• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

26. července 2017 
ahojik
jdu jen pozdravit jarušku,tak co marode kdy naklušeš jako do prace????????????????? :angry: žadne flakani doma to si jako nezvykeja co noha jak to vypada?tak se opatruj,je tam nuda bez tebe :slight_smile: ivet
1. lis 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer holky :slight_smile:
Lucifirku - tak to je super! výsledek, to už zítra bude nějaká morulka nebo blastocysta :wink: ...a určitě i něco do mražáku, to se ti na transfer půjde lehčeji, když budou ještě záložníci :slight_smile: , musíš věřit, že to tentokrát vyjde...určitě by to potěšilo i tvoji nemocnou maminku. Jseš silná holka, když tohle všechno musíš zvládat, držím palce!
1. lis 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
lajcikova ahoj tak v práci asi budu prd platná když tu nohu nesmím zatěžovat a mám ji nateklou,jinak nuda asi beze mě v práci není vždyt vás tam je dostatek,raději mi řekni co jste brali v anglině :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. lis 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeany-moje Dr.ultrazvuk má,byla jsemtam před týdnem a už mi to připadá jako celá večnost.Kdyby do sebe člověk viděl,jestli aspoň tluče srdíčko.
Už mě ty moje hormony štvou.Teď jsme si povídali s manželem a vzpoměla jsem si že ve středu jdeme na Veveří a začala jsem bulet a nemohla jsem přestat.Zárověň se těším ale i bojím.Chvílema si připadám jak ubrečená histerka :wink:
1. lis 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky. Dneska je tam nějak pochmurno.
To nám to dneska začíná. Manža dneska píchal agolutin,zaprvé to bolelo jako p....,asi se blbě trefil a zadruhé mu při tom sjela jehla a cca půlka vytekla,tak nevím,jestli ještě píchnout jednu,třeba půlku,nebo ne. Asi budu muset zavolat do brna.
Budu ještě volat do brna dr,kvůli mamce.
2. lis 2009 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kráásné ránko

lucii držím pěstičky at to dopadne co nejlépe :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: luci k tomu pícháni já si jednou zapoměla píchnout agolutin vubec nechápu jak se mě to mohlo stát volalal jsem tam celá vyklepaná a ona že nevadí at určitě nepíchám 2 za den....

jeany muj dr.taky neměl UTZ až jsem odrodila a přišla po šestineděli na KO.tak ho měl i pásy si koupil já lítala do nemocnice na všechno tak ted pokud otěhotním to budu mít při jednom doufám,že se dočkám :dizzy_face:

nevím co mám dneska vařit musela jsme vytáhnout z mražáku potřebovala jsme tam dát maso co jsme koupil tak to musím zpracovat vubec nevím musím nakoupit nic tady neni venku zima jako blázen jéééé mám depkuuuuuuuuuu :grinning: :grinning: :grinning:
2. lis 2009 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky potahovala jste některá dort?????????????
2. lis 2009 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Hanuli,díky moc za radu,já tam asi budu muset zavolat,jinak by mi manža asi vynadal. Ale taky si myslím, když aspoň ta necelá tam je. A je,protože to fakt bolí :frowning2: Mě na depku pomáhá si zapálit svíčku a aromalampu. :wink:

Tak to jem ráda,že ta moje gyndr. má utz. Je docela vybavená,asi nejlépe v celém Žďáře a je dost vyhlášená a má i ten přístroj kardiotokograf? jak měří tlukot srdíčka na konci těhu.

Dort? jako marcipánem,nebo čím? Já občas peču,ale nejsem moc pečlivá,já radši takové ty rychlovky.
2. lis 2009 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj takový něčím potáhnout.....taky nejsem moc pečlivá,ale rozhodla jsme se upéct marečkovi dort teorii mám zmáklou na jedničku tak se zvědavává co praxe mám vybraný 2 hmoty tak si je tento týden zkusím na nečisto a uvidím s kterou to potáhnu

jj právě muj dr. si to všechno pořídil až jsem odrodila no jo rodila jsem v listopadu tak určitě potřeboval do konce roku ulít penize :grinning:
2. lis 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak máme půlku dopíchnout. A už jsem doma sama,tak nevím,jak to udělám
2. lis 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já nemám moc zkušeností. Já to dělala jenom jednou,já to vždycky poliju čokoládou,nebo jenom potřu krémem. :wink:
2. lis 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci a myslíš ,že mužeš počkat než přijde manža???nebo máš hned??
2. lis 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi psala jsem manžovi,byl u zubaře,tak budď přijede a nebo to zkusím sama,protože když jsme leželi na pokoli,tak sestřička říkala,že je potřeba ji píchatplus minus hodina přesně,aby byla hladina hormonu pořád stejná a nekolísala.
2. lis 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci je to jen kulatý dort a když se mě dobře povede ta potahovací hmota vyvalím a položím na dortkrásně vyrovnám a je to..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: teorie je super :grinning: :grinning:

holky já fakt budu muset do té zimy mareček tady volá snidani a nemám mu co dát musím jěště nainstalovat fusak na kočár nánožník no nechce se mě,ale musím......

pak si dám s váma čaj s rumíkem jak přijdu vyzmrzala :grinning:
2. lis 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
a joo já už si to moc nepamatuju

jen vím,že já to píchala sama neměla jsme jinou možnost MM pryč a neměl kdo vím nemá se to,ale.......bohužerl to jinak nešlo tak si ze mě příklad neberte :cry: :grinning: ,ale podařilo se to tak sjme to asi píchala dobře :dizzy_face:
2. lis 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanuli,taky jsem to tak tenkrát dělala,ale nemohla jsem tu hmotu sehnat,teď už je to asi lepší,dá se to koupit,třeba v kaufáči. Určitě se to povede a bude to dobré.
Tak to si dej rumíček. :grinning: to je moc dobrý,ještě citronek. Na zahřátí ideální
2. lis 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty sis je píchala sama do zadku,můžeš mi říct,jak jsi to udělala?
2. lis 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten agolutin je hroznej,strašně blbě se z toho vypoští vzduch,nechce se to posunout a najednou to vystříkne. Ty co byli do bříška byli uplně v pohodě. Manža volal,že jede od zubaře a že mi to píchne,tak super.
2. lis 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kde jste kdo? Dnesk tu nikdo není. :frowning2:
2. lis 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci jěště nakukuju mareček kaká

já to píchala že jsem se celá vytočila našla bod a píííííchhhhhhhhh,ale jak říkám nikomu jsem to nedoporučila prtože se to prý nemá...............
2. lis 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak jsem tu. Byla jsem u dr., jen mi brali krev a měřili tlak, na další kontrolu k ní mám jít až 23.11. Jinak toho 16.11 jdu na utz a na Veveří. Ptala jsme se mojí Dr, jestli nevaí, že manža bran možná ještě v době oplodnění antibiotika a prý to nevadí. U chlapa je to prý jedno, u mě by to bylo horší. ještě mi říkala, že by bylo dobré, abych do 16 tt byla v pořádku a nechytla žádnou nemoc. Tak se budu snažit vyhýbat se lidem, kteří jsou nachlazení.
2. lis 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
hani :grinning: :grinning: :grinning: tak to máš čas jo?
NO Jani,tak to snad nic nechytneš. Utíká to jako vodal,brzo budeš mít za sebou první tři měsíce. :wink:
2. lis 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď mi sem někdo přišel, takže jsem to všechno nedopsala. Ptala se mě moje Dr jak to v těhu snáším a měla radost, že je to dobré. Já nejvíc očekávám ty testy na Veveří a teprve pak to řekneme i ostatním. Manža to ještě nikde neřekl, jen v rodině a já taky.
Betys, chápu tvé obavy z těch testů. Zanedlouho budu na tom stejně jako ty a budu se obávat nejhoršího. Jen pořád nějak věřím, že to bude dobré, když už se nám to tak povedlo. Věřím, že i ty budeš mít dobré výsledky. :wink:

Luci, tak to je lepší počkat na manžu ať ti to dopíchne on. Jsme zvědavá co napíšeš po 10 hod. No a zítra transfer, no paráda.
2. lis 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem přeji hezký den :wink:
2. lis 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanulinecka tak to určo i praxe dopadne dobře s dortem :wink:
2. lis 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanulinecka a jak jsi si to píchala sama ten agolutin?vím že tady holky psali že to píchali do stehna když nedosáhnou na zadeček...
2. lis 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani už jen čtrnáct dní a budeš mít první vyšetření za sebou. Ale věřím,že když se to konečně povedlo,tak to bude v pořádku.
2. lis 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucifirek napsala jsem ti román do IP :grinning:
2. lis 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeany neboj ono to uteče hodně rychle a než se nadáš tak budeš mít velké bříško a těšit se na porod :wink: kdy zůstaneš doma?
2. lis 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanulinecka :grinning: to jsi ale pak píchala stále do stejné oblasti, ale obdivuji tě a smekám pomyslný klobouk :wink: třeba jak jsi si to píchala tak dobře že se povedlo mimi :grinning:
2. lis 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek