• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

20. října 2017 
Bobule, já teda po OPU taky nespala, ale manželovi jsem vykládala pěkný bláboly a to několikrát dokolečka :grinning: :grinning: :grinning: měl ze mě pak pěknou bžundu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mrkvicko, bříško mě trochu pobolívalo při stimulce, to je asi normálka a pak na folikulometrii se mě i ptali jestli bolí a prý když jo, tak je to dobrý tak se tam něco děje :dizzy_face: Jak nic nebolí tak vaječníky nereagujou, takže to máš určo OK a vajuchy rostou :wink:

Holky, taky se jdu na chvíli natáhnout, ráno jsem nemohla nějak dospat, byla jsem vzhůru ve 4 a teď se mi klíží očka :wink: Pustím si nějakou mp3 a moc toho asi neuslyším :wink:
Pak zase nakouknu, mějte se :slight_smile:
2. pro 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, taky bych si lehla, ale budu muset vydržet až domů, v práci to fakt nejde. :grinning:
Mrkvičko, bříško mě pobolívalo a tlak sjem cítila. To je o.k. a jde vidět, že vajíčka zrají. :wink:
2. pro 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji Vám.Ráda s Vámi zase pokecám,díky Vám mi spadl kámen ze srdce
2. pro 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já si odpočinula a jdu žehlit,večer by se mi zase nechtělo,tak at oho pak zase nemám tak moc.
Zítra budeme brzo vstávat. Manžel musí ještě něco vyřídit před utz v brně.
2. pro 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky všechny moc zdravím
Lucifirku dneska hlavně k tobě zítra budu na tebe moc myslet a uží jsi UTZ doufám že tam uvidíš to co si nejvíc přeješ tlukoucí srdíčko(a).už se těším na fotečku jak dáš do albíčka.
ostaním přeji hezký den
2. pro 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Lukza,moc děkuju,už se také těším,snad budeme spokojeni. Manža se taky nemůže dočkat.
A co ty,koukám,už to taky pěkně letí,co :slight_smile:
2. pro 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci jsem na zítra moc zvědavá jak dopadneš na UTZ
2. pro 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo mrkvička tak to já taky. No jak toto dopadne. JEstli bude obrázek,tak vám ho nafotím. :wink:
2. pro 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky zdravím všechny
jeany co se týče kapání do polívky tak já ho dělám přes struhadlo a jsou to potom takové jako kapičky dělávám to do kvasnicové polévky kterou máme moc rádi :wink:
Holky vy jste ale spisovatelky ještě toho mám spoustu na přečtení :grinning:
2. pro 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
venyska ahojky vítám tě mezi námi, bohužel já jsem zářný příklad toho že už jedno dítě mám a jak jsem stále čekala a pak šla na průchodnost vejcovodů tam mi je zrovna ufikli protože byli neprůchozí a to díky tomu že jsem prodělala opakované záněty, doufám že budeš jiný případ a budeš mít více štěstí jako já a že nebudeš potřebovat IVF :slight_smile:
2. pro 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jary tak kvasnicovou polívku jsem taky nikdy nedělala,ale vím,že se dělá i pomazánk.a
Tak jsem si podle stránek Unicy počítala termín porodu a vychází mi to cca na konec července cca 27. A podle toho,jak to tam píšou jsem 7. tt.
2. pro 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jimmy než posílají na IVF tak na průchodnost posílají je to jako klasické vyšetření spermogram, já šla nejdřív k mému gyn. ten mě vyšetřil co zvládl v ordinaci a pak můj šel na spermogram a pak když to bylo v pořádku jsem šla na průchodnost vejcovodů do nemocnice kde uspí a zkontrolují to kontrastní látkou a pak až doporučují umělé oplodnění u mě to dopadlo právě tak jak jsme psala.
2. pro 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
venyska takže manžel má problémy ze spermogamem? tak to pak pokud jdete na IVF kvůli tomu,tak jak psali holky průchodnost potřebovat nebudeš
2. pro 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jary :slight_smile: Tak kvasnicovou polévku jsem také ještě nedělala. Ale časem vyzkouším. Hledám novou inspiraci.
Luci, taky jsem si říkala, že termín budeš mít nějak v půlce prázdnin, to já už asi budu mít dvouměsíčního prcka. :grinning:
Pak taky přidej zítra fotečku. Jsem na to moc zvědavá. Zítra budu na tebe mooooc myslet, když tak napiš i sms.

Holky už jsem dala do albíčka fotku bříška. Už se to rýsuje, že a to jsem si fandila, že to moc nejde poznat. Mně to nevadí, já se maskuji jen kvůli práci, aby zatím nic nepoznali. Řeknu jim to v lednu.
2. pro 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jary, já na žádném vyšetření nebyla... Když nám to půl roku nešlo přirozeně, tak jsme zkusili 1 měsíc clostybelgyt nebo jak se to jmenuje a jeli jsme na spermiogram a po výsledcích spermia nebylo dál co řešit :frowning2:
A když má manžel venysky azoospermii (tj. nepřítomnost zralých spermií v ejakulátu) tak to u ní průchodnost taky dělat nebudou. Není proč.
2. pro 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, to by jsi byla ode mě jen o 9 týdnů, super. :wink:
2. pro 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Jani už je to fakt vidět. Asi ti to tak nepřišlo,ale je. To víš,že ti dám hned vědět,protože pak pojedeme ještě k Alešově ségře do Rosic. A jestli bude co,tak fotečku sem taky pak hodím.
2. pro 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, jasně, že bude co sem hodit. :grinning:
2. pro 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeany :grinning: :grinning: :grinning: tak teď jsi mě pobavila s tím bříškem :wink: tohle nikdo nemůže poznat, vypadá to spíš, že ses pěkně nadlábnula k obědu :wink: ale neboj ono to teď už poroste a ty jsi štíhloučká, takže na tobě poroste hlavně to bříško :wink: Doufám, že se nezlobíš :wink: :zipper_mouth:
2. pro 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je dost velkej rozdíl vid. Jani. No ale to je jedno. To už ty budeš mít šestinedělí za sebou. :wink: A kdo ví,jestli ne víc.
2. pro 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci určo bude krásná fotečka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Zítra razíte ještě do Rosic? Tak to budem od sebe asi 8 km :wink:
Jeany, že nám to sem hned babiznám zvědavejm písneš :wink:
2. pro 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jimmy já už psala že pokud má problém manžel že to není potřeba,tak u mě byl tento postup a až když jsem se probrala tak mi primářka doporučila kliniku
2. pro 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, to nemáme od sebe velký rozdíl. Děti to rychle doženou a budou skoro stejně staré. :grinning:

Jimmy, jasně, že nezlobím. :grinning: Až budu jako ty v 32 tt, tak to bude jistě už velikánské bříško.
2. pro 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jary asi jsme ten příspěvek smolily současně :wink:
2. pro 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeany a lucifirek ta kvasnicová polévka moooc dobrá dělá ji moje babička i máma a já ji doma taky vařím a je jednoduchá a není vůbec drahá :wink:
2. pro 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, můžu to sem napsat hned já? Holky budou zvědavé. Tak, aby měly holky radost už od rána. :wink:
2. pro 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jimmy taky jsem se koukala já totiž reagovala hned postupně na to co jsem četla a pak až jsem totiž narazila na to že problém je jinde :wink:
2. pro 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jary, můžeš mi poslat recept. Moc díky. Já se na tu polévku těším, co tomu řeknoun doma ostatní, to nevím, ale kvasnicové knedlíčky mají rádi.
2. pro 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janča vám dá určitě vědět :frowning2: Jimmy tak to je kousíček.
Luci, co ten smutnej smajlík????
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek