CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

luciiiie
18. únor 2009

Luci, taky tě druhej den ještě bolelo břicho? Je to lepší než včera, ale mám ho takový jak kdyby nafouklý, ale neroste, to jsem měřila. Bolí mě to kolem pupíku a docela, když jdu čůrat ☹

lucifirek
18. únor 2009

Luciii,to si piš,že bolelo. Mě taky bolelo a bylo nafouklý,ale nerostlo,to je v poho. Zkus si dát jogurt,mě to pomohlo. Mě při čůraní píchalo břicho.

luciiiie
18. únor 2009

Jo přesně...jak už čůrám, tak je to dobrý, ale než se to spustí, to jsou muka. 😉 Jdu zkusit ten jogurt. A měla jsi při ET sukni??? Nebo proč si ji mám brát? Abych tam nelítala s holou pipkou?

lucifirek
18. únor 2009

Jeny,ty které dají dítě do baby boxu ještě beru,že jsou aspoň rozumné a předají ho někomu,kdo se o ně postará lépe. Ale ty co je bijí,nechají umřít,nebo zabijou. Fuj ani se mi na to nechcee myslet.
Jeany,tak budeš odpočívat doma,jj to znám ty pracovní dny,které jsou náročné. Ale já dělám ve stavebninách a zase musím říct,že je lepší,když ty lidi chodí a člověk má pořád co dělat,než když tam sedí a kouká doblba. To se pak strašně vleče.
Teď odešla mamka se švícou,byli se tu za mnou podívat.
Jeany,ty už jsi asi doma,tak pa zítra.
LUciiiie,přesně,ani to čůrání neudržím,hned to začalo strašně píchat. Ale teď už je to lepší. Při ET jsem měla sukni,protože to bude rychlovka. To se ani nebudeš totiž převlékat. Jen si sundáš kalhotky a punčochy,manža si vezme návleky a přejdete do sálu,tam ti zavedou miminka,asi 10 minut poležíte a valíte domů už vve 4 😀
Právě abys tam nelítala s tou holou pipkou 😀 oni ti teda stejně dají ještě takovou roušku přez stehna,takže ani ty ani manža nic neuvidíte. Jen jak nesou mimisky v pipetě.

ivculka
18. únor 2009

AHOJ LICIIIE...
NO, POKUD JSI EXHIBICIONISTKA, TAK TO KLIDNĚ BEZ TÉ SUKNĚ MŮŽEŠ ZKUSIT, ALE NEVÍM, JAK DLOUHO TĚ NECHAJÍ POBÍHAT BEZ.... 😅
KAŽDOPÁDNĚ, KDYBY JSI Z NĚJAKÉHO DŮVODU NEMĚLA DOMA SUKNI,TAK SI VEM TŘEBA KOŠILKU NEBO TAK NĚCO..A POKUD ANI TO NEMÁŠ DOMA, TAK ONI TÍ DAJÍ TAKOVOU TU BÍLOU NEMOCNIČNÍ 😵
DRŽÍM PALEČKY VŠEM SNAŽILKÁM 🙂

lucifirek
18. únor 2009

Mě ten jogurt pomáhal na to nafouklé bříško. Na to píchání a bolesti už ne. Ale pokud bys to nemohla vydržet,tak si vem něco na bolest. Ale to ti určitě řekli. A odpočívej a nech se obskakovat.

lucifirek
18. únor 2009

Kde zase lítá ta Zuzuza,nás nějak zanedbává. Určitě zase nakupuje. 😀

teri81
18. únor 2009

Ahoj, já teda nikdy na ET sukni neměla, vždyckymi dali takový prostěradlo ,který jsemsi okolo sebe dala

lucifirek
18. únor 2009

jj, tu roušku tam mají nachystanou pro každého,pak to přehodí přes nohy

jarkabilik
18. únor 2009

jeany tak to je dost drsný ☹

hhaanka
18. únor 2009

Ahoj Jeany, no jména už tak trochu tušíme: Radoslav po tatínkovi nebo Eliška, Baruška, Anežka, Šárka nebo Katuška, u holky to máme obtížnější, bříško oslovujeme všema možnýma jménama a zkoušíme, jak to zní🙂 Je to sranda. My samozřejmě víme, co to bude, ale děláme, že ne🙂

Taky jsem si sukni na ET nebo KET nevozila, nikdy mi to neřekli a pak se divili, že ji nemám. Ale nechtělo se mi s ní tahat, brala jsem si to plátno kolem pasu a stejně nahoře nikdo cizí nebývá, jen můj manža a personál, tak co...

jarkabilik
18. únor 2009

jeany a kam na školu chce jít?

jarkabilik
18. únor 2009

Tak holky dnes je v Přerově rozloučení s Pavlem Novákem v Městském domě jsem chtěla jít ale není mi moc dobře a pak jsem si říkala že budu zas bulet že to takto bude lepší,nemám ráda moc pohřby

jarkabilik
18. únor 2009

no holky já v sukni přijela 🙂 takže jen jsem sundala kalhotky 🙂 ani punčochy jsem nesundávala co jsem měla do půlky stehen,říkali že nemusím

inuna
18. únor 2009

hani to máš pravdu s tou porodnicí.Včera jsem byla za švagrovou a ta si to pochvalovala.Ve dvě hodiny jí řekly,že je otevřená na 8 ani jí nestačily dát antibiotika která měla mít,klystýr taky neproběhl,že už to nestihnou a nikdo s tím nedělal problém.Bylo jí to blbý ale řekly at to neřeší a malá byla o půl čtvrtý na světě.No prostě paráda.Dokonce si pochvalovala i stravu,že jí chutná.Rodila v sobotu a dnes jí pustili.To oslovování miminka je fakt legrační.Vy víte co budete mít.Já ne bude překvápko!

luciiiie
18. únor 2009

Vezmu si delší triko, na sukně moc nejsem.. 😒 Už se těším, až je budu mít u sebe..to zas zítra bude nerv než tam zavolám 😀

lucifirek
18. únor 2009

Luciii určitě jich bude dost. Měla jsi jich dost zralejch. Tak se ničeho neboj. A to tričko taky stačí.

lucen
autor
18. únor 2009

Ahojky moc vás zdravím jak se všechny máte.
Lucifirku furt držím pěstičky.
Všechny těhulky jak se daří doufám že jste opatrné v tomto počasí.
A co naše maminky je to myslím zápas venku tedka s kočárkem co?
Stimalantky a co včeličky jak to jde?
a všechny ostatní čekatekly na boj jak se vám daří?

lucifirek
18. únor 2009

Lucen,to jsi hodná. Já je zase každej den přemlouvám,at tam zůstanou

lucen
autor
18. únor 2009

Lucifirku to je hezké že je přemlouváš uvidíš že tam zustanou vždyt přece u maminky je nejlíp,ale zustanou jen na 9 měsícu pak už budeš mít drobečky nebo drobečka vedle sebe v postýlce 🙂 no prostě řečeno na srázek až jednou bude už přijedeš těhulka

lucifirek
18. únor 2009

doufám,že nás,těch těhu,bude většina,nebo maminky

lucen
autor
18. únor 2009

určitě bude už se těším jak vás budu tedka pěkně postupně dopisovat o odstaveček dál.
Lenpes a jak bojuješ ty?je už trošku líp s MC?

lucifirek
18. únor 2009

a ti co budou mít pozitivní testíky,nebo před nimi

lucifirek
18. únor 2009

Jak se jinak Lucen máš? Ten čas ubíhá,za chvíli budeš vdaná paní. 😉

lucen
autor
18. únor 2009

Lucifirku na to jak se mám se ani neptej je to nahovno jedna s rodiny přítelova teta měla vážnou autonehodu a je to dost špatné takže nad svatbou tedka ani nepřemýšlíme no jo já už si aji zvykla že mi život jen hází klacky pod nohy když už si myslím že bude vše dobré tak jse to během jedné sekundy změní.

lucifirek
18. únor 2009

Ach jo,to mě Lucen mrzít. Snad se brzy uzdravím. Ty to fakt nemáš taky jednoduchý. ☹

lucen
autor
18. únor 2009

Lucifirku moc děkuji no doufáme že se uzdraví tedka musíme jen čekat,jestli se stoho dostane a pak podle toho budeme plánovat dál svatbu zatím to neodříkáme,ale už tedka je jasné že chodit už nebude je mi strašně líto jejich děcek mají 11 a 14 let a nejhorší je že není jak jim pomoct ta beznaděj je nanic a musím říct že jsem moc ráda že jsem tedka nešla do boje protože po psychice by to bylo v háji a tím pádem pokus taky.prostě toto všechno jde zatím stranou ,ale jsem moc ráda že tu mužu být sváma aspon příjdu na jiné myšlenky.
Ale nebudu tě tím zatěžovat ty musíš být tedka v pohodičce a jak se jinak cítíš pohlad si bříško a pozdravuj bojovníčky a vyřid jim že jim vzkazeji at se pěkně zakousnou do maminky 🙂 hlavně se opatruj

zuzuza
18. únor 2009

Holky brej večír, jdu vás jen pozdravit, za chvíli jdu na holící rituál, zítra mě čeká ten utz tak abych byla pekně čistoučká a vypucovaná🙂, zítra na mě myslete, moc bojím, kolik bude vajec, ale podbřich bolí, tak snad nějaká budou🙂

Tak všem pškný večír!!!!

lucifirek
18. únor 2009

A kdo tu nehodu zavinil. To je mazec,opravdu je jistý,že nebude chodit? Musíte doufat v to lepší. Těch dětí mi je taky líto. Nebudou to mít všichni jednoduchý. Bude to boj.
Zuzuza neboj,to víš,že budou

jarkabilik
18. únor 2009

lucen tak to mi je líto že ten osud je takový ale snad vám nic svatbu nepřekazí 😉 navíc jste ji stejně plánovali na později

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru