CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lucifirek
3. únor 2010

Véča taky docela dobrá. Špíz z tří druhů masa na grilu s kukuřicí,zelenými fazolkami a selskou bramborou (celá brambora pečená v alobalu,rozkrojená a politá česnekovým dresinkem) A manža měl kuřecí stejk s hermelínem a brusinkovou omáčkou.

lucifirek
3. únor 2010

Lukza Lukášek je nádhernej. 😉

prcekpet
3. únor 2010

Luci - Lukasek je nadherny, jak se citis? Prejeme vam at jste zdravi, stastni a mate z prcka radost 😀

vsem, co nasly 2// - gratulace velika
hanulinecka - Marecek uz spi sam ve velke posteli? Jak jsi to udelala s "odstehovanim" do vedlejsiho pokoje? Me to docela trapi, dat maleho tak brzo pryc ☹

lucif - podle me dr. novorozenata a deti min. do 1 roku nesmi do solne jeskyne. Z duvodu odvetrani a vubec silne koncentraci soli..ja v tehu chodila a uzivala si klidu. S Petrickem jsem tam byla asi pred 2 mesici a docela v pohode.

prcekpet
3. únor 2010

lucif - mame stejne brisko, jenomze Ty jsi focena ve 13tt a ja zacinam 9tt 😀 miluju mrkev, nase spotreba mrkve prekona ceskou prumernou spotrebu domacnosti 😀 asi zase porodim kralicka 🙂 a budim se hlady v noci, coz je des...za chvili se neunesu 😀

ratatooy
4. únor 2010

Dobré ráno.už nějak nemůžu spát manza odešel do práce a já teď cumim.všem gratuluji co měli pozit.testik.já to říkala že letos bude mít mimi každej kdo po něm touží.já jsem teprve 2 den po et.ale už v ten den večer jsem začala mít ms bolesti a mám je tak nějak furt nastridačku i mě začali pobolivat prsa.to se mi zda celkem rychlovka.ale asi vzhledem k tomu že jsme měli hatchujici blastocystu tak ta se zavrtá i do 24 hodin.tak že by?

hanulinecka
4. únor 2010

kráásné ránko

já nespím asi od 4 hodin usínám v osm a pak to takhle dopadá 😒

prcek mareček k roku dostal pokojíček a spal tam sám v noci když se vzbudil na mlíko jsem si ho brala k sobě nakonec to dopadlo,že spal snáma k druhým narozkám dostal velkou postel začal tam spát sám v noci si došel za náma a ted víš jak to je já si jdu v osm lehnout on je se mnou v ložnici a spíme spolu tulíme se a nechce se mě ho dávat do pokojíčku 😀 ,ale zase budu muset začít trénovat s 2 dětma se nám bude těžko spát 😀 ,ale jak píšeš nechce se mě do toho krásně se mě k němu tulí,ale uvidíme

jinak mám teda žaludek na vodě 😝

za chvilku jdeme do centra at se Mareček vyblbne

ratatoy tak za chvilku taky budeš testovat 😵 držíme já měla asi taky první 4 dny bolesti jak na ms pak to všechno povolilo a bylo mě fajn až na ty záda

tak krásný den 😵

luccatko
4. únor 2010

dobré ráááno 🙂 tak jsem se snažila vyfotit testíky,ale když to vemu z blízka,tak mi tam září jen bílo...takže jsou takové rozmazané a brané z větší dálky 😒 Lucifirek:teda ty si se včera musela mít dobře 🙂

weny
4. únor 2010

ahoj holky, tak jsem testla. No nevím, sice tam je, ale jestli bude dostatečně tlustá a viditelná, tak to nevím. Zítra si zajdu na Unicu. Doufám, že bude stačit a že se konečně budu taky moct radovat. "počítej s horším, doufej v lepší"

natalka28
4. únor 2010

Weny, to jsi na tom stejně jako já. Mně taky začaly bolet prsa cca 3 dny po transefu a bolí pořád. Tlaky jako před MS mám pořád, i dnes a v tomto mně uklidnila moje ségra, která mně řekla, že měla předMS bolesti až do 3 měsíce těhotenství! Ty jsi měla dneska oficiální den testování?

Holky, na kdy se mám objednat k mému dr.? Asi bych mohla hned po tom 9., kdy mám ofic.den testování, že? A to mu mám říct, ať mně napíše Utrogestan a hotovo🙂

Luccatko, krásný //!!! 😉

ratatooy
4. únor 2010

luci já myslím že jsou krásně vidět.natalka asi se můžeš objednat hned.půjdeš ještě ale na ko na unicu?tam ti určitě řeknou co a jak nebo se zeptáš ale aby jsi to vychytala tak že když vemes poslední agolutin abys přešla hned na utrogestan.si myslím aspoň já.

jeany
4. únor 2010

Dobré ráno 🙂
Luci, ty jsi se teda včera měla. Večeře musela být výborná, jenom co to čtu. Dala bych si taky. Pěkně se Aleš snaží, jen tak dál. Já jsem zase včera dostala kytici růží. Dnes jsem je dala na velký stůl a chodím se na ně dívat, jsou krásné. Naši muži by se o nás měli dobře starat a mohlo bY jim to vydržet, že. 😀
Já jsme se ráno dala do praní a už peru bílé věci, nakonec to peru na 60 st. Už se těším jak to budu věšet. Je to všechno strašně maličké. Jak to budu mít vyžehlené pak to nafotím a dám do albíčka.

Weny, tak, když je tam i slaboulinká čárečka, vypadá to nadějně. To já když testovaal a na testu nic nebylo, tak jsem se pořád na to dívala a čekala, že se ještě objeví, ale bohužel tam nebyl ani stín. Takže myslím, že se vám to povedlo. I když jak píšeš počítej s horším, doufej v lepší.

Peti, jak se vede? Vidíš a už jsi 10 tt. Už tomu věříš? Já tomu nemohla uvěřit dlouho. 😀

luccatko
4. únor 2010

Natalka:na unice tě objednají na utz a zrovna ti řeknou,at jdeš ke svému mudr.aspon já jsem to tak minule měla.a možná ti ho můžou napsat i tam

betys
4. únor 2010

natalka-já se ke své Dr. objednávat nemusím,můžu tam zajít kdykoliv.Přece tohle je vyjímečná situace tak by tě měl vzít.Ale určitě se objednej hned po tom 9.Když si budeš volat do Unici že jsi pozit.tak Ti ještě řeknou co a jak.Já už jsem Agolutin nedopíchávala a rovnou jsem brala Utrogestan.Myslím asi do 11 tt.V Unice si Tě objednají na potvrzující UTZ a dají Ti nějaké papíry.
Mě pořád trápí kašel.Omlouvám se prskovi že zažívá takové otřesy.Dneska je to o malinko lepší,ale pořád nic moc ☹

jeany
4. únor 2010

Lukzo, Lukášek je moc pěkný. Jak to doma stíháte? Jak často ho v noci kojíš?

Jimmy a co ty jak to zvládáš? Určitě si to teď doma krásně vychutnáváte i s manželem.

jeany
4. únor 2010

Betys, to já když měla takový kašel mezi svátky, taky jsem měla obavy, aby to neublížilo miminku. Malý to vydrží, jen to má teď těžžší. Tak, aby tě to už brzy přešlo. Piješ nějaké čaje? Já si dělala slabý odvar čaje proti nachlazení.

lucifirek
4. únor 2010

Ahojky holky já si dneska přispala. Manža vstával ve 4hod. a odjížděl na sjezdovky.Snad ho to bude bavit a vrátíse mi v pořádku.
Jani a ty jsi taky něco slavila,že jsi dostala kytici? Nebo jsi ji dostala jen tak? Jo chlapi jsou super,občas štvou,ale jsem ráda,že mám doma toho svého a ne jiného.

jeany
4. únor 2010

Luci, ne nic jsme neslavili, dostala jsem to jen tak. A to ti řeknu, že se běžně nestává, Jinak kvítka opravdu dostávám jen na svátek, narozky a Valentýna. Taky bych toho mého nikdy nevyměnila. I když i muži mají své dny, co si budeme povídat, že. Ale jsou naši. 😀

jeany
4. únor 2010

Jé, Luci, ty už jsi 17 tt. Letí ti to. Jo, představ si, jak sestra donesla ty věci, tak jsme to s dcerkou probírali a zdálo se nám tam málo pěkných a malých věciček a tak jak byla sestra u nás a přebírala to, říkala, že to určitě nedovezla všechno. No a pak mi napslala, že má doma ještě několik tašek s těma hezčíma věcma, třeba kabátky s čepičkama a soupravičky. Tak si to u nich v neděli vyzvednu. Asi si od ní vezmu i vaničku, sice ji má zelenou, ona má zelenou koupelnu a já mám béžovou koupelnu, ale neva. Má i lehátko do vaničky, má i přebalovací pult s tou menší vaničkou. To jsem myslela, že budu kupovat a tak nakonec koupím fakt jen to co se mi bude líbit. Takže se mi to dobře chystá, když skoro všechno mám. 😀

lucifirek
4. únor 2010

Jani to my teda Valentýna vůbec neslavíme a ted už vůbec ne,na valentýna měla narozeniny mamka,tak to bude spíš smutný den,než veselý. Tak to je hezký,můj manža květiny zase tak moc nekupuje. A v průběhu roku jen tak už vůbec ne. Ale on zase vymyslí jiné originální nápady.

jeany
4. únor 2010

Luci, však ta večeře byla prima nápad a ta solná jeskyně super. Jde vidět jak na tebe myslí. 🙂

jimmy1
4. únor 2010

Ahoj holky 🙂
uff, povím vám, je to dřina 😝 včera večer jsem byla zpráskaná jak pes 😖 chtěli jsme koupat, ale sešlo z toho, jen jsme Martínka umyli žínkou na přebalováku, protože měl asi boleníčko bříška a 2 hodiny v kuse vytrvale řval a řval a já řvala s ním... Pak se konečně vykadil, ale řval dál, to už bylo hlady, tak jsme hoooonem krmili.

S tím jeho jídlem to nemáme jednoduchý, protože se neumí přisát ☹ tak já odstříkávám mlíčko a krmím stříkačkou přes prst, si u té elektrické odsávačky připadnu jak "dojnice" 😀 a manžel povídal včera, co k tomu chci pustit za muziku, aby se nám zvýšily výnosy 😀 😀 😀

Navíc do toho všeho nám celej včerejšek zvracel kocour, tak manžel furt uklízel a jestli to bude i dneska, tak s ním musí zajet na veterinu.

Povětšinou dělám 2-3 věci naráz a na jídlo nemám nějak čas. Pořád ještě beru prášky na tlak, tak mám vyhrazený hodiny, kdy jíst nesmím, a to většinou bych měla chvilku něco sníst 😝 ale nemůžu. Tak snad aspoň půjdou kilečka dolů. Z porodky jsem se vrátila s -12kg 😎

Břicho je zatím pořád naprd. Jizva celkem v poho, ale jak mě narychlo holili, tak mě porodní asistentka pěkně dořezala a to se moc pěkně nehojí. Ale nejhorší ze všeho je ten "převis", který mi z břicha zůstal, tou operací je takový nějaký necitlivý. Snad se to časem upraví, protože teď si teda připadnu děsně "sexy" 😝

Petr teď šel malého přihlásit k dětské doktorce, tak jsem zvědavá s jakou se vrátí, kdy se za náma přijde paní Dr. podívat...

Luci, Jani, pěkně vás ti vaši manžílci opečovávají, tak to má být 😉 kdyby jim to tak chtělo vydržet už napořád, že? 😉

Je tu teď obrovská těhu vlna, to je paráda, všem moooc držím pěstičky, ten uzlíček stojí za všechna ta trápení, která podstupujeme 😵 😵 😵

Koukám, že jsem se pěkně rozepsala, musím zase pádit, ať aspoň něco stihnu než se Martínek vzbudí.
Všem přeju kráááásný den 😵

betys
4. únor 2010

jeany-tak to máš velkou výhodu.Já mám spoustu oblečků,vaničku taky máme,je starší ale to nevadí.Hlavně mi chybí kočárek ale na ten je ještě chvilku čas.Na kašel si dělám slabší tatranskou směs,beru Sinupret a stříkám si Bioparox.Na utlumení nic neberu ať jsou ty hleny všechny ven.Ale už je to 4.den tak jsem z toho celkem unavená.K tomu beru céčko a cucám Preventan ale na ten už je asi pozdě ☹
Teď mám na mimiaukci vyhlídkých pár cestovních postýlek.Chceme jike tchýni.Mají malý domek,klasická postýlka se tam nevejde.Já si myslím že tam nebudem trávit tolik času-ale pro klid v rodině.Autosedačku i s podvozkem mám slíbenou od kamarádky.Jen se k ní teď nemůžu dostat se přesně domluvit protože jsme pořád dokola nemocní 😠

weny
4. únor 2010

jo jo Natálko, dneska mám oficiání testování. No ještě zkusím testnout večer, jestli náhodou nezesílí. Ale na Unicu půjdu stejně.

betys
4. únor 2010

jimmy-s tím jídlem se neodbývej ať nejsi za chvilku bez mlíka.I dojnice se musí napřed nabaštit 😀

lucifirek
4. únor 2010

Jimmy neboj ono se to časem všechno upraví a bude lépe.

jeany
4. únor 2010

Jimmy, dřina to je. Je to náročné, hlavně ten začátek. Bude čím dál líp. 😉
Jimmy, to jsi dobrá, hned a 12 kg dole. Čas si na jídlo udělej, aby jsi nepřičla o mléko Martínek měl co papat.

Tak já už mám pověšenu první várku prádla. Věšela jsem to dlouho, protože je to fakt pěkně maličkatý. Asi to i vyfotím až naplním sušák. Je to roztomilé. Vedle manžových věcí by to bylo směšné, on má velikost mikin XXL. 😀

mrkvicka28
4. únor 2010

Ahoj holky tak já jsem v posledních dnech absolutně nepoužitelná. Koupila jsme si vl ékarně ty lízatka tak je to s žaludkem troch lepší,ale jinak si přpidám jak lední medvěd. Furt bych ujen spala včera jsme padla ještě nebylo osm a dneska jsme odvezla ráno malého do školky skočila nakoupit a když jsme se vrátila zak jem se zavrtala do pelíšku a vzbudila se až ve 11:15 ffakt hrůza a to se ještě pořád cítím unaveně. Tak jsem šla s pejskama na procházku že mě ten mráz proere a nic tak si půjdu dát asi sprchu.

Jimmy stím papáním se naodbývej a hlavně hodně pij ať máš pr Martínka dost mlíčka.

betys
4. únor 2010

mrkvicka-to časem přejde.Jen si schrupni dokud můžeš.Uteče to jak voda.za pár měsíců budeš jako slůně-to už se špatně ukládá ke spánku a pak už budeš mít dvojité budíky 😀

lucifirek
4. únor 2010

Mrkvička to mě mrzí,že ti je tak špatně,já ty lízátka taky používala,ale nějak extra mi nepomáhali,jen tak mírně. A s tou ´únavou je to protivné,ale já jsem teda unavená taky pořád,myslela jsem,že se to zlepší,ale zatím ne. Ale máš možnost odpočívat,tak toho využívej jak jen to půjde. Uplně ti závidím,budete mít tři dětičky. 😉 Musíme to přežít. My včera po dlouhé době s manžou zkoušeli sexikovat,ale teda musím říct,že jsme hodně vyšli ze cviku. A hlavně manža říkal,že na to nemá chut a má strach. Pak jsme se bavili,že bychom si měli užít ted,pak až bude prcek,tak já určitě mít chut nebudu a nebude na to asi ani pomyslení,tak jsem zvědavá. Jak tohle zvládneme. Ale myslím,že když ten jeden nějak nestrádá,tak je to v pořádku,pokud to tak cítí oba.Horší je,když jeden chut má a druhý ne.

betys
4. únor 2010

luci-my sexujeme jen tak přiměřeně.Dlouho jsem měla obavy a moc jsem si to neužívala.Holyk říkali jak v druhém trimestru budu mít chutě,manžel se těšil ale ono se to nějak nedostavilo.každá to máme jinak.Teď máme zase půst protože bych to kvůlikašli neudýchala.Snad to brzy přejde.Manža jde 11.2. na tu operaci varikokély tak aby jsme si ještě něco užili. 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru