mrazákem bere míň energie.
Kvety, tak by se ten srazík mohla naplánovat buď týden před nebo po, jak jsi psala. Stejně se pak asi najde někdo, komu to nevyjde. Já bych si to už zapsala do kalendáře a pak už bych si na ten víkend nic neplánovala. To znamená, že by to bylo: sobota 27.6. nebo sobota 11.7. Pište holky, co vy na to?
Luciiie a jak se máš ty, Co nového v práci? Nepropouští?

ivule11
28. dub 2009

TAK JÁ MĚLA ZAMRAŽENÉ V JEDNÉ PIPETĚ 3 KOMPAKTOVANÉ MORULY A KDYŽ JE V NEDĚLI ODMRAZILY,TAK SE VYVÍJELY DÁLE, ALE UŽ V PONDĚLÍ, KDYŽ JSEM PŘIJELA,TAK 2 SE ZASTAVILY VE VÝVINU A TEN TŘETÍ BOJOVNÍČEK ZŮSTAL,TAK JE U MNE.

NO, PRÁVĚ,ŽE SI TEN NICK NEPAMATUJI 😅

irminka
28. dub 2009

ivule: drž se, budeme na tebe myslet

yummick
28. dub 2009

ivule11 bývala ivculka 😉

ivi, jen si mi potvrdila mé obavy, že rozmražení je pro embrya náročný. říkala to i embryoložka v neděli. prý se snižuje šance na polovinu. ale zase když to to embryo přežije a dál se vyvíjí, třeba bude o to silnější. mně zamrazili dvě (9+8). byla jsem hrozně zklamaná, protože jsem očekávala, že když dárkyně je mladá holka (teda myslím, nevím nic), bude mít dost kvalitních vajíček a krásně nadělený embrya. no a ono houbeles. Z 11 vajíček zůstaly 4 embrya a ještě docela malý. ale budu doufat, že to bude stačit. co jinýho mi taky zbývá.

tak se drž. kdy testuješ?

zuzuza
28. dub 2009

Ahoooj děvčata, tedy nestrašte s tím rozmražením, já mám jen dvě morulky, sakra, kdyby byly aspoň 3!!!!

Ivulko, neboj, když to jedno jde pořád dál, určo se chytne a je to to pravé!!!!

Holky, já včera psala nezávazně do jiného caru, zkusila jsem na ně, že bych chtěla po nazdařeném ivf podstpupit léčbu u nich a jestli je náš spg vhodný na IUI-inseminaci, napsali mi obratem, že ano, že ve spermiu je lehčí astenosperime, to by se asi pan doktor hodně divil, kdybych mu napsala, že nám doporučili dárce!

jeany
28. dub 2009

Ahoj Zuzy, to teda žasnu. Vidíš, někde by to šlo i IUI a tady nabízejí rovnou dárce. Já jsem dnes volala na kliniku skrz moje genetické výsledky a ještě to nemají. Mám zavolat až příští týden, prý to trvá 4 - 5 týdnů a příští týden je to už 5 týden, tak by to mělo už být. Snad to bude dobré.

Ivule, tak ať ti to vyjde!!! Kdy testuješ? Jsme tu s tebou a věříme v zázrak. 😉

Yummick a tobě taky moc a moc přeji, aby ti to vyšlo. Opatruj se. A ty kdy testuješ?

ivule11
28. dub 2009

Holky moc děkuji 🙂
Testuji 11.5., ale testovat nebudu a rovnou zajdu ke gynekologovi na sono.
Dnes jsem si šla k němu pro neschopenku protože jsem si ji zapomněla vystavit včera na Unice, jsem ale koza 😅
A také doufám v to, že bude silnější, když přežilo 🙂
Musím končit,jdu s Lenulinkou21 na oběd, tedy se všema třema 😵

jarkabilik
28. dub 2009

ahojky holky zdravím všechny 😉
ivule v tabulce by jsi určo našla svůj nick 😉 jak tedy budeš ted pod tímto nickem a mám přepsat ten původní?budu tam doplnovat testování tak bych to udělala jedním vrzem 😀

jarkabilik
28. dub 2009

jeany taky mám v plánu lednici ale moc se mi do toho nechce 😀

jeany
28. dub 2009

Ahoj jary, mě se do toho taky nechce, nemám tuto práci ráda, ale co naplat, když se to taky někdy musí udělat. Jary co říkáš na jiný termín srazu? To by šlo?

jarkabilik
28. dub 2009
jeany
28. dub 2009

Ivule, tak si užij oběd s Lenulinkou. Co si dáte dobrého? Já jsem zatížená na smažák. 😀
Lenuli a bříško roste a roste? Dívám se, že už jsi 27 týden, toto letí.
Co Haňule? Jak se vede? Co nového, všechno v pořádku? Taky se ti to už blíží.

jarkabilik
28. dub 2009

jeany termíny jsou když mám volný víkend a zatím je to hodně dopředu, zatím není problém ani jeden termín co byli navrženy 🙂

prcekpet
28. dub 2009

ahoj holky,

nejprve velka gratulace ivaneoctavii k holcickam, at jste holky zdrave a pekne rostete, rodicum delejte jenom samou radost 😉

kveta - tos mela ale perny vikend ☹ hlavne, ze je Sindy v poradku 😉

u nas probehl vikend docela v pohode, jen ta nedele byla cela ufoukana a vlastne fouka tam hnusne porad, snad to dneska prejde, jak nam slibovali v predpovedi. Jinak ja od vcerejska jsem lazar, ruplo mi v zadech, zadna pr*el 😠 boli to jak das, ale musim vydrzet...

27.6. = ok termin; 1.-5.7. jsem mimo, 11.7. = ok termin
vsechny zdravim a holkam po ET = drzim pesticky a mimousci at se poradne zakousnou 😉

prcekpet
28. dub 2009

irminka - vsechno muselo byt zaplacene dopredu, v den stimulace uz museji mit penize v ruce 😒 taky to mohli rozdelit na splatky, ze jo...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru