CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

luciiiie
26. únor 2009

Ahoj Leni 😀
u nás dobrý, díky za optání. Teď nevím, co je lepší, jestli srajda nebo zácpa 😉
Doufám, že u tebe je všechno v pořádku.
Jdu píchat 😉

lucifirek
26. únor 2009

tak si dobře zapíchejte 😉 určitě to jde jak po másle 😀

luciiiie
26. únor 2009

sakriš...to zas bude kapitola sama pro sebe 😀 Už si mi svírá riť a to jsem ještě nevstala ze židle ☹

lucifirek
26. únor 2009

tak to mi se s manžou na to těšíme,ráno vstane,jde nachystat včeličku a já se v posteli jen převalím na ten danýbok a vystrčím prdelku a ani o tom nevím a je to za mnou 😀
Lenuli vy jste píchali do kdy ten Agolutin? A teď pokračuješ s utrogestanem?

lenulinka21
26. únor 2009

no agolutin jsme píchali večer v 17hod to byla jistota že manžel bude
z práce doma. A utrouš se bere do ukončeného 12tt. aspon já to tak měla. Ale já
brala Dupfaston nebo jak se to píše 3krát denně 1 tabletu utrouš se bere 2-2-2
a dává pěkný záhul tak proto mi dal můj gyn. ty druhé prášky a super.

luciiiie
26. únor 2009

Leni jak jako záhul???

macinta
26. únor 2009

Ahoj holky, dlouhou jsem tu nebyla...a napsaly jste toho fakt dost.
Zuzce gratuluju k úrodičce. 🙂
Jeany držím palce. 🙂
Luciii, Luciferek přeju, aby se svalovci drželi 🙂
Koukala jsem na fotečky malé Ninušky a je moc krásná, Teri 🙂
....prostě všechny Vás zdravím.

lucifirek
26. únor 2009

A do kterého týdne jste píchali ten Agolutin. Hned vám ho vysadili? Nevím,jestli jsem to blbě nepochopila.

zuzuza
26. únor 2009

Heheh jsem se fakt pobavila, kdybyste viděly, jaký já dělám scény, když mě to máti píchá, včera to bolelo, prý se málo rozmáchla 😀 , no hnus hnusu.

Lenulinko, zdravím🙂

Lucifirku a lucii, hlavně že nekrvácíte, to je jistě dobré znamení, některé třeba už 10. den po transferu začnou krvácet a to jek už v pr...., vy jsme na dobré cestě a za chvíli nebudem ani lenulince závidět ty prcky, budem všechny kindrvajca🙂

lucifirek
26. únor 2009

ahoj macinta,jak se máš ty?

luciiiie
26. únor 2009

kindrvajca 😉 ojoj, to pak bude překvapení, viď?
Macinto díky 🙂 Jak je?

lucifirek
26. únor 2009

Ne nekrvácím,cítím se dobře.Ale jak tu psali i holky jako Tery a Haanka i to není tak hrozné a má se vydržet,může jen odcházet druhé embryjko a druhé se může pořád držet. Nejdůležitější je vydržet a krev.. Tak to jsi nás nazvala dobře. Kindrvajca 😀 😀 😀 Je to prostě příroda. A musíme to vydržet,budeme určitě mile překvapeny. Manža tomu pořád věří a pořád mi to dává najevo a říká.

lucifirek
26. únor 2009

Kde je ta Jeany,už mám o ni docela strach.
Jaké je u vás počasí,u nás opět děsný,ponurý a děsně chumelí. Chtěla jsem někam vyrazit,ale do tohodle se mi nechce.

macinta
26. únor 2009

Mám se dobře ale spoustu práce a pracovního nasazení. Vždycky Vás jen rychle pročtu a už zase makám. Zavrtala jsem se do práce, aby mi to utíkalo. Už se těším na další snažílkování ale je to ještě za dlouho ☹ A jak se cítí těhule?
Zuzy, kdypak Ti budou vracet mimísa?

lucifirek
26. únor 2009

Maci a ty jdeš kdy na další pokus? Myslím,že jsi to tu psala,ale nejsem si jistá

zuzuza
26. únor 2009

Ahoj maciii, no ty jsi tady dlouhooo nebyla🙂, mě je budou vracet kluky jedny v sobotu🙂

luciiiie
26. únor 2009

Luci u nás je hezky, nesněží a je celkem teplo.
Jeany se určitě brzo ozve se samýma dobrýma zprávama.
Holky nevadí, když jsem 2x za sebou píchla Agolutin do jedné strany, že ne? Ona sestřička říkala, že to máme střídat, ale mě ta levá strana tak bolí, že jsem měla strach, aby to pak nebylo ještě horší. Ale myslím, že to nevadí 🙂

macinta
26. únor 2009

Luci, vychází to někdy na květen ☹

macinta
26. únor 2009

Zuzy,týjo to uteklo 🙂 Tak Ti držím 😉

lucifirek
26. únor 2009

Luciiie,myslím,že to nevadí. Že je to spíš kvůli tomu,aby se ta jedna strana vstřbala a nebolela,ale jinak si myslím,že to snad nevadí.

lucifirek
26. únor 2009

maci,určitě ti to rychle uteče,když máš tolika práce. Ale to čekání je nejhorší,pak je to ale strašnej frčák.

jeany
26. únor 2009

Holky tak jsem tu. Nějak jsme se tam zdrželi a teď jsme v práci nestíhala. Nešlo to hned napsat. Do práce jsme dorazila kolem 11.30.
Tak kontorla dopadla velmi dobře. Byli jsme u Dr. Frgali, on je moc super. Říkal, že vše je úplně ukázkové a tak by to mělo být. Moc mě potěšil. Celkem 13 vajíček a skoro všechny byli 13 mm, některé 11 a asi 10. Na obou stranách to bylo vyvážené a říkal, že teď na to reaguji opravdu velmi dobře e že si myslí, že by to teď mělo vyjít, i když je to věc přírody. Rovnou jsem mu říkala, že bych chtěla nechat zavést 3 embryjka a on říkal, že to každému rozmlouvají, ale že to bude záležet na mě. Rozhodneme se až v den transferu. Když budou 3 tak mi je zavedou a když jich bude víc, tak zavedeme asi 2 a ostatní by se nechyli zamrazit. Taky mi říkali, že je to hodně o psychice a je fakt, že při prvním pokusu jsem byla na dně a teď už jsem úplně v pohodě. Tak i to myslím moc pomůže. Zrovna jak jsme byla v ordinaci, tak jim tam volala jedna pacientka a hlásila, že je těhotná. Měli z toho obrovskou radost i se setřičkou a prý ta paní byla na druhém pokusu. Tak tomu začínám moc věřit, že nám to vyjde, Mám z hoho všeho obrovskou radost, je mi moc fajn.
Na další kontrolu jdeme v sobotu a pak asi v pondělí a punkce by měla být asi v úterý a ET buď v sobotu nebo neděli.

lucifirek
26. únor 2009

Jeany,tak to jsou skvělé zprávi,taky tomu moc věřím,že ti to vyjde,už to není pro tebe nic nového,máš nový upravený protokol a vidíš,že vše probíhá na jedničku. Sestčičky jsou opravdu moc milé a taky jsem si už několikrát všimla,jak jsou spokojené a štastné ,když to někomu dopadne. Třeba se potkáte se Zuzuzou v sobotu,když ona půjde na transfer. 🙂 Mám z tebe opravdu radost. A jak už jsme si psali,nejlepší je pohodička a klídeček

jeany
26. únor 2009

Zuzy, gratuluji k embrajkům. Vidiš pořád se drží. Za chvíli už budeš taky těhule.
Luci, drž se a testuj fakt až v to pondělí.
Zdravím macintu a ostatní.
Jinak dnes mi tam píchali už 3 injekce do bříška, přibyl Menopur. Víte na co jsem holky přišla, že mimi by se nám narodilo v listopadu a to budeme slavit 10.výročí, ale taky jsem měla v prvním těhotenství termín 17.listopadu dcerka se narodila už v září. To by bylo dobré, kdybych zase měla stejný termín. Byla by to supr náhoda.
Jinak manža má dnes narozky - 30 let, tak jsem mu hned ráno popřála a dostal zatím čokoládu. Oslavu máme až v sobotu. Byl by to pro něj i pěkný sice opožděný dárek, kdych měla na testíku 2//. Já počítám, že bych pak měla testovat kolem 20.3.

jeany
26. únor 2009

Jé, to by bylo super.Zuzy v kolik jedeš na ET? Já jsem objednaná na 9 hodinu. To bychom se mohli potkat a pozdravit. Byla bych moc ráda.

jeany
26. únor 2009

Holky a moc děkuji, že jste na mě mysleli. Já jsem si na vás vzpoměla a už jsem se těšila jak vám budu psát dobré zprávičky. 😀 😀 😀

lucifirek
26. únor 2009

Jeany,to byste si dali nejkrásnější dáreček k výročí. To byste se mohli potka,my byli na ET taky nějak hned ráno.
Jeany,to čekání je běs,je to čím dál horší. Ale nechci vás tu stresovat. Musíte být v pohodičce. A určitě si pak zůstaň nějaký den doma a užívej si to a jen lenoš.

lucifirek
26. únor 2009

A Dr.Frgala je fakt super. Dokonce jsem i přemýšlela,že příště bych se chtěla objednat k němu.
Včera mě hrozně potěšilo,byla jsem se podívat za holkama na orientální tance a řekli mi,že si myslí,že od pohledu jsem těhu. Vím,že to nemůžou poznat. Ale potěšilo to. Akorát mám strach,abych jim pak nemusela vysvětlovat neúspěch. A taky říkali,že nás tam ted bude těhulek hodně. Téď jsou dvě-moje sestra a ještě jedna holčina a prý se těší až se s tím pupíkem taky přidám V novém měste má naše lektorka taky dvě těhu.
Musím říct,že už se těším,až si s nimi půjdu zatančit. Teď jsem to radši vynechala. Ale pokud to půjde,chtěla bych chodit i v těhu.

lucifirek
26. únor 2009

Holky já vám všem tak strašně moc držím pěstičky a palce i u noh 😀 😀

jeany
26. únor 2009

Budu Luci po ET určo odpočívat. V úterý bude asi punkce a ve středu už pomažu do práce, ale po ET chci dovču a lenošit. Budu doma ale asi jen 1-2 dny. Musím mimískům vytvořit krásné harmonické prostředí.
Luci, vím, že je to pro tebe těžké. Taky mě to čeká, ale stresovat se asi už tak nebudu. Rovnou si říkám, že když se to nepovede půjdem do dalšího pokusu. Beru to jaksi nadlehčeně a mám najednou hodně elánu.
Jen musím někde sehnat peníze. Prý vesměs druhý pokus je pravděpodobnější, že bude úspěšný.
Vy jste holky na začátku a pokud by se to náhodou nepovedlo, nebuďte smutné, jsou tu další pokusy. I když věřím, že vám - Lucifírku, Luciiie a Zuzy to vyjde už teď napoprvé.
😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru