• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

25. listopadu 2016 
Jasně Jeany, mimísko je teď to nejdůležitější :wink: Nějaká práce, tse...
Já si zpočátku myslela, že se bez školy neobejdu a ejhle ono to jde :grinning: a táááák jsem si nakonec zvyknula doma, že by se mi teď vůůůůbec nechtělo jít zase pracovat.
5. led 2010 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Mějte se všechny krááásně, já jdu za chvilku manžílkovi naproti, tak se jdu pomalu chystat :wink:
5. led 2010 v 09:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky,
tak sem přečetla jak jste mi psaly a sem docela překvapená, ne spermiogram ještě nemáme, ale podle toho co jste mi psaly tak na gyndaře kašlu a rovnou do CAR tam udělají i potvůrkogram :grinning: přítely a komplet vyšetření, napsala sem do pár CAS a všude stejná odpověď:2roky je dlouhá doba, zavolejte objednejte, císař může a nemusí zavinit problemy. Tak si počkám na výsledky krve a pak hurá rovnou tam
5. led 2010 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
mrkvička pořád zvracím. Je to na prd.Ale snad už to brzo bude pryč. Mám strach,že až zítra pojedeme do Brna mi bude blbě.
Snow já s tou laparkou to nevidím tak hrozně,je možné,že můžeš mít po císaři problémy. Jedna známá otěhotněla po druhé a vypadalo to,že potratí,začala krváce a dr.jí také říkala,že může mít po císaři problémy s těhu. Tak nevím.Pokud si nejsi jistá,zkus se někde informovat.

Jani je to pořád stejné,dneska jsem vstávala v deset a je mi stále blbě,zase zvracení,už aby to přestalo,ale ted už je trošku lépe,zajdu si do obchodu pro rohlíky a piškoty at mám zásobu i na zítřejší cestu.

Jimmy to budou super dny když přijede manža vid,na jak dlouho?
No s těma kg,mě do ničeho nenutili ani nic neříkali,ale sama jsem věděla,že bych měla shodit. Tak jsem něco shodila. Dneska jsem se vážila a mám pořád stejně,jak na minulé poradně. 78,5kg,tak jsem ráda,že nijak nepřibírám,ted vlastně ani nemám,na přibírání bude času dost. :grinning: Ted jím i častěji a málo. A snažím se víc ovoce,na zeleninu moc chut nemám,max.rajčátka,nebo si udělám hláv.salát.

Bobul 16kg není tak moc,je to v normě. Ségra přibrala 20kg,možná o trošku víc a do 3-4 měsíců to měla uplně všechno dole. Nemůžeme chtít být za pár dní po porodu jako dřív,když se tělo měnilo devět měsíců. Chvíli to trvá.
5. led 2010 v 11:09  • Odpověz  • To se mi líbí
snow,je potřeba vědět výsledky z krve,ta laparka by asi taky nebyla od věci a spermiogram také. Ale pokud manželovi vyjde špatně spermio,tak ti laparku asi dělat ani nebudou.
5. led 2010 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
lucifirek
mě je divné to že doktor mi řek že nechá udělat kontrolu hormonů, ale až po mrše a co sem sondovala :grinning: tak ten profil se má dělat v průběhu mrchy nebo nemusí?
5. led 2010 v 11:18  • Odpověz  • To se mi líbí
lucifirek
pokud by u vyšel potvorogram špatně tak se rovnou řeší IUI nebo hned IVF? No on má strach že má ty potvory špatné a proto baští zinek, ale nevím jestli to má nějaký smysl
5. led 2010 v 11:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Snow, pokud je špatné spermio, tak ani IUI nenabízí, rovnou IVF nebo nejčastěji ICSI (to se přímo napíchne spermijka do vajíčka).
A na ten hormonální profil jsme všechny jely na začátku MS.

Luci, manžela tu mám zase na 3 dny jako obvykle, takže zítra jedeme na kontrolu na Obilňák spolu :dizzy_face: a ve čtvrtek večer mi zase ujede :frowning2: už teď je mi jasný, že to zase uteče jako voda...
5. led 2010 v 11:55  • Odpověz  • To se mi líbí
snow,tak to fakt nevím,jestli se dělá i po ms. Ale na unice se dělá vždy 2-3 den cyklu,takže to má určitě nějaký význam. A pokud vyjde špatně spermiogram,záleží jak,jestli to nestačí na IUI,tak doporučují IVF. Vitaminky můžou něco zlepšít,ale nemusí. At bere hlavně kys.listovou,E, C, selen,zinek. To je asi nejdůležitější.
U nás byl první ivf tragický a bz uspěchu. Manža bral vitaminky a na výsledky spermiogramu to nemělo vliv.Ale druhý pokus ivf se vyvíjel o sto procent lépe. A dr. nám tehdy říkal,že i když to na výsledcích spermia nebude znát,tak to může mít vliv na genetiku spermiek. Takže u nás se podruhé podařilo. Ale jestli to bylo tím,nebo něčím jiným nikdo nedokáže.
5. led 2010 ve 12:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Jimmy uteče to rychle,vůbec ti to nezávidím. Můj manža přišel včera až o půlnoci z práce,ale byl v noci doma. Asi bych to těžce nesla,kdyby nebyl takhle doma. Ale čověk si musí asi zvyknout.
5. led 2010 ve 12:03  • Odpověz  • To se mi líbí
snow-můj manžel baštil zinek,L-karnitin a dýňový semínka.Spermio měl na hranici ale já mám zvýšený protilátky proti spermiím.Takže i kdyby měl mrskavečky atlety tak umě nemají šanci :grinning:
Moje dr. mi dělala nějaký hormony normálně během cyklu.Ale v Unice to dělají asi 2. den mrchy-ale to už je věršinou kvůli oplodnění jak mají dávkovat hormony.
Já jsem jezdila napřed k dr.Novotné do Unici a ta se mi pokoušela srovnat hormony pomocí léků.Pak se zjistili ty protilátky-ty mi zkoušeli srazit-to trvalo další 3 měsíce a to nepomohlo takže pak se rozhodlo pro ICSI.Říkali nám že to klidně můžem zkoušet přirozeně,ale čance byla tak malá že ot nemělo cenu.A to že Tě nechal Tvůj Dr. 2 roky to zkoušet bez nějaké odborné péče tak to je teda osel :angry: .Mě řekla moje Dr. že rok na přirozený je dost dlouhá doba.
5. led 2010 ve 12:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Mě teda taky moje gyndr. poslala do caru po necelém roce snažení,je zbytečné čekat déle. Nejdřív teda poslala manžela na sperpio a když to dopadlo blbě,tak nás rovnou poslala do CAR.
5. led 2010 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
betys
proto sem od něj utekla a šla sem k jinemu gyndr a a ten mi dělá ty odběry, a docela se divil že můj exgyndr neřešil to že mívám bolesti vaječníků a že mi chtěl danu nechat přes 5 let a kdybych nešla na lůžkovou gyndu tak by mi ho nevytáhl. já se nasrštvala a šla sem na lůžkové za primářem a ten mi ho vyndal
5. led 2010 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
snow,tak to je mazec,to nemá cenu u něj zůstávat.
5. led 2010 ve 12:17  • Odpověz  • To se mi líbí
lucifirek
proto se změnila gyndr a včera se byla u nového, je to dokonce i soudní lékař v oblasti gynekolog. takže sem snad v dobrejch rukách, no uvidíme po tom hormon. jak to dopadne tak pak hurá CAR
5. led 2010 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
5. led 2010 ve 12:27  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to video je dobrý :wink:
Tak tak,hlavní je dobrý pocit,jesti ti připadá,že to je tam tak,jak má být.
5. led 2010 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Prcekpet to je ale náhoda, včera jsem zapomně la připsat, že jsem celé dopoledne taky četla S. Monyovou -Pletky s osudem. Dostala jsem jí na vánoce o švagrové, mám jí i s podpisem. Ovšem doufám,že švagrová nevěděla o čem ta kniha je? Paradoxně pojednává o ženě, která nemůže otěhotnět a co je ochotna pro to udělat,aby mimčo měla.
Jo dnes jsem se stavila v práci(ve školce) za svýma dětičkama, chvilku jsem pobyla, pak trochu pomohla při oblékání a tím jsem si potvrdila, že jsem s nemocenskou udělala velmi správně. Funěla jsem jako mašina a točila se mi hlava, i když se mi to běžně doma nestává. No a doma jsem si po obědě musela zdřímnout.
5. led 2010 ve 14:38  • Odpověz  • To se mi líbí
zlutas - tak ja Monyovou miluju, je to skvela autorka, cetla jsem od ni spoustu knih a ona byla tou osubkou, ktera mi pomohla prezit od ET k TT :grinning:
takze ji za to jsem moc vdecna a jeji knihy jsou fakt bezchybne
o vikendu si chci jit koupit tu novinku "kanec...." nevim jak se to presne jmenuje, manzel dostal 30% slevu na vsechny knizky, tak proc toho nevyuzit? :wink:
5. led 2010 ve 14:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani - jo Peta je sikovnej o vanocich zacal tancovat, tak krouti prdelkou na jakoukoliv muziku, myslela jsem, ze se pocuram smichy, je k sezrani jak "jede" :grinning: no a taky mu pres vanoce nekdo rekl, ze T, je pismenko T jako tata, dostal od jeziska knizku moje prvni slova, hodne obrazku pozna a ukazuje, hleda, ma to strasne rad a na predni strane je abeceda, tak ukazuje na pismenka a ja mu rikam co to je M=mama, B=babicka, atd... takze uz umi bezpecne rozpoznat 6 pismenek, tak jsem koukala, stacilo mu to jen jednou ukazat a on si pamatuje dost veci, takze ted ho nemuzu odnaucit ze H=neni hovinko (lepsi slovo me fakt nenapadlo a ani nenapada, s cim se bezne setkavame), ale nevadi, to neni spatne slovo ze :grinning:
a jak jezdime vytahem, tak kouka na cisla a kdyz ho chlavim, tak ukazuje ze je 1 :grinning: je s nim fakt sranda
sice dnes ma trosku demolovaci den, stihl mi utrhnout kus poklicky, mam takove sklenene a to plastove cerne za co to chytas, kdyz jdes oddelavat poklicku, tak to se mu podarilo odlomit, ale nehodil s tim, nevim jak to udelal, byla jsem u nej a on kroutil, kroutil az ukroutil :frowning2:
vcera v kvetinaci "vykoupal" svuj zubni kartacek.... :grinning:
5. led 2010 ve 14:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky
vítám tu novou snažilku a přeji hodně uspěchu.
jak se jinak daří doufám že se vede všem dobře a máte se fajn dle možností.
já si zítra připomenu píchání injekci budu jí píchat kámošce nemá na to odvahu snad to zvládnu :unamused:.
všem přeji hezký zbytek dne já jsi jdu konečně odpoledne k obvodačce pro razítko snad tam nebude moc nemocných uvidíme
5. led 2010 ve 14:55  • Odpověz  • To se mi líbí
a vecer ve vane cistil svym zubnim kartackem spary nad vanou, pak svoje zoubky, je silene rychly. Jo a naucil se delat kotrmelec, postavi se do polohy a svali se na bok :grinning: v sobotu objevil spicky, tak jsme meli chvilku doma baletaka.... :grinning: proste kazdy den je neco
5. led 2010 ve 14:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Holčiny, když jste stimulovali, kdy Vás začalo polet bříško??? Já od čtvrtka začínám píchat i Puregon ( nebo co to je.-) ) a už pár dní mně sem tam píchne jakoby na vaječnících a připadá mně, že se to stupňuje. Tak teď nevím, jestli je to dobře nebo špatně!
5. led 2010 v 15:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Natálko pokud bříško cítíš tak je to určitě dobře znamená to že vaječníky reagují na stimulaci a začínají se zvětšovat. Kdy jdeš na první UTZ?
5. led 2010 v 15:06  • Odpověz  • To se mi líbí
natalka-mě taky bolelo břicho.To jak se vaječníky zvětšují a tvoří vajíčka.Já jsem měla každý vaječník velký jako mužská pěst.Přejde to až po punkci.Za jak dlouho jí máš?
5. led 2010 v 15:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Díky moc. Já jdu na 1.UTZ ve středu 13., další by měl být 16.1.. Punkce někdy v rozmezí 19-20.1. a kolem 25.1.punkce! Jen jsem si říkala, jestli to není brzo na to, aby bolely, když sotva skonšila MS
5. led 2010 v 15:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Já myslím že u každýho je to jinak.Na UTZ zjistí jestli všechno roste správně a podle toho Ti když tak upraví dávky léků.
5. led 2010 v 15:36  • Odpověz  • To se mi líbí
pokud máš mít punkci zhruba za 14 dní jak píšeš tak je to v pořádku folikulky ti pěkně rostou, toh 25 jsi myslela transfer,že.
5. led 2010 v 15:38  • Odpověz  • To se mi líbí
jak píše betys pokud by se jim něco nezdálo tak ti změní léky kolik si pícháš puregonu?
5. led 2010 v 15:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Natalka,pokud vaječníky cítíš,je to dobře a nemusí to tak moc bolet.Hlavně,že to cítíš.každý to vnímá jinak.
5. led 2010 v 15:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek