CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

irminka
19. kvě 2009

dobré ránko,

zuzy: moc, ale velmi potichounku Ti gratuluji, držím pěsti.......

Holky, kdy jste testovaly po ET? Vydržely jste to těch 14 dnů?

mado1
19. kvě 2009

Ahoj holky,
Zuzi, vypadá to na malý zázrak. Potichoučku držím palečky.
Jinak děvčata, já jsem byla 7.5. na KET, z 5 mrazáčků jedno nepřežilo, do druhého dne se přestaly dvě embryjka vyvíjet, takže na zavedení zbyly akorát dvě. Byl u toho Frgala, manžel říkal, že oproti ET bylo tentokrát zavádění úplně neco jiného. Je fakt, že tehdy to bylo šup šup a vypálili jsme domů, tentokrát při KET zavedení trvalo aspoň pět minut. Ještě nám Frgala poradil, ať hned neodjíždíme, dáme si kafíčko a ještě aspoň půl hoďky pobudeme. Zítra mám dělat testík, ale nevydržela jsem to a hádejte, co jsem dnes našla. // dálnice jak z Brna do Prahy. 😀 Pořád tomu nemůžu uvěřit. Jinak den před KETem se nám pokazilo auto, takže starosti s opravou, 14 dní už jezdím do práce autobusem a vypadá to, že i přesto všechno se zadařilo.
Vypadá to, že jaro s námi všemi dělá divy, takže když už se zadařilo mně, tak věřím, že do konce roku budeme těhotný všechny. 😉

jimmy1
19. kvě 2009

Se to tady teď těhulkama jen hemží 🙂 Mado1 gratuluju 🙂

Irminko: já mám testovat 13. den po KET (28. 5.) ale už teď tuším, že to nevydržím...
Ptala jsem se sestřičky, kdy vyprchá ten Pregnyl co si píchám a i když to mám od manžela zakázané (protože jsem minule testovala dřív a nevyšlo to) tak to zkusím asi 11. den (v pondělí 25. 5.) jestli teda nebudu mít pevnější vůli než si teď myslím 🙂

irminka
19. kvě 2009

mado: jééééé, to je paráda, tak také moc a moc potichoučku gratuluji... 🙂 A kdy jdeš na test HCG?

mado1
19. kvě 2009

Holky děkuju, já se ani nedokážu soustředit na práci. 😖
Myslím, že na test hcg se nechodí. Zítra budu volat na Unicu a tam mě objednají na potvrzení těhu ultrazvukem. Ale jistná si nejsem. Rozhodně si ve čtvrtek skočím ke svojí mudr., ať mi místo injekcí agolutinu předepíše tabletky, tak třeba mi testy z krve udělá.

jeany
19. kvě 2009

Ahojky holky, tak další překvapení. Mado moc gratuluji, jen ať je vše v pořádku.
To se teď roztrhl pytel z těhulkama, to je dobře.
Za chvíli testuje Jimmy a Irminka. Tak holky ať taky hlásíté dobré zprávičky.
Ze začátku roku to tu bylo hrozné, nikdo neměl pozitivní test a teď se to tak pěkně obrátilo. Tak snad i nám , co budeme stimulovat na podzim to vyjde.

jeany
19. kvě 2009

Mado, myslím, že je to tak, že zavoláš na Uniku a tam tě objednají na krev a pak teprve se jde na ultrazvuk a buď do Uniky nebo holky chodí ke své Dr. Na krev na Uniku se jde hned ráno a výsledky ti sdělí ještě dopoledne, nám to řekli asi kolem 10-11 hod. a na krvi jsme byli už v 7 hod.

jimmy1
19. kvě 2009

Jeany tak to nevím jestli máš pravdu, myslím, že když je krásně pozitivní test, tak se jde až na ultrazvuk.
Na krev přijedeš, ráno, pokud test je negativní nebo jen malinko pozitivní a nejseš si jistá.

Při pozitivním testu se volá na Unicu a oni tě objednají rovnou někdy za 14 dní na ultrazvuk, aspoň takhle jsem to pochopila já.

mado1
19. kvě 2009

Jeany, tak to jsem netušila. Ale na Unice mi určitě řeknou, co a jak. 🙂
Holky, vy co čekáte na testík, moc držím palečky, je to fakt hrozně zvláštní pocit. Minule jsem testovala moc brzy a pak to nevyšlo, tentokrát jsem byla rozhodnutá vydržet. Dneska ráno mě ale pobolívalo bříško, jako kdybych to měla dostat, tak jsem testla o den dřív. Tak snad se mimís zavrtává a ta bolest byla od toho.
A děvčátka, co čekáte na stimulaci, at vám to rychle ubíhá. Není nic horšího, než pořád na něco čekat. Ale všechny jsme silný holky, takže to zvládnem a zařídíme další babyboom. 😀

macinta
19. kvě 2009

Ahoj holky 🙂
Zuzanko, Mado, moc gratuluju. A hodně štěstí do dalších 9měsíců.
Zuzko, zázraky se dějí, viď 🙂

jeany
19. kvě 2009

Jimmy, jo máš pravdu, já si to spletla s tím, když test vyjde negativní. Já vlastně přesně nevím, jak to je, když je pozitivní. To jsem bohužel ještě nezažila. Já znám jen to, když vyjde negativní. ☹

jeany
19. kvě 2009

Mado, jo to čekání je hrozné. Ale říkám si, že si ještě tu dobu užiju bez mimi a pak už budou s mimi jiné starosti. Snad mi to napotřetí vyjde. Ivculce tu vyšlo myslím napočtvrté. Takže šance jistě je. Toho se nevzdám až do posledního pokusu. Zuby nehty se budu držet naděje. 😀

vladka1
19. kvě 2009

Zuzko, Mado... 🙂 ....opatrujte se....

zuzuza
19. kvě 2009

Holky, bré ráno, tak konečně jsem se trocha uklidnila a můžu normálně komunikovat, včera jsem z toho všeho dedukování byla úplně hin a mozek mi už nic nebral....

iveta11
19. kvě 2009

Mado,
moc gratuluju, ať se to drží.
Konečně je to tu prolomené, ty opakované neúspěchy. Teď tu otěhotníte, hollky, všechny, uvidíte!!!

jeany
19. kvě 2009

Zuzy a jak se máš jako těhulka? Zdá se mi to taky jako zázrak, ale víš, že zázraky se dějí. Je ať to máš všechno v pořádku, myslím na tebe.
Ivetko, snad máš pravdu a už tu budeme všichni jen těhulkovatět. 😀 To mě akorát mrzí, že mám ještě takovou dobu čekání před sebou. Jedině, že bychom šli na to dřív, no uvidí se dle okolností.
Jinak zdravím všechny.
Lucifírku a kde jsi ty? Co nového?

luciiiie
19. kvě 2009

Už se taky těším, až do toho půjdu znova. A taky nebudu testovat dřív, za ty nervy to nestojí. Pak jsem jen bulela a měla nervy na pochodu. 😖

zuzuza
19. kvě 2009

Jani, já se mám furt stejně, mě nepřijde, že bych byla těhu, ani to tak nějak neberu a ani nemám dneska sílu, pač tady sedím jak blb a sotva držím otevřený oči, to je nehorázný, takovou únavu jsem ještě nezažila, jinak nic, pohoda, v práci🙂, test byl teda dnes už mega silně pozitivní, tak jsem si na pátek domluvila u obvodní, že mě veme hcg, ale zaplatím si to.

macinta
19. kvě 2009

Zuzko, ani nevíš, jak moc Ti závidím (v dobrém,samozřejmě) 🙂 Fakt si nedovedu představit, že by se mi něco podobného stalo. Už jen spoléhám na um lékařů v Unice ☹ Tak se drž, brouku 🙂

jeany
19. kvě 2009

Macinto já taky neveřím, že by se nám to zadařilo přirozeně a taky jen doufám v pomoc lékařů. Tak snad to nám ostatním už taky vyjde, už musí, ne? 🙂

macinta
19. kvě 2009

Jeany, to je jasný, že musí 😉 A kdypak to čeká Vás?
Já už jím antikoncepci a 25 června mne čeká přenos. Pokud to vše dobře půjde. A v srpnu jedeme na dovolenou, takže taková sichrovačka 🙂 😀

zuzuza
19. kvě 2009

Holky, ja vim, ze tomu neveříte, že se to pobvede přirozeně, ale já za rok a půl neměla ovulaci a nechápu, že se to povedlo, asi mě osvítil duch svatý, mě by v životě nenapadlo, že já někdy budu v tom, dyt já už vážně přemýšlela o adopci a stršně jsem lopce záviděla, že už má mimi doma, ale stejně na uzv jsem nic neviděla, takže mi to ani nepřijde, pro mě je nejdůležitější ten fakt, že se to snad jednou povedlo a může se to snad někdy opakovat.

macinta
19. kvě 2009

Zuzko, fakt Ti moc držíme. I Michal (můj manžel) 🙂 Sice koníka nečte, ale já mu vyprávím. 😉

zuzuza
19. kvě 2009

Maci, děkuju moc, fakt moc a věřte, že když se to povedlo mě a přirozeně, tak musí i každé z vás, dnad vám do budoucna dám naději a dopadne to dobře, není mi ani jasné to, že prostě už tělo produkuje hcg, dyt když jsem byla na ivf, tak to bylo úplná 0, a teď už to něco produkuje, takže doufá, že se to těhotenství potvrdí a já bych jim pak na unice vytřela zrak, s tím dárcem, jak mě radili, hlavně, že aspoň spermie jsou schopny oplodnění, sami a ne že potřebujeme dárce!!!!!

macinta
19. kvě 2009

a nějaká rada pro nás snažilky? vitamínky? spousta sexíčku? hodně práce?

zuzuza
19. kvě 2009

maci, já jsem na nějaké těhotenství nemyslela, já se těšila, že můžu na ket o měsíc dřív, byla jsem nadšená, chodila do práce, sportovala, dyt já jsem se dala i na běh a na orbitreku chodila, užívcala si vyloženě a snažení? jo tak jednou za čas ale že by ob den? tak to absolutně ne, říkala jsem si, stejně se to nepovede, nemám ovulaci tak nic no,jak se nám zachtělo spíš mě, já si nemůžu pořád nějak ani představit, že se mě proste uvolnilo vajíčko, to je pro mě prostě zázrak i kdyby se to nepovedlo.

luciiiie
19. kvě 2009

psychika je prostě to nejdůležitější...jenže tady všechny dobře víme, jak těžký je na to nemyslet....

zuzuza
19. kvě 2009

Jojo Luci, co teprve mám teď říkát, když musím čekat až do pátku, jaký bude zase HCG, ještě štěstí, že su tak unavená, že mě to mozek nebere tyto úvahy.

macinta
19. kvě 2009

tak už na to nemysli...těhu určitě jsi 😉
Ahoj Luci🙂

luciiiie
19. kvě 2009

Ahoj Maci, tak ty už jdeš do boje, co? Já příští měsíc 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru