CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

hanulkasa
15. srp 2016

Ahoj @dajanna, držíš se? 😉

dajanna
15. srp 2016

Ahojky.Zatím ano.Pořád odolavam udělat test.Ještě chci chvilu vydržet.

hanulkasa
15. srp 2016

Super, drž se! ;)

dajanna
15. srp 2016

Snad to ještě vydržím.ale je to fuska 😆

dajanna
16. srp 2016

AHOJA .Tak dnes jsem už nevydržela.jsem 11den po ket a test je snehove bílý.Tak nevím jestly je ještě šance ze by se za tři dny ukázaly dvě //. 😢

andela01
16. srp 2016

@dajanna nevzdávej to. Po KETu se prý můžou // ukázat později. Držím palečky 😉

dajanna
16. srp 2016

@andela01 pořád doufám.Říkali nám ze máme krásný embryika ze uz ani hezčí být nemůžou.podle nicj si test mam delat az 21.8.Snad jeste nejaka nadeje je.

hanulkasa
16. srp 2016

Taky bych to nevzdávala @dajanna, vydrz. Já měla na klasickém testu den před tím kdy jsem měla testovat silnějšího ducha. Koupila jsem i ten přesnější test asi za 100 a na něm už to bylo krásně. Drzim pěsti. Počkej až do neděle, ať nemáš zbytečný stres. ✊

dajanna
16. srp 2016

@hanulkasa Taky jsem to zkoušela tím obyčejným.Manžel me koupil prej nejkvalitnější test co jde za asi 250kc tak ten nechám až na tu neděli.
Podbrisek me poboliva ,často na malou a pořád bych spala.Tak fakt nevím.

hanulkasa
16. srp 2016

Vím že je to tezky, ale drž se. Myslím na tebe. To spaní jsem měla taky. @dajanna

dendinka
16. srp 2016

@dajanna ještě není nic ztraceno, dokud nedorazí ms, je vždy naděje 😉

dendinka
16. srp 2016

Holky já se tak těším na pátek a zároveň trochu bojím.

dajanna
16. srp 2016

Ms si myslím že nedorazi dokud budu brát všechny ty prášky.

dajanna
16. srp 2016

@hanulkasa děkuji.jsi moc hodná.

hanulkasa
16. srp 2016

MS by dorazila až po vysazení léků, pokud by byla krev negativní.

dendinka
16. srp 2016

No já měla nějakou dobu utrogestan na úpravu cyklu a ms jsem dostala klidně i přes něj.

hanulkasa
16. srp 2016

Aha, tak to já ne. Já neměla utrogestan ale Agolutin injekce myslím. Nemám toho tolik za sebou jako některé z vás, jedno Ivf a první ket vyšel.

dajanna
16. srp 2016

@hanulkasa přesně tak.

dajanna
16. srp 2016

JÁ beru kys. Listovou ,prednison,estrofen a injekce agolutin.

hanulkasa
16. srp 2016

Měla jsem to taky tak, @dajanna já tedy ještě redila krev fraxiparinem

dendinka
16. srp 2016

Holky nebude vadit když budu v den tý první konzultace mít 1.den ms že ne? Protože já zítra doberu ten norethisteron a gynekoložka říkala že do tří dnů dostanu ms. Já už cítím dneska tlak v podbřišku, takže si myslím, že v ten pátek asi dojde.

hanulkasa
16. srp 2016

Taky jsem tam jela a už měla ms, akorát neudělají ultrazvuk. Ale to nevadí, udělají ho než se začne se stimulaci, nebo až si pojedete pro léky. @dendinka

dendinka
16. srp 2016

@hanulkasa utz ani nepotřebuju, měla jsem ho před týdnem, mám polycystické vaječníky a to mají napsané ve zprávě od gynekoložky, dělohu a ostatní věci mám normální

hanulkasa
16. srp 2016

Ta první schůzka je stejně spíše informativní a co bude třeba si s vámi domluvit na další termín. Nebyl s tím že jsem měla ms problém @dendinka.

dendinka
16. srp 2016

@hanulkasa nj vlastně pokud budou chtít jen IVF, tak se prvně žádá pojišťovna ☹
Já bych teda osobně radši, jestli dopadne zase skvěle spermio, kdyby byli ochotni s náma zkusit i nějaké to IUI.

hanulkasa
16. srp 2016

No hlavně se bude čekat na začátek dalšího cyklu. My jsme byli těsně před Vánoci na první schůzce a už v lednu jsme s ms začínali stimulovat. Pojišťovna šla úplně mimo nás. To vše zařídili oni. @dendinka. Tak hlavně ať pochodite podle vašich představ 😉

dajanna
17. srp 2016

Taky jsme nic s pojišťovnou nereseli.

andela01
17. srp 2016

Ani my jsme pojišťovnu neřešili a při prvním ivf a první návštěvě jsem měla MS zrovna. Pan profesor říkal, že ultrazvuk udělá, ať nemusíme na nic čekat a můžeme začít 😉

andela01
17. srp 2016

@hanulkasa ty brďo, ty už budeš v půlce 😉 to letí, co?

hanulkasa
17. srp 2016

@andela01 já už jsem 18tt, zrovna dnes jdu k doktorovi, zatím ještě nevime co to bude. Jsem zvědavá, už jsem prckovi domlouvala, ať nám to ukáže 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru