• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

18. ledna 2017 
holky kde jste kdo? Já uklidila špaj,ted jdu vytřít a utřít prach,vysát.Dneska to nějak rychle uteklo :slight_smile:
16. únor 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

bobul - drz se, i kdyz to ted asi hodne boli :frowning2:
mrkvicka - MK rika, ze termin mam 20., ale ja si to spocitala na 7.9.. U Petricka jsem si to taky spocitala sama a rodila jsem o den driv :grinning:
16. únor 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucif - prijed i k nam :grinning: ja co uklidim, tak na druhem konci mlady vse rozhaze znova :grinning:
16. únor 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci-já jsem dneska uklízela koupelnu.Už je to docela nadlidský výkon ohnout se do vany ale ještě jsem to zvládla.Vždycky se na chvilku natáhnu k televizi aby se pupík srovnal.
bobu-je to škoda,snad se brzo zadaří
Na veletrh se taky chystáme a zítrajak povezeme ségru na Obilňák tak chceme zajet do Husovic tak je několikapatrový obchod s kočárky a vším pro děti.Tak jen tak orientačně mrknem.Zkusím vložit odkaz.
http://www.kocarkyballi.cz/Prodej_Kocarku_Brno.php
16. únor 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prcek pet,to mi povídej a to jsme zatím sami dva.Nechci to vidět potom.Ale je pravda,že ted si všechno dělám tak v klídečku a podle nálady.To pak nehrozí. :grinning:
Tak jsem se nakonec objednala Peti do Brna a zase mě dali k Dr.Vlašínovi,tak jsem ráda. Ten je moc příjemný a hlavně všechno vysvětlí.
Tak to jsem zvědavá,jestli se ti ten termín vyplní.
16. únor 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Betys to vypadá dobře,ještě prý jedobrý růžový panter. No jsem zvědavá na ten veletrh,protože pár lidí mi říkalo,že byli zklamaní.
16. únor 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci-já právě chci zkouknout i obchod a podle toho jestli to bude na veletrhu o dost výhodnější se rozhodneme.Tady v tom obchodě prý mívají akce a hlavně by to bylo lepší kvůli případné reklamaci.Naháněj pak někoho po celý republice.Ségra si na veletrhu koupila před 5 lety kočárek.A taky hlavně nevím jak to tam zvládnu.Přecejen je to za měsíc a nevím jak mi bude tak abych třeba už měla něo vyhlídlího.Koukám na netu na kočárky ale je potřeba si to ošahat. :grinning:
16. únor 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
prcku tak to pak jo,ale my asi stejně budem rodit dřív prý dvojčátka nechávaj do 38tt a pak vyvolávaj porod nebo císař,no uvidíme. budu ráda když tam vydí co nejdýl
Zítraj dem na kontrlov tak doufám,že budou jen samé dobré zprávy.
Luci uklid ten fakt neřeš, s dětma to nejdme,alespon dokud jsou malé.
betys jdu se mrknout na tu webovku
16. únor 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mrkvicka,zítra to určitě dopadne dobře. A jdeš jenom na poradnu,nebo na Veveří.
Jinak já ten uklid nehrotím,dělám všechno v klídku a podle nálady. A musím říct,že je to zatím všechno v pořádku a nic mě většinou nebolí.
16. únor 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zítra jdu jen do poradny,na Veveří jdem za 2.3. máme to tak akorát jedem ve 13+1tt,ještě že to dělají do 13+5tt
16. únor 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ke komu jdete? My byli u Vlašína a ten je fakt super,všechno hezky vysvětlí a popisuje. Tak se tam těš.
Dneska jsem slíbila manžovi nějakou dobrotu k véči,tak si jdu zajít nakoupit do obchodu. Nachystám mu nějakou minutku,mám tu kuřecí prsa. Večer dovezeme masíčko z prasátka,tak to musím nachystat do mrazáku.
16. únor 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Luci tak to já nevím ke komu jdem. Taky jim dneska hystám k včeři bramboráky u nás je zbožňujou.
16. únor 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak bramboráky taky milujeme,jen se mi ted s nimi moc nechce dělat.Ze začátku mi z nich bylo šíleně zle.Takže si ted dávám pauzu,ale taky je manžovi musím někdy udělat.Třeba v sobotu. Já udělám dneska nějak to masíčko a zeleninku a asi brambůrky.
To nevadí,myslím,že tam jsou dobří všichni.
16. únor 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem přeji hezký slunečný den u nás se aspoň trošku počasí umoudřilo a svítí oskárek co holky u vás?
16. únor 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
bobbule a není možné že odešlo jen jedno když jsi měla dvě //?
16. únor 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jary u nás je teda zase pěkně hnusně,slunko nikde.
16. únor 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucifirek už se těším na jaro zima už je moc dlouhá a pochmurná
16. únor 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jary-u nás taky žádný sluníčko.Je něco málo nad 0 ale zataženo.
mrkvicka-fakt sjou tam dobří všichni.Já jsem byla u dr.Čuprové a ségra u jiné Dr.a na ty jsem taky slyšela chválu.U Vlašína jsem byla ve 20tt a ségra k němu jde taky.
S těma bramborákama mi děláte chutě.Trochu mě bolí břicho takže se mi vařit nechce.Asi jsem to stou koupelnou přehnala.Raději se budu povalovat u telky.
16. únor 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jary to máš pravdu,už mě ta zima taky nebaví a ani moc nebyla taková ta hezká zima,kdy je sníh,trochu pod nulou a svítí slunko. Na jaro se těším moc,už mě nebaví je pořád navlíkat. Pak se mi bude chtít i víc na vycházky.
16. únor 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
přidala jsem vám fotečku bříška,ale řekla bych,že je zatím stejné,jako před čtrnácti dny.
16. únor 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci už se ti krásně kulatí bříško.
16. únor 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
mrkvička ty taky musíš přidat foto,určitě už ti bříško od minule povyrostlo.Mě připadá,že ho ted mám stejné. Jak před čtrnácti dny. Ani jsem nic myslím nepřibrala.
16. únor 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem před chvílí dorazila z práce a poobědvala. Naštěstí tam jezdím jen občas. Dnes se mi nechtělo vstávat a tak místo na 8 hod. jsem tam jela až na 9 hod.
U nás je dnes pod mrakem a hlásili -1 st. Taky mně ta zima už nebaví, už je to moc dlouhé. Dnes hlásili, že to venku i dost klouže, takže si musím dávat pozor na cestu.

Luci, tak to je fajn, že jsi už na Veveří objednaná. Já jsem se nikdy neptala ke komu nás vezmou a dvakrát jsem byla u nějakých doktorek a na ten nejdůležitější utz mi to vyšlo přímo k Dr Vlašínovi, takže jsem byla ráda. Luci, to je dobře, že jsi si to už zařídila. Já si tenkrát vzala barevnou fotku 3D /tu co mám v albíčku/ a stálo to 200,- kč. DVD jsem si nebrala, nám stačilo, že jsme to s manžou viděli jednou na vlastní oči. :slight_smile:

Bobule, to je škoda. Ale na druhou stranu už víš, že se to fakt může podařit i přirozeně. Takže teď nezbývá nic jiného než se snažit. Tak se pořádně snažte. :grinning:
16. únor 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, bříško se ti pěkně kulatí.
Já se musím přiznat, že když jdu do schodů nebo rychleji, tak už funím. :grinning: Někdy se mi špatně dýchá, ono utáhnout dva lidi dá zabrat. :grinning: Taky si už někdy připadnu jak nemotora, špatně se mi ohýbá a nechci malému ublížit tím, že ho budu v bříšku tlačit. No a říkám si, že lepší to už nebude, už si na to musím zvyknout než se malý vyklube. :grinning:
Betys jak ty? Jak se tobě dýchá?
16. únor 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a měli bychom se omluvit na ten srazík. Nic o tom nepíšete, tak začnu já. Co kdyby to bylo začátkem března v sobotu např. 6.3. nebo 12.3.? Říkala jsem to už manžvi, že bych chtěla na srazík a on to vymyslel tak, že by mě prý raději ráno zavezl a sám by se šel někam podívat a do kina a pak bych mu zavolala a domů bychom jeli zase spolu zpátky. Má strach mně nechat jet samotnou do Brna, co kdyby se mi prý udělalo špatně. Tak jsem ráda, že to tak udělá. Já a Betys už jsme v 7 měsíci a musíme být opatrné.
Holky pište svoje návrhy a připomínky!!!
16. únor 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
cauky holky tak ja bych byla spis pro ten první termín ten druhý jedu na týden pryč
jani poveze mě taky manžel tak můžou jít spolu někam :slight_smile:
16. únor 2010 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeany-mě je to na ten srazík celkem jedno.Mám zatím volno pořád.
Taky už pěkně funím.Malej se pořád vrtí.Chodím tak 3x za noc čůrat,je to pěkná otrava. :wink:
16. únor 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jak dlouho od testu se bere prednison, prosim?
16. únor 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, takže zatím vyhrává termín srazu 6.3.. Co vy ostatní na to?
Už se na vás holky těším. :slight_smile:
16. únor 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani mě je to také celkem jedno. Myslím,že by to bylo v pohodě,třeba ten první termín 6.3. to je sobota . A ten druhý termín je pátek. To je už za čtrnáct dní.
Doufám,že vás ted dorazí více,než minule,vid Jani. :grinning: Snad nebude manžel remcat. My jedeme do brna toho 11.3. ve čtvrtek.
16. únor 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek