CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

luciiiie
19. črc 2009

Lenulinko hodně štěstí a síly, držím pěsti, ať vše probíhá jak má 😉 A my se budem těšit na fotečky hošíků 🙂

irminka
19. črc 2009

leni: to budu moc ráda, jen aby jsi měla čas přispívat na koníka 🙂

jarkabilik
19. črc 2009

ahoj holky přeji všem hezký den 😉

jarkabilik
19. črc 2009

lenulinka toto ale rychle uteklo 😉 držím pěsti

jarkabilik
19. črc 2009

holky taky jsem toho názoru že jak se projde klinikou tak to nabudí tělo a pak se někomu podaří otěhu přirozeně 🙂

lucifirek
19. črc 2009

Ahojky,krásný večer.
Lenili,držím na zítra a uterý pěsti a těším se na fotečky.

lukza
19. črc 2009

Lenulinko tak zítra přeji dobrý nástup do nemocnice.a hlavně at v uterý vše zvládnete ale to ti stejnak ještě pisnu na mobil.
Consolko tobě na zítra držím pěstičky at HCG pěkně roste myslím na tebe a věřím že to dobře dpadne.
ostatní moc moc zdravím

jeany
20. črc 2009

Ahoj holky.
Lenuli, tak ať to vše proběhne hladce a máš zdravé kluky. Dívám se na hodiny a říkám si, že už za chvíli jdeš do nemocnice. Tak ať zítřejší porod proběhne bez komplikací. Budu na tebe myslet. 😉
Consolko a jak ty? Co nového. Snad napíšeš pozitivní zprávičku, moc ti to přeji.
Zdravím ostatní.
Lukzo, už jsi dávala svatební fotky do albíčka? A jak se cítíš, je všechno v pořádku?
Lucifírku a jak se máš ty, jak jsi prožila víkend? U nás byla zima, tak asi jak všude. Hodně se dle pátka ochladilo.

consolka
20. črc 2009

Tak holky mám špatné zprávy. Hcg mi dnes naměřili jen 6,7 - docela fofrem to kleslo. Jak už jsem napsala - další pokusy na 99,9 procent už dělat nebudu, aleaž budu doma a opraví nám internet, tak se na vás sem tam mrknu. Zatím vám děkuji všem za podporu.

lukza
20. črc 2009

Consolko to néé je mi to hrozně moc líto ☹ já jsem stále věřila ani nevím co ti nepsat slova stejnak vubec nepomužou mužu jen říct bojuj holka a hlavně se drž já vím je to těžké a co mi o tom mužeme vědět opatruj se a rádi tě kdykoliv uvidíme.

jarkabilik
20. črc 2009

ahojky holky zdravím všechny a přeji hezký den 😉
consolka tak to mi je moc líto že to tak dopadlo ☹ a já už si říkala že budeš brzy mamina

lucifirek
20. črc 2009

Krásný večer.
Consolko,to mě opravdu strašně moc mrzí. Vypadalo to tak nadějně. Ach jo,co na to říct.Jeto smutný. Buď silná.Říkala jsi,že máte zažádáno o adopci?

lucifirek
20. črc 2009

Lenuli,zítra si na tebe určitě vzpomenu,ty už si tohle nepřečteš,ale i tak ti budu zítra držet pěsti,at jsou kluci i ty v pořádku a můžete jet brzy domů.

bobbule09
20. črc 2009

Ahojky holky,všechny vás zdravím.
Consolko,co říct? Moc mě to mrzí, strašně jsem ti to přála ☹
Jinak nic nového, jen jsem se rozhodla, že do dalšího pokusu zatím určitě nepůjdem. Možná příští rok, nebo už vůbec. Po stimulaci mám celé tělo rozhozené, bolí mě záda a padají vlasy a nohy mám samou žilku. Buď se zadaří přirozeně, nebo nic,už to neřeším. Dítě už mám, tak to nechám holky na vás, ať vám to vyjde. 🙂 🙂 🙂

lukza
20. črc 2009

Holky tedka jsem mluvila s Lenulkou a nakonec jim primář dovolil že muže byt manža sněma u císaře tak to je supr.

jarkabilik
20. črc 2009

lukza tak to je super že udělali výjimku aspon nebude lenulinka smutná že tam manža není 😉

lucifirek
21. črc 2009

Přeji všem krásné ránko.
Jeany,já se mám docela dobře. Zrvna dorazila ms ☹ ,takže mi to vyjde dobře na dovču a už příště Unica.V zaměstnání je hodně práce. Ale to sama znáš. A jak se máš ty?
To je super,že tam u Lenuli může být manžel.

jeany
21. črc 2009

Holky ahoj 😀
Concolko, to je škoda. Bohužel ne vždy je to tak jak chceme. Chcete zažádat o adpoci?

Lenuli, tak dnes je tvůj den D. Myslím na tebe.

Lucifírku, mám se dobře, jen v práci je dost práce a už začíná být zase dusno. Nejlepší to bylo na dovči. Tebe to teprve čeká a věřím, že se na to už moc těšíš. Já si asi ještě vezmu nějaké volno v srpnu.

Bobule, tak to vzdáváš? Já mám taky někdy chuť to vzdát, ale zase se bojím toho, abych jednou nelitovala, proto to chci dotáhnout do konce- tzn., že využuji všech pokusů, které mám. Ještě mám 2. Sice dítě také mám, ale ráda bych měla ještě jedno. Pokud se nám to nepodaří, nebude se dát dál nic dělat a budeme se s tím muset smířit. Já bych adpoci nechtěla, protože už jedno dítě mám. Kdybych dítě neměla, uvažovala bych asi jinak. Napíši ti do IP.

Zdravím ostatní........Kde jste Luciiie, Macinto atd.
Luciiie co nového, kdy tě to čeká? Už se to blíží, ne? Snad to tady už protrhneš a podaří se to tu zase vylaepšit pozitivní zprávou.

jeany
21. črc 2009

Koukám, nikde nikdo. 😎

kveta
21. črc 2009

Consolka, je mi to veľmi ľúto. 😔 Prajem Ti veľa síl do ďalšieho boja s prekážkami života a dúfam, že Vám s partnerom život nejak vynahradí Vaše veľké straty.

Bobbule09, neviem, či to pomôže aj Tebe, ale mne sa pri takom zdravotnom stave po stimulke ako si Ty teraz, začal prudko zlepšovať môj stav, keď som začala chodiť do posilky. Ako keby to cvičenie začalo telo veľmi rýchlo regenerovať. Pár mesiacov som bola v takom stave ako popisuješ. Začala som s cvičením a do troch týždňov som bola v poriadku a aj vlasy prestali padať. Drž sa.

Čo sa týka môjho odhodlania do ďalšich IVF, tak to vidím tak, že uvidím ako prežijem túto stimulku a ak zase skončím na operácii, tak už sa na to snaženie asi vykašlem. Ak to bude v pohode, tak ešte jednu, maximálne dve stimulky vyskúšam a potom skončím.

Ostatné zdravím.

lukza
21. črc 2009

Holky jj lenulka byla moc ráda že tam muže být manža doufám že nakonec necouvly dneska ještě nepsala jestli pisne tak vám dám semka hned vědět.

jarkabilik
21. črc 2009

ahojky zdravím všechny a přeji všem pěkný den 😉

jarkabilik
21. črc 2009

lukza tak to jsem zvědavá protože kamoška co pracuje na operačních sálech jako vrchní tak mi říkala že císařské řezy když dělají tatínci u toho nejsou protože je to klasická operace,ale já osobně kdybych měla na císaře jít určo bych tam manžu chtěla 🙂

lukza
21. črc 2009

Jarkobil mě to bylo taky divné ale včera psala že tam prý muže být no uvidíme moc jí přeju aby ho tam mohla mít a já bych určitě manžu taky u toho chtěla mít.a co ty máš volno dneska?

jarkabilik
21. črc 2009

lukza jj mám volno a jdu st,čt na denní 12 těším se na pa,so,ne to mám volno a jdu až v po na noční 🙂

lukza
21. črc 2009

tak to máš supr že budeš mít vonný celý vikend ,ale teda ty 12 je opruz že ale tedka jsi člověk nemuže vybírat stou prací

jarkabilik
21. črc 2009

lukza tak to máš pravdu i stím že si člověk v dnešní době nemůže moc vybírat co se týče práce, co ty jak se máš?

lukza
21. črc 2009

tak holky máme tu novou maminku Lenulka už má kluky venku první byl Pavel 3120gr. a druhý Tomáš 2620gr. Leni ještě jednou moc gratuluji.Jarkabilik že jí změníš pak v tabulce udělala bych to ale jsem na notasu a taky me dělá problém označit tu tabulku.Jarko a já se jinak cítím dobře zítra jedu na genetiku ale zatím jen na krev a řeknou mi kdy bude UTZ.jen mě právě trápi zánět prudušek pěkně mě to tak sedá a dost to bolí asi budu muset k doktorce protože vincentku napomáhá a jinak nevím co mužu a co né v lékarně mi daly jakési pastylky co bychmohla ale tymě ten krk ještě víc vysušují.

luciiiie
21. črc 2009

Leni gratuluju!!!!!!! Hlavně ať jste všichni zdraví a kluci rostou jako z vody 🙂 pa pa

bobbule09
21. črc 2009

Leni, obrovská gratulace!!!!!
Kveto, já jsem trochu jiný případ. Celý den jsem v pohybu a z práce chodím až večer úplně vyřízená, takže na nějaké cvičení už mi nezbývá ani čas, ani energie. Zvládám tak ještě procházky se psem. Potřebovala bych spíš vydechnout, odpočinout si, připadám si totálně vyčerpaná. Dovolenou bohužel nemám, tak nevím, jak to zvládnu 😢

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru