• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

23. ledna 2017 
mrkvicka-budem držet pěsti.To jsem zvědavá jestli Ti řeknou pohlaví.Budeš to chtít vědět?
1. bře 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mrkvička tak se na zítra těš,je to pěkné,až tam uvidíš,jak je to už takový mrnavý človíček. Taky jsem zvědavá,tobě by už mohli říct pohlaví,my byli v 11+... a zatím nic a nic nevíme do ted. Určitě budeš mít všechno v pořádku.
Dneska zase nic v tv nedávají,Vyprávěj už skončilo a nic jinýho mě tam nějak nezaujalo,tak půjdu asi do hajan a číst si.
1. bře 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci-já jsemani nepostřehla že už vyprávěj končí.Škoda.Chlapi čučí na setřih olympiády.Já si udělám objednávku Oriflamu a budu chvilku brouzdat po netu.
1. bře 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
betys já brouzdala skoro celé odpledne a už toho mám plný brejle,tak už to vypínám a dlabu na to. Půjdu do pelechu a přečtu si zase maminku,nebo knížku.
Já jdu zítra na další předváděčku Mary kay,líčení.Tak se docela těším
1. bře 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky. :wink: Dneska je zase krásně.
2. bře 2010 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,nějak jsem včera nestíhala,tak se ozývánm až dnes.Já ani vlastně nějak nevím,jak jsem dopadla.Doktor viděl jedno mimi,po druhém ani památky a hematom skoro vstřebaný/takže je možné,že minule to bylo to mizející dvojče/.Srdíčko u miminka viděl,ale zdá se mu mimi nějak malé a říkal něco o pomaleji bijícím srdíčku,tak nevím jestli v souvislosti s tím,že plod je menší???? :frowning2: Pak říkal něco o tom,jestli jsem neotěhotněla později,ale jak asi když mám podvázané vaječníky,tak nevím.Máte někdo zkušenost s menším mimi a tím srdíčkem?
2. bře 2010 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
nali,tak taky nevím,co si o tom myslet,vid. Tak snad to bude dobré všechno.
2. bře 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno :slight_smile: nějak nemůžu spát,dnes jsem zase hore od šesti....chtělo by to vycházky i dopoledne,už bych někde trajdala :grinning:
2. bře 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevím,jsem z toho nějak zmatená.Jen mě trošku uklidňuje,že jsme viděli normální fazolku se srdíčkem,akorát menší.Snad bude vše v pořádku a vše doženem.
2. bře 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
nali to jsem taky neslyšela,ale to doženete...hlavně když srdíčko bije :wink:
2. bře 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné dopoledne :slight_smile:
nali,to bude dobré,uvidíš :dizzy_face:
Dneska už nefouká,ale je trošku chladněji. Ale jaro už je tu :grinning:
Holky těhulky,na srazu na mě musíte pořádně ty těhu bacily naprskat,ať netrhám partu a taky konečně otěhotním.
2. bře 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
bobul neboj my budeme prskat o stošest. :grinning:
2. bře 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a co ta weny?snad je vše v pořádku
2. bře 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to už se moooc těším. Doma už jsem nahlásila,že v sobotu nebudu doma,tak si chlapci budou muset poradit sami :grinning:
Mám doma 3 chlapi,tak musím občas taky mezi holky,nebo se zblázním. Ještě že aspoň náš pes je holka :grinning:
2. bře 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,děkuju za podporu a snad ta weny je v pořádku???
2. bře 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nali23, ja mám laparoskopicky potvrdenú nepriechodnosť vajcovodov a aj tak som otehotnela prirodzene... Možno naozaj ste toto mimi urobili prirodzene... Nebola by si prvá, u koho podviazanie vajcovodov skončilo tehotenstvom... Skús popremýšľať nad termínmi Vašich súloží a či sa nejaká súlož neprekrýva s veľkosťou bábätka...
2. bře 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
to asi člověk opravdu začne věřit na zázraky...
2. bře 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak jsme se vrátili z Veveří a mám pro vás nové zprávy nečekáme dvojčátka,ale trojčátka a všechno kluci ještě to vstřebáváme večer se ozvu a hodím fotečky.
2. bře 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
mrkvicka-no to je teda mazec :grinning: .Tak to budeš mít doma chlapskou přesilu!Je to nádhera ale budeš to mít náročný.A kde se vzalo tolik dětí?Co Vám k tomu řekli?
2. bře 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
mrkvicka-kdyby bylo 1.4. tak si myslím že si děláš srandu,nemůžu se z toho vzpamatovat.V Pohořelicích má taky jedna paní trojčata a zjistili jí to až na několikátém UTZ.Viděla jsem ji jet s kočárkem-to už je takový malý autobus.Držím palce ať je všechno v pohodě,to se budeš muset hodně šetřit a odpočívat :wink:
2. bře 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fíháááááááááááááá mrkvičko tak to je mazec :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

no betys asi ji dávali 2 embryjka a typůa bych.že to jedno se rozvdvojilo takže čeká jednyjednovaječny a jedno samostatné,ale tedanechápu,že byla na tolika UTZ a nikde to třetí neviděli i má tak krásny obrázky z UTZ s dvouma mimčama :grinning:

večer budu nakukovat jsem teda zvědavá
2. bře 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mrkvička... fúha... Tak to rýchlo spracuj, nech nie sú maličkí vyšokovaní... Neviem, či pracuješ, ale v tomto momente byť Tebou by som zaľahla na péenku...
2. bře 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak jsme se ptali jak to ,že to nezjistili ,oni jsou dvojčátka jednovaječný a jsou zasebou takže si toho nikdo nevšiml nebo spíš to nikdo nehledal a jedno je samotný.
Kveti jsem na neschopence od začátku.
2. bře 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
mrkvicka ahoj, tak to je masakr, hlavne at jste vsichni OK :grinning: tak to asi kvuli vam byl v prenatalu takovy skluz :wink: ale bud v klidu a zkus si to uzivat nez budou prdosi venku :grinning:

my jsme ok, NT hodnota 0,96mm, srdicko v poradku a vypada to, ze se konecne dockam "pipinky" :grinning:
2. bře 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé prcek taky super zprávičky a kdy jste se tak objednávali na ten NT??v kolikátém týdnu jsi byla??
2. bře 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanulinecka, tu to nájdeš. Toto je adresa, ktorú mi dal prcekpet: http://www.prenatal.cz/index.php?id=57

Už sa aj objednaj, aby mali pre Teba termín...

Ja sa tam chystám budúcu stredu.
2. bře 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
mrkvička tak to je teda fakt mazec :grinning:
2. bře 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mrkvicka, tak to je ale vellka parada!!!!!!!!!
A ses bez problemu do tedka?
Mas ranni nevolnosti? kdy Ti asi zacly?
2. bře 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
Jé, mrkvičko, tak to je síla, dokonce budeš mít 3 miminka. To budeš mít opravdu zápřah. Já si kolikrát říkám, že i ty dvojčátka musí být náročný. Mně úplně stačí v bříšku to jedno a jak to dost cítím. Držím pěsti ať jste všichni v pořádku.

Nali, myslím, že to bude v pořádku, jen to mimi je menší. Uvidíš, že na dalším utz už to bude dobré. Mně tady u nás Dr taky říkal, že mimi je menší a na utz na Veveří mi pak řekli, že je to asi o týden míň než se uvádí v průkazce. Bude to dobré, jen mimi bude mladší a zázraky se dějí, třeba jsi fakt otěhotněla o týden později. Je to možné.

Weny se neozývá, to je divné. Snad nám dá brzy vědět.

Jsem zvědavá holky co pak napíšete, že bylo na veletrhu a co vyberete za kočárky.
2. bře 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, chystají nám novou verzi MK, už jsem se na to dívala. To bude chvilku nezvyk, než si to okoukáme. :grinning:
2. bře 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek