CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

betys
1. bře 2010

mrkvicka-budem držet pěsti.To jsem zvědavá jestli Ti řeknou pohlaví.Budeš to chtít vědět?

lucifirek
1. bře 2010

Mrkvička tak se na zítra těš,je to pěkné,až tam uvidíš,jak je to už takový mrnavý človíček. Taky jsem zvědavá,tobě by už mohli říct pohlaví,my byli v 11+... a zatím nic a nic nevíme do ted. Určitě budeš mít všechno v pořádku.
Dneska zase nic v tv nedávají,Vyprávěj už skončilo a nic jinýho mě tam nějak nezaujalo,tak půjdu asi do hajan a číst si.

betys
1. bře 2010

luci-já jsemani nepostřehla že už vyprávěj končí.Škoda.Chlapi čučí na setřih olympiády.Já si udělám objednávku Oriflamu a budu chvilku brouzdat po netu.

lucifirek
1. bře 2010

betys já brouzdala skoro celé odpledne a už toho mám plný brejle,tak už to vypínám a dlabu na to. Půjdu do pelechu a přečtu si zase maminku,nebo knížku.
Já jdu zítra na další předváděčku Mary kay,líčení.Tak se docela těším

lucifirek
2. bře 2010

Dobré ránko holky. 😉 Dneska je zase krásně.

nali23
2. bře 2010

Dobré ráno,nějak jsem včera nestíhala,tak se ozývánm až dnes.Já ani vlastně nějak nevím,jak jsem dopadla.Doktor viděl jedno mimi,po druhém ani památky a hematom skoro vstřebaný/takže je možné,že minule to bylo to mizející dvojče/.Srdíčko u miminka viděl,ale zdá se mu mimi nějak malé a říkal něco o pomaleji bijícím srdíčku,tak nevím jestli v souvislosti s tím,že plod je menší???? ☹ Pak říkal něco o tom,jestli jsem neotěhotněla později,ale jak asi když mám podvázané vaječníky,tak nevím.Máte někdo zkušenost s menším mimi a tím srdíčkem?

lucifirek
2. bře 2010

nali,tak taky nevím,co si o tom myslet,vid. Tak snad to bude dobré všechno.

luccatko
2. bře 2010

Krásné ráno 🙂 nějak nemůžu spát,dnes jsem zase hore od šesti....chtělo by to vycházky i dopoledne,už bych někde trajdala 😀

nali23
2. bře 2010

nevím,jsem z toho nějak zmatená.Jen mě trošku uklidňuje,že jsme viděli normální fazolku se srdíčkem,akorát menší.Snad bude vše v pořádku a vše doženem.

luccatko
2. bře 2010

nali to jsem taky neslyšela,ale to doženete...hlavně když srdíčko bije 😉

bobbule09
2. bře 2010

Krásné dopoledne 🙂
nali,to bude dobré,uvidíš 😵
Dneska už nefouká,ale je trošku chladněji. Ale jaro už je tu 😀
Holky těhulky,na srazu na mě musíte pořádně ty těhu bacily naprskat,ať netrhám partu a taky konečně otěhotním.

lucifirek
2. bře 2010

bobul neboj my budeme prskat o stošest. 😀

luccatko
2. bře 2010

Holky a co ta weny?snad je vše v pořádku

bobbule09
2. bře 2010

Tak to už se moooc těším. Doma už jsem nahlásila,že v sobotu nebudu doma,tak si chlapci budou muset poradit sami 😀
Mám doma 3 chlapi,tak musím občas taky mezi holky,nebo se zblázním. Ještě že aspoň náš pes je holka 😀

nali23
2. bře 2010

holky,děkuju za podporu a snad ta weny je v pořádku???

kveta
2. bře 2010

Nali23, ja mám laparoskopicky potvrdenú nepriechodnosť vajcovodov a aj tak som otehotnela prirodzene... Možno naozaj ste toto mimi urobili prirodzene... Nebola by si prvá, u koho podviazanie vajcovodov skončilo tehotenstvom... Skús popremýšľať nad termínmi Vašich súloží a či sa nejaká súlož neprekrýva s veľkosťou bábätka...

nali23
2. bře 2010

to asi člověk opravdu začne věřit na zázraky...

mrkvicka28
2. bře 2010

Ahoj holky tak jsme se vrátili z Veveří a mám pro vás nové zprávy nečekáme dvojčátka,ale trojčátka a všechno kluci ještě to vstřebáváme večer se ozvu a hodím fotečky.

betys
2. bře 2010

mrkvicka-no to je teda mazec 😀 .Tak to budeš mít doma chlapskou přesilu!Je to nádhera ale budeš to mít náročný.A kde se vzalo tolik dětí?Co Vám k tomu řekli?

betys
2. bře 2010

mrkvicka-kdyby bylo 1.4. tak si myslím že si děláš srandu,nemůžu se z toho vzpamatovat.V Pohořelicích má taky jedna paní trojčata a zjistili jí to až na několikátém UTZ.Viděla jsem ji jet s kočárkem-to už je takový malý autobus.Držím palce ať je všechno v pohodě,to se budeš muset hodně šetřit a odpočívat 😉

hanulinecka
2. bře 2010

fíháááááááááááááá mrkvičko tak to je mazec 😵 😵 😵

no betys asi ji dávali 2 embryjka a typůa bych.že to jedno se rozvdvojilo takže čeká jednyjednovaječny a jedno samostatné,ale tedanechápu,že byla na tolika UTZ a nikde to třetí neviděli i má tak krásny obrázky z UTZ s dvouma mimčama 😀

večer budu nakukovat jsem teda zvědavá

kveta
2. bře 2010

Mrkvička... fúha... Tak to rýchlo spracuj, nech nie sú maličkí vyšokovaní... Neviem, či pracuješ, ale v tomto momente byť Tebou by som zaľahla na péenku...

mrkvicka28
2. bře 2010

holky tak jsme se ptali jak to ,že to nezjistili ,oni jsou dvojčátka jednovaječný a jsou zasebou takže si toho nikdo nevšiml nebo spíš to nikdo nehledal a jedno je samotný.
Kveti jsem na neschopence od začátku.

prcekpet
2. bře 2010

mrkvicka ahoj, tak to je masakr, hlavne at jste vsichni OK 😀 tak to asi kvuli vam byl v prenatalu takovy skluz 😉 ale bud v klidu a zkus si to uzivat nez budou prdosi venku 😀

my jsme ok, NT hodnota 0,96mm, srdicko v poradku a vypada to, ze se konecne dockam "pipinky" 😀

hanulinecka
2. bře 2010

jéé prcek taky super zprávičky a kdy jste se tak objednávali na ten NT??v kolikátém týdnu jsi byla??

kveta
2. bře 2010

Hanulinecka, tu to nájdeš. Toto je adresa, ktorú mi dal prcekpet: http://www.prenatal.cz/index.php?id=57

Už sa aj objednaj, aby mali pre Teba termín...

Ja sa tam chystám budúcu stredu.

luccatko
2. bře 2010

mrkvička tak to je teda fakt mazec 😀

caki1
2. bře 2010

Mrkvicka, tak to je ale vellka parada!!!!!!!!!
A ses bez problemu do tedka?
Mas ranni nevolnosti? kdy Ti asi zacly?

jeany
2. bře 2010

Ahoj
Jé, mrkvičko, tak to je síla, dokonce budeš mít 3 miminka. To budeš mít opravdu zápřah. Já si kolikrát říkám, že i ty dvojčátka musí být náročný. Mně úplně stačí v bříšku to jedno a jak to dost cítím. Držím pěsti ať jste všichni v pořádku.

Nali, myslím, že to bude v pořádku, jen to mimi je menší. Uvidíš, že na dalším utz už to bude dobré. Mně tady u nás Dr taky říkal, že mimi je menší a na utz na Veveří mi pak řekli, že je to asi o týden míň než se uvádí v průkazce. Bude to dobré, jen mimi bude mladší a zázraky se dějí, třeba jsi fakt otěhotněla o týden později. Je to možné.

Weny se neozývá, to je divné. Snad nám dá brzy vědět.

Jsem zvědavá holky co pak napíšete, že bylo na veletrhu a co vyberete za kočárky.

jeany
2. bře 2010

Holky, chystají nám novou verzi MK, už jsem se na to dívala. To bude chvilku nezvyk, než si to okoukáme. 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru