• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

8. prosince 2016 
betys je to hrozné vše hlídat aby člověk něco nepokazil :unamused:
2. zář 2009 v 15:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky
Betys mě tenkrát řekly že týden pust a pak jen tak zvolna ale já stejnak měla strach.ale vím že v jiných CARECH třeba nedoporučují celé první tři měsíce.ale na Unice mi vždy řekly jen týden nic.
jak se jinak máte holky?
2. zář 2009 v 19:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko holky :dizzy_face:
Tak a zítra je už pátek, mě se holky nějak špatně vstává a to chodím docela brzy spát. Ráno vstávám v 5.45 a absolutně se mi nechce, jak vstanu tak pak už se to dá, to už se nějak proberu. To už je asi tím, že ráno se pěkně ochladilo a už nesvítí sluníčko.
Betys taky se mi zdá, že nám říkali týden.
3. zář 2009 v 06:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko.
Ahoj Jani. No fakt se ráno špatně vstává,je tma a zima. :frowning2: A bude hůř. Já vstávám ve 4.30 a do práce odcházím v 5.30.
3. zář 2009 v 06:58  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky zdravím všechny :wink:
jeany tak to tě plně chápu s tím vstáváním :wink: já vstávám na denní 4:50 a to se přepravuji sama autem jinak bych musela vstávat i dříve :grinning: a je to vražda napsala mám raději noční směny
lukza já si nebyla týdnem jista ale můj stejně nechtěl že aby něco provedl mimišům :grinning:
3. zář 2009 v 06:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci a Jary, tak to vám to vstávání ještě dřív nezávidím. :grinning:
Luci co nového v práci?
Jary a ty máš teď volno?
3. zář 2009 v 08:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky.Vzhledem k tomu že jsem pracovala v zemědělství-u kraviček tak jsem vstávala 3.15-4.00 podle potřeby.Moji podřízení to měli horší,museli být 3.20 už na pracovišti.Jednou za měsíc jsem sloužila víkend,Velikonoce,Vánoce,silvestr byl pro nás běžný pracovní den. :frowning2:
Naštěstí jsem měla dobré kolegy takže jsme se vždycky nějak podělili. :sunglasses:
3. zář 2009 v 09:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Betys kolikati buněčný ti vůbec zaváděli?
3. zář 2009 v 09:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Embryoložka mi říkala že jsou to pěkné morulky-přiměřeně k délce oplození.Ty co měly 6 tak byly zpomalené.Škoda.Ze 12 odebraných,jich 8 oplodnili a zůstaly jen ty 2 co mám u sebe. :frowning2:
3. zář 2009 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
To jsou dva bojovníci - vydrží, uvidíš :wink:
3. zář 2009 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, já duofám,že tentoktár se mimi budou vyvíjet lépe neže minule.
Manža má brzo narozeni a já vůbec nevím,co mu koupit.
3. zář 2009 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem tomu mému koupila hodinky.Od našich dostane naviják od jeho rodiny peníze na autoradio.
3. zář 2009 ve 13:14  • Odpověz  • To se mi líbí
jeany já ráno přišla po noční a dnes jdu ještě na jednu a do konce týdne mám volno :slight_smile:
betys tak to tě obdivuji ja bych ani snad nedokázala vstát,vidím že tvůj taky rád rybaří :grinning:
3. zář 2009 ve 14:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Jarkabilik-Jo rád rybaří ale ryba žádná.Nějak nemá štěstí.Ale já jsem ráda že má nějaký koníček.Lepší než kdyby chodil po hospodách a když nemůžu vymylset dárek tak na ryby vždycky něco potřebuje :wink:
A stím vstáváním-končila jsem 11.30,domů jsem to měla na kole 7 minutek takže jsem si mohla zdřímnout.Vždycky jsem takhle vstávala 14 dní a pak jsem měla odpolení.
3. zář 2009 v 16:00  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj prosim napiště mi jak jste v unice spokojene a pokud máte někdo tak i ceník bych ráda zkoukla, na stránkách jej nemají přemýšlím že bychom zkusili jezdit do Brna. Děkuji moc holky.
3. zář 2009 v 18:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Já v Unice spokojená jsem.Mám za sebou 1. ICSI.Zatím nevím jestli úspěšně.Personál je příjemný nebo aspoň na mě vždycky byl.
Ceník- ICSI základní počet 1 do 8 ocytů 9 900,-
ICSI za další ocyt 1 100,-
PK-prodl.kultivace 4 400,-
AH -asist.hatching 4 400,-
Zmrazení 1 až 8 embryí 4 400,-
KET-rozmrazení a příprava 2 200,-
-transfer 1 650,-
AH při KET 3 300,-
Já jsem platila 19 300 za ICSI a asi 4500Kč za léky. :confounded:
3. zář 2009 v 18:57  • Odpověz  • To se mi líbí
betys a pri KETu platis pripravu + transfer? Myslela jsem, ze to hradi pojistovna :unamused:
3. zář 2009 v 19:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Prcekpet při Ketu platíš rozmrazení, přípravu a transfer. Platíš 3850 korun.
3. zář 2009 v 19:14  • Odpověz  • To se mi líbí
To já nevím.Takhle jsem to opsala z papírů.To Ti musí říct někdo kdo to má za sebou. :sunglasses:
3. zář 2009 v 19:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Bet a cim jsi stimulovala..
3. zář 2009 v 19:17  • Odpověz  • To se mi líbí
plus doplatek za léty ještě...cca 600
3. zář 2009 v 19:18  • Odpověz  • To se mi líbí
ja myslim ze rozmrazeni se dycky plati ale transfer by mela platit pojištovna..
3. zář 2009 v 19:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Takže celkovej Ket tě vyjde kolem 4500,- kaček.
3. zář 2009 v 19:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem na Ketu teď byla, proto to sem píšu..mějte se, pa pa
3. zář 2009 v 19:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Začalo se Prednison,kys.listová a dipherelin,pak se přidal Puregon-ten je nejdražší,těsně před punkcí Menopur a Pregnyl.
Teď po ET mám Prednison,kys.list.,Agolutin a Estrofem.Jdu vyzvednout manžela od hokeje a jeden Agolutin si nechám vpravit.Moc se těším :angry:
3. zář 2009 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to je takovy kombinovany.. jak dlouho jsi po ET?
3. zář 2009 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Et jsem měla v pátek 28.8. takže skoro týden.
3. zář 2009 ve 20:36  • Odpověz  • To se mi líbí
já jsem měla mít dneska ET ale rano mi rekli ze se emb. prestala vyvijet
:(
3. zář 2009 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to je smutný.Mě z 8 dali 2 a nic víc nezůstalo.A kam chodíš?
3. zář 2009 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
chodim práve do sanusu v jihlave cela komunikace byla docela stroha furt to bylo v pohode, a najednou dneska mi reknou ze konec vymalováno jsem z toho v soku. ja mela 5 foliků jenom a 3 zrala vejce ta se oplodnila.. sem z toho fakt rozsekaná. Už k nim nemam moc důveru i ten styl jakym mi to dneska oznamili.. des mam sto chuti se rozjet jinam
3. zář 2009 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek