CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jarkabilik
4. kvě 2009

jeany moc děkuji dnes nejdu s takovým stresem do práce budu na jiném místě a to u strojů automatů kde nebudu pološílená jako na těch pásech co jsem dříve byla, jen jsem spíše zvědavá na kolektiv a na novou práci 🙂

zuzuza
4. kvě 2009

Jary, kdybys byla těhu, určitě by ti ani doktoři 12ti hod. směnu nedovolili 😉

jarkabilik
4. kvě 2009

zuzuza zeptej se a uvidíš, jinak my platili něco přes 3000,- asi i záleží které léky ti ještě zbyli 😉

jarkabilik
4. kvě 2009

zuzuza myslím si to taky ale určo bych asi vyčkávala až projde doba kdy je to ještě nejisté víš po tom minule asi bych byla opatrnější kvůli práci abych práci měla kdyby se nepovedlo, člověk musí myslet i na zadní kolečka 😀

jarkabilik
4. kvě 2009

jeany jsem musela dnes svůj noťásek odnést reklamovat do obchodu tak jsem zvědavá, je to nezvyk na klasickém PC u mladé v pokojíku ☹

jarkabilik
4. kvě 2009
jarkabilik
4. kvě 2009

Tak jsem nám přesunula tabulku ať ji nemáme tak daleko 😀

zuzuza
4. kvě 2009

Tak holky, volala jsem na unicu, není problém jít na KET o měsíc dřív, tak nevím, proř vlastně někomu řeknou, že má vyčkat 3 ms a někomu třeba Janičce, že může jít dřív, takže začínám zítra s proverou, přijde ms, valím na krev a nasazuji HA a kolem půlky června tzn. za měsíc a půl by měl být ketík🙂, ale ten můj to ještě něví, ale tak udělala jsem aspoň něco pro firmu, že nebudu chybět v tom nejhorším blázinci, tak mám aspoň klidný svědomí.....

jarkabilik
4. kvě 2009

zuzuza tak to máš parádní 😉 je dobře že jsi tam zavolala

luciiiie
4. kvě 2009

Zuzo tak si děláš kozy, ne????? Tak proč sakriš říkali, že máme čekat? Ty jo...Zuzál, tak už v tom zas jedeeeš...

luciiiie
4. kvě 2009

Díky Jani, zavolám tam zítra jak přijdu z práce a vyspím se. Ale snad je všechno v pořádku, Otevřel říkal, že kdyby něco našli, tak se ozvou sami. Tak doufám, že je vše ok.

luciiiie
4. kvě 2009

Jari já valím na 18:00 a končím v 06:00...jsem celá natěšená teda ☹ Kolegyni vyprali už, tak jsem tam sama. Ale je to už o ničem, všechny vyházeli, je tam asi tak 20 lidí i se mnou, tak si musím vzít MP3 nebo začnu trpět samomluvou 😝

irminka
4. kvě 2009

luciiii: a kde pracuješ nebo teda spíš jaké máš povolání?

ivule11
4. kvě 2009

AHOJTE HOLKY,TAK JÁ MÁM DNES JEDEN ZÁŽITEK A MOC MNE POTĚŠIL, I KDYŽ ZATÍM NEVÍM,JAK NA TOM JSEM S TĚHOTENSTVÍM 😉
OBJEDNÁVALA JSEM SE NA PERMANENTNÍ TETOVÁNÍ HORNÍCH VÍČEK A TA PANÍ CO MI TO DĚLALA, TAM MI ŘEKLA,ŽE TO BUDE TRVAT MAX. 40 MIN. JEDNO 20 MIN.,ALE NAKONEC MI TO TETOVALA PŘES HODINU A STALO SE JI TO POPRVÉ. ŘÍKLA,ŽE ZA CELÉ 2 ROKY JEJÍ PRAXE SE JÍ TO JEŠTĚ NESTALO 🙂 ,ABY TETOVALA A TETOVALA A POŘED SE NEUMĚLA DOTETOVAT. PROSTĚ TO NECHTĚLO CHYTAT.
NO,NEDALO MI TO A ZEPTALA JSEM SE JÍ, JAKÉ JSOU PŘÍČINY,ŽE TO NECHYTÁ A ŘEKLA,ŽE PIGMENT,ALE S TÍM OPRAVDU JEŠTĚ NEMĚLA PROBLÉM A NEBO KDYŽ JSOU ŽENY TĚHOTNÉ 😨 ZMĚNY V TĚLE ATD...
SICE JSEM TEPRVE SEDMÝ DEN PO ET, ALE CO KDYŽ??? 😵

ivule11
4. kvě 2009

A NEBO TO DĚLAJÍ TY HORMONY CO BEREME ☹
JÁ VŠAK POŘÁD DOUFÁM V TU PRVNÍ MOŽNOST...JAKÝ MÁTE NÁZOR MAMINKY A SNAŽILKY? 😉

zuzuza
4. kvě 2009

Lucii:

No já to taky jako nechápu, kdybych třeba měla těžký ohss tak bych neřekla, že musím čekat víc než 3 měsíce, ale když u mě vše bylo v pohodě....Doktor. Ptevřel říkal, že to není problém, př. týden bych měla mít ms, tak jsem si domluvila, že rovnou zajdu ma krev 3. den, nasadíme HA a valíme, na tu krev chci jít už teď, pač nač hbych pak když by ket byl neúspěšný čekala další měsíce až dostanu ms a vemou mě krev a pak se to zase zdlouhavě bude domlouvat co a jak když už můžu mít výsledkuy pro 2. ivf teď.....snad někde seženem penízlky, předpokládám, že to bude stát tak 6000....

Ivule, ty jo, no hned mě to napadlo, jak jsi psala, že ti to nechytá, pač se říká, že v těhotenství nemusí ani chytnout barva na vlasy, tak moc držím pěsti, kdy budeš testovat??????

luciiiie
4. kvě 2009

Ivulko může to být těma hormona, ale přeju ti, aby nebylo a 11. nám nahlásíš dvě čárky....
A ty Zuzo taky, tobě to taky musí vyjít, jinak mě teda nasereš a nebudu mít chut ani do toho znova jít. 😀

zuzuza
4. kvě 2009

Hehe Luci, no já v KET moc nevěřím, beru to jako jakousi mezizastávku před druhým ivf, ale třebas tam jeden ten šikula bude, ale raději tomu moc nedávám, víš jak, tentokrát nebudu tolik věřit že se to povede. A když ty půjdeš na KET třeba v létě tak to pak budem zase spolu, pač pak já půjdu zase na ET 😀 .

luciiiie
4. kvě 2009

Jak píšeš, třeba tam ten šikula je 😉
Tady se zatáhlo, je tu tma jak 🤐 čtyři hodiny a já musím doma svítit..
Zuzi musíš věřit, aspoň trošku. Já to zas tak moc neprožívám, ale věřím, že se jednou toho voňavýho uzlíčku tady dočkáme. Teď tam ještě někde prcek trhá houby (třeba zrovna na Unice v mražáku), ale určitě se dočkáme 😉

zuzuza
4. kvě 2009

JJ Luci, já taky vím, že jednou to bude a už jsem se i naučila být trpělivá a nežiju jen tím, tak třeba mě život zkouší, už jsem trpělivá, tak už by to mohlo přijít🙂

luciiiie
4. kvě 2009

jj přesně vím o čem mluvíš....to by nás asi za chvilku jeblo a nežili bysme ničím jiným 😕

zuzuza
4. kvě 2009

Jojo Luci, horší to bude, když by ani ket ani 2. ivf nevyšlo, to už by bylo horší, sice by zbývaly ještě dva pokusy ale stejně se toho bojím, že to nastane a že už nebudu tak v pohodě jak teď, pač teď mám před sebou ještě ket + 3 pokusy, tak to je mi ještě hej.....

luciiiie
4. kvě 2009

Nestresuj předem...zadaří se, uvidíš... 😉

luciiiie
4. kvě 2009

Jinak Irminko já pracuju v jedné místní "fabrice", dělala jsem v expedici, tahala se s paletama apod., teď snižovali stavy, protože výroba pro kterou dělám já, končí, tak děláme víceméně každej všechno. Z 200 lidí na směnu nás tam zůstalo asi 20 (a to možná přidávám), takže si umíš představit, jak se tam těch 12 hodin vleče. Chtěla jsem odejít, ale nepustili mě, prý to tam ty 2 měsíce ještě doklepu, tak klepu, no. 😉

irminka
4. kvě 2009

luciiie: s prací je to ted strašně těžké, člověk si nemůže vybírat......
Já jsem přešla před 2. lety z velké firmy, která měla tisíc zaměstnanců, byla jsem tam 11 let, kamarád mě přemluvil, abych šla k němu, já souhlasila a abych 20 milionů. Tak si představ, co to udělalo se šéfem, akorát tak na blázinec. Ted bych řekla, že se dává dohromady a uvědomil si, když nejde o život, jde o hov...Pokračujeme sice pomalu, ale snad jistě a obchodujeme. Tím jsem chtěla napsat, že všude je něco.

irminka
4. kvě 2009

příspěvek nahoře je nějaký trošku špatenkaný, omlouvám se...... 🙂 🙂

luciiie: s prací je to ted strašně těžké, člověk si nemůže vybírat......
Já jsem přešla před 2. lety z velké firmy, která měla tisíc zaměstnanců, byla jsem tam 11 let, kamarád mě přemluvil, abych šla k němu, já souhlasila. Před rokem ho jiní obch. partneři podvedli a ukradli mu 20 milionů. Tak si představ, co to udělalo se šéfem, akorát tak na blázinec. Ted bych řekla, že se dává dohromady a uvědomil si, když nejde o život, jde o hov...Pokračujeme sice pomalu, ale snad jistě a obchodujeme. Tím jsem chtěla napsat, že všude je něco.

ivule11
4. kvě 2009

Zuzi,neházej flintu do žita, já vím, o čem mluvím 🙂
Mám za sebou 3 icsi a teď ket a když ani toto nevýjde,tak už jen jeden pokus a pořád jsem v pohodě protože prostě věřím,že se to stejně musí někdy vydařit 😵
Hlavně být v klidu,nestresovat(což já jsem dělala pokaždé 😒 ), taky to tak dopadlo 😖 ,ale i přesto,že mám jen jedno embrijko v sobě a ještě k tomu z ketu,tak pořád doufám....a ty také musíš 😎

ivule11
4. kvě 2009

a já pracuji jako šička žaluzií,takže tak 🙂

zuzuza
4. kvě 2009

Ivulko, díky za oodporu, no hlavně, aby cůbec aspoň nějaké přežilo to rozmrazení, po KETU se dělá test kdy ivulko, 14. den? A dává se před ketem pregnyl? A nevíš náhodou, jak je to, když ket nevyjde? Jestli hned při prvním krvácení po vysazení léků po ketu nasazuješ antiko, nebo čekám na první řádnou ms a nasazuješ antiko? Já vůbec teď netuším právě........

lucifirek
4. kvě 2009

ahojky holky,zdravím při večeru.
Irminka menopur jsmesi myslím píchaly všechny ke konci stimulace až do punkce.
Ahoj Jeany,tak to je super,že sis odpočinula
Ivanko, holky jsou nádherný,věřím,že je to fofr,znám to od mojí kamarádky. Ale na druhou stranu nádherný.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru