CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

zuzuza
30. dub 2009

Lucii, ahojky, měj se taky pěkně o vejkendu🙂,
zítra už květěn, už se mě to zase zkrátilo ke ketíku, už jen dva měsíce, což je 8 týdnů🙂 to už není tak moc, zase se bude konečně něco dít🙂

luciiiie
30. dub 2009

Jeany, mám se dobře, díky za optání. Už jsem to psala Zuzce, že tohle počasí udělá hodně. Sluníčko nás nabíjí pozitivní energií. Zrovna se chystám na noční, máme inventuru...ble...
No jinak čekám ještě na jednu menstruaci a tu příští bych měla začít brát marvelon.
Tak se pořád nějak rozhoduju, jestli jít nebo to ještě odložit. Ale jak psala Zuza, ket nemá moc šancí, tak je třeba brát to jen jako takovou tečku za prvním pokusem. Ale co, třeba se zadaří... Kdyby ne, tak s druhým pokusem asi chvilku počkám. Nějak jsem z toho snažení vypadla nebo co. Nepřemýšlím nad tím, ta práce tě přivede úplně k jiným myšlenkám. Kdybych byla doma, tak nad tím budu asi pořád dumat a hrablo by mě z toho.
Co ty? Sem tam vás tady čtu, protože jsem buď v práci a nebo běháme po venku, ale vypadá to, že se máte všechny dobře. Jinak mi Zuza poslala pár fotek ze srazu a vypadá to, že jste si to užili s prckama 😉

jeany
30. dub 2009

Jo, Luciiie, bylo to super setkání a moc rychle to uteklo, bylo o čem povídat. Vzpomínám na to ráda.
Já jsem z toho snažení taky nějak vypadla. Už je to víc jak měsíc, co jsem měla negat.test, letí to. Ale chce to čas k zahojení ran a člověk se z toho těžko dostává, ale to vy holky znáte. Je dobře, že v práci přijdeš na jiné myšlenky. Taky se musím soustředit, ale co chvíli sem mrknu, doma už tolik času nemám, abych seděla u pc. Už je pěkně a taky bych chtěla venku upravovat dvoreček. Je sice malý, ale práce tam je. Mám v plánu, že si tento víken koupím závěsné květináče a nějaké pěkné kvítečka do toho, zasadím a pověsím na plot. Vloni jsem tam nic neměla, nějak jsem nestíhala, ale rok před tím to bylo nádherné. Každé kvítečko jiné a bylo to krásně rozkvetlé. Vy se holky máte, že můžete na KET. My co nemáme zamraženo, co bysme za to dali. I z Ketíku se holkám zadařilo, tak doufám, že vy to tu dohoníte - ty a Zuzka. No a když ne z ketíku tak z dalšího pokusu už určitě. 🙂

jeany
30. dub 2009

Tak já už pádím na autobus a mrknu sem zítra. Tak holky, mějte se krásně v takový krásný sluníčkový den. 😎

luciiiie
30. dub 2009

Co bych dala i za malej dvoreček ☹ Kafíčko, opalováníčko..kolem spousta kytiček...hmmmm 🙂 Závidím.
My nad tím Ketem frfňáme, že? 😀 Jasně, že jsme rádi, že ho máme. A to si vzpomínám, že jsme ještě přemýšleli tenkrát, jestli si necháme něco zamrazit. No jo, člověk v podstatě nevěděl, do čeho se vrhá.
Sákriš. 😝

jarkabilik
30. dub 2009

jeany co se týče tancování u mojeho tak si stěžovat nemůžu nakonec to předvedl na svatbě a můžu říci že tancuje dobře za to mě to nikdy nešlo pokud nebyl někdo kdo to umí myslím chlapa, jak vede tak je to super. Chodil do tanečních tak aby to neuměl 😀 Jinak my když měli výročí vždycky tak taky berem i mladou taky je to fajn že pokecáme dáme si něco dobrého v restauraci 😉
kveta máš dobrý nápad milku čokoládu bych si dala i já s náplní jogurtovou 🙂
zuzuza taky přeji hezký prodloužený víkend 🙂

jarkabilik
30. dub 2009

jeany jinak jsem tak přemýšlela jak míváme ty podivné nálady nemáme syndrom unica 😀

zuzuza
30. dub 2009

No jary asi máme syndrom unica heh a ja k tomu ještě pco🙂, holky, já sem vám tak unavená, jsem úplně nepoužitelná, sotva lezu, je mi blivno a mám trocha průjmíček, kdybych nebyla neplodná, tak si říkám, že sem snad v tom 😀 .

irminka
30. dub 2009

ahoj děvčice, tak Na Uh. Hradiště se žene bouřka a nevím jak to zvládnu na dnešním sletu, asi mně zmokne smeták...
jeany: chodím do práce, jsem v kanclu, zatím mně nic nebolí, tak uvidíme,,jak to půjde dál

luciiiie
30. dub 2009

Zuzo co meleš? Proč bys byla neplodná? To já měla holky asi včera a předevčírem ovulku a trpěla jsem jak prase.... bolelo mě břicho jak kdybych to měla dostat a taková návalová horkost...no hnus. Každej krok co jsem udělala jsem cítila jak kdyby močák. Dneska už dobrý.

irminka
30. dub 2009

že my baby musíme toto prožívat- kdyby byli chlapi těhotní nebo nastimulovaní, tak by asi toto nezvládli.. 😅

kveta
30. dub 2009

Luciiiie, Ty mávaš ovulku? To sa ešte nosí??? 😀 Ale pamätám si, že aj ja som kedysi mávala ovulku. Kde ty staré časy jsou...? 😀

luciiiie
30. dub 2009

No to si piš irminko... 😀 Ti vzdychají jen když mají rýmičku, natož si píchat něco do břicha nebo mít výkyvy nálad..to by bylo 😕

luciiiie
30. dub 2009

Kveto no ještě čoveče jo 😀

irminka
30. dub 2009

no s těma výkyvama análad ani nemluv- sem tam jsem nesnesitelná když to musím napsat, tak jsem protivná jak prdel 😉

irminka
30. dub 2009

já ted valííím z práce, šéf odjeeel, huráááááááá. Za hodku se zase připojím, zatím papík Irminka

luciiiie
30. dub 2009

Jani ty sis už volala na tu genetiku, že? Mě říkali, že za měsíc a kdyby něco bylo špatný, tak se ozvou sami a pokud ne, tak je vše v pořádku, tak nevím, jestli tam mám volat nebo ne.

zuzuza
30. dub 2009

Holky, lucii, vas poslali z unicy na genetiku? tebe i janču? jak je možné, že mě ne?

Jinak lucii, nj, mám přeci syndrom pco a to je bráno jako primírní sterilita, nebo sekundární? Léčím se přeci na neplodnost hehehe.....

Za ovulku bych i nohy líbala!!!

luciiiie
30. dub 2009

No Zuzo, oni nám přece brali tu krev na genetiku. A mě se pak zdrcla a musela jsem tam jak knedla znova 😅 Stejně nevím, co je to za genetiku???? to je kvůli těm syndromům x a y??? jako že by to byla naše vina?? Jani jak to jéé??

zuzuza
30. dub 2009

AAha Luci, tak ale to je fakt divny teda, to nechaápu, jakto, že nám genetiku nedělají?

luciiiie
30. dub 2009

Tak to nevím, přítelovi ji dělali první a po neúspěchu ji dělali i mě. 😕

zuzuza
30. dub 2009

Aha luci, no nevím, asi se na to příště zeptám co a jak🙂

luciiiie
30. dub 2009

Tak se jdu chystat a valím makat. Nějak se nám tady zatáhlo, asi bude pršet 😖 Tak holky hezkej prodlouženej víkend. pa

jarkabilik
30. dub 2009

Holky vidíte a já ovulaci mívám a je mi k ničemu, jsem si vzpoměla na den kdy jsem šla na průchodnost tak mi dělali den předtím ultrazvuk a doktorka říká zrovna máte ovulaci tak se s manželem domluvte a od 1.dne mens 10-14den někam vyrazte a určitě počnete, jo a pak vejovody pryč takže rada na nic ☹

jarkabilik
30. dub 2009

luciiie mám taky před mens a pokaždé mívám pěkné bolení nastřídačku bolí levá a pravá strana a připadne mi že mě i bolí močák tak jsem nějaká zmatená tak si říkám už abych měla za sebou tu kontrolu že je vše vevnitř vpořádku 🙂

jarkabilik
30. dub 2009

Jak to tak sleduji dnes se vyhnu upálení 😀 když budu v práci 😉

jarkabilik
30. dub 2009

luciiie být to na chlapech tak vymřem až na některé výjimky 😀

prcekpet
30. dub 2009

ahoj holky,
nez odjedu na prodlouzeny vikend, chci vas pozdravit....jo nejhorsi je kdyz ma chlap rymecku 😀
kvety - Sindy to preji a zavidim - tu masazicku 😉

opatrujte se a v pondeli se zaloguji zase, ju? teda pokud nebudu uplne KO...papa a odpocivejte 😉

ivule11
2. kvě 2009

AHOJ YUMICK 🙂 ,TAK JAK?
VŠE JE V POŘÁDKU?
JAK SE CÍTÍŠ?

ZDRAVÍM VŠECHNY 😵

yummick
2. kvě 2009

Ahoj ivule11, jo, dobrý, jak jsem slíbila, moc se nesleduju, i když občas mě bolí nebo rýpne v podbřišku. vždycky se leknu. ale snad je to normální a nic to neznamená. dělám všechno, vařím, peru, žehlím, opravuju, co mi posílají ze školy, a hodně sedím u počítače nebo čtu. každý den jdu alespoň na hodinu ven, abych doma nezblbla, a taky škoda toho krásnýho počasí. včera jsme šli na májovou procházku a byl z toho pochoďák na 10 kiláků, tak doufám, že jsem to nepřepískla. to bych si určitě vyčítala.
co ty? testujeme zaráz, tak pevně věřím, že to bude "double impact" - dvojitý úder 😉

ostatní zdravím a přeju krásné májové dny.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru