CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lucifirek
7. lis 2009

Betys já si to píchám v leže na boku,takže tam vidět je,ale já se vždycky napřáhla a pak nic. Ani do stehna ne. Tak pohodině too šlo jedině pomalu.
U nás teda neprší,ale hnusně je.Já jsem dneska konečně nala dělá na práci. Jdu umýt nádobí,dala jsem vyprat prádlo. Uvařím těstoviny. Akorát mám dilema,jestli mám jíst tu omáčku z nivy,je to převařené,tak snd tam nemůže nic být. Tyto sýry se nemají kvůli listerioze,že ano? Tak to určitě s neteřinkou něco vymyslíš,nějakou činnost,tvoříte spolu něco? Já mám hrozně ráda s dětma něco tvořit,různé figurky,lepení z papíru,takové ty brožurky na různou tvorbu. Je toho ted tolik,barvy na sklo...... Ségra třeba tvoří z fimo hmoty,dělali jsme ubrouskovku,..... však to určitě znáš.

lucifirek
7. lis 2009

aspon ti to utíká,když nejsi sama.

betys
7. lis 2009

vylízá sluníčko,takže půjdem chvilku ven.Pak něco vytvoříme 😉

lucifirek
7. lis 2009

tady je pořád pod mrakem

lucifirek
7. lis 2009

Za chvíli by se měl vrátit manža ze školení,tak budu vařit. Ted koukám na kuchařskou pohotovost,tyhle pořady mám ráda. Už jsem to vymyslela i s tou omáčkou. Udělám smetanovou omáčku a oddělám si pro sebe a manžovi tam pak přidám nivu. 😉

elllenka
7. lis 2009

Luci, jsi šikulka, to já bych si injekci sama nepíchla, možná kdybych musela ale to nevím jak by to dopadlo :(
Ty nejíš sýry? Já sýry miluji bez nich nevydržím, to se opravdu nemůžou jíst?

lucifirek
7. lis 2009

Já mám právě sýry taky strašně ráda,ale v těhotenství by se neměli jíst plísnové sýry,kvůli listeriozen. Tak jsem si dala omáčku jen s cihlou a manža má s nivou. Já jsem se přemlouvala hodinu,než jsem to píchla a ani to,že je to pro mrnouse nepomohlo.

jarkabilik
7. lis 2009

ahojky holky přeji všem hezký den 😉
lucifirek ty si to máš píchat ráno ten agolutin?já vím že mi tehdy říkali večer 😕 jinak smekám já bych si to sama nedokázala píchnout a do stehna jsem slyšela od sester že jde přežít tak pár prvních injekcí a pak že to strašně bolí 😒

lucifirek
7. lis 2009

Ahoj Jary.Já píchám vždycky ráno,nám říkali,že je jedno,jestli ráno,nebo večer,ale hlavně aby to bylo ve stejnou dobu. Tak nám to o tom stehnu říkaly. Já to píchla do zadku a ani modřina není.
Začínám mít už strach.

jarkabilik
7. lis 2009

lucifirek tak to jsi šikulka 😉 z čeho máš strach Luci?Jinak jsem se tě chtěla zeptat jak děláš tu sýrovou omáčku?Prosím 😉 Já jsem hodně sýrová ale omáčku jsem neměla odvahu ještě dělat a to vařívám hodně a spoustu věcí 🙂

betys
7. lis 2009

My dneska máme knedlíky s borůvkama.Jako dlaší chod mám rajsou od včera.
Luci z čeho máš strach?Už z testování?To bude dobrý,když jsi psala jak byly embryjka šikovný tak se určitě aspoň 1 zavrtalo.Já jsem se taky pořád pozorovala jestli si něčeho všimnu.Zdálo se mi že mi ztmavly bradavky,jinak nic.Všechno se začalo projevovat až později po testu.

lucifirek
7. lis 2009

Taktak betys,mám strach z testování. Na příznaky moc nekoukám,protože ty se dají těžko ropoznat při stimulaci
Téééda knedlíky s borůvkama,ty bych si taky dala,mohla bych jeudělat v týdnu a ještě jsem chtěla udělat rýžový nákup,manža ho má rád.
Jary z testování mám strach,že tam nic nebude. Sýrová omáčka je strašně jednoduchá. Osmahnout cibulku, česnek rozmačkaný,šunku (tu dávám,když dělám těstoviny),nebo kuřecí maso(to dávám,když dělám pečené brambory) a osmahnout. Pak zaleju šlehačkou a nasypu sýr-nivu nebo hermelín a nechám provařit,ona se zama vyvyří a zahustí,můžeš přidat trošku mléka. Se solí pozor,skoro nesolím,sýry jsou slané dost.

lucifirek
7. lis 2009

teda sama vyvaří. píšu jak hotentot 😀

lucifirek
7. lis 2009

já jsem ted tak tři dny tak rozežraná až to hezkáý není. ☹

lucifirek
7. lis 2009

Betys mělas krásnou svatební kytičku.

jarkabilik
7. lis 2009

lucifirek moooc děkuji určo to zkusím, jinak neboj určo to bude v pohodě snaž se myslet na něco jiné vím že se mi to lehce mluví ale pak aspon opadne strach 😉

lucifirek
7. lis 2009

zkus to Jary,s nivou i s hermelínem je vidnikající a s kuř.mase a pečenýma bramborama.

elllenka
7. lis 2009

Luci, vím, že se to lehce říká a těžce dělá (mě to nejspíš budete za chvilku také říkat) pokus se na to nemyslet. Už jste došli daleko. Embrijka se vyvíjeli krásně a je díky tomu velká šance, že všechno bude v pořádku a budeš mít miminko minimálně jedno 🙂
Já teď sedím nad angličtinou sice mi to vůbec nejde, ale aspoň mám myšlenky jen na to, že mi to nejde 😀

jarkabilik
7. lis 2009

lucifirek ty jsi me ale pěkně navnadila mnam mnam 🙂

betys
7. lis 2009

Luci-taky takovou omáčku dělám na těstoviny.Kytku jsemměla zoranžových kal a frézií.Frezie miluju proto jak voní-ale nevěděla jsem že oranžové nejsou-ty se musí barvit.Kamarádím se trochu s jednoukvětinářkou a ta mě před svatbo vzala do květinářského velkoskladu do obrovské lednice abych si vybrala kytky na kytici.To byl malér.měly tam toho tolik....Ale jen né oranžové kaly,ty doslay až těsně před svatbo takže to pro mě bylo trošku překvapení.Dozdobené to bylo trávou,korálkami a oranžovou netkankou.Celou svatbu jsme měli laděnou do oranžova.I svatební tabuly. 😀

jarkabilik
7. lis 2009

ellenka taky jsem doted nad anglinou seděla 😖

jarkabilik
7. lis 2009

betys prosím prosím já bych chtěla vidět tu svatební kytici mám ráda kvítečka

mrkvicka28
7. lis 2009

Ahoj Luci jsi fakt dobrá že ses takhle sama píchla do zadku, já bych se asi zastavila těsně před a hlavně tam člověk moc nevidí,ale co by nevytrpěl pro mimi.
Ty injekce se musí všechny píchat vždy ve stejnou dobu? A je jedno kdy( ráno nebo večer) nebo to má přesný řád?

jimmy1
7. lis 2009

Mrkvicka, injekce by se měly píchat přibližně ve stejnou dobu... jenom jedna injekce (pregnyl) se píchá přesně v danou hodinu, to je na dozrání vajíček den před punkcí a máš tu hodinu vyznačenou na rozpise.

Já píchala ty injekce do břicha vždycky ráno než jsem šla do práce, ale agolutin jsme píchali odpoledne kolem čtvrté, protože ten jsem si sama nepíchla, musela jsem vždycky někoho otravovat. Ale měla jsem to dobré, měla jsem "zaučené" 3 "píchače" 😀 manžela, mamku a kamošku, podle toho, kdo měl zrovna čas 🙂

jimmy1
7. lis 2009

Luci, já už jsem "rozežraná" asi 2 měsíce, od září mi začlo chutnat a teď poslední dobou jím každé 2-3 hodiny 😲

S tou sýrovou omáčkou jsi mě docela navnadila, asi ji uklohním teď jak přijede manžel na volno s pečenejma bramborama a kuřecím masíčkem. Ale místo plísňovýho sýru tam bude jen eidam 😉

betys
7. lis 2009

já jsem do břicha píchala ráno kolem7-už jsemnechodila do práce a agolutin až k večeru kolem 7 až přijel manža z práce.
jary-mám ve fotkách svatební foto.zkusím vložit ještě nějaký kde je ta kytka vidět.Ale v PC moc hezkých svatebních nemám,ty jsou na papíře od fotografky 😉

jeany
7. lis 2009

Holky, jdu vás pozdravit.
Včera jsem pak letěla z práce a neměla čas, manža mi volal, jestli nepůjdeme do divadla na Izera. Tak jsme byli a nasmáli jsme se. Po dlouhé době kulturní zážitek. Ani nevím, kdy jsme naposled byli v kině, to už bude taky pár let.

Luci, to jsi dobrá, že jsi si to píchla sama, já bych to asi nesvedla. Tvůj strach chápu. Já už mám taky strach a doufám, že na tom vyšetření se dozvím jen dobré zprávy, ale strach už mám. Takže jsem na tom jako ty. Napadá mě co bych dělala, kdyby to nebylo v pořádku. Luci, máme to teď těžké, zkusme obě myslet pozitivně. 😉

Zdravím všechny ostatní................

jeany
7. lis 2009

Už jsem do alba hodila 2 fotečky z 12 tt. Mám to nějaké žluté, nevím proč, ale asi to bude tím umělým osvětlením.

betys
7. lis 2009

jeany-krásná koupelna.Ty jseš taky huběňour.To já se raději fotit nebudu až za pár týdnů až to bude fakt břicho a nejen zvětšený špek 😀

elllenka
7. lis 2009

jeany: Kulturní zážitky jsou super, už jsme také dlouho nikde nebyli. Dneska jsme měli jít na koncert, ale je ve Zlíně a chytla jsem rýmu tak jsem chtěla být radši doma v teple, ale příští týden jdeme do mahenovýho divadla na Tajemství zletého draka - už se moc těším, doufám, že pak budu myslet jen a jen na představení a nebudu tolik myslet na vajíčka 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru