CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lucen
autor
24. únor 2009

Terezko moc moc tě zdravím.
Jarkobilik jj přípravy budu pokračovat tak začátkem března obědnám oznámení a asi se pomalu užn vrhneme na prstýnky.a co ty jak se pořád máš co dcerka a manže máš je oba doma a nebo jen dceru kdy má vlastně jarní prázdniny u nás jsou právě tento týden

jarkabilik
24. únor 2009

lucen tak to jsem ráda že přípravy pokračují,jinak dcera už měla dávno jarní prázdniny a manžel přijede ve čtvrtek večer a bude pátek doma,zítra má krásný věk docela mu i závidím tu 30 brala bych je hned 🙂

teri81
24. únor 2009

Jo tak ta Irena je taková mín přátelská, i když já s ní nějakej problém neměla,prostě není tak hrozně moc milá jako ostatní,ale je taky dobrá myslím. Já s ní příšla do kontatku asi jenom dvakrát,jinak tam mám "dvorní" sestřičku Zuzku - to je moje zlatíčko a taky Petra je výborná. Ale i Lenka,to je mamka Petry 😉

jarkabilik
24. únor 2009

teri která to je ta zuzka ?

jeany
25. únor 2009

Zuzy,už včera jsem si četla, jak jsi dopadla. Ale přišla mi návštěva a tak už jsem nestihla napsat. Proběhlo ti to dobře a to je hlavní. Vždyť to je paráda 16 ks. To bude embryjek. Jsem zvědavá kolik jich budeš mít dnes oplodněných, určo hodně. Dívala jsem se do mých papírů a o žádné kvalitě a,b nebo c tam nic nemám z minulého pokusu. Jen manža říkal, že si pamatuje, že nám říkali, že na zavádění na ET je asi lepší méně vyvinutá embryjka než už v pokročilejším stadiu. Takže Luci, to by jsi měla mít dobré ty 6 buněčné.
Zdravím hoooolky 🙂

lucifirek
25. únor 2009

jj Teri,jak píšeš,nič špatného nám neudělala,jen se prostě neusmívala tak moc jak ty ostatní.Ale všechno nám vysvětlila,injekce a tak naprosto v pohod. Já na pokoji vždy měla Irenu. Jínak v ambulancích a při vysvětlování protokolu jsme měli Petru a několikrát Andreu,přišli mi v pohodě,hlavně Petra mi přijde příjemná.Jak říká manža,všichni silní lidé jsou příjemný,že mají obalené nervy 😀 😀 😀 Zuzka nás vezla na ET. A tak jsme si popovídali,bydlí překvapivě nedaleko od Žďáru.
Jary zuzka je ta malinká dlouhé blonďaté vlasy do ohonu.

Ahoj Jeany,to jsi mě potěšila i jak psala Lenuli,že ona měla taky šest a osmi. Jen mi přišlo drsný,jak je v tom velký rozdíl,morula,blastocysta a my jen šestibuněčný.
Jak ses vyspala,já dneska bezvadně. Akorát v noci sem se vzbudila,zdál se mi nějakej strašně hnusnej sen,že jsem pak měla strach jít i na záchod. Uplně mě bušilo srdce. Ale jinak jsem se vyspinkala do růžova.

jeany
25. únor 2009

Ahoj Luci, vyspala jsem se dobře. Někdy se mi taky zdají hrozné sny, že se pak bojím. Znám to.
Ale už často myslím na zítřek, ráno jedu na Uniku na 1 UTZ. Mám obavy, aby se vše vyvíjelo, tak jak má. Snad bude dost folíků a půjde to dobře. Pořád se něčeho obáváme, co? A zítra mi řeknou kdy bude další kontrola, ale asi v sobotu. Rovnou jsem se tam domluvila, že v neděli to není možné, protože v sobotu máme tu oslavu, manža slaví narozky a máme pozvaných lidí a bylo by divné kdyby si na narozky nemohl ani připít. No a další kontrola by měla být asi v pondělí a to už mi řeknou, kdy bude punkce. No už začínám mít obavy.
Já jsems e setkala vždy s příjemnýma sestřičkama, naštěstí. jen některé jsou milejší a usměvavé a ty člověku zlepší i náladu.

lucifirek
25. únor 2009

Je už zíítra,na kolikátou jedeš? Asi hned ráno viď. Myslím,že to bude uričtě v pořádku. JJ čekáme a čekáme.Jé my byli jen na dvou utz. Neměj obavy,bude to v pořádku.

lucifirek
25. únor 2009

Já za cvhíli jedu za tou kamarádkou. Ještě musím do lékárny pro testíky na pondělí,protže nevím,kdy se dostanu do města.

jarkabilik
25. únor 2009

ahojky holky přeji všem hezký den i když je jakýsi zase ponurý 😉

jarkabilik
25. únor 2009

jeany jak tak sleduji taky se ti vše pomalu blíží 🙂 než řekneš švec budeš je mít u sebe,co ty jen dvě nebo půjdeš do třech?Mě slíbili pokud budou najednou tři kvůli úspěšnosti tak jsem zvědavá potom jestli to bude platit i jak půjdu

jeany
25. únor 2009

Jo, Luci, jedeme hned ráno na 8 hod. a pak mažu do práce. Počítám, že po 9 hod. už budu v práci a napíši. Já byla i minule na třech UTZ a teď mi taky řekli, že budou tři, že ve čtvrtek pak asi v sobotu pak asi v pondělí.
Luci, užij si výlet a naber pozitivní náladu. To budeš mít skvělý relax u dvojčátek.
Já test kupuji až den před testováním. Doma nikdy nic nemám.

jarkabilik
25. únor 2009

jeany ono to tak pak neláká něco zkoušet co když je nemáš doma nakoupené 😀

jeany
25. únor 2009

Jary, já jsem se minule na kontrole ptala sestřičky, zda je možné nechat zavést 3 embryjka a ona mi řekla, že to nechtějí dělat, že je pak riziko redukce atd. Ale já na tom budu trvat, tedy jestli budeme mít vůbec ty 3 naše mimi. Minule byli jen 2. Budu na tom trvat, protože to jsou naše mimi a nemůžou mi to odepřít a taky jdu na 2. pokus tak i kvůli tomu. Chci větší šanci. Kdybych šla poprvé, nechala bych si jen 2, ale při opakovaní pokusu chci 3.Jj blíží se mi to a narůstají obavy.
Jary a jak se máš ty? Ty už taky zítra jdeš na podepsání smlouvy, že.

jeany
25. únor 2009

Já myslím, že i kdybych měla testík doma, že to zkoušet stejně nebudu, ale je to lepší ho nemít doma. Člověk pak nemusí odolávat pokušení.

jarkabilik
25. únor 2009

jeany ano zítra jdu na to tak jsem celá napjatá jak to tam chodí protože je tam čisté prostředí kvůli tomu aby nedošlo ke kontaminaci tak se zatím všeho děsím tak jako když máš někde začít pracovat.Jinak si myslím že když to v mém věku řekli že bude lepší dát 3 tak proč ne tobě,myslím si že je větší šance na to aby tam nějaké zůstalo.Po pravdě já tehdy u testování po transferu zmražených zkoušela den předtím ale dříve mě to nenapadlo,tentokrát bych to nechala přímo na ten den.

jeany
25. únor 2009

Jary, věřím, že jsi taky nervozní z nové práce. Kdo by nebyl.Co je to za práci, že je to v čistém prostředí?

jarkabilik
25. únor 2009

jeany jde o výrobu hadiček k dialyzačním přístrojům takže se tam musí dodržovat hygienická pravidla,segra tam dělá od lonského léta

zuzuza
25. únor 2009

Holky bré ráno!!! Tak jsem volala, to vám byl ale nervák, to se fakt nedá hehe, no tak z 12 bylo zralých a vhodných k oplodnění 9, tak ty oplodnily icsi a dnes se jich vyvíjí 7, prý vývoj je normální, jsou ve stádiu prvojádra, no moc to není, snad to kluci přežijou, trošku jsem zklamaná a nervy mám v pr...z toho:(

luciiiie
25. únor 2009

Ahoj, jo to volání je vždycky o nervy ☹ 7 je krásnej počet, to ti vydržijou všechny, uvidíš 😉 Kluci jedni 😀

zuzuza
25. únor 2009

Lucii, no dneska jsem zažila poprvý za celou dobu nervy, ti teda řeknu ještě ted mě je zle od žaloudku, no modlím se, at mě je vrátí v pátek, pač do soboty mě asi klepne🙂

jeany
25. únor 2009

Zuzy, vím, že je to stresující. To si prožíváme pak všichni. Mě to čeká příští týden. Já už teď mám zase obavy jak se vyvíjí folíci a kolik jich bude. Pořád se strachujeme. Ještě, že ten můj manža mi tak začal pomáhat i doma i psychicky. Bříško cítím čím díl víc. Zuzy a jak proběhla punkce, bolelo tě pak bříško a co dnes, jak ti je?
Luciiie a jak je tobě? Jak se cítíš jako těhule?

jeany
25. únor 2009

Jry a zítra hned napiš, ajk to proběhlo a jestli jsi spokojená. Jinak co právě děláš?

zuzuza
25. únor 2009

Jeany ahujky, trak punkce nebolela vubec jen co se mi zdalo, že v té narkoze mě to bolelo ten zákrok, ale to se mě fakt mohlo jen zdát, to možná bylo to, že mě to bolelo jak jsem se probrala, usínání bylo krásný, sešla jsem se na pokoji s perfektní paní, měla stejnou diagnozu jako ja a dokonce stejný počet vajíček 😀 , s tím rozdíle, že já byla poprvé a ona už po čtvrté, tak to mi moc nedodalo, tak jsem si i vyměnily maily, že si napíšem, jak jsme dopadly🙂, jinak břicho mě včera bolelo jen když jsem šla na wc jinak vůbec, a dneska už vůbec nic, tak už gruntuju a makám do práce a odpoledne jdu s mamkou na kávičku abych se rozptýlila, ty jo tak tobě se to už taky blíží, kdy máš utz?

lenulinka21
25. únor 2009

Ahojík holky 🙂
Zuzuza to máš skoro jako já já měla 15 vajíček z toho jen 8 zralých a 7 se oplodnilo.
no z těch 7 byly nejvhodnější jen 3 a ty mi zavedli. zbytek nebyl vhodný k zamražení. takže
halvu vzhůru. Vidíš jak jsem dopadla. 😉
Yeany takže už zítra určitě se těšíš co?
Ahoj Luciiie, jarko aspol.

luciiiie
25. únor 2009

Zuzko ty jsi prostě borec 😀 Ona už gruntuje!!! 😀 Já první den čoveče po punkci proležela, dokonce jsem si zobla i ibalgin a ta naše Zuzka valí jak ďábel 😀 Jsi prostě holka šikovná. Všechny jsme holky šikovný, že se tak krásně držíme.
Jeany neboj, folíků bude hodně..hlavně se nestresovat 😉 Bříško cítíš, tak se tam určitě něco děje.
Leni ahoj, co ty? Pozdravuj prcky 🙂
Jinak se cítím strašně dobře, nic mě nebolí, netrápí, snažím se myslet pozitivně, však víte 🙂
Jdu bojovat s Agolutinem.

zuzuza
25. únor 2009

No jo lucii, já prostě nedovedu jen tak ležet ani ta TV mě už moc nebaví a každej z rodiny mě buzeruje at ležím a tak, jenže to prostě nejde, já jsem už včerejšek strávila u PC🙂

Lenulinko, tak věřím, že nás stejný počet bude znamenat že budu stejně těhu jako ty🙂

lenulinka21
25. únor 2009

Každý den jsem na ně myslela at vydrží a vydržely. 🙂 Já si po ET dávala postupně zátěž.
První dny tak 3-4 jen polehávání a tak. Pak už ven, procházky a pak už mi to ani moc
nepřipadlo řekla jsem si bud a nebo. Proto jsem testla taky brzo a bylo to tam!
A to jsem v den ET měla jít strach na záchod 😀 a bála se jít po schodech.

jeany
25. únor 2009

Lenulinko, těším se, že se to blíží, ale obávám se, aby vše bylo dobré.
Luciiie, tak jak se ti daří s Agolutinem? Píšeš, že jdeš bojovat. Bolí píchanec? Včera mě bolely obě injekce, manža to asi nějak divně píchl a dnes jsem necítila nic, bylo to v pohodě. Ten Agolutin je horší, to už znám.
Zuzy, to jsou teprv stresy, co? A horší to bude ještě po ET, to se budeme bát něco zvednout a všechno, jen abysme mimi neublížili a nevypudili ho, že.

zuzuza
25. únor 2009

JJ holky, po ETu to bude zážitek, to budu vážně ale ty tři dny jen lenšit u tv už se na to těším🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru