CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lucifirek
13. lis 2009

Ellenka to nafouklé bříško je normální obvzlášt při takovém obrovském počtu vajuch. 😉 Vydrž,pak to bude ještě nepříjemný po OPU,ale pak už bude jenom lépe.
Jimmy a vždyt ti nikdo v tom spinkání neprání neeee 😉

lucifirek
13. lis 2009

Jimmy možná to budel lepší být doma,taky mě to docela děsí,sledovalajsem to ve zprávách.

jarkabilik
13. lis 2009

jimmy no v dnešní době takových chřipek je nejlépe asi doma

lucifirek
13. lis 2009

tak ted ve zprávách říkali o té chřipce a někde museli paní udělat ve 29. týdnu těhotenství císařský řez a ona bojuje s poškozenými plícemi. Je to docela mazec

lucifirek
13. lis 2009

Jinak mě docela potěšilo,že se v práci ptají,na to jak se mám. Samozřejmně krom kolegy a kolegyně,těm je to šumák. Ale ostatní se ptají.

mrkvicka28
13. lis 2009

Ta chřipka je zákeřná,ale nejne ta, Asi tak před dvěma roky mije kolegně potratila v 4 měsící a když zkoumali proč tak mměla lysteriozu pravděpodobně z plísnovýhy sýru, bylo to fakt hrozný. asi je fakt nejlepší být pěkně doma v teplíčku a papat vitamíny. To mě napadá jaké vitamínky papáte pro mimi já zatím byštím kys. listovou ale ještě si chci koupit bud mamavit nebo babypro plan existuje i něco lepšího.
A nemáte někdo během stimulace a po ET zkušenosti s užíváním Femingardu.Diky za radu holky

lucifirek
13. lis 2009

mrkvička ta kyselina je asi nejdůležitější.A oni ti ji pak při stimulaci dají i na unice,ale je dobré,že ji bereš,já jinak zatím nic jiného neberu,ale mám koupený Baby plan.

mrkvicka28
13. lis 2009

Luci, ty jsi vlastně o měsíc napřed moc ti držím palečky aby ti to vyšlo až pujdu v pátek do Unici tak na tebe budu moc myslet

lucifirek
13. lis 2009

Mrkvička já budu ve čtvrtek testit,tak snad v pátek nebudu muset do Unicy na krev,v případě neuspěšného testu. To mi spíš přej ty dvě čárečky. 😉 😀

lucifirek
14. lis 2009

Tak holky jsme to s manžou nevydrželi a testli jsme a jou tam //,tak doufám,že vydrží a nezmizí 😀 😵 😵 😵 FOtku jdu dát do albíčka

lucifirek
14. lis 2009

Určitě si dokážete představit,jaká to byla obrovská rána,když mi spadl ten kámen ze srdce. 😵

elllenka
14. lis 2009

Luci, blahopřeji, to je super. Mám obrovskou radost, že máš dvě čárky 🙂

jimmy1: OHSS? To je ten syndrom? řekli mi, že mím vypít denně 2,5litru tekutin tak se snažím 🙂 Mám označené bříško, aby se měřilo pořád stejně, tak uvidíme. Přý to přichází až po punkci.

Jinak to divadlo, no nic moc :( Docela mě to zklamalo, čekala jsem od toho víc :( Nebo to možná bylo tím, že mi nebylo zrovna nejlíp, manžovi se dělalo zle z horka :( a možná i tím, že jsme na jaře byli na Drákulovi, tak Drákula možná všechny představení strčí do kapsy :(

Hrál tam Landa, ale už na jeho představení nepůjdu to spíš půjdeme na koncert :( Byla to detektivka s proložená jeho písničkama. Ani mi to nepřišlo moc vtipné.

lucifirek
14. lis 2009

Ahojky Ellenka ty jsi taky ranní ptáče. 😉 Koukni do albíčka. Je to docela vidět.
Je opravdu důležité abys hodně pila a zkus jíst i hodně bílkovin,to moc pomáhá,zakysané výrobky jako jogurty,kefíry,.. nebo dost masa. Opravdu to pomáhá. Budu držet pěsti. Tak to budeš rekordmanka v počtu vajíček. 😉
Já dostala jako dárek Draculu k narozkám, to bylo 3.února a ještě jsem si to nevybrala,prootže tenkrát jsem měla zrovna neschopenku a stimulku. Takže na to ani nemáme jezdit jo. Tak si vyberu třeba něco jiného 😀 😀 😀

lucifirek
14. lis 2009

JInak já byla asi před dvěma lety s manželem na Golemovi a to se mi strašně moc líbilo,seděli jsme v první řadě a fakt to bylo super. Hrál tam kolář,petra janů,mě osobně se to strašně moc líbilo. 😉

betys
14. lis 2009

Luci no to jsou krásný zprávy po ránu.Zkus to třeba zítra nebo v pondělí znovu a čárky budou jako dálnice. 😀
ellenka-na ten syndrom pozor.Mě o tom neřekli protože prý nebyla velká pravděpodobnost že se dostaví.Doslavil se sice v mírnější formě ale i tak mibylo zle.Jakmile se Ti bude zvetšovat břicho nebo nějak bolet-i v olbasti žaludku tak hned volej Unicu.Jiné holky by Ti mohli vyprávět jak to vypadá když se to nechá zajít daleko.Jje to fakt hodně bolestivé,může to ohrozit i dýchání.Mě naštěstí pomohla hned první kapačka. 😉

elllenka
14. lis 2009

lucifirek: Luci na Drákulu si zajeďte je to úžasný, ale včera jsme byli na Landovi - Tajemství zlatého draka a to bylo velké yklamání :(

elllenka
14. lis 2009

betys : Nestraš :( Tak já si jdu napustit flašku s vodou at nemusím pořád lítat se sklinkou do kuchyně 🙂

elllenka
14. lis 2009

Dneska jsme pozvaní ke tchýni na oběd, přijela z lázní tak chce oslavit narozeniny syna 🙂 (mého manžílka) měl před měsíce 30cet 🙂 Tak vyjedeme ve dvě - jak mám vycházky a o šesti musíme být doma.
Manža jim to chtěl říct, ale přemluvila jsem ho, aby doma nic neříkal. Nechci o tom mluvit a kdyby to nevyšlo tak potom všem vysvětlovat že mimi není a poslouchat jak by nás každý litoval to fakt ne - na to prostě nemám, zvlášť když se blíží vánoce a každý by určitě koupil něco pro miminko - to bych nezvládla rozbalit dárek a tam najít něco pro mimi, kdyby nám to nevyšlo :(

lucifirek
14. lis 2009

Betys děkuju moc,však vy všechny víte,jak vytoužené čárečky to jsou. Ale víme i,že ještě není vyhráno. Ale radost je obrovská. Pregnyl by to být už neměl ne? Na to už je pozdě. Zítra ještě testit nebudu,třeba až v pondělí a obden,ve čtvrtek zavolám na Unicu. 😉 Tak jen,aby to bylo všechno v pořádku. A na utz byla vidět srdíčka.
Ty a Betys,mě Frgala upozornoval na ohss po ET. Mě teda hodně bolelo po OPU kolem žaludku,jako píchalo a hůř se mi dýchalo,ale zvládla jsem to a moc jsem tomu nepřikládala důležitost. Břicho na vaječnících se mi nikdy nezvětšovalo. Ale u obou jsem měla takovéto problémy.
Takže Ellenka,opravdu si dávej pozor. 😉 a opravdu hodně pij.
Aha Ellneka,tak to jo,asi už nepojedem to už budu mít dalš narozeniny 😀 😀 😀

lucifirek
14. lis 2009

tak jsem si řekla,že ode dneška se budu snažit jíst více zdravěji. 😉

elllenka
14. lis 2009

Můj jel dneska do práce i zítra pojede, aby jsme měli penízky na doplatek do Unici. Tak jsem ráno rychle dělala lívance s čokoládou 😀 a já si teď na dopoledne rozmýchám tvaroh s kakaem, ať mám dost bílkovin 😉

elllenka
14. lis 2009

Jo, luci to s tím zdravěji si říkám každý měsíc :( Jenže manža má rád smažené věci- což není moc zdravé, tak to kompenzuji tím, že smažím třeba cuketu, nebo udělám langoše a dám na ně hodně česneku a tak, takže je to jak zdravé tak i nezdravé 😀

lucifirek
14. lis 2009

Taktak ellenka,hodně to prý pomáhá. To zvládneš,ale kdyby ti bylo hůř,tak fakt radši volej,i to nouzové čislo. Já k tomu moc nepřikládala důležitost,ale manžel mě pak sprdnul,že když se mi hůř dýchalo,tak jsem měla volat.

lucifirek
14. lis 2009

No u nás to s tím zdravým jídlem taky moc nedodržujeme. Máme sice rádi zeleninu ovoce a tak,ale i ty nezdravé,škvarky,manža má rád párky a uzeniny. Ale já ted musím. Aspon trošku,jinak bych byla jak koule za chvíli.

elllenka
14. lis 2009

Já bych byla ráda koule 😀 aspoň by se mimísek nebo mimísci měli moc dobře 😀

lucifirek
14. lis 2009

No tak Ellenka já jsem trošku při těle,takže se budou mít i tak dobře. Vážím 80kg,takže opravdu mám z čeho brát. 😀

elllenka
14. lis 2009

Kdyby se nám mimi zadařilo, tak už budeme na neschopence až do porodu? A to budeme mít pořád vycházky tak jak jsme si je teď určily? Nebo potom budeme mít víc volnosti?

lucifirek
14. lis 2009

Ellenka,to bude záležet na tobě a hlavně na tvém zdraví,první tři měsíce,se berou jako riziková. Ale některé holky chodí do práce,já nad tím přemýšlím,ale já nepůjdu do práce,protože nemá cenu přerušovat neschopenku a pak s ji zase brát a kdo ví,jak to tam bude vypadat.

elllenka
14. lis 2009

Luci, já teď vůbec nevím kolik vážím, mám to napsat do dotazníku, že souhlasím se zákrokem, ale rozbila se nám váha :(
Celý roky jsem měla 56kg na výšku 177cm je to žalostně málo, ale přibrala jsem až teď po těch práškách co do mě začali rvát, ale kolik mám aktuálně vůbec nevím.

lucifirek
14. lis 2009

A myslím,že těhulkám dávají neomezený vycházky. Asi jak který dr. A na těhule většinou nechodí ani kontroly.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru