CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lajcikova
1. lis 2009

ahojik
jdu jen pozdravit jarušku,tak co marode kdy naklušeš jako do prace????????????????? 😠 žadne flakani doma to si jako nezvykeja co noha jak to vypada?tak se opatruj,je tam nuda bez tebe 🙂 ivet

ellajoy
1. lis 2009

Dobrý večer holky 🙂
Lucifirku - tak to je super! výsledek, to už zítra bude nějaká morulka nebo blastocysta 😉 ...a určitě i něco do mražáku, to se ti na transfer půjde lehčeji, když budou ještě záložníci 🙂 , musíš věřit, že to tentokrát vyjde...určitě by to potěšilo i tvoji nemocnou maminku. Jseš silná holka, když tohle všechno musíš zvládat, držím palce!

jarkabilik
1. lis 2009

lajcikova ahoj tak v práci asi budu prd platná když tu nohu nesmím zatěžovat a mám ji nateklou,jinak nuda asi beze mě v práci není vždyt vás tam je dostatek,raději mi řekni co jste brali v anglině 😝

betys
1. lis 2009

jeany-moje Dr.ultrazvuk má,byla jsemtam před týdnem a už mi to připadá jako celá večnost.Kdyby do sebe člověk viděl,jestli aspoň tluče srdíčko.
Už mě ty moje hormony štvou.Teď jsme si povídali s manželem a vzpoměla jsem si že ve středu jdeme na Veveří a začala jsem bulet a nemohla jsem přestat.Zárověň se těším ale i bojím.Chvílema si připadám jak ubrečená histerka 😉

lucifirek
2. lis 2009

Dobré ránko holky. Dneska je tam nějak pochmurno.
To nám to dneska začíná. Manža dneska píchal agolutin,zaprvé to bolelo jako p....,asi se blbě trefil a zadruhé mu při tom sjela jehla a cca půlka vytekla,tak nevím,jestli ještě píchnout jednu,třeba půlku,nebo ne. Asi budu muset zavolat do brna.
Budu ještě volat do brna dr,kvůli mamce.

hanulinecka
2. lis 2009

Kráásné ránko

lucii držím pěstičky at to dopadne co nejlépe 😵 😵 😵 luci k tomu pícháni já si jednou zapoměla píchnout agolutin vubec nechápu jak se mě to mohlo stát volalal jsem tam celá vyklepaná a ona že nevadí at určitě nepíchám 2 za den....

jeany muj dr.taky neměl UTZ až jsem odrodila a přišla po šestineděli na KO.tak ho měl i pásy si koupil já lítala do nemocnice na všechno tak ted pokud otěhotním to budu mít při jednom doufám,že se dočkám 😵

nevím co mám dneska vařit musela jsme vytáhnout z mražáku potřebovala jsme tam dát maso co jsme koupil tak to musím zpracovat vubec nevím musím nakoupit nic tady neni venku zima jako blázen jéééé mám depkuuuuuuuuuu 😀 😀 😀

hanulinecka
2. lis 2009

holky potahovala jste některá dort?????????????

lucifirek
2. lis 2009

Ahojky Hanuli,díky moc za radu,já tam asi budu muset zavolat,jinak by mi manža asi vynadal. Ale taky si myslím, když aspoň ta necelá tam je. A je,protože to fakt bolí ☹ Mě na depku pomáhá si zapálit svíčku a aromalampu. 😉

Tak to jem ráda,že ta moje gyndr. má utz. Je docela vybavená,asi nejlépe v celém Žďáře a je dost vyhlášená a má i ten přístroj kardiotokograf? jak měří tlukot srdíčka na konci těhu.

Dort? jako marcipánem,nebo čím? Já občas peču,ale nejsem moc pečlivá,já radši takové ty rychlovky.

hanulinecka
2. lis 2009

jj takový něčím potáhnout.....taky nejsem moc pečlivá,ale rozhodla jsme se upéct marečkovi dort teorii mám zmáklou na jedničku tak se zvědavává co praxe mám vybraný 2 hmoty tak si je tento týden zkusím na nečisto a uvidím s kterou to potáhnu

jj právě muj dr. si to všechno pořídil až jsem odrodila no jo rodila jsem v listopadu tak určitě potřeboval do konce roku ulít penize 😀

lucifirek
2. lis 2009

tak máme půlku dopíchnout. A už jsem doma sama,tak nevím,jak to udělám

lucifirek
2. lis 2009

Já nemám moc zkušeností. Já to dělala jenom jednou,já to vždycky poliju čokoládou,nebo jenom potřu krémem. 😉

hanulinecka
2. lis 2009

luci a myslíš ,že mužeš počkat než přijde manža???nebo máš hned??

lucifirek
2. lis 2009

asi psala jsem manžovi,byl u zubaře,tak budď přijede a nebo to zkusím sama,protože když jsme leželi na pokoli,tak sestřička říkala,že je potřeba ji píchatplus minus hodina přesně,aby byla hladina hormonu pořád stejná a nekolísala.

hanulinecka
2. lis 2009

luci je to jen kulatý dort a když se mě dobře povede ta potahovací hmota vyvalím a položím na dortkrásně vyrovnám a je to..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 teorie je super 😀 😀

holky já fakt budu muset do té zimy mareček tady volá snidani a nemám mu co dát musím jěště nainstalovat fusak na kočár nánožník no nechce se mě,ale musím......

pak si dám s váma čaj s rumíkem jak přijdu vyzmrzala 😀

hanulinecka
2. lis 2009

a joo já už si to moc nepamatuju

jen vím,že já to píchala sama neměla jsme jinou možnost MM pryč a neměl kdo vím nemá se to,ale.......bohužerl to jinak nešlo tak si ze mě příklad neberte 😢 😀 ,ale podařilo se to tak sjme to asi píchala dobře 😵

lucifirek
2. lis 2009

Hanuli,taky jsem to tak tenkrát dělala,ale nemohla jsem tu hmotu sehnat,teď už je to asi lepší,dá se to koupit,třeba v kaufáči. Určitě se to povede a bude to dobré.
Tak to si dej rumíček. 😀 to je moc dobrý,ještě citronek. Na zahřátí ideální

lucifirek
2. lis 2009

Ty sis je píchala sama do zadku,můžeš mi říct,jak jsi to udělala?

lucifirek
2. lis 2009

Ten agolutin je hroznej,strašně blbě se z toho vypoští vzduch,nechce se to posunout a najednou to vystříkne. Ty co byli do bříška byli uplně v pohodě. Manža volal,že jede od zubaře a že mi to píchne,tak super.

lucifirek
2. lis 2009

Kde jste kdo? Dnesk tu nikdo není. ☹

hanulinecka
2. lis 2009

Luci jěště nakukuju mareček kaká

já to píchala že jsem se celá vytočila našla bod a píííííchhhhhhhhh,ale jak říkám nikomu jsem to nedoporučila prtože se to prý nemá...............

jeany
2. lis 2009

Holky, tak jsem tu. Byla jsem u dr., jen mi brali krev a měřili tlak, na další kontrolu k ní mám jít až 23.11. Jinak toho 16.11 jdu na utz a na Veveří. Ptala jsme se mojí Dr, jestli nevaí, že manža bran možná ještě v době oplodnění antibiotika a prý to nevadí. U chlapa je to prý jedno, u mě by to bylo horší. ještě mi říkala, že by bylo dobré, abych do 16 tt byla v pořádku a nechytla žádnou nemoc. Tak se budu snažit vyhýbat se lidem, kteří jsou nachlazení.

lucifirek
2. lis 2009

hani 😀 😀 😀 tak to máš čas jo?
NO Jani,tak to snad nic nechytneš. Utíká to jako vodal,brzo budeš mít za sebou první tři měsíce. 😉

jeany
2. lis 2009

Teď mi sem někdo přišel, takže jsem to všechno nedopsala. Ptala se mě moje Dr jak to v těhu snáším a měla radost, že je to dobré. Já nejvíc očekávám ty testy na Veveří a teprve pak to řekneme i ostatním. Manža to ještě nikde neřekl, jen v rodině a já taky.
Betys, chápu tvé obavy z těch testů. Zanedlouho budu na tom stejně jako ty a budu se obávat nejhoršího. Jen pořád nějak věřím, že to bude dobré, když už se nám to tak povedlo. Věřím, že i ty budeš mít dobré výsledky. 😉

Luci, tak to je lepší počkat na manžu ať ti to dopíchne on. Jsme zvědavá co napíšeš po 10 hod. No a zítra transfer, no paráda.

jarkabilik
2. lis 2009

ahojky všem přeji hezký den 😉

jarkabilik
2. lis 2009

hanulinecka tak to určo i praxe dopadne dobře s dortem 😉

jarkabilik
2. lis 2009

hanulinecka a jak jsi si to píchala sama ten agolutin?vím že tady holky psali že to píchali do stehna když nedosáhnou na zadeček...

lucifirek
2. lis 2009

Jani už jen čtrnáct dní a budeš mít první vyšetření za sebou. Ale věřím,že když se to konečně povedlo,tak to bude v pořádku.

jarkabilik
2. lis 2009

lucifirek napsala jsem ti román do IP 😀

jarkabilik
2. lis 2009

jeany neboj ono to uteče hodně rychle a než se nadáš tak budeš mít velké bříško a těšit se na porod 😉 kdy zůstaneš doma?

jarkabilik
2. lis 2009

hanulinecka 😀 to jsi ale pak píchala stále do stejné oblasti, ale obdivuji tě a smekám pomyslný klobouk 😉 třeba jak jsi si to píchala tak dobře že se povedlo mimi 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru