• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

11. května 2017 
Lukzy,veliká gratulace k Lukáškovi,ať vám pěkně roste :slight_smile:
Ellajoy,moc mě to mrzí. U nás taky žádná velká chyba nebyla a i tak se nezadařilo. A s věkem bohužel nic udělat nemůžem,ale pár roků dolů by určitě pomohlo :slight_smile:
Prosím tě,kolik vážíš,že bys chtěla shodit 20 kg? Zas tolik nepřeháněj :grinning:
2. únor 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,přeji krásné dopoledne. :wink:
2. únor 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké dopoledne :slight_smile:

Lukzo, moc gratuluju.

Bobbule, nepřeháním, vážně to chceš vědět?....100 kg :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....ale pravda je, že na to nevypadám a málokdo mě to věří....když jsem vážila před těhotenstvím 80 kg vypadala jsem docela štíhle a nosila i minisukně....já mám snad vevnitř závaží, nebo co :fearful:
2. únor 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
...jo a moje kamarádka, která váží cca 130-140 kg podstupovala 2x IVF a pokaždé se zadařilo, jednou dvojčata, která teda bohužel v polovině těhotenství potratila a jednou klučík, který je velký jako můj...takže na váze asi záleží jak kdy a jak u koho...u nás prostě jiný důvod nejde vymyslet, kromě špatného spermia...jenže i když je špatné, embrya se vyvíjí dobře...

Bobbule, ty jsi byla jednou? A mrazáčci žádní nezbyli?
2. únor 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak se hlásím po transferu.dostali jsme jednu hatchujici blastocystu a jedeme domů.docela hezky zážitek ale já byla tak vynervena že jsem ho skoro celý probulela
2. únor 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ellajoy,byla jsem jednou a mražáčky nemáme žádné :frowning2: Nezůstal nám žádný v takové kvalitě,aby se dal zmrazit. Takže mi zbývá všechno podstoupit znova,ale na to nemám finance :angry:
S tou váhou je to zvláštní. Někdo vypadá tlustě a váží málo a někdo vypadá štíhle a váží hodně. Třeba máš těžké kosti :grinning: To já mám taky :dizzy_face: ,ale teď mě už týden bolí žaludek a skoro nic nejím,takže nějaké to kilčo třeba ubyde :stuck_out_tongue_closed_eyes: Na cvičení jsem mooooc líná :grinning:
2. únor 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ratatooy, jednu?? ...je to super, větší vývojové stádium nemůže být :wink: A mražáčci zbyli?
2. únor 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ratatooy,tak gratuluju :slight_smile: Máte jen jednoho mimíska? To jste chtěli nebo jste víc neměli?
2. únor 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
...nám při prvním pokusu taky nic nezbylo, ale bylo to jedno, když se zadařilo...teď sice zbylo na jeden KET, ale nic z toho :unamused: , na další pokus taky nemáme zatím finance.
2. únor 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, kdy se může jít na KET? Po kolika přirozených MS? A to pak zase beru antikoncepci atd.? Díky
2. únor 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natalka po třecch měsících můžeš na další pokus.
2. únor 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natalko, nestraš!!! Ještě jsi ani netestovala po ET a chceš jít na KET? Dostaneš na zadek :grinning: :grinning:
Můžeš jít po třech proběhlých menstruacích, přičemž krvácení po neúspěšném ET se nepočítá. Antiko nebereš, jenom jedeš kolem 11 DC na UZ kontrolu sliznice a tam se dozvíš vše potřebné, pokud je to O.K., kolem 20 DC jedeš na transfer, dál se píchá Agolutin, Pregnyl a užívá Estrofem.
2. únor 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natalko,vždyť ty máš testovat až příští týden,ne? Určitě budeš těhule a nebudeš to potřebovat vědět :slight_smile:
2. únor 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,když mě trochu bolí a jakoby tlačí vaječníky,může to být ovulka? Já jsem ji neměla několik let a nevím,jaké to je :grinning: Dneska jsem 15 DC.
2. únor 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano to jsme chtěli jen jedno nechceme dvojčata.zbyli nám pět embryjek a čtyři jsme si nechali zamrazit do dvou kontejnerku nebo co to je.
2. únor 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to máte super. I kdyby to náhodou nevyšlo,tak máte na další dva pokusy :slight_smile: Ale vám to určitě výjde,moc vám to přeju :dizzy_face:
2. únor 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky s tou váhou-moje kamarádka má 120 kg.Otěhotněla přirozeně 2x pokaždé v termínu který si vybrala.Měla už předem namyšlené kdyby se měli děti narodit.Dceru rodila přesně na svoje 30té narozeniny.Syna má o 2 roky později.Tomu říkám spravedlnost.A její partner váží tak 70 kilo.Zajímavý pár :grinning:
2. únor 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ta váha může mít vliv,ale prostě jak u koho. Prostě příroda si to zařídí,jak se jí chce.Já taky pře ivf zhubla. Ale ted to neřeším,myslím,že se nepřejídám a necpu sladkým a nezdravým.A s vahou ted nic nenadělám.
2. únor 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
Lukzo, mooooc velká gratulace k chlapečkovi, jméno Lukášek se mi moc líbí, synovec se tak jmenuje. Hlavně ať jste oba v pořádku. Už se těším na fotečky. Bylo to tedy rychle, myslím jsi to měla naplánováno kolem 8.9-.2., že a malý už je na světě. Kdy tě pustili z porodnice, dnes?
2. únor 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jary, je to krásný pocit čekat na miminko. Kope každou chvíli, aspoň vím, že je v pořádku. Už se chystám do praní a chci si to vyžehlit a naskládat do skříňky. Už jsem si našla na netu seznam potřebných věcí, co je potřeba pro miminko a už budu dokupovat co mi chybí. Chci to mít nachystáno do 7 měsíce, aby se mi to nestalo jako předtím u dcerky. To jsem tenkrát neměla nachystáno skoro nic. Co ty jak se vede?

Bobule, třeba máš ovulku a může se podařit i přirozeně. :wink:
2. únor 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooooojjj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Tak jsme doma. Zatím je to hektický, nějak nic nestíháme, zkusím vás dočíst pozdějc, jen jsem zaregistrovala, že Hanulinečce se povedlo, gratuluju. A Lukze se Lukášek narodil ve stejný den, jako nám Martínek :slight_smile:

Všechny moc zdravím, máme moc práce, ahoj...
2. únor 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jimmy tak to je super že už jste doma tak se pěkně zžívejte
2. únor 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jimmy-zdravím.Užívej si miminka a nezapomeň přidávat fotky.Ať Ti můžem toho chlapáka okukovat :grinning:
2. únor 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jimmy ahoj. Tak už jste také doma. Až budeš mít víc času, pak nám doufám napíšeš co a jak. Už se těším na nové fotky Martínka.
Tak to je dobré, i ty i Lukza máte děti ve stejný den.

Betys, třeba se nám to také povede, že se děti narodí ve stejný den. :grinning: Já mám první termín 26.5 a druhý 10.5 a ty to máš mezi 15.5 . Tak jsem zvědavá jak to bude. :grinning:
2. únor 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeany-uvidíme.Nne jednu stranu už se těším až bude prcek venku a budu na něj vidět,ale na druhou stranu si říkám jen ať tam zůstane a pořádně naroste :grinning:
Trápí mě kašel.Chudák prcek musí mít pěkný otřesy.Kromě léků se cpu česnekem a cibulí.na noc si zkusím namazat prsa jezevčím sádlem.Snad to brzo ustoupí protože je to fakt hodně nepříjemné jak se kašlem namáhá břicho :angry:
2. únor 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, je to fuk kdy si pichate agolutin, jetsli rano nebo vecer, prosim??
Zacinam si jej zitra pichat a radeji bych chtela rano, myslite ze je to mozny?

Diky moc za rychlou odpoved
2. únor 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mi ho pichame večer ale někdo ho dával i ráno.ale radši se zeptej nám to vysloveně řekli že večer.
2. únor 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
caki-já mám taky pocit že spíš odpoledne nebo večer.zavolej si do Unici.
3. únor 2010 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
caki nám řekl,že je to jedno jen to musí být vždy ve stejnou dobu...my pícháme ráno,kvůli manželově práci
3. únor 2010 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem nevydržela a testla a máme //...raduji se jen tichounce,protože minule nám vše při ultrazvuku skončilo,tak snad už to tak nebude
3. únor 2010 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek