CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jeany
23. pro 2009

Jimmy, díky za info. A co to máš za ty šablony?

jimmy1
23. pro 2009

Jeany, já to budu mít až asi za mooooc dlouho 🙂 Ty obrázky jsem viděla tady na koníkovi u jedné holčiny v albíčku, tady máš odkaz:
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...
a
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...
tak jsem ji zkontaktovala a ona mi poradila, kde k těm šablonám přijít 🙂

tady jsou všechny k dispozici:
http://sablony-pro-malbu-na-zed.webnode.cz/

Tak uvidíme, kdy se do toho nakonec s manžou pustíme, ale vidím to spíš až budeme s mimískem doma z porodky 😉 Jinak už mám koupené na to i barvičky 😵 😵

jimmy1
23. pro 2009

Jo a manžel mi přijede až 28.12. 😨 a ujede mi zase 30. ☹ no hlavně, abych byla doma a ne v hospitlu 😝 i když aspoň, že už jsou ty návštěvy zase povolený 😵

jarkabilik
23. pro 2009

ahojky holky zdravím všechny 😉
u nás slezl všechen sníh co napadl a prší je hnusně ☹ takže to vypadá že zítra sníh nebude
jeany no my udělali výjimku manžel s dcerou nastrojili stromek už včera, dnes o vycházce jsem se chtěla jít podívat po nějaké svíčce na štědrovečerní tabuli a dokoupit nějaké to pití, odpoledne jak příjdu z vycházek chci dát vařit brambory na brsalát který večer už uděláme a zítra dcera obalí řízky, dárky už mám taky zabalené. Ještě dnes musím na Oriflame vyzvednout zboží co jsem objednala sestřenici protože v so mi dala lístek at objednám něco pro tetu tak doufám že datum dodání bude dodrženo at není sestřenice smutná 🙂
jimmy tak to přeji aby miminko setrvalo v bříšku a nechtělo se narodit když je tvůj manža ted takto mimo domov 😉

jeany
23. pro 2009

Jimmy, to je moc pěkné. Já zatím budu mít poastýlku v ložnici, ale časem jak miminko bude větší, tak bych do pokojíčku chtěla nějaké obrázky a pěkně to vybavit, aby byl pokojíček veselý a příjemný. To vůbec neva, že byste to dělali s manžou až bude Martínek na světě, to je úplně jedno. Teď se raději neunavuj a užívej posledních chvilek ještě v klidu sama. Dlouho už sama nebudeš, za chvíli budeš mít uzlíček u sebe a už to začne. To bude krásné, že. 🙂

jimmy1
23. pro 2009

My máme postýlku taky v ložnici, protože máme jen 2+1, tak budeme malovat nad postýlku a nad přebalovací komodu (ta bude až první týden v lednu).
Jdu asi chvíli ten tlak zase chvíli "uležet", protože nic jinýho mi nepomáhá 😝 to bude pak mazec z takovýhohle "lenošení" se rozběhnout kolem mimíska 😀 Ale už se stejně těším 😵

Tak všechny pěkně připravujte, ale v klídku a polehoučku 😉

elllenka
23. pro 2009

Přeji krásné vánoční svátky.

mrkvicka28
23. pro 2009

jeany jo přesně děláme to tak každý rok vše nachystáme a na štědrý den už jen uděláme kapra. Je to pak prostě pohodička a hlavně i kvuli malemu abychom se mu mohli věnovat dívat se na pohádku nebo jít na procházku. Ted se jdu natáhnout malého jsem taky zahnala do postele tak snad tam alespon hodku vydrží .

lucifirek
23. pro 2009

Jimmy tak to máš od Rudy. Moc se mi líbí ten Křemílek a Vochomůrka.

betys
23. pro 2009

Ahoj holky.My jsme dneska byly vyzvednout poslední dárek-papoušky a klec pro švagra.A pak ještě malýho čuníka ať nemáme prázdný chlívek.Chystám se na úklid koupelny.Vaření nachystá mamka.
jeany-to Ti hodně posunuli termín,Nakonec mě ještě předběhneš 😀
Včera jsem volala mojí nejlepší kamarádce ze střední a taky čeká mimčo.Má termín 10.6.Má chudák taky problém,ne s otěhotněním ale s udržením.Má nějakou anatomickou vadu dělohy.
jimmy-já jsem si vera koupila figurku Křemílka nebo Vochomůrky-nevím který to je -ten hubený vysoký.Je v něm strojek a hraje Princi můj maličký spi.Jezdí k nám paní která šije hračky v Moravské ústředně.Chtěla za něj 100Kč 🙂
Schovám si ho pro prcíčka.
Jdu chvilku něco dělat

jeany
23. pro 2009

Betys, no to se ještě uvidí. 😀 Ty už víš, co budete mít? Nebo se to dozvíš až na příštím utz nebo si to ani nenecháš říct?

Holky a vám, kterým se to letos nepovedlo, nezoufejte, uvidíte, že příští rok bude pro vás úspěšnější. 😉

jeany
23. pro 2009

Betys, jinak cítím pohyby asi od pondělí a zrovna teď mě taky pěkně kope nebo píchá ručičkama, nevím. Někdy to pěkně zabolí, je to už pěkně cítit. Jak to máš ty? Taky to cítíš už denně?

betys
23. pro 2009

jeany-necítím to pořád.někdy to pořádně zabolí.Ještě nevíme co to bude,ale v pondělí mi to snad řeknou 😉
Občas mě břicho zabolí i jinka-třeba když sedbu do studeného auta.Musím si na to dávat pozor a brát si deku. ☹

pampeliska36
23. pro 2009

ahojte holky.
ikdyz jsem tu jen kratce a moc vas zatim neznam... chtela jsem vam vsem poprat krasne a pohodickove a odpocinkove svatky... bez stresu, blazneni a shonu 🙂

enka27
23. pro 2009

Ahojte, všechny moc zdravím a přeji krásné Vánoce.

jeany
23. pro 2009

Tak u nás už se také zdobí stromeček.
Holky také přeji krásné vánoce. 🙂

natalka28
23. pro 2009

Ahoj holky, jen jsem Vám chtěla popřát krásné vánoce, ať se Vám hlavně splní vaše přání a vše dobře dopadne. My jsme dneska s MM byli v Unice a začali jsme stimulaci. 1.UTZ mám 13.1. ( doufám ale, že MS dorazí kdy má - z toho mám docela strach☹). Byli jsme tam na začátek stimulace během té jedné hodinky 4 páry... Měla jsem strašnej strach z toho si sama píchnout injekci, ale nakonec to nebylo tak strašné. Chtěla bych začít myslet pozitivně, ale zatím mně v hlavě jen lítají myšlenky, že do této chvíle jsem měla v umělém oplodnění naději, ale teď, když se to nepovede, tak zmizí i ta poslední naděje ( vím, že můžeme jít znovu atd., ale už se ten sen o rodině rozpadne ). No, nebudu nad tím takhle přemýšlet, nám se to přece musí povést, to štěstí už se musí jednou unavit a sednout si i na nás, že?!?!?!?🙂 Je to moje největší přání a doufám, že Ježišek nám toto dá pod stormeček i když trošku později🙂 Hezké vánoce Vám všem!!!!!!!!!!!!!!!!

vladis
23. pro 2009

ahoj holky přejeme vam všem krásné a pohodové vánoce
my už mame nachystáno malej spí tak jsme nazdobili stromek salát už je napůl snedenej kapr ceka v lednici na obalení a dárečky jsou taky na svém místě
jani ještě nevite co to bude?
luci a co ty už je líp?

jeany
23. pro 2009

Vladis, akorát jsem si sedla k pc a čtu co píšeš. Vím už co budeme mít. Budeme mít chlapečka. Vím to zatím jen já a manža. Zítra to chceme oznámit dcerce a babičkám. Napsala jsem do obálky text, že na jaře k nám přiletí čáp s bráškou /vnoučkem/ Martínkem a jsem zvědavá na reakci okolí. Dcerka si strašně přeje brášku, takže ta bude mít zítra obrovskou radost. Mně to bylo jedno, jen ať je to zdravé.
Musíme se holky potom zase sejít, moc ráda vás uvidím. Po novém roce to naplánujeme, to už bychom měli být všechny zdravé. Co říkáte?

lucifirek
23. pro 2009

Pampeliška,to nevadí ,že jsi s námi krátce. 😵 Taky vám přeji krásné prožití vánoc. 😉 A at se v tom novém roce splní vše,co si přejete. 😉

Jimmy to mě mrzí,že budeš tento rok uplně sama,ale pozitivní je,že příští rok už sama určitě nebudeš. 😉

lucifirek
23. pro 2009

Natalka,tak už je to konečně na dobré cestě k cíli 😉 Neboj,všechno to zvládneš,tak jako my ostatní,všechny jsme měli strach,ale dotáhli jsme to do konce. 😉

Vladi ahojky,přeji vám krásné vánoce,ale s prckem určitě budou,děti mají z dárečků největší radost. 😉 Mě už je lépe,bývá my špatně i zvracím,ale už je to mnohem lepší. Dá se to už vydržet. Konečně už se cpu i ovocem. 😉

Jani ten sraz není špatný nápad. 😉

jeany
23. pro 2009

Luci, tak to po svátkách tak nějak naplánujeme. Bude čas a klid a pokud nebude vyloženě mrznout a nebude náledí, tak se sejdeme. 😉

mrkvicka28
23. pro 2009

ahoj holky tak už mám taky všechno v cajku manža šel uložit malého a pak se vrhne na stromeček.
Taky vám všem přeju krásný vánoce a moc moc moc štěstička do noveho roku.
Holky nevím jestli je to těma vanocema nebo hormonama ale mě se chce frut spát sotva si někam sednu už to na mě jde.

lukza
23. pro 2009

Berušky všem tu přeji krásné veselé a pohodové vánoční svatky a do Nového roku 2010 všem přeji at se splní všechna přáníčka.

hanulinecka
23. pro 2009

KRÁÁSNÉ VÁNOCE A JĚŠTĚ HEZČÍ ROK 2010 VÁM PŘEJEME

mějte se krásně opatrujte bříška at krásně rostou a já se ozvu asi kolem 10 ledna 25 odjíždíme směr tchyně Karviná tak budu relaxovat a na zítřek se strááášně těším páááčkooooooooooo 😵

ellajoy
23. pro 2009

Zdravím všechny maminy i čekatelky a přeju krásné Vánoce a Ježíška do bříška 😀 ...a těm, co už ho tam mají, ať pěkně rostou 😉

betys
24. pro 2009

Krásné Vánoce!
Přeju nám všem ať jsou ty příští Vánoce ještě veselejší,ať nás všechny potká to největší štěstí a máme u sebe vymodlené dětičky. 😉

jimmy1
24. pro 2009

Krásný vánoční den 🙂
Chceme vám všem s manželem popřát krásný Štědrý den, a pohodový zbytek svátků 😵 no a do příštích vánoc mrňouska nebo mrňousky 😵 😵 😵

jimmy1
24. pro 2009

Jinak jsme byli včera večer na Obilňáku zase na pohotovosti kvůli tlaku 😠 , ale všechno bylo jinak OK tak nás poslali zase domů. Pozitivní je, že Martínek má 2,5 kg a otočil se nám hlavičkou dolů 😵 😵 😵 tak snad se mu tam bude na "netopýra" líbit a už tak zůstane 😉

lucifirek
25. pro 2009

Jimmy tak to jsem moc ráda,že jste nakonec doma. Lepší než ležet v nemocnici. 😉 Vánoce byli hezké,my dnesk byli u tchýně a byli se projít venku. Pak přijela ještě švagrováa také jsem navštívili manželovu babičku a dědu. Zase mi dneska bylo blbě a moc toho nepojím. A jsem docela uondaná. 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru