CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jeany
16. říj 2009

Jary, já se taky těším. 🙂
V pondělí po utz hned napíšu, nebojte. Dám co nejdřív vědět.

jarkabilik
16. říj 2009

jeany jsem napnutá jak hrom 🙂 a hlavně pak budu zvědavá na to jestli budete mít holčičku nebo chlapečka 😉 ale to si budem muset počkat

elllenka
16. říj 2009

Těhotenství se potvrdí až po UTZ? Myslela jsem, že je to jasné už po odběru krve.
Takže jestli bude mimi se dozvíme až (14dní po zavedení vajíček- krev + 14náct dní UTZ) za měsíc? To je šíleně dlouhá doba :(

Nevíte do kdy je to nejrizikovější do kdy může přijít potrat? Doufám, že nás to nepotká, ale ...

betys
16. říj 2009

ellenka-těhotenství se potvrdí z testu,pak Tě objednají na UTZ.Z krve je to jasné ale není nad to vidět že je tam srdeční činnost.
Jinak nejvíc rizikových je prvních 12 týdnů.Což je dlouhá doba. ☹

jeany
16. říj 2009

Ellenko, já vím už od 3.10., že jsem těhotná, to mi vyšlo na testu, že je to pozitivní, v pondělí jsem šla na krev a tím se těhu potvrdilo, ale na utz se uvidí, zda mimískovi bije srdíčko a je tam kde má být. Někdy se může stát, že mimi není v děloze, ale jinde v břišní dutině a to je pak těhotenství mimoděložní. Při takovém zjištění se musí jít na zákror a mimi se musí odstranit, jelikož to ohrožuje zdraví matky. Nejrizikovější je první trimestr, i když kdykoli se může cokoli stát. Proto máme pořád všichni obavy. Mimoděložní těhu je vyjímečné a nestává se to často, ale ta možnost tu je i při umělém oplodnění. Bohužel.
Všem přeji krásný víkend a pozitivní myšlení. 😉

jeany
16. říj 2009

Jo, Betys musíme přežít prvních 12 týdnu a bude líp. 🙂

elllenka
16. říj 2009

Jejda, takže je to běh na dlouhou trať :( a já si naivně myslela, že když se z krve dozvím, že je mimi tak už bude :( ach jo, no také je fajn to vědět.

elllenka
16. říj 2009

Holky držte se 🙂 moc Vám (i sobě) držím palce.

Já jsem trochu doufala, že bych na Vánoce mohla vědět jestli mimi je, ale asi v to nebudu moc doufat. Už dopředu teda řeším, kdy to oznámit v práci. Nejradši bych to řekla brzo, aby si mohli najít náhradu, ale kdyby se nezadařilo tak bych mohla přijít o práci.
Příští týden si jdu pro injekce, rychle to uteklo s antikoncepcí.

jarkabilik
16. říj 2009

ellenka je to sice běh na dlouhou trat ale odměna je o to hezčí, kdo otěhotní přirozeně tak ani tyto věci nevnímá 😉 jinak držím pěsti at ti to vyjde 🙂

betys
16. říj 2009

Holky úplně jsem Vám zapoměla napsat že malý Honzík už 2 dny dýchá sám.Jen dostal trošku teplotu tak mu změily místa vpichů.Kamoška za ním dneska byla a říkala že vypadal mnohel líp,že se víc hýbal.Jestli se mu zase nepřitíží tak po neděli už začne neurolog řešit poškození mozku a dělat vyšetření.Určitě se to dobře vyvine.Tak aspoň nějaký dobrý zprávy.
ellenka-neboj stejně rychle utěčou i injekce a pak už se budeš těšit na testování.Hlavně vydrž!

jarkabilik
16. říj 2009

betys držím Honzíkovi pěsti aby vše bylo vpořádku 😉

iveta11
16. říj 2009

Ahoj holky,
zdravím vás všechny. Řešily jste tu téma kočárky. Podle mého není vůbec nutné kupovat kočárek za 20 tisíc. Já jsem si koupila za 5500,-, je to kombinovaný a hlavně prostorný. Podle mě poslouží úplně stejně jako ten drahý. Navíc mám taky takovou zkušenost, že ty drahé jsou většinou dost malé. Na dceru jsem měla docela malý a byl fakt problém, narvat ji tam v zimě i s fufakem.
Zkuste se mrknout na /www.kocarky-ruzovypanter.cz/. Odtud jsem si právě jeden koupila. Mají tam docela dost výběr.

lucifirek
17. říj 2009

Jary já s dvojčátkama počítám a taky jsem si říkala,že by to bylo najednou a nemusela to už podstupovat,ale pak zase bych si chtěla ještě jednou prožít,tak třeba manžu ukecám na třetí,nebo na další dvě 😀 😀 Ne to je vtip,my chceme dvě děti.Ale bavili jsme se,že kdyby teď dopadlo jedno a při pokusu o druhé by byli dvojčata,tak by to nevadilo a určitě bychom to zvládli.

lucifirek
17. říj 2009

Betys tak to je bezva,že Honzík dýchá sám,je to určitě bojovník.
Iveta máš pravdu,ty drahé jsou většinou malé a jsou to většinou takové ty předváděcí kočárky a tak maximálně vyjet do města nebo do obchoďáku. Ale když u nás vidím zimy,tak s takovým bych tady neuspěla. A jak píšeš aby se tam také vešlo větší dítko s fusakem.Švagrová má kočárek od firmy Patron Alux, a je to kombinovaný, je s taškou na mimi a stál nový asi 8til. a dostali k němu lehátko na hraní. Jo a ten Růžový panter jsem už omrkávala dřív,je to v brně a mají tam velký výběr,doporučovala mi ho švagrová.
Já takhle koukám po kočárcích,co by se mi líbilo,ale stejně pak objedeme obchody a budeme si to chtít vyzkoušet naživo a omrknout,jak jsou kvalitní. Určitě kouknu na aukro,nebo bazárky,tak se dá krásně nakupovat.

lucifirek
17. říj 2009

Mě se líbí od Tako Jumper FX cerno zelený,nebo modrý.,ale musela bych ho vidět ve sktuečnosti.

lucifirek
17. říj 2009

Nebo Jumper X kola,mají hezké kombinace.

lucifirek
17. říj 2009

Mají tam i tento pro dvojčátka a ten Duo driver taky jde.Teda ale když s tu čtu o těch kočárcích,tak zrovna u těchto kočárků nejde přehazovat rukojeť po nebo proti směru jízdy. Což je blbý. je to docela praktická věc.No každý musí zvážit svoje požadavky. 😀

jarkabilik
17. říj 2009

ahojky vy jste ale ranní ptáčci 😀

elllenka
17. říj 2009

Krásné ránko, já bych byla pro dvojčátka, sice by to bylo náročné, ale určitě by jsme to zvládli a pak by jsme si pořídili ještě třetí 🙂 My by jsme chtěli 3děti. Ale spokojíme se i se dvěma, kdyby to jinak nešlo.

Teda já mám sto chutí už vybírat kočárek a dívat se po oblečkách :(

lucifirek
17. říj 2009

Jary já jsem v práci. Máme v sobotu dopoledne otevřeno.A odpoledne máme firemní akci,grilované prasátko a ryby,tak se těším hlavně na ty ryby. Sníh jsme ještě teda na tuto akci nikdy neměli,bývá pravidelně každý rok. ALe je to hezk te'd jen tak jemně sněží,ale je doce teplo a silnice jsou jen mokré.
Elenka taky bych to tak viděla,jestli teda do třetího manžela ukecám. ALe nechci předbíhat,možná budeme jednou rádi,když budeme mít aspoň jednou. Ale nechci být pesimista. Chci myslet jene na hezké věci
ated věřím tomu,že to dopadne.
Já už bych taky vybírala a nakupovala. Já ráda chodím do sekáčů,tam mají super věci a za dobré ceny. Teda v tom KD,v kamenných obchodech to tak levné není. Ale je u nás i dětský sekáč a tam mají jen takové lepší věci a za pár kč. Ségra tam nakoupila asi za 150 pět věcí. To jde ne?

betys
17. říj 2009

Dobré ráno.
Já taky ráda nakuju v sekáči.Měla jsem oblíbený v Židlochovicích.Ale teď tam přidali i Uotlet-jak je to teď moderní a mají to tam strašně přecpaný a vůbec se tam nedá hnout.Tak mě to otrávilo.Jinak jsem objevila pěkný sekáč s dobrýma cenama v Moravském Krumlově.Vozí tam věci z Anglie a mají tam i bazárek-kočáky,sedačky.
Mě dneska není vůbec dobře.Asi jsem se včera nachladila,v noci jsem špatně spala a jsem jako mátoha.Bolí mě svaly.Doufám že to nebude nějaká chřipajzna.To by mě trefilo.Chtěla jsem jít večer na tu Helowenskou zábavu ale asi to nebude pravda. ☹

lucifirek
17. říj 2009

Betys tak si uvař zázvorový čajík,je vinikající i na žaludeční potíže a na nachlazení. Zázvor nakrájet na kousky,citron,skořice,hřebíček,badyán ,povařit a pak přidat med. Ty asi budeš muset vynechat možná to koření. Ale i jenom s medem a citronem je vinikající.

ak303
17. říj 2009

Zdravím Vás holky, nerada Vás ruším ve Vaší debatě, ale chodím také do unicy a budu začínat druhý pokus a chtěla jsem se zepat když mám jít na krev 2-3 den mrchy, když mi příjde v pátek, tak jsou tam i o víkendu?? Teď si to už nějak nemůžu vybavit. Děkuji za odpověď.

lucifirek
17. říj 2009

ak303 to si tam asi radši zavolej. Musíš krváce,ne špinit,já měla strach ze stejného,protože mi to většinou vycházelo na víkend,ale nakonec se ms pozdržela,tak jsem jela v pondělí. Zavolej si tam,oni ti řeknou,ale asi ti spíš řeknou v pondělí.
Ak odkud jsi?
Jinak já začínám také druhý pokus,tak držím pěsti,at to protentorkát vyjde. 😉

ak303
17. říj 2009

Jsem od Břeclavi. No a do 14 dnů by měla mrcha přijít a pak už budu také začínat na novo. Také Ti držím pěsti ať to vyjde...musí, teď už snad určitě!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉

lucifirek
17. říj 2009

ak303 musíme být optimisti. Prostě to vyjde,jiná možnost není 😀

ak303
17. říj 2009

V to taky doufám!!! Nám to poprvé vyšlo ale v 11 tt jsme skončili ☹ . Tak teď už to snad dopadne dobře!!!! Určitě i Vám!!! 😵

elllenka
17. říj 2009

ak303: Já jsem to také dostala v pátek a volala jsem doktorovi, říkal, že mám přijet až v pondělí tak jsem na krev dojela až v pondělí.

ak303
17. říj 2009

Děkuji za radu. 😉

elllenka
17. říj 2009

lucifirek: U nás jsou sekáče strašně drahý, nebo aspoňpodle mě, oblečení jsou spíš hadry a chtějí za to 180Kč :( Letos na léto jsem si tam teda koupila 2je šaty po 180Kč, ale jinak pro miminka nemáme nic. Budu to asi zhánět někde v Brně jak budu jezdit do Unici, tak proběhnu Brno- ale nechci se těšit dopředu.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru