CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

caki1
15. únor 2010

Ahoj holky,
jak dlouho se bere po testu jeste ten estrofem, prosim?

jarkabilik
15. únor 2010

ahojky přeji hezký den i když je venku tak pochmrno 😉
natalka28 to bude spše tím že jsi nervózní z toho aby vše bylo v pořádku, neboj určitě to dopadne vše v poho 😉 a už zbytečně nekupuj testíky 😉 prostě si těhu

jeany
15. únor 2010

Dobré ráno
Vladis, nevěřím vlastním očím, že jsi našla 2 čárečky. Strašně moc gratuluji. Takže my co jsme se minule sešli, už jsme všechny těhu a já, Prcekpet a ty nakonec přirozeně. To se těch zázraků tu děje docela dost. Mám velikou radost. I ty musíš být moc ráda, ne. Vždyť u vás říkali, že to nepůjde, ne? Napiš kdy jdeš k dr a jak se cítíš. 😉

Natalko, já na sobě ze začátku žádné příznaky vůbec nepociťovala a spát se mi ty víc nechtělo. Myslím, že to, že nemůžeš spát bude spíš z nervů, rpotože člověk má pořád nějaké obavy a nejsi pak v klidu.

Betys, já sjem také nějak špatně spala a ráno mně probudil telefon. Obavy mám občas taky, pořád si říkám, ať je všechno v pořádku, ale někdy mně to přepadne a mám chmury. Jen jsem ráda, že malý pořád kopo a vím o něm.

Luci, jak se máš? Co nového?

jeany
15. únor 2010

Ahoj Jary, tady je taky pochmurno. Už se nemůžu dočkat sluníčka. Ale na to si myslím ještě počkáme. Ten únor se strašně tahne. Až začne jaro, hned bude lepší nálada.

jeany
15. únor 2010

Jo a dnes jsem 26 + 5 a tak začínám oficiálně sedmý měsíc těhu. Takže už mám za sebou celých 6 měsíců, ani mi to nepřipadne.
Betys, ty už za chvilku budeš mít 30 tt. 😀

lucifirek
15. únor 2010

Caki estrofem jsem brala až do utz,pak jsem si měla zajít pro další léky k mé dr. Ta mi říkala,že se estrofem nesmí vysadit najednou,vysazuje se postupně,že se vynechá jedna dávka a pár dni bereš,pak už bereš jenom jedno udenně,záleží,jak ti to napíše,ještě asi týden až čtrnáct dní.
Ahoj jani,taky mě dneska zbudil telefon v osm hodin.Ale jsem ráda,aspon jsem vstala a budu uklízet,celý víkend jsem na to prděla a užívali jsme si.Tak to budu muset dohnat. Jinak pořád nemám výsledky z triplů,tak je to asi v pořádku,když nevolají. Pohyby zatím taky ještě něcítím,jen občas,když si šáhnu na břicho tak takový tukání,ale jinak takhle zatím nic. Včera jsem byla u táty a byla tam i mamka. Měla by včera narozeniny,tak táta koupil tři kytky,mě ségre a jednu si nechal doma za mamku.DOcela má táta doma naklizeno. Ale vídám ho hrozně málo.Doma všechno připomíná mámku,někdy mi připadá,že se otevřou dveře a ona přijde,je to pořád takové divné a nějak se s tím člověk nemůže smířit.

caki1
15. únor 2010

Dekuji Lucifrku , takze tak zhruba jeste mesic od testu, pokud to chapu dobre?

jeany
15. únor 2010

Luci, to se ti asi takto bude zdát dlouho, když člověk ztratí někoho blízkého. Ono to potrvá než si člověk s tím zvykne žít. Je to pro tebe ještě pořád dost čerstvé.
Myslím, že ty trippl testy ti musely vyjít dobře. Jak jinak? Oni ti zavolají neo máš volat ty? Já jsem měla výsledky až za dost dlouho. Půjdeš na ten velký utz? Budeš se na veveří objednávat? To se chodí 20-21 tt.

vladis
15. únor 2010

ahoj jani k dr jdu v pátek tak jsem zvědavá pořád tomu nemůžem věřit,že zrovna nám by se zadařilo přirozeně 🙂 no jo nemohla jsem vás prece nechat ve štychu abych na dalším srazíku byla mezi váma bez břicha 😀
a jak ti je hrozně to utíká za chvíli budeš mít martínka u sebe ted už jenom chystáš věci ne?

weny
15. únor 2010

ahoj, všem co našli// moc gratuluju. Natálko, neboj, mě taky nic není. Jenom prsa mám malinko citivější. Musíme věřit, že to bude všechno v poho. 🙂 . Holky, co budete dneska vařit? Poraďte

natalka28
15. únor 2010

Děkuji všem, ale na testíku je druhá / slabší než byla v sobotu! ☹

mrkvicka28
15. únor 2010

Ahoj Holky já si dneska trochu přispala. Natálko neboj vše dopadne dobře musíš mysle pozitivně.
Luci s tou bradavkou musíš začít pracovat zavčas jinak se pak mimi bude blbě přisávat. Já na vytažení bradavky používám Niplette od Avonu a kombinuju to s formovačem bradavek Madela.
Tad máš odkaz co je to Niplette , http://www.mamimimi.cz/detail.php?zbozi=322966,ale já ho kupovala na inzerát. a tady madela http://www.picnicsro.cz/medela/medela-formovace..., ta už není tak drahá.

jeany
15. únor 2010

Vladis, tak na pátek držím palce a dej hned vědět.Kdy naplánujeme srazík? Jak by jsi mohla ty?
Já už chystám, už mám vypráno a vyžehleno a ve středu jedu nakupovat věci z drogerky. Porovnám ceny a jinak čekám až co bude ve slevě. Nakupuji u Rosmmanna a sleduji vždy co mají v akci a pořád čekám na kosmetiku Niveababy. Sestra ji používala a byla spokojená. No a v pátek už jdeme koupit postýlku. Chci to mít připraveno zavčas, nechci to shánět na poslední chvíli a s břichem. Sice ještě velké bříško nemám, ale co není může být. 😀

hanulinecka
15. únor 2010

natátlko jsem ti psala,že tak vysoké hcg už test nemuže zachytit tak čárka slábne klidek a netestuj 😵

natalka28
15. únor 2010

Hanuli, fakt??????????????????

bobbule09
15. únor 2010

Ahojky všem 🙂
To zamračené počasí se mi taky nelíbí,chtěla bych už sluníčko 😵
Jinak mě občas trochu pobolívá v podbřišku,chodím pořád na záchod a hrozně mě bolí záda v kříži. Test jsem zatím další nedělala a pořád vyčkávám,až příjde ms 😒

vladis
15. únor 2010

bobule nečekej už neprijde 🙂
jani mě je to celkem jedno hodte nějaký termíny a ja si doma zorganizuju já jsem zacala nakupovat v dm mam slevovou knízku na davida jestli budu těhu tak si vyřídím pro těhulky a pak znovu na mimco na něco jsou tam dobrý slevy
a srazík asi co nejdřív abys nám tam potom neporodila 🙂

hanulinecka
15. únor 2010

natálko no jasně ty testy nejsou uspusobeny na tak vysoké hcg pak už to stoupá hrozně rychle tak fakt bud v klidu a nezkoumej čárky já testovala jen ten 14 a 16 den pak už ne ani na krvi jsme nebyla ani na utz jak ty,že alespon víš že je tam kde má být

a taky jsem v klidu 😉 😉 😉

jééé bobule v kříži 😵 😵 to prý je taky příznak těhu 😵 😵 já o tom mužu vyprávět o bolesti v kříži

hanulinecka
15. únor 2010

nějak se mě udělalo dobře 😀 😵

vladis taky gratulka k přirozenému početí je to super 😵

bobbule09
15. únor 2010

Hanuli,bylo by to super,ale pořád mě pobolívá to břicho,jako na ms,hlavně když sedím. A záda mě taky před ms bolívají,ale ne tak moc. A taky jsem trochu špinila 😖

jeany
15. únor 2010

Vladis, tak to musíme naplánovat. Mohla by se ozvat i Prcekpet. A co ostatní?

Bobule, zkus třeba zítra test, myslím, že by to mohlo vyjít. 😉 Na ms nečekej, třeba už ani nepřijde. 😀

mrkvicka28
15. únor 2010

Jé holky vy plánujete sraz? A kde a kdy?
Bobu to jsme zvědaá jak dopadneš mě taky po celou dobu těh bolí kříže hlavně když stojím a to třeba i chviličku.
Holky mě zase ten žaludek zlobí i když se ráno nasnídám je mi blbě ach jo ☹ ti mojí dva broučci mi dvaj zabrat.

bobbule09
15. únor 2010

Tak mi dorazily silné bolesti,jako na ms,takže si už žádnou naději nedělám. Dělala jsem si test a je tam jen jedna /,takže zase nic ☹ Druhá prostě zmizela 😢

lucifirek
15. únor 2010

caki asi tak nějak,uplně přesně si to nepamatuju.Jen vím,že mi moje gyndr.říkala,že hlavně to nesmím vysadit najednou a myslím,že mi to říkali při utz i na Unice. Na unice ti napíšou zprávu pro dr. a tam ti napíší i instrukce,co a jak dlouho ještě brát.
Jani bylo mi řečeno,že by volali,kdyby bylo něco špatně.Ale neřekli mi,jak dlouho to trvá,tak nevím.Na velký utz jdu ke svojí gyndr. Což mě mrzí,spoléhala jsem sena to Brno,že mi tam najisto řeknou,co to bude. Na moje dr.mi to asi neřekne a zrovna nedávno mi někdo říkal,že se spletla,to bych teda nerada.
Vladi tak srazík musíme nějaký zorganizovat,ráda bych vás taky viděla. Taky si chci v DM zařídit tu knížečku na těhu a pak na prcka.
Já jsem pro srazík.

bobbule09
15. únor 2010

Já chci taky na srazík,ať na mě naprskáte nějaký těhu bacily 🙂 Už mě nebaví pořád jen čekat,u nás se ty zázraky nějak nedějí 😢

betys
15. únor 2010

luci-ve 120tt ale posílají do Brna,kontrolují se všechny orgány a srdíčko.To je Tvoje Dr.takový odborník?Později už se do brna nemusí.
Taky bych byla pro srazík,ještě jsem na žádném nebyla. 😉

ratatooy
15. únor 2010

Ahoj holky tak jsem nečekala do středy a rovnou se objednala na unicu na utz.tak 3.3 to máme hezky datum.no zašla jsem ke svému gyn pro utros a rovnou na mě koukl a viděli jsme malou černou tečku.špatně mi není ale po ránu mám bolesti jak na ms ale včera to bylo tak silný že se mi blbě udělalo.

jimmy1
15. únor 2010

Ahoj holky 🙂
včera jsme byli s Marťáskem konečně venku, sama to zatím nějak nezvládám, ale když je tady teď ten táta s náma, tak jsme to prubnuli 🙂 byli jsme venku asi 30 min a předtím to byla pomalu hodina příprav 😀 no ještě mi to prostě nejde tak jak by mělo... Ale ono se to časem snad poddá 😉
Dneska to snad za chvíli prubnem znova, třeba už budem rychlejší. A zítra máme premiéru v poradně pro miminka, tak jsem zvědavá co se dozvíme 🙂 a jestli vůbec dorazíme včas 😀
S papáním jsme na tom pořád stejně ☹ mám obavy, že za chvíli skončíme jen na Nutrilonu 😒 toho mojeho mlíčka se nějak nedostává, což mě děsně mrzí.

Mějte se všechny těhulky, netěhulky i maminky krásně 😉 Jak bude chvilka, tak přidám nějaký nový fotečky, prý se za týden co nás táta neviděl mooooc prďolka změnil 😉
Zatím papa 😵

betys
15. únor 2010

ratatooy-na ty bolesti Ti můžou napsat magnesium.Já jsem měla rozpustný,jak mibylo blbě tak jsem i málo pila a takhle jsem se donutila.Teď už beru tablety na brnění a mrtvěví rukou.
jimmy-tak to jste borci.S tím mlíčkem je to práce co?Člověkovi topřijde úplně přirozený kojit,ale ono to vždycky není tak jednoduchý.Já jsem zvědavá na sebe 😒
Trošku u nás vylezlo sluníčko a sníh pomalu,hodně pomalu taje.Za chvíli vyrážím navštívit kamošku s malým Honzíkem.Prý udělal nějaké pokroky jak poctivě cvičí Vojtovu metodu.Tak jsem zvědavá,bohužel nález na mozečku má pořá ☹

lucifirek
15. únor 2010

betys není pravidlem,že posílají na velký utz do Brna. POsílají jen když dopadnou špatně tripltesty.

Jimmy vím,že je to těžký s tím mlíčkem.Ale pokud by to dopadlo,že budeš muset Martínkovi Nutrilon,tak bude určitě taky spokojené miminko. Každá žena chce kojit,ale když není zbytí. Držím ti palečky,at to zvládnete. 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru