CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jarkabilik
25. únor 2009

jeany no nevím jestli ten nástup nebude od března,co dělám...uklidila jsem Myšákovi ohradu utřela prach vysála uvařila aspon polívku a ještě určo vytřu..takže se zrovna nenudím 😀

jarkabilik
25. únor 2009

zuzuza neboj dopadne to dobře 😉

zuzuza
25. únor 2009

Doufejme jary🙂, holky jdu se asi natáhnout na chvíli tak brzo zase na viděnou🙂

jarkabilik
25. únor 2009

lenulinka kolikrát přemýšlím čím to je že někdo zvítězí na poprvé a někomu to dlouho trvá ☹

luciiiie
25. únor 2009

No Jeany, už jsem se naučila ho natáhnout do stříkačky aniž bych z toho cokoliv vystříkla vedle, ale jak se ohnu a vyšpulím zadek a vidím jak se ke mě přibližuje s tou jehlou, tak se mi automaticky začnou svírat svaly a já mám strach, že to tam píchne do toho zaťatýho a bude zle ☹ Jak to pak píchne, tak už je to pohoda, ani to od něj nebolí, ale jde prostě jen o ten okamžik - od "vyšpulení" po "bodnutí" 😀 😀 Kdyby nás tak někdo pozoroval, tak si řekne, že nejsme normální. Já po něm vždycky řvu - ještě né, já nejsem připravená, já mám zaťatý svaly 😀 A to mi mamka poradila, že mám otevřít pusu, že se mi tím ty svaly na zadku uvolní nebo co, tak já ohlá, pusu rozevřenou jak vrata od garáže, no prostě komedianti. Ale aspoň se u toho nasmějem 😀

jarkabilik
25. únor 2009

jeany nemysli n to jak to dopadne at jsi v klidu 😉

jarkabilik
25. únor 2009

luciiie však u toho agolutinu když ležíš tak jsou svaly uvolněné když si lehneš pohodlně 😉 jinak jestli se díváš na Ordinaci v růžové zahradě tak Haken ty injekce aby ona mohla otěhotněn bodal pěkně brutálně až mě zamrazilo jak jí to tam zabodl 😀

zuzuza
25. únor 2009

Holky, stane se něco když jsem si dneska nevzala ten prednison? Já už jsem z těch léků úplně na mrtvici, mám jich tolik, že to není možný, musím si koupit jak mají pro důchodce takové ty krabičky a rozdělují si ty léky do nich 😀

luciiiie
25. únor 2009

Jo Jari, to byla síla jak jí to tam bodal, to máš pravdu. Ale já u toho stojím. Vždycky se opřu o kuchyňskou linku, přenesu váhu na nohu, do které se nepíchá, nám se to tak dělá líp.

ivculka
25. únor 2009

HOJTE
NO,TAK TO JÁ TAKÉ U TOHO VYVÁDĚLA POPRVÉ, ALE MŮJ SE K TOMU POSTAVIL S VERVOU A PAK MU TO ŠLO, JAK PO MÁSLE...

ivculka
25. únor 2009

POČÍTÁM TAK, ŽE BĚHEM MĚSÍCE BY JSME MĚLI TOTO ABSOLVOVAT ZNOVU, ALE NE TENTOKRÁTE DO BŘÍŠKA, ALE ROVNOU NA KET
BYLA JSEM MOC ŠŤASTNÁ, KDYŽ PO TŘETÍM ICSI JSME DOKÁZALI 3 ZMRAZIT.

luciiiie
25. únor 2009

Zuzo no o lécích ani nemluv. Ta krabička by fakt bodla, to já mám zas problém s Estrofemem, ten se bere 3x denně a to je makačka teda. Ráno to slupnu společně s listovku a prednisonem, v poledne s injekcí a večer nesmím zapomenout.
Ty jo tak to nevím, snad poradí holky zkušenější. To se musí do těch 8 do rána,co?

ivculka
25. únor 2009

JINAK HOLKY PŘEJI MOOOC ŠTĚSTÍČKA.. 😉

jeany
25. únor 2009

Luciiie, já injekce naštěstí nechystám. O to se stará manžel, naštěstí. Já jsme taky předtím u toho stála, zdálo se mi to lepší. vždy jsem si přenesla váhu na druhou nohu a bylo to lepší. Ale než jsme na to přišli! Zkoušeli jsme to i v leže, ale to nám nevyhovovalo, pro mě to bylo horší. Každá si musíme najít tu správnou polohu, aby nás to co nejmíň bolelo.
Jo, jary uvidím co vám zítra napíšu, co se dozvím, kolik bude folíků a jak to jde.
Zuzy, já si včera ten prednison vzala až po obědě, mám ho brát po snídani, ale nějak nebyl čas a pak jsme na to zapoměla.

luciiiie
25. únor 2009

Holky? Teď mě napadlo..nevíte, jak je možný anebo proč..Lucifírek si má dělat test za 14.dní od ET a já až 17.den?

jarkabilik
25. únor 2009

zuzuza 😀 tak tu jsem používala taky ale až když jsem byla před transferem mrazáčků 🙂 je to přehlednější

jarkabilik
25. únor 2009

luciiie tak já to měla vyřešeno ještě tak že jsem měla i v diáři na každý den vypsáno co mám brát 🙂

zuzuza
25. únor 2009

Holky, já to počítám a denně ted sním jako 15 tablet prášků jo a ten prednison ten beru až kolem 11, já totiž až tak vstávám, tak snad to nevadí, co myslíte?????

jarkabilik
25. únor 2009

luciiie není to třeba kvůli tomu v jakém stádiu měla embrya...

jarkabilik
25. únor 2009

zuzuza já brala vše ráno a jediný agolutin až večer jak mi to chodila píchat sousedka,divina se před transferem mraz. brala 3xdenně 🙂

jarkabilik
25. únor 2009

jak si holky nějakým způsobem to uspořádáte tak pak to budete dělat automaticky 😉

ivculka
25. únor 2009

HOLKY JE ŮPLNĚ JEDNO, JAK TO BUDETE BRÁT, HLAVNĚ, AT TO MÁ OD SEBE URČITÝ ČASOVÝ ODSTUP.
A NĚKTERÁ MÁ 15 TEST. A JINÁ 16 A TŘETÍ 17 DEN. JE TO TAK JAK JARKABILIK NAPSALA.

jeany
25. únor 2009

Logicky by Lucifírek měla dělat test později než ty Luciiiie, protože Lucifírek měla embryjka 6 buněčná a ty dřív, protože jsi měla blastocyty, nebo jak se to jmenuje.
A tak mi to taky připadne divné.

jeany
25. únor 2009

Ahoj Ivculko a víš, proč to tak je? Proč každé říkají ať testuje jindy?

luciiiie
25. únor 2009

Jeany no právě, to mě zarazilo.. Sakriš, mám se začít nervovat?

jeany
25. únor 2009

Luci, proč by jsi se měla nervovat, to ne, ale je divné, že jedné to dají za 14 dní a tobě za 17 dní. Já si už nepamatuji kdy to říkali mě, jo teď jsem se mrkla do diáře a já minule měla testovat po 14 dnech.

luciiiie
25. únor 2009

Tak to budu brát tak, že mě chcou dýl napínat 😉

bajik
25. únor 2009

Ahoj holky,
luciiie já jsem taky testovala 17den.Měla jsem kompaktované moruli.Myslím že muže mít vliv na to v jakém jsou stadiu,ale že to objednájí i tak aby pak neměli moc pacientek na krev nebo ultrazvuk.

lenulinka21
25. únor 2009

Jari já fakt netuším čím to je že někomu to výjde hned a jiný třeba 3krát a nic ☹
Každopádně doktoři říkají, že lepší je když je žena ok což byl i náš případ. Já nic a manžel
špatné spermijky.
Ivčulko nazdárek opavačko jak je?

luciiiie
25. únor 2009

Ahoj Bajik, tak jsi mě uklidnila, díky

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru