CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jimmy1
12. lis 2009

Jary, já si sepsala takový dlooouhatánský seznam věcí, který si myslím, že mimi bude určitě potřebovat, pak jsem taky hledala hodně na netu a podle toho seznam doplňuju a seškrtávám a měním 😀 😀 😀 a občas jsem něco koupila i jen tak, protože mi to zrovinka padnulo do oka 😉 No a jsem zvědavá, jestli budu mít nakonec všechno co bude potřeba nebo jestli bude něco chybět a nebo jestli budu mít zbytečný haraburdí 😀 😀 😀

Pokud vím, tak bys měla mít sepsané, že se ti ten úraz stal opravdu na pracovišti. Pak by to měl být "pracovní" úraz a tím pádem by ti měli doplácet rozdíl mezi nemocenskou a normálním platem. Musíš se na to asi optat u vás v práci.

jarkabilik
12. lis 2009

jimmy tak sepsané to bylo i dokonce jsem byla z práce poslána do nemocnice a mistrová mi řekla přes telefon že je to vyřízené a já myslela že semnou bude ještě mluvit bezpečák a prej vypsané podepsané to je a tím vyřízené,tak nevím no jestli už je autmatické to doplácení do 100%

jarkabilik
12. lis 2009

jimmy si ani už nepamatuji podle čeho já jsem vůbec před 18lety nakupovala malé věcičky 😀

jimmy1
12. lis 2009

Jary, tak to by mělo být všechno OK 🙂

Šmankote, já jsem zase nějaká rozežraná 😠 před chvílí, asi před hodinou, jsem večeřela segedín a knedlík a k tomu pito a teď už mě zase honí "hlad na něco" 😀 😎 takhle by to asi dál nešlo 😝 jdu se kouknout aspoň po nějakém ovoci...

elllenka
12. lis 2009

Zítra Vám dám vědět jak mi dopadla kontrola ultrazvuku, docela mě dost bolí, když sedím. No tak zítra se uvidí víc a pak se bude moct dopsat termín punkce 🙂

jarkabilik
12. lis 2009

jimmy to je normální 😉 a ovoce neublíží, jinak taky doufám že to bude OK

jimmy1
12. lis 2009

Elllenko, tak ať jsou folíky krásný a je jich dost a hlavně ať pak odkryjí zralá vajíčka 🙂 Tfuj, tfuj pro štěstí 😉

jarkabilik
12. lis 2009

ellenka držím pěsti a jsem zvědavá na tvé zprávičky 😉

prcekpet
12. lis 2009

ahoj holky,
nevite jak je to s tou rekonstrukci na Unice? Ktera z vas zacne v unoru? 😉
mejte se a klidnou noc vsem

luci - po ET jsem mela vzdycky skarede sny a realita vzdycky byla jina - lepsi 🙂 drz se, myslim na Tebe 😀

elllenka
13. lis 2009

Krásné ráno,
přeji všem krásný sluníčkový den, bez děště 🙂
Já za hodinku vyrážím, je to divný pocit, když si dnes nepíchám injekce manžel z toho byl také nesvůj (to ten zvyk 😀 )
Budu mít dneska náročný den, doufám že to zvládnu- dopoledne Unica a večer divadlo, já se tááák těším 😀

ellajoy
13. lis 2009

Elllenka - hodně štěstí, ale podle toho břicha tam bude vajuch víc než dost 😉

Dobré ráno všem 😉

Taky jedu dnes do Brna do divadla, konečně někam jinam než do Unicy 😀

jeany
13. lis 2009

Dobré ráno. 😅
Ellenko, tak ať se dnes dozvíš jen krásné zprávičky. Dnes ti řeknou den punkce. Tak ať dnešní den 13. v pátek je šťastný. Já mám číslo 13 ráda. Divadlo si užij, jdete na to Tajemství zlatého draka, že. tak pak napiš jaké to bylo.

Ellajoy, vy jdete na jaké představení v divadle? Taky si to pěkně užij.

Jary, přesně tak, nechci to zakřiknout, proto čekám, že jim to řeknu až po testech.

Luci, jak je dneska? Jaké byly sny?

Prcekpet, zdravím tě. Jak se vede? Kdy se chceš do Uniky vypravit ty?

Jimmy, dívala jsem se na ty postýlky a jsou pěkné. Já už mám skoro vybráno povlečení do postýlky. Mrknu a najdu jak se to jmenuje a napíšu.

jeany
13. lis 2009

Jimmy, tak teď jse hledala povlečení do postýlky, které zaujalo mě a už jsem to našla. Je to na www.jolis.cz a líbí se mi povlečení dětské - sekce 3 díly a je to na straně 4 - Srdíčka krémová. Kdybych věděla, co to bude, tak bych to koupila buď modré nebo růžové. Moc se mi to líbí, je to takové jednoduché. Ale určitě další povlečeníčko už bych vzala i s obrázkama, ale prvně bych do postýlky dala toto.

lucifirek
13. lis 2009

Ellenka tak se těším na hezké zprávičky.

Ahoj Peti,jak se máte,děkuju,už se to nějak blíží a nervíky rostou. Já vůbec s tou rekonstrukcí nevím

Ahoj Jani dneska jsem se tak divně vzbudila,že ani nevím,co se mi zdálo. Koukám,že už vybíráš postýlku a povlečení. Je to moc příjemný,tohle zařizování.

jeany
13. lis 2009

Luci, spíš se tím jen tak bavím. Plánovat ve větším začnu až po těch testech, už, aby to bylo. Pořád se mi to čím dál víc blíží. Zatím jsem v pohodě, myslím, že obavy začnou zase pomalu narůstat. Dívala jsem se u holek na fotky ze Screeningu z utz ve 13 tt a to miminko je tam už pěkně vidět. Snad budu mít v pondělí taky takovou pěknou fotečku.
Luci a rozhodla jsi se s testováním? Necháš to na neděli nebo ještě počkáš? Testovací termín máš ve čtvrtek, už jsem se koukala.

betys
13. lis 2009

Ahoj holky.Tak už mě zase bolí hlava.Musím zavolat mojí maserce.Nebo se zcvoknu.Konečbě je pěkný počasí.
ellenka-přeji samý dobrý zprávy
jeany-fotku z Veveří mám,jen jí musím dát sem,nějak nestíhám
Půjdu si trošku užívat toho sluníčka.Snad vydrží i přes víkend. 😎

lucifirek
13. lis 2009

Však Jani už to bude co nevidět,dneska je pátek,víkend uteče a hurá do Brna. Těším se na dobré zprávičky. 😉
No a pak sem musíš hodit nějakou fotečku. S tím testováním ještě nevím,to víš,moc se mi nechce,mám strach,dneskajsem netestovala, možná v neděli,nebo počkám na čtvrtek,ale myslím si,že pokud tam něco je,tak by to tam v neděli už mohlo být vidět,těžko říct. Zatím mě to neláká i když testy domamám. Spíš mám strašnej strach.
Betys s tou hlavou je to na pytel vid,tak ti snad masérka pomůže. 😉 U nás je dneska taky konečně hezky.

natalka28
13. lis 2009

Ahoj holky, čtu si Vás tady každý den a dneska by jsem chtěla popřát Ellence moc, moc , moc štěstíčka - ať všechno dobře dopadne.
Luci - tobě taky přeju moc štěstíčka, určitě tam budou //
Jani - užívej si nakupování a těhulkování - já už se na to taky strašně moc těším, snad se taky dočkám!!!
Peti - já jsem byla 3.11.na krvi a měli mně naplánovat stimulaci, ale sestřička mně při odběrech řekla, že tento cyklus se stimulovat nezačne, protože mají rekonstrukci, tak až příště - MS bych měla mít začátkem prosince, takže si mám zavolat a naplánují mně to. Byla jsem nejdřív naštvaná a pak smutná, protože nám to taky mohli říct koncem září, když jsme tam byli!
Betys - snad to blbý bolení hlavy brzo přejde. Třeba pomůže ta procházka!

lucifirek
13. lis 2009

Ahoj natálko,ono to určitě uteče,neboj. Určitě se brzo dočkáš. 😵 😵 😵

betys
13. lis 2009

tak teď mě bolí hlava ještě víc.Pěkně jsem si pobrečela.Ségra mi přišla říct že je těhotná.Celou noc prý nespala protože přamýšlela jak m ito řekne.Ikdyž je to moje ségra tak stejně cítím tu nespravedlnost.Mám radost a le zárověň je mi toho mimča trochu líto.Švagr je prvotřídní vůl.Nestará se o dceru z prvního manželství,ani o tu co má se ségrou,natož o další mimčo.Mám strach aby ségra za pár měsíců nezjistila ža si pěkně posr..život.No ale to je její věc.
A taky mi to trošku komlpikuje plánování-myslela jsem si že si většinu věcí půjčím od ní.Ale to je jen taková prkotina.Aspoň může Ježíšek přinést i něco pro mimčo.Manžel pořád vyzvídá,tak jsem mu poradila třeba chůvičky.Ty se budou hodit a nemusíme to kupovat potom všechno naráz.Letos mě nějak nenapadají dárky pro mě.Jen pár drobností jinak nic nepotřebuju.Ale třeba ty chůvičky nebo takovýho lehátko s hrazdičkou to by se mi hodilo.
Tak si jdu srovnávat myšlenky.Snad si nebudete myslet žejsem sobec.Vím že bych se měla víc radovat,ale trošku prostě závidím že někomu to jde tak snadno ☹
V 15 hodin jdu na masáž tak snad mi už pak bude dobře. 😉

jeany
13. lis 2009

Betys, to, že to cítíš jako nespravedlnost, je normální. Moje sestra taky přišla z ničeho nic a oznámila nám, že čeká mimi. Moc jsem jí to přála. My jsme o mimi usilovali sice už 3 roky a jim se to povedlo hned. Tu nespravedlivost jsem cítila také. Jenže se jí to pak tak v 8 tt přestalo vyvíjet a musela na revizi, takže o to přišla, ale jedno dítě už má. No a teď má vysazené prášky, takže může otěhotnět kdykoliv. Další sestra měla děti taky kdy chtěla. Já jdu na masáž ve středu, už se na to těším. Mám zároveň s tím i kosmetiku. Snad tě ta boles hlavy po masáži přejde. 😉

Natálko, taky se dočkáš. Uvidíš.

jarkabilik
13. lis 2009

ahojky zdravím všechny 😉 dneska venku svítí sluníčko a je moc příjemně

lucifirek
13. lis 2009

Betys tak to se ti nedivím. Přesně to samé jsem prožívala. Ségra mi to ani neřekla,asi nevěděla jak,až když jsem se zeptala. Ty rodinné vztahy jsou taky děsné. Opravdu to člověku připadá nespravedlivé. Asi to tak má být,že si máme projít to,co procházíme. A s tou výbavičkou si nedělej starosti,prostě si pořídíš svoji. Dostanete určitě spoustu věcí a bazárcích se dá sehnat spousta drobností za hubičku. Je to fakt nespravedlonost,člověk to nechápe,proč lidi,kteří mají vztah nic moc a mají dětí bez problémů. A ti co by o to tak stáli,je nemůžou mít. Asi to má vztah prověřit. Pak se ukáže,jak pevný je a jak se bude miminko mít. Nevím,jak jinak si to vysvětlit.
Tak si hezky užij masáž,odreaguj se,mysli jenom na vás a na miminko.

Mě dneska není nějak dobře a mám nějakou běhavku. ☹

betys
13. lis 2009

luci-no právě.My jsme s manžou v pohodě-jen takový ty běžný hádky.Mimčo chceme oba a moc.U nich se věčně hádají,švagr ségře s ničím nepomůže,dělá jí žárlivý scény,rád se napije.Jen mám strach aby to ségra nebrala jko nějakou náhradu.Já vím že tu lásku potřebuje a potřebuje mít někoho ráda ale ty děti pak jen trpí.Vidím to na jejich Andulce když poslouchá jak se hádají nebo vidí jak táta chodí do hospody.No jo,ale to si musí vyřešit u nich doma.
A ty výbavička-o to víc mě to asi bude těšit když si nakoupím všechno svoje. 🙂

jarkabilik
13. lis 2009

betys tak to přeji aby se ti po masáži ulevilo konečně co se týče toho bolení hlavy,jinak vůbec si nemyslím že si sobec a chápu tě 😉
jeany jéé ty jdeš taky na masáž hned bych si taky dala jednu říci 😉

lucifirek
13. lis 2009

No Betys fakt to nechápu,proč to tak je,ségra přišla do jiného stavu hned,jak vysadila ha,jsou bez peněz zadluženi... My se taky většinou hádáme jenom kvůli blbostem,zásadní věci řešíme v klidu. A máš pravdu,že ségra sice bude štastná,že má další dítě. Ale ty děti to všechno vnímají. Já mám zafixováno z dětství do ted,že když se táta napil,tak byl hnusnej a s mamkou se hádali. Mám k tomu averzi do ted a nemá ráda opilé lidi. Prostě to ted musíš nějak vypustit (i když se to moc nedá) a myslet na sebe,na manžu a na toho drobka,co nosíš v bříšku. 😉 U vás se bude mít mimčo krásně a bude štastné. 😉

jarkabilik
13. lis 2009

lucifirek tak to máme stejné taky opilce nemusím a co si pamatuji jako dítě můj otec chodil do hospody i když jak už byl řidič tak jsem ho opilého viděla málokdy 🙂

jeany
13. lis 2009

Jary a chodíš občas na masáže? Já se snažím docela pravidelně zruba jednou za 3 měsíce. Já to mívám proplaceno z Metalky, ale teď už to budu platit. Masáže zad a šíje stojí cca 150 kč.
Betys, tak si budeš muset pořizovat svoji výbavičkua už si to schováš pro další mimi. V kolikátém týdnu sestra je?

jarkabilik
13. lis 2009

jeany po pravdě jsem nikdy na masáži nebyla ☹ máš zprávičku v IP

jimmy1
13. lis 2009

Ahoj holky 🙂

jsem to dneska ale spáč 😀 vstávala jsem ráno v 5:30 a šla jsem jako každý den ven pro kocoura, pak jsem vytuhla znovu, v 7 jsem se vzbudila hlady, tak jsem posnídala, v 8 mě vzbudil znovu budík, že má kocour dostat prášek a pak jsem vytuhnula zase a vstávala jsem definitivně až v 10:30 😀 😀 😀 to se mi už dlooouho nestalo, většinou od té půl šesté se jen povaluju, ale už nespím 😎

Stihly jste toho teda od rána nakecat, jen co je pravda 😉

Jeany, já mám objednané povlečení, které mají na té stejné stránce jako to tvoje srdíčkové jsou to "sloníci zelení" a pak ještě takovou zelenou kostičku. Ujíždíme s Martínkem na zelenou 😉

Luci, ty máš ale pevnou vůli, to já mít doma testy, tak už mám jich několik vyplácaných 😎 ale dej tomu čas podle toho, jak to cítíš ty sama, věřím že tam ty // prostě budou 😎

Betys, já když se dozvěděla, že je někdo v okolí těhu, tak jsem to většinou obrečela, jaká že je to spravedlnost, že my nic... Teď už je to trochu lepší, ale stejně si říkám, že z některých to padá skoro jak švestky ze stromu ty děti 😉 a že to často jsou takový podivný existence, co mají kupu dětí... a jiní se musí táááák trápit a snažit aby to vůbec vyšlo 😖 Žádná spravedlnost na světě není 😝

Týýjo, tady se bude dneska tolik kulturnit, my jsme nebyli nikde ani nepamatuju, naposledy snad v únoru na plese, který jsem si teda vůůůbec neužila, protože na mě dolehla deprese z toho, že nám to těhulení nejde a bulela jsem jako malá (protože jsem v hospodě zahlídla kamošku s velikým bříškem) až jsem si z toho přivodila zánět spojivek 😎 Ale zase jsem se tam rozhodnula, že půjdeme do toho KETu 😎

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru