CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lucifirek
16. únor 2010

holky kde jste kdo? Já uklidila špaj,ted jdu vytřít a utřít prach,vysát.Dneska to nějak rychle uteklo 🙂

prcekpet
16. únor 2010

ahoj holky,

bobul - drz se, i kdyz to ted asi hodne boli ☹
mrkvicka - MK rika, ze termin mam 20., ale ja si to spocitala na 7.9.. U Petricka jsem si to taky spocitala sama a rodila jsem o den driv 😀

prcekpet
16. únor 2010

lucif - prijed i k nam 😀 ja co uklidim, tak na druhem konci mlady vse rozhaze znova 😀

betys
16. únor 2010

luci-já jsem dneska uklízela koupelnu.Už je to docela nadlidský výkon ohnout se do vany ale ještě jsem to zvládla.Vždycky se na chvilku natáhnu k televizi aby se pupík srovnal.
bobu-je to škoda,snad se brzo zadaří
Na veletrh se taky chystáme a zítrajak povezeme ségru na Obilňák tak chceme zajet do Husovic tak je několikapatrový obchod s kočárky a vším pro děti.Tak jen tak orientačně mrknem.Zkusím vložit odkaz.
http://www.kocarkyballi.cz/Prodej_Kocarku_Brno.php

lucifirek
16. únor 2010

Prcek pet,to mi povídej a to jsme zatím sami dva.Nechci to vidět potom.Ale je pravda,že ted si všechno dělám tak v klídečku a podle nálady.To pak nehrozí. 😀
Tak jsem se nakonec objednala Peti do Brna a zase mě dali k Dr.Vlašínovi,tak jsem ráda. Ten je moc příjemný a hlavně všechno vysvětlí.
Tak to jsem zvědavá,jestli se ti ten termín vyplní.

lucifirek
16. únor 2010

Betys to vypadá dobře,ještě prý jedobrý růžový panter. No jsem zvědavá na ten veletrh,protože pár lidí mi říkalo,že byli zklamaní.

betys
16. únor 2010

luci-já právě chci zkouknout i obchod a podle toho jestli to bude na veletrhu o dost výhodnější se rozhodneme.Tady v tom obchodě prý mívají akce a hlavně by to bylo lepší kvůli případné reklamaci.Naháněj pak někoho po celý republice.Ségra si na veletrhu koupila před 5 lety kočárek.A taky hlavně nevím jak to tam zvládnu.Přecejen je to za měsíc a nevím jak mi bude tak abych třeba už měla něo vyhlídlího.Koukám na netu na kočárky ale je potřeba si to ošahat. 😀

mrkvicka28
16. únor 2010

prcku tak to pak jo,ale my asi stejně budem rodit dřív prý dvojčátka nechávaj do 38tt a pak vyvolávaj porod nebo císař,no uvidíme. budu ráda když tam vydí co nejdýl
Zítraj dem na kontrlov tak doufám,že budou jen samé dobré zprávy.
Luci uklid ten fakt neřeš, s dětma to nejdme,alespon dokud jsou malé.
betys jdu se mrknout na tu webovku

lucifirek
16. únor 2010

Mrkvicka,zítra to určitě dopadne dobře. A jdeš jenom na poradnu,nebo na Veveří.
Jinak já ten uklid nehrotím,dělám všechno v klídku a podle nálady. A musím říct,že je to zatím všechno v pořádku a nic mě většinou nebolí.

mrkvicka28
16. únor 2010

Zítra jdu jen do poradny,na Veveří jdem za 2.3. máme to tak akorát jedem ve 13+1tt,ještě že to dělají do 13+5tt

lucifirek
16. únor 2010

A ke komu jdete? My byli u Vlašína a ten je fakt super,všechno hezky vysvětlí a popisuje. Tak se tam těš.
Dneska jsem slíbila manžovi nějakou dobrotu k véči,tak si jdu zajít nakoupit do obchodu. Nachystám mu nějakou minutku,mám tu kuřecí prsa. Večer dovezeme masíčko z prasátka,tak to musím nachystat do mrazáku.

mrkvicka28
16. únor 2010

Jé Luci tak to já nevím ke komu jdem. Taky jim dneska hystám k včeři bramboráky u nás je zbožňujou.

lucifirek
16. únor 2010

Tak bramboráky taky milujeme,jen se mi ted s nimi moc nechce dělat.Ze začátku mi z nich bylo šíleně zle.Takže si ted dávám pauzu,ale taky je manžovi musím někdy udělat.Třeba v sobotu. Já udělám dneska nějak to masíčko a zeleninku a asi brambůrky.
To nevadí,myslím,že tam jsou dobří všichni.

jarkabilik
16. únor 2010

ahojky všem přeji hezký slunečný den u nás se aspoň trošku počasí umoudřilo a svítí oskárek co holky u vás?

jarkabilik
16. únor 2010

bobbule a není možné že odešlo jen jedno když jsi měla dvě //?

lucifirek
16. únor 2010

Jary u nás je teda zase pěkně hnusně,slunko nikde.

jarkabilik
16. únor 2010

lucifirek už se těším na jaro zima už je moc dlouhá a pochmurná

betys
16. únor 2010

jary-u nás taky žádný sluníčko.Je něco málo nad 0 ale zataženo.
mrkvicka-fakt sjou tam dobří všichni.Já jsem byla u dr.Čuprové a ségra u jiné Dr.a na ty jsem taky slyšela chválu.U Vlašína jsem byla ve 20tt a ségra k němu jde taky.
S těma bramborákama mi děláte chutě.Trochu mě bolí břicho takže se mi vařit nechce.Asi jsem to stou koupelnou přehnala.Raději se budu povalovat u telky.

lucifirek
16. únor 2010

Jary to máš pravdu,už mě ta zima taky nebaví a ani moc nebyla taková ta hezká zima,kdy je sníh,trochu pod nulou a svítí slunko. Na jaro se těším moc,už mě nebaví je pořád navlíkat. Pak se mi bude chtít i víc na vycházky.

lucifirek
16. únor 2010

přidala jsem vám fotečku bříška,ale řekla bych,že je zatím stejné,jako před čtrnácti dny.

mrkvicka28
16. únor 2010

Luci už se ti krásně kulatí bříško.

lucifirek
16. únor 2010

mrkvička ty taky musíš přidat foto,určitě už ti bříško od minule povyrostlo.Mě připadá,že ho ted mám stejné. Jak před čtrnácti dny. Ani jsem nic myslím nepřibrala.

jeany
16. únor 2010

Ahoj holky, tak jsem před chvílí dorazila z práce a poobědvala. Naštěstí tam jezdím jen občas. Dnes se mi nechtělo vstávat a tak místo na 8 hod. jsem tam jela až na 9 hod.
U nás je dnes pod mrakem a hlásili -1 st. Taky mně ta zima už nebaví, už je to moc dlouhé. Dnes hlásili, že to venku i dost klouže, takže si musím dávat pozor na cestu.

Luci, tak to je fajn, že jsi už na Veveří objednaná. Já jsem se nikdy neptala ke komu nás vezmou a dvakrát jsem byla u nějakých doktorek a na ten nejdůležitější utz mi to vyšlo přímo k Dr Vlašínovi, takže jsem byla ráda. Luci, to je dobře, že jsi si to už zařídila. Já si tenkrát vzala barevnou fotku 3D /tu co mám v albíčku/ a stálo to 200,- kč. DVD jsem si nebrala, nám stačilo, že jsme to s manžou viděli jednou na vlastní oči. 🙂

Bobule, to je škoda. Ale na druhou stranu už víš, že se to fakt může podařit i přirozeně. Takže teď nezbývá nic jiného než se snažit. Tak se pořádně snažte. 😀

jeany
16. únor 2010

Luci, bříško se ti pěkně kulatí.
Já se musím přiznat, že když jdu do schodů nebo rychleji, tak už funím. 😀 Někdy se mi špatně dýchá, ono utáhnout dva lidi dá zabrat. 😀 Taky si už někdy připadnu jak nemotora, špatně se mi ohýbá a nechci malému ublížit tím, že ho budu v bříšku tlačit. No a říkám si, že lepší to už nebude, už si na to musím zvyknout než se malý vyklube. 😀
Betys jak ty? Jak se tobě dýchá?

jeany
16. únor 2010

Jo a měli bychom se omluvit na ten srazík. Nic o tom nepíšete, tak začnu já. Co kdyby to bylo začátkem března v sobotu např. 6.3. nebo 12.3.? Říkala jsem to už manžvi, že bych chtěla na srazík a on to vymyslel tak, že by mě prý raději ráno zavezl a sám by se šel někam podívat a do kina a pak bych mu zavolala a domů bychom jeli zase spolu zpátky. Má strach mně nechat jet samotnou do Brna, co kdyby se mi prý udělalo špatně. Tak jsem ráda, že to tak udělá. Já a Betys už jsme v 7 měsíci a musíme být opatrné.
Holky pište svoje návrhy a připomínky!!!

vladis
16. únor 2010

cauky holky tak ja bych byla spis pro ten první termín ten druhý jedu na týden pryč
jani poveze mě taky manžel tak můžou jít spolu někam 🙂

betys
16. únor 2010

jeany-mě je to na ten srazík celkem jedno.Mám zatím volno pořád.
Taky už pěkně funím.Malej se pořád vrtí.Chodím tak 3x za noc čůrat,je to pěkná otrava. 😉

caki1
16. únor 2010

Holky, jak dlouho od testu se bere prednison, prosim?

jeany
16. únor 2010

Holky, takže zatím vyhrává termín srazu 6.3.. Co vy ostatní na to?
Už se na vás holky těším. 🙂

lucifirek
16. únor 2010

Jani mě je to také celkem jedno. Myslím,že by to bylo v pohodě,třeba ten první termín 6.3. to je sobota . A ten druhý termín je pátek. To je už za čtrnáct dní.
Doufám,že vás ted dorazí více,než minule,vid Jani. 😀 Snad nebude manžel remcat. My jedeme do brna toho 11.3. ve čtvrtek.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru