CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

luciiiie
24. únor 2009

Díky za ten odkaz Luci, ale už máme víceméně vybranou. Seskládala jsem ji v IKEI. Bůhví, co ta naše Zuzanka, že? Ona si píchala Pregnyl až v jednu ráno, tak jich tam bylo asi na ten den víc. Jsem zvědavá, kolik měla vajíček..pak už si bude jen volat a za chvilku je bude mít u sebe jako my 🙂

lucifirek
24. únor 2009

snad se nám zuzuza brzo ozve

jarkabilik
24. únor 2009

jeany vždy je potřeba o všem co trápí mluvit protože jinak by jsi na vše byla vždy sama a i když jsi třeba silná osobnost tak to dokáže člověka odzbrojit tak že se sesype 😉

jarkabilik
24. únor 2009

jeany jinak v těch 30 000 je vše kromě transferu zmrazených embyri který vyšel pak do 3000

jarkabilik
24. únor 2009

lucifirek na kolik šla zuzuza?se divím že už se neozvala 🙂 třeba jí to dalo zabrat to množství

lucifirek
24. únor 2009

no já nevím v kolik měla jít. Ale asi až později,když píchala až v jednu ráno. Já píchala v jedenáct a šla kolem desáté.
Tak snad u ž to má za sebou a je v pořádku a moc ji to bříško nebolí,ale teď jsemsi vzpomněla,že jí mají hned dát kapačku,tak možná proto se tam ještě zdrželA

jarkabilik
24. únor 2009

lucifirek to jsem přesně myslela 🙂

lucifirek
24. únor 2009

Děvčátka,copak děláte? Nikdo tu dneska neni? ☹

lenulinka21
24. únor 2009

já jsem táááády jen občas kouknu někam jinam. luci co jsi měla dobrého k obědu?

luciiiie
24. únor 2009

Já dnes jen ležím a chroupu jablka a papriky..nic se mi nechce dělat. Kdyby aspoň bylo hezky abysme mohli jít ven ☹

jarkabilik
24. únor 2009

já tady jsem taky,je pravda že venku je hnus

bajik
24. únor 2009

Ahoj holky,
pokukuju celý den jestli už se neozve zuza 🙂 .Ale je fakt že tam asi bude dlouho,když tak pozdě píchala pregnyl.
Dneska jsem si na oběd udělala rizoto s kuřecím maskem(mé oblíbené)a ˇjen co jsem ho dojedla je mi z něho blbě.A to jako že dost 😝 .

lucifirek
24. únor 2009

Lenuli,já dneska rizoto od včerejška,k tomu zeleninku a na véču jsem dělala jen polévku,vývar,ale zítra udělám manžovi dobrou véču udělám nějaké maso na minutku.
TeĎ už jsem se srovnala a dfo pondělí budu věřit,že tam mimisci ještě jsou.
Luciiie ty budeš zdravá.Právě venku je pořád hnusně,já jsem dneska jen vylezla před barák nakoupit. Od punkce jsem nikde moc nebyla. Tak se fakt těším až zítra pojedu za kámoškou. Nebaví mě se ani pořád do té zimy se oblíkat.
Lenuli zítra jedu za tou kámoškou s dvojčátkama

lucifirek
24. únor 2009

Ahoj bajik. Tak sis asi četla,jaká jsem trouba,že jsem testovala. To je mi líto,že je ti tak špatně,když sisdala takovou dobrutku. Ale my bychom za to byli vděčné,viď. 😅 ale teď ti musí být mizerně,ale brzo to budeš mít snad zasebou. A bude ti lépe.

lucifirek
24. únor 2009

No jestli Zuzy zustavala ještě na tu kapačku,tak se ozve asi později,ani nevím,jak ta kapačka dlouho kape.

luciiiie
24. únor 2009

No jo, já jen ležím a žeru. Tak se snažím aspoň zdravě 😀

bajik
24. únor 2009

Luci četla a chápu tě.Taky jsem se při obou tepala na to abych už mohla čurat na papírek,ale tak brzo jaky ty opravdu neé 😀 .
Věř tomu co ti tady všichni píšou že je to ještě brzo.
Já testovala 10.den po Et a čárka byla slaboučká a až asi po 10min.
Když koukneš do některých albíček co mají holky nafocené testíky tak ty první dny to ani není vidět.
Ale já taky vždycky testovala dřív 😵 .

bajik
24. únor 2009

Nevím jestli dají zuze tu stejnou co mě,ale než mi to vykapalo tak to trvalo hoďku a pul 🙄

lucifirek
24. únor 2009

jo Luciiie,po jabkách a paprikách rozhodně nepřibereš 😀 a vitamínky potřebuješ
Bajik,doufám,že mátepravdu a ta čárečka se ještě objeví.
No a Zuzuza pregnyl píchala v jednu ráno,takže si myslím,že ji mohli brát tak kolem dvanácté? Na pokoji si určitě chvilku poležela a ještě ta kapačka.

lenulinka21
24. únor 2009

bajík: ahoj holka tak jsem četla, že ti po´dobrém jídle nebylo dobře.
Aspon víš že jsi těhu to já kdybch neměl atěhu-průkajdu tak ani nevím, že jsem těhotná.
ve které té části Ostravy to vlastně bydlíš?
Lucifírku: ty tam k dvojčátkům jistě chodíš trénovat, co? 😀 Jak jsou staré mimča tvojí kamarádky?

bajik
24. únor 2009

Zbytečně se nenervuj luci 😉 .Všechno bude.Myslím že na to má vliv i to že ti zaváděli emryjka jako 8buněčná.Musíš jim dát trochu více času.

luciiiie
24. únor 2009

Takže mým blastocystám to trvá kratší dobu?

bajik
24. únor 2009

Ahoj lenulinko,
už nevím co si vařit aby to bylo lehce stravitelné.Rýže a kuřecí maso asi není to pravé 😀 .Od zítřka jsem na polívkách!
Pořád mě pobolívá ten podbřišek,ale vyčetla jsem že to muže být uponama ana děloze jak se natahujou.A já ji mám ještě zakroucenou tak to bude asi fakt tím.
No já jsem vlastně s karviné a né s ostravy 😎 .

bajik
24. únor 2009

No podle toho co jsem vyčetla na netu si myslím že se blastocysta se zavrtá rychlejc,protože se už nemusí tolik dělit.

luciiiie
24. únor 2009

Taky hodně hledám na netu, ale pak vždycky objevím někde něco o mimoděložním těhotenství, o potratech a podobně a začnu mít strach ☹

jeany
24. únor 2009

Luci, tak jsem se dívala do papírů a mě zaváděli kompaktované moruly, obě dvě.
Jinak jsem si všimla, že manža dnes neměl píchat ty injekce Dipherine a tak volal na Uniku a prý to nevadí. On si myslel, že to nemá píchat zítra a ono to už nemělo být dnes. Ještě, že to nevadí. Prostě to nebude píchat zítra. Prý je hodně důležité ta injekce před OPU, ta se musí píchat přesně ve 23.00 hod. Na to ho upozornili.
Jinak taky nahlížím a čekám co Zuzka. Snad se brzo ozve. Když měla tu injekci píchat až v 1 v noci, tak to ji brali asi později. Ale už by se každou chvilku měla objevit.
Bajik, to si teda užíváš, když je ti špatně. Mělo by to brzo pominout. To trvá jen ty první měsíce, ne? Není jak Lenulince, té je dobře. Leni, to se teda máš.
Jary, to jsme na tom stejně, jak píšeš.

bajik
24. únor 2009

Jo jo jeany už by to pomalu mělo odeznívat,ale je to jak na horské dráze.Jeden den je dobře a druhý 😝 😝 😝 .Ale klidně ať to trvá celých devět měsícu jen když to bufe mít dobrý konec!!!!

luciiiie
24. únor 2009

Jeany a co jsou kompaktované moruly? To je ještě dál než blastocysta?

lucifirek
24. únor 2009

Bajík,prostě to je takové blbé období na to jídlo,viď,ale určitě to brzo přejde a budeš moct baštit,na co budeš mít chuť.Ale kvůli těm malinkým to musíme vydržet,viď.

Luciiie,tak tak ráno mi to tu psala i Haanka. My měli šestibuněčná. Blastocysta má myslím 25=30 buněk,takže to je velký rozdíl. Tak si čti raději jen ty hezké věci na netu.
Jeany tak teď už si dáte větší pozor,když to nevadí,tak je to v pohodě. Pregnyl je hodně důležitý. Jo a zuzuza se snad brzo ozve,ale když píchali v jednu,tak myslím,že ji brali kolem dvanácté a myslím,že psala,že dostane hned kapačku. Tak se asi zdržela,ale už by semohla brzo ozvat.

lucifirek
24. únor 2009

tak jsem to napsala blbě. Morula 25=30 buněk a blastocysta 70=100 buněk,aspoň k něčemu mi je ta knížka o těhotenství. 😀 To je mazec a my měli jen šestibuněčné

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru