CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

kveta
4. srp 2009

Zuzuza, ako? 😕

zuzuza
4. srp 2009

Květi, ještě niiic, mudr. říkala, že zavolá dnes nebo zítra, tak asi až zítra:(. Pak dám vědět.

kveta
4. srp 2009

Ok. Držím palce.

zuzuza
4. srp 2009

Tak ted tetička volala, tripple naštěstí ok, bez poznámky, uf, ještě abysme už měli za sebou ten uzv ve 20. tt.
Holky, přeji pěkný večer, já valím ke kámošce na nealko pivo, já bych to hltala jak blázen, skoro každej den ho mám, tak jsem zvědavá, jak budu za chvíli vypadat:(, zatím 16. tt a plus 2 kila, tak snad to v tomto tempu zůstane🙂.

jarkabilik
4. srp 2009

ahojky holky
zuzuza tak to je paráda neboj určo i ty další testíky budou v pohodě 😉
jeany tak aspon budeš v klídku když si budeš mít z čeho nastřádat penízky a snad v práci budou přistupovat k tobě líp po tom co ví že by jsi klidně odešla 😉
kveta plně tě chápu co se týče tabulky, já taky byla potichoučku a pak hned po TT jsem to prozradila a moc brzy a pak nic ☹

luciiiie
4. srp 2009

Zuzi neboj..vše bude o.k. Pivíčko chápu, jsme na tom holka stejně...teď bodne, co? 😉

jeany
5. srp 2009

Ahoj Zuzy, tak to je dobře, že ti test vyšel v pořádku. A ty jsi za celou dobu přibrala jen 2 kila, jak píšeš? To se mi zdá málo, ne? Sice je pravda, že já první měsíce v těhu spíš hubla, ani nevím jak, shodila jsem asi 4 kg a pak jsem nabrala do 7 měsíce asi 8 kg.
Zdravím ostatní.............

jarkabilik
5. srp 2009

ahojky zdravím všechny 😉
jeany tak to jsi měla skoro jako já, jsem ze začátku u dcery zhubla 3kg a když to počítám od těch kg co jsem měla než jsem zhubla tak jsme za těhu přibrala 10kg a po porodu jsem měla o 17kg dolů 😀

kveta
5. srp 2009

Zuzuza, gratuľujem. 🙂 Museli to byť nervy.

jarkabilik
5. srp 2009

Stejně je holky úžasné že některé z vás otěhotněli přirozeně 😉 asi vás těmi pokusy pěkně nakopli 😀

lukza
5. srp 2009

Ahojky berušky jdu vás pozdravit a vám co jste právě v boji moc moc držím pěstičky aby vše bylo dobré a za pár jste byly těhu. 😉
A přeji to zde všem ostatním
A co naše maminky jak vy se máte a co prckové jsou hodní?

jeany
6. srp 2009

Ahooojky. Už se těším na víkend, jak budu doma odpočívat.
Luciiie, už se ti to blíží, za chvíli je 13.8.
Květy a co folíci? Bříško asi už cítíš, že. Vydrž, bude líp. Moc ti fandím, aby ti to vyšlo i ostatním holkám stimulantkám. 😉

ak303
6. srp 2009

Zdravím Vás děvčátka, vy všechny chodíte do Unici Brno?? mohu se přidat?? Taky jsem tam byla a čeká mě to znovu 😒

luciiiie
6. srp 2009

Ahoj, jo Jani, v sobotu už píchám pregnyl, v neděli začínám s agolutinem a v pondělí si volám abych potvrdila rozmražení. Strašně si přeju, aby to prcci vydrželi, z toho mám jedinej strach.
ak303 ahoj. Proč bys čéče nemohla? Druhej pokus?

ak303
6. srp 2009

Ahoj ještě jednou, jj druhý pokus. První sice vyšel, ale bohužel v 11 týdnu jsem o mimi přišla. Tak uvidíme, jak to půjde. Snad to teď už vyjde.

jeany
6. srp 2009

Luciiie, taky na tebe budu myslet, aby ti to všechno dobře dopadlo. Kolik jich máš zamražených? A kolik si jich necháš dát? A věř, že nějaký bojovníček to nevzdá, nechá se rozmrazit a pak se už jen řádně zakousne. 😉

Ahoj ak303, vítám tě tu mezi námi. Jasně, že se můžeš přidat, proč by ne.🙂

kveta
6. srp 2009

Ahojte,

folíci mi rastú tak ako vždy: počet dobrý /čo je skvelá správa, lebo mi chýba pol vaječníku a aj napriek tomu je počet ok/, ale sú menšie než je vhodné, takže mi zvýšili dávky hormónov. Takto to bolo u mňa aj minule počas stimulky, takže ma to nijak nevykoľajuje. Však oni to doženú...

Hormóny so mnou začali parádne mávať. Včera som mala doma slzavé údolie: tri krát som revala, spravidla pri pozeraní smutných správ v telke.
Ako som tu odporúčala tú knihu Súmrak od Meyerovej, tak včera som čítala druhý diel -Nov- a revala pri tom ako krokodýl. Takže druhý diel na dobrú náladu moc neodporúčam.

Folíky už cítim, nemôžem ani zaspať ako sa stále prevaľujem a hľadám polohu pohodlnejšiu pre folíky. Ale inak ok.

Najbližšiu kontrolu mám koncom tohto týždňa a budúci týždeň by malo byť OPU.

Ak303, vitaj. Kedy /približne/ začínaš ďalší pokus?

luciiiie
6. srp 2009

Máme zamražený 3 morule. No já věřím, že aspoň 2 vydrží....i když bych byla vděčná i za jedno, to je jasný 😉

ak303
6. srp 2009

Zdravím všechny, já mám na druhý pokus čas.Mimi mi vzali minulý pátek, takže je to čerstvá záležitost, takže si počkám tak do vánoc. Bohužel žádné mražáčky nemáme, takže pojedu vše znovu 😖 , ale doufám, že teď již úspěšně až do konce

kveta
6. srp 2009

Ak303: Sakra. Máš to ťažké. ☹

ak303
6. srp 2009

No už se těším až mi to začne znovu. Musí to vyjít. To všechno mi za to stojí. I když Květi jak píšeš, je to těžké. Jednak psychicky tak i finančně. 😒

kveta
6. srp 2009

Inak novinka na Unice: je tam minimálne jedna nová sestrička, ale máme s mužom podozrenie, že sú tam nové dve sestričky, z toho jedna na recepcii.

luciiiie
6. srp 2009

Jo na recepci jsem si taky všimla, že je tam nějaká nová 😉

betys
6. srp 2009

Ahojky.Taky se mi zdálo že jsem v Unice viděla novou sestřičku.Líbí se mi jak jsou sestřičky v Unice příjemné.Teda aspoň zatím mám jen dobré zkušenosti.Snad to tak i vydrží.Nedá se to srovnat se státní nemocnicí kde člověk sestřičky evidentně obtěžuje.Já jsem si dneska píchla 11-tý Dipherelin,příští týden přidám Puregon a 17.8. jdu na ultrazvuk.Pořád mírně cítím podbříšek.Není to vyloženě bolest,ale takový ten pocit jako když to mám dostat.Je to normální?Mrchu mám už od soboty a vypadá to že zdárně končí. 😝

jarkabilik
6. srp 2009

ahojky holky přeji všem hezký den 🙂
luciiie my měli tehdy dvě embryjka a obě přežili 🙂
kveta no po těch všech hormonech není divu taky jsem byla pěkný cíta jak jsem to absolvovala hlavně at vše jde jak má 😉
jeany tak já už jsem se konečně někam hnula 17.8. na 7hod. mám nástup do nemocnice na tu kontrolu tak jsem zvědavá, ještě oběhá předoperační at to mám nachystáno a naštěstí mám zrovna volné dny i když už bude po dovolené 🙂 a 19.8. budu mít naddělané ted o dovolené protože jdu zrovna v ten den na kontrolu se štítnou žlázou takže nemusím plašit kdybych náhodou zkysla v nemocnici déle co kdyby náhodou 😀

jarkabilik
6. srp 2009

ak3O3 vítám tě mezi námi a je mi líto že ti to nevyšlo 😉

ak303
6. srp 2009

zdravím jaru, děkuji, doufám, že to vyjde příště. Musí...

jarkabilik
6. srp 2009

ak303 tak v to tady věříme všechny že se jednou štěstí unaví a sedne i na nás 😉

ak303
6. srp 2009

Jo věřit je důležité. Musí to vyjít, nějaká možnost a šance určitě je. Držím pěstičky všem!!!!!!

jarkabilik
6. srp 2009

Jak tak čtu tak bych se měla co nejdříve zajet podívat na unicu abych viděla nové sestřičky 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru