• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

18. srpna 2017 
Asi jo jani,dřív jak v neděli testi asi nebudu,pokud mě manža nepřemluví. Já dala vařit gulášek. Už se těším,mnam.
12. lis 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky zdravím všechny a přeji hezký den :wink:
jeany a co tu brokolici zamíchat do něčeho ani to nepozná :grinning: já konkretně kdysi jedla před pár lety brokolici a nějak na mě nezapůsobila a není tomu dlouho jsem měla doma jeden květák a říkala jsem si že ho není dost tak jsem ho uvařila a můj nějak zrovna volal že mají brokolici v akci tak jsem mu řekla at koupí dvě tak jsem ji uvařila jako květák rozmačkala a pak usmažila placky s brambůrkami přidala jsem tam i mrkev kterou jsme uvařila a na drobno nakrájela a bylo to dobrý
12. lis 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já než zase přelouskám co jste tu napsali tak bude poledne :grinning:
12. lis 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jary :dizzy_face: jsme drbny vid.
12. lis 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucifírek tak to i my děláváme topinky tak že je nesmažíme na oleji pěkně s česnekem a paštikou :wink: v poslední době jsem po česneku jak šílená hned topinky ted kterýsi den jsem udělala spoustu česnekové pomazánky měla jsem na ni strašnou chut :grinning: ale máš pak vidět jak mě je pak se žaludkem tomu se to moc nelíbí
12. lis 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucifirek ale ne prostě si potřebujem poplkat a odreagovat a to jde jedině psaním :wink:
12. lis 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Jary tak to ti věřím,mě právě bývá špatně z topinek. ALe česneková pomazánka to je mnamka. Tu děláváme taky docela často. Moooc dobrá. Na žaludek je to záhul a na žlučník. Ale v pomazánce mi to neva,jen ty topinky.
12. lis 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jary, mamka dělala brokolici zapečenou s bramborama a se smetanou a sýrem a bylo to výborné. Já to stejně jednou koupím a udělám a když to nebude chtít jíst, tak si bude muset nachystat něco sám. I když to je u něj problém, on by si vzal chleba a k tomu salám. Víc toho nezvládá. :grinning:
jary a co ta noha? Nepíšeš jak ti je.
12. lis 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ellajoy a vy jste ted byli na druhém pokusu? Kolik ti je? MMožná jsi to už psala.
12. lis 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
elajoy děkuji za optání je to v rámci možností sice to ještě pobolívá ale jde to :wink:
lucifírek tak guláš bych si dala taky a pěkně hovězí :grinning:
12. lis 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci - na druhém a je mě 34 :angry: , což je už dost, v tomto případě :rolling_eyes:
12. lis 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
a já se naprla škvarků, taky moc zdravé :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
12. lis 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucifirek on je pak člověk klidnější když má mrazáčky já vím že loni jsem si to taky tak říkala že kdyby něco tak jsou nachystaní v mrazáčku :grinning:
12. lis 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
elajoy to ještě není tolik co mám já :frowning2: budu mít v dubnu už 38let a to jsem si říkala tak před šesti lety že bych ráda druhé dítě do 35 a nic
12. lis 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeany a jak to dělá mamka tu zapečenou brokolici? Taky děkuji za optani tak jak jsem psala je to v rámci možností sem tam to pobolívá tak snad to bude brzy v pohodě :wink:
12. lis 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: naprala

Jaru - přesně tohle jsem říkala taky, no do 35-ti to už teda taky nestihnu
12. lis 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elajoy,škvarky máme taky rádi. :wink: :wink: To není tak hrozný věk,prosím tě.
12. lis 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci - hrozný není, jenže po 35-ti se pozvolna snižuje produkce vajíček a schopnost otěhotnět přirozeně i po IVF, tak si teď nadávám, že i přes všechny problémy, co byly v těhu i potom s malým, jsem do toho měla jít dřív, zbytečně jsem ztratila čas a manželovi se strašně zhoršil SPG, no jo po bitvě ja každý generál, já si myslela, že když to vyšlo napoprvé, mělo by i napodruhé...ale pocit jsem měla při prvním, že jsem těhu a byla jsem a teď jsem takový pocit neměla...já na tu intuici docela dám...jak se cítíš ty?
12. lis 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ellajoy, je to těžké,ale ta šance je tu ještě velká,že se vám zadaří a byla by škoda to vzdát. Já mám pořád sny,dneska se mi zdálo,že test byl pozitivní a snažím se mrnouse myslet,včera jsem měla hrozný bolení na pravém vaječníku a třísle. Strašně moc si přeju,abych byla těhu. Aspon jedno. Cítím se dobře a přestavuju si,jaký by to bylo s bříškem. Manža se taky moc těší. A mám strach ze sklamání. Dáš na intuici? já nevím,co si mám myslet,jednu chvilku jsem těhu a pak mě přepadnou pochybnosti.
12. lis 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci - sny a ta bolest na vaječníku jsou dobrá znamení, sny teda můžou být i z nervů, ale o těch bolestech mě říkal dr.Frgala, že to je dobré znamení, že se tam něco děje :wink:
12. lis 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
elajoy já si taky myslím že po 35letech už jde produkce vajíček rapidně dolů pak si myslím nebudou stačit ani 3pokusy :frowning2:
12. lis 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už mám stejně jenom jeden pokus a jednou na KET (2 kompakt.moruly), jestli vydrží mražení a pak už bychom si to museli hradit sami, mluvili jsme s manželem o tom, že bychom si to jednou zaplatili sami, kdyby bylo potřeba, ale to bych teda musela začít pořádně šetřit :sunglasses:
12. lis 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jary, to jídlo dělá normálně jako zapečené francouzské brambory. Jen říkala, že brokolici trošku povaří a pak naláme na menší části a dávala do skleněné mísy vždy jednu řadu brambor, mezi to brokolici a na to zase brambory a zalila vajíčkama se smetanou a teprve před dopečením se dá nastrouhaný eidam. Výborné, já si k tomu dala ještě tatarku. Jsem na ní závislá. :grinning: Smažák bych bez tatarky asi nepožila.
12. lis 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci a jaký děláš guláš? Hovězí nebo vepřový, Já dělávám vepřový a někdy k tomu dělám bramborové knedle, ale ze sáčku. To mám raději než normální knedle.
12. lis 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ellajoy,to s těma vaječníkama je pravda,ale já je měla i minule a taky nic,tentokrát mi to přijde trošku jiné a je mi ted nějak blbě i od žaludku. Ale to může být všechno dohromady nervy a tak. Každopádně míláčkům věříme.Manža je ted jak vyměněnej,byl by super táta. Je fakt milej,až z toho mám slzy na krajíčku.
Holky to máte pravdu s těma vaječníkama, a všude je to i psané,ale pořád ta šance je a nevzdávejte to. H
Holky četli jste si někdy ty články na stránkách unicy,tka se na to podívej,je tam i pár videí,hlavně to poslední je zajímavé. Tak si to přečtěte,je to Media o nás,nebo tak něco.
Já letím koupit chleba,abych si mohla dát do nosu. Ještě že máme obchůdek před barákem a koupím si pito
12. lis 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani já dělám hovězí,táta nám dovezl maso,mám ho moc ráda. Děláte ke guláši br.knedlíky,to se tu nejí,u nás se dělají houskové,ale já ho mám nejradši s chlebem a cibulí.
12. lis 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeany tak to vypadá moooc dobře ten recept mám taky tatarku ráda ale dávám ji k hranolkům a smažáku hlavně :slight_smile:
12. lis 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucifirek tak to já mám ráda ke guláši i brambory a asi více než knedlík i když si ho sem tam taky dám :grinning:
12. lis 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeany tak jsem dnes potěšena bohužel nemůžu na třídní schůzky a tak jsem volala do školy dcera se učí dobře jsou sní spokojeni a dokonce i doporučili aby si udělala hned po učilišti maturitu :slight_smile:
12. lis 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ellajoy ,myslím že na věku asi dneska tak moc nezáleží ikdyž po 35 je to ještě horší. Mě je 28 let první dítě jsem měla ve 24 a tak jsem si říkala, že druhé nebude problém a je. Přitom žijeme docela zdravě chodíme na tury nejíme nijak mastné jídlo máme rádi zeleninu i ovoce., manžel přestal před rokem kouřit a stejně ti je to houby platné. Spermio mame sice dobrý,ale moje tělo odmítá jakoukoliiv ovarialní aktivitu a to už asi 18měsíců). Mense mi vymizile při brání AH lyndinette asi tak rok po porodu a když jsem ji vysadila tak už se to nenastartovalo. Nikdo mi nedokáže říct proč a jiná možnost než IVF není a tak se jen děsím toho ,aby stimulace zabrala . A to jsem s maželem chtělí děti tři ted budeme rádi když budou dvě.
12. lis 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek