CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jimmy1
25. kvě 2009

Daja.w: to je slušná úroda, kéž by se pěkně vyvíjely, viď 🙂

Už se tu dlouho neukázala Irminka... Copak se s ní děje? Snad je v pohodě...

zuzuza
25. kvě 2009

Dajo a kolik ti je let? ty máš to předčasné ovariální selhání? No určo si nechte zamrazit, byla by škoda embryjka vyhodit, pokud budou kvalitní tak určo. Já se už trocha uklidnila, slíbila jsem si, že už nebudu testovat dnes už poslední test a trocha sem se zklidnila, byla tam pořádná dálnice, silnější než testovací, tak do ponděka to už nejak přežiju.

Jimmy, irminka je myslím ve špítálu s OHSS, je to tak holky?

daja.w
25. kvě 2009

zuzi mě je 29 nevím co ovariální ale řekl mě jen že mě odumíraj tak asi jo prý to mám vrozený,nebuj necháme si zamrazit.

jarkabilik
25. kvě 2009

jeany stále přemýšlím nad tím jestli je potřebné ICSI a jestli by nestačilo jen IVF 😒

zuzuza
25. kvě 2009

dajo, tak to bude asi ono, přečasné vyhasnutí vaječníků, jako by jsi už byla v přechodu, ale super, že teda tak pěkně reaguješ na stimulku, to je dobré, že bylo dost vajuch, budem každý den čekat, jak se budou ti pašáci vyvýjet 😎

Jary, ty už se chystáš teda na ivf?

jarkabilik
25. kvě 2009

zuzuza nechystam jen polemizuji, psala jsem nemám za sebou kontrolu a navíc peněz na zbyt není

daja.w
25. kvě 2009

nebuj zítra budu volat do unicy jak vypadaj vajucha které se uchytily no musej jinak dostanou na prdel 😀

lucifirek
26. kvě 2009

ahoj Zuzy,to je pravda ,že je to na prd. měsíce teď musíme čekat tak jako tak. I když atb beru já.
Na unice to asi nijak nehlídají,nemůžou tě nutit do něčeho jít. Je to jen na každém z nás.

Jimmy1 držím palečky,uričtě to vyjde.

Daja,hezká uridička

yummick
26. kvě 2009

Zdravím všechny.

Haani, srdečné blahopřání k úspěšnému zakončení snažení. Užívej si malou Elišku na 100% se vším všudy. Moc ti to závidím (v dobrém samozřejmě).

Vy, co jste před a po punkci - hodně štěstí. Držím pěsti, aby se embrya dobře vyvíjela, pořádně zakousla a nepustila - leda až za 9 měsíců.

Jinak tímto jsem s tím příjemným skončila. Hlásím jeden spontánní potrat v 6. týdnu. Ani toho prvního ultrazvuku jsem se 2-3 v 1 nedočkala. Jsem vnitřně rozervaná jak fyzicky, tak psychicky. ☹ Ultrazvuk potrat potvrdil, teď budu ještě chodit na kontroly, jestli mi i nadále klesá hladina hcg. Zatím ji mám stále hodně vysokou. Doufám, že při vší té smůle vyšlo ven všechno, abych nemusela na revizi dělohy.

Další (a pravděpodobně poslední) pokus bude v září, máme 2 (pouze 2) mražáčky. Moc nadějí si nedělám, když to nevyšlo z čerstvých embryí. Ale kdo ví, třeba zrovna, když to nebudeme čekat…

Jari, prosím uprav mi údaje v tabulce.

jeany
26. kvě 2009

Ahojky,
zdravím tě Luci. Napsala jsem ti.
Yummick, nevím co k tomu napsat. Moc jsem ti to přála a byla jsem ráda, že ti to vyšlo. Asi se necítíš nejlíp a nevím jak tě potěšit. Ještě to úplně nevzdávej, víš, že se to mnoha holkám povedlo i z Ketu. 😉 Přeji ti hodně sil.
Jary, taky mě napadlo, zda by nestačilo IVF místo ICSI. Taky jsem se na to posledně ptala, když jsme měli daleko lepší spg, ale Dr. mi řekl, že u nás to prý jinak nejde. Tak nevím, ale je mi to divné, když se nám ty výseldky spg tak hodně zlepšily.Zkusím se na to pak stejně ještě znovu zeptat.

jimmy1
26. kvě 2009

Ahoj holky,
Yummick, chjo ☹ drž se, holka, tady je těžko co říct.

Takové to začínalo být pozitivní s těma // na testech a teď se sem sypou zase pohromy (Ivule, Irminka a teď Yummick). Tak snad už stačí a zase se k dobrému obrátí 😉

irminka
26. kvě 2009

ahojte děvčata,
Yummick, to mě moc mrzí, drž se holka

Tak já jsem včera přijela z nemocnice- hyperstimulák jako pras.., vaječník 9,5 cm a tekutina v břiše, břicho jak v pátém měsíci. Dávali mně injekce na ředění krve a infuze...I ted mám břicho velké, ale pustili mě s tím, že ukáže čas , jak to dopadne

Včera HCG 165 a // čárečky 🙂

jimmy1
26. kvě 2009

Irminko, tak konečně zase nějaká dobrá zpráva 🙂 Gratuluju a ať všechno pokračuje jen dobře 🙂

jeany
26. kvě 2009

Irminko, gratuluji. Tak aspoň za to, co jsi protrpěla, máš na druhé straně zase štěstíčko. Jen ať se to dobře vyvíjí.
Jimmy, ty testuješ až ve čtvrtek, že? Nebudeš to zkoušet dřív? Vydržíš? Přeji ti taky 2//. 😉

zuzuza
26. kvě 2009

Holky bré ráno, tak vidím jednu dobrou ale taky jednu špatnou zprávu.

Yumick, ach jo, to mě moc mrzí, to snad není pravda, jak to tak vidím, tak se fakt raději ještě nebudu vůbec radovat a to jsem dneska byla tak optimisticky naladěná po včerejší tlustici na testu:(, drž se!!

Irminko, tobě mocinky gratuluji, kolikátý jsi den po et?? dělali ti uzv?

irminka
26. kvě 2009

holky děkuji, snad to doklepu.....
dnes jsem 13 dnů po ET a UTZ mně dělali ale ještě nejde nic vidět, je to moc brzy až tak za 14 dnů.....

zuzuza
26. kvě 2009

Irminko, tak držím pěstičky, já jdu na uzv v pondělí, je to nekonečný to čekání...
Holky, já až teď zjistila, že to nevyšlo ani ivulce, já si v tom shonu ani nevšimla, panebože, tak teď mám náladu an bodu mrazu a je mě z toho nanic:(((((

jimmy1
26. kvě 2009

Abych se přiznala, zkouším testovat už od nedělního večera. Jsou tam dvě, ale rozhodně se nedá říct, že tlustice ☹ Spíš si myslím, že je to zbytek pregnylu (poslední 1500 jsem píchala v pátek), protože ta druhá je slaboučká a nesílí, tak se obávám, že to nevyjde. 🤐

irminka
26. kvě 2009

zuzy: naděje umírá poslední, věř a povede se to....

zuzuza
26. kvě 2009

jimmy jeje tak uvidime mno, s tím pregnylem je to na prd, já si tehdy dělala test jen tak zkušebně druhý den po pregnylu 1500 jednotek a byly tak dvě tlustý, ale třeba to dobře dopadne!

Irminko, ano ano, naděje umírá poslední, říkám si, že to byl snad u nás přirozený výber, že snad ta spermijka musela být ok, když doputovala až k vajíčkua to se i uhnízdilo, ale stát se může cokoliv a to by mě asi položilo, i když je to teprve začátek...

jeany
26. kvě 2009

Ahoj Zuzy, neboj, to bude dobré.
Jimmy, nemusí to být Pregnylem. Ještě se neděs.Držím palečky.

zuzuza
26. kvě 2009

Jimmy, ty máš testovat ve čtvrtek oficiálně, ne? pamatuji?

jimmy1
26. kvě 2009

Jojo, ve čtvrtek.

zuzuza
26. kvě 2009

Tak ještě je pořád ale naděje, že to pregnyl není, budem držet pěsti!

daja.w
26. kvě 2009

Ahojky holky tak Vás všechny zdravím 🙂
Yumick to mě mrzí hlavně se drž

Tak jsem volala a prozatím máme 9 vajuch vhodných a transfér by byl asi v pátek 🙂 zítra mám zas volat 🙂

zuzuza
26. kvě 2009

Dajo, super, 9 je moc fajn, jen tak dál, to mě se už 1. den dvě zastavila a bylo jich jen 7, takže to máš ok a transfer máš za pár, budeš doma na PN nebo budeš chodit do práce? mě se líbí, jak mě moje mudr. říkala, že bych měla celých 14 dní po ET polehávat a vidíte to, ivf nedopadlo a to jsem odpočívala a teď když jsem běhala jak magor, cvičila na orbitreku, tak se to tam zavrtalo, při takovém vytížení, takže příště, kdybych ještě podstoupila ivf bych rozhodně neležela a dělala vše normální.

jeany
26. kvě 2009

Dajo, tak ať ti to dobře dopadne. To budete mít jistě i mražáčky. Ty jsi na prvním pokusu?

daja.w
26. kvě 2009

já už nepracuji jak byla krize tak skončila fabrika a propouštěli bohužel jsem byla mezi něma tak jsem na pracáku ale už marodím aby mě nehledali práci ale tady ted stejnak nic není 😒 jo zamrazit si necháme a jsme na IVF poprvé

zuzuza
26. kvě 2009

Dajo, tak aspoň jsi v klidku doma a nemusíš se honit v práci, taky výhoda a nemusíš být na pn a v práci nemusíš nikomu nic vysvětlovat, to je taky výhoda!

daja.w
26. kvě 2009

to jo já bych stejnak kdybych byla v práci tak bych šla marodit tam moc dobrý prostředí nebylo,jo doma jedoma mám klid

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru