CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

betys
5. bře 2010

jeany-taky si umyju hlavu a půjdu dřív ležet.Včera jsem čučela na kriminálku a ráno jsem vstávala v 7 a jsem unavená.Takže sraz v 11 na schodech.Budu ráda když na mě minutku počkáte.Teším se 😉

jeany
5. bře 2010

Betys, tak já už mám hlavu umytou. Jsem dnes taky nějaká unavená. Počkáme na tebe. Mohla bys mi pro jistotu taky napsat mobil, napiš to do IP.

teri81
5. bře 2010

Nazdárek, po dlouhé době Vás jdu pozdravit, jenom tak načuhuju na rychlovku, Nina už tu běhá jak o závod,tak se nezastavíme 😀 Taky už hodně povídá, opakuje, pojmenovává zvířátka , no je to paráda.
Těhulky a snažilky,máte se na co těšit.

Koukám,že Jeany je už ve 29 tt a že Luciferek je taky těhotná, gratuluju a všem ostatním těhotným také.
Vám,co se snažíte přeju hodně štěstí,věřte v Unicu , dělají nádherná miminka 😀 . Dočkáte se všechny.
Mně už přijde,že už ty moje tři IVF cykly ani nejsou pravda 🙂 Krásnej víkend.

teri81
5. bře 2010

Ježiš Kveta, Ty taky??? Paráda, to se teda raduju za TEbe, moc Ti to přeju. Nevím přesně,co máš za problém,jen rychle koukám,ale já taky krvácela a musela ležet bez hnutí,neboj,to přejde,hlavně klid a pohodu,dobré filmy ,knížky, jídlo a hodně pozornost. To dáš 😉

Vladis ,co Ty? Nemůžu Ti ted napsat na skype,máme rozbitý počítač,mám ted půjčený od souseda, ale jak ho budu mít zpět, napíšem si,pozdravuj Davču.

mrkvicka28
5. bře 2010

nali to je mi moc líto nevím co víc bych ti napsala.

mrkvicka28
5. bře 2010

holky dneska jsme volala prof. Malému na Unicu kvuli te cervikáži a on říkal že je razantně proti, že je tam velké riziko infekce. Tak nevím, přece jen je hodně zkušený. Říkal ,že lepší je už pro jistotu od 20tt ležet.Tak mám co dělat abych stihla připavit výbavičku do toho 20tt. Jsem ještě zvědavá co mi řeknou vpondělí v nemocnici.

betys
5. bře 2010

mrkvicka-tak si zkus zavolat té paní do Pohořelic ať Ti dá kontakt na Dr. ke které chodila.Lepší to zkonzultovat s víc doktorama.

pampeliska36
5. bře 2010

ahojte holky tehulky... 😀
na sraz vam moc restauraci gurman (jako brnanda, co ma obslaple skoro vsechny hospody, restaurace a kavarnicky v brne) nedoporucuji! je to tam takove temne, nemoderni, komunisticke, depresivni... doporucuji novou pizerku v brne pizerie leonessa... mrknete na stranky... tam to neni zakourene a moc hezke! http://www.leonessa.cz/
uz jsem tam s jednou kamoskou tehulkou byla 🙂

mrkvicka28
6. bře 2010

Ahoj holky tak jaký byl srazík doufám že někdo hodíte fotečky

kveta
6. bře 2010

Tiež tu už pár hodín netrpezlivo nakukujem...

lucifirek
6. bře 2010

AHoj holky,srazík byl super,ale zase jsme byly jenom čtyři. Tak doufám,že se všechny příště polepšíte. Já,jeany,bobule a Betys.

kveta
6. bře 2010

No to som rada, že bobule išla... Bála som sa, že to ako netehulka zabalí, ale iste jej to pomohlo... Pamätám si, ako mňa minule stretko naštartovalo... Ja sa polepším, ak to bude v mojich silách.. 😉

lucifirek
6. bře 2010

Ahoj Terez,ráda tě tu vidím,ty jo to tak letí, Ninušce už je více jak rok. A co druhý prcek,zatím neplánujete. 😀
Zrovna jsme si říkali,že na srazu před rokem jsme nebyly těhulky ani jedna. Jen ty a Prcek a Vladis s prckem a ostatní netěhu.
Mrkvička,mě teda přijde divný,že to chcou dělat preventivně,když nemáš zatím žádné obtíže. Hlavně se šetři a zvaž,kam jezdit na poradny,at jste hlavně v pořádku a pořádně se o vás starají.

mrkvicka28
6. bře 2010

luci taky nad tím přemýšlím,ale nejspíš se obrátím na Obilní trh v Brně stejně tam budu muset rodit. Pokusím se v pondělí ze zdejšího primáře vymámit nejaký kontakt do toho brna.

jeany
6. bře 2010

Hlásím příchod. 😀 Srazík byl super, ale byli jsme jen 4, i když z toho 2 v 1. Snad se nás příště sejde víc.

Luci, jaká byla cesta? Nám to s Bobulí uteklo, povídali jsme.

Terezko, toto letí, Ninuška už chodí. Jak se máš? Asi nemáš moc čas sem chodit, že?

jeany
6. bře 2010

Květy, myslím, že příští sraz už některé budeme mít mimčo na světě. To bude veselejší srazík s dětma. Uvidíme, kdy by se to dalo naplánovat. 🙂 Snad se nás pak sejde víc a budeme si předávat zkušenosti o dětech. 😀

lucifirek
6. bře 2010

Jani taky jsem nad tím přemýšlela,kdy další srazík,míváme ho tak za půl roku. V loni byl také na jaře a na podzim.
Budeme mít malé prcky. Tak se budeme muset přizpůsobit individuální situaaci

lucifirek
7. bře 2010

Dobré ránko. U nás je dneska krásně.
🙂

lucifirek
7. bře 2010

Betys vzpomněla jsem si na tebe,že jsi říkala,jak nemáš správný obrázek na výzdobu. Chodíš na stránky Brýdové? Tam má i spoustu odkazů na různé stránky. 🙂

mrkvicka28
7. bře 2010

Ahoj luci u nás je taky hezky i když se to začíná škaredit. Mě se ta preventivní cervikáž taky nelíbí a na víc se dělá v celkové narkoze. Do poradny asi budu chtít chodi do brna na obilnák pokusím se zítra z primáře vymámit nějaký kontakt.

mrkvicka28
7. bře 2010

jo a prý máme počítat s termíep porodu okolo 30tt švagrová má kamošku a ta se zná s neonatoložkou na obilnáku tak nám to vyřizovalaa budem rodit tam.

lucifirek
7. bře 2010

Mrkvička,zjisti si co nejvíce informací,aby o vás bylo dobře postaráno. Hlavně o prcky,když budou pravděpodobně předčasně. Aby byli pohromadě a měli zajištěnou péči. 😉

mrkvicka28
7. bře 2010

luci myslím ,že obilnák v brně je asi nejlepší o se týka předčasně narozených miminek je to přeci jen neonatologické centrum. Ale všichni říkají hlavně ležet a odočívat 🙂 a od 20tt už jen ležet, takže vyhlídky nic moc,ale snad to ve dopadne bobře.

hanulinecka
7. bře 2010

Ahijte holčiny ani jsem vám to sem nechtěla psát,ale ted nějak se z toho musím vypsat 😢

ve čtvtrek jsem byla u dr pro utroš byla jsem 8+3 je mě pořád blbě vuubec by mě nenapadlo,že by něco nemělo být v pořádku a miminko bylo kráásně velké odpovídalo 8+4,ale nenašli jsme srdíčko dr.říkal,že to nemusí nic znamenat mohlo být schovany atd že je to divný že odpovídá staří atd atd takže v pondělí mám přijít na kontrolu a uvidí se je mě teda pořád zle tak nějak jsme se stím vyrovnala,ale..........

prostě je to na přirodě pokud by mělo mít mimi nemocný třeba srdíčko nebo tak raději dřív než později mm mě uklidnuje hodně máme tento rok ve hvězdách přírustek do rodiny a jinej už bychom tento rok nestihly

nevím raději jsem připravená na tu horší variantu ta lepší mě muže jen ohriomit
jinak utz má novej žadnej starej trup,ale je pravda že to byl takovej divnej obraz třeba když jsem chodila na utz do nemocnice bylo tam krásně vidět miminko celé atd tady byli vidět takový kuličky hlava ruce a jak jezdil no nevím možná se snažím oblafnout no uvidíme

zítra jdu až na 18,15 takže přijdu hoodně pozdě pokud to nedopadne musím zajistit hlídání atd tak nevím kdy se sem dostanu tak držet pěstičky taky......

kveta
7. bře 2010

Hanulinecka,

v prvom rade: asi by som nevydržala tak dlho čakať do ďalšieho vyšetrenia... /fakt nechápem prečo dr. nenariadil kontrolu hneď na piatok/. Keby som bola v tejto situácii, zavolala by som do miestnej nemocnice na gyndu, vysvetlila im situáciu a spýtala sa, či by ma o hodinu prípadne aj ako samoplátkyňu vyšetrili na ich ultrazvuku...

Nechcem mudrovať, ale podľa mňa by dieťa bez srdiečka nenarástlo primerane dĺžke tehu... však srdce roznáša po tele živiny, z ktorého embrio rastie... takže minimálne donedávna to srdce tam jednoducho muselo byť...

Drž sa, Hanulinecka. Veľa šťastia na ultrazvuku.

teri81
7. bře 2010

Ahoj Jeany, no moc už sem nechodím, ale občas nakouknu,co je za novinky a ted po dlouhé době je jich fakt dost 😉 Letí to hrozně,taky jsem myslela na ten srazík loni v květnu a víš co? Byly jsme tři maminky a čtyři snažilky, no a ted kromě mě jste všechny těhotné včetně těch lonských maminek 😀 a Zuzuza už má vlastně určitě miminko.
To je dobrý skore ne?
Já bych druhé chtěla ,ale abych pravdu řekla,furt mě nepřešlo trauma z porodu ☹ ,ale ty zmražený embryjka tam jen tak nenecháme,chtěla bych to zkusit za čas. Gogela říkal,že jsou hodně kvalitní a šance je dost velká. Ale jsou jenom dvě 😒

Hanulinečka, moc Ti držím palce. Prošla jsem si tím také. Já šla na UTZ po první IVF na potvrzení srdíčka celá natěšená,no ale embryo vůbec neodpovídalo velikosti a srdíčko nebylo. Musela jsem vysadit všechny léky a čekat,až odkrvácím. Byl to snad nejhorší den ☹ Pořád se nic nedělo, za dva týdny jsem šla na UTZ a srdíčko tam bylo a bilo,ale malinko a prostě vůbec se to nevyvíjelo dobře a ještě ten den mi Gogela dělal revizi ☹
Mám ale pocit,že u Tebe to tak nebude,protože miminko velikostně odpovídá, tak by srdíčko mělo být, určitě se může objevit a já moc držím palce.
A kdyby náhodou ne, je to smutná věc,ale koukám,že doma už jednoho prcka máš a troufám si tvrdit,že tím se všechno zjednoduší, když se tohle stane a doma na Tebe nikdo nečeká, bolí to o to víc.
Tak budu na Tebe moc myslet ,příroda je moudrá a ví,co dělá 🙂

Luciferek, ahoooj 🙂

lucifirek
7. bře 2010

Mrkvička to ti opravdu moc času nezbývá,budeš muset zapojit celou rodinu. 🙂 Určitě to zvládnete.
Teri my máme zamražená taky jenom tři embryjka,tak uvidíme,jestli to pak nějaké vyddrží. 😀
Hanuli ještě vydrž,nevypadá to zatím tak zle a na zlé myšlenky je času dost. I když to není jednoduché. Budu ti zítra držet pěstičky,at to dobře dopadne. 🙂

hanulinecka
7. bře 2010

Holky díky 😵 😵

Květi víš,že mě vubec nenapadlo jít třeba další den nebo tak muj dr.tam v pátek není,uteklo to zítra už je den d

teri opravdu je to něco jiného když už jednoho miláčka doma mám je to o hooodně jednodušší a lehčí i když to miminko bychom moooc chtěli,ale jak píšeš pokud to tak je příroda ví proč to dělá a určitě to dělá dobře mooc obdivuju holky co se jim to stane a prcka doma nemají jsou to velké bojovnice 😵 😵

taky si říkám velkostně odpovídalo tak to bude dobré pak si zase řejnu mohlo přestat bít 5 minut před tím 😔 prostě se to ve mě pere,ale jak říkám je rozhodnuto a já jsem připravená na tu horší variantu ta lepší mě moooc potěší a asi se zblázním štěstím 😀

tak se mějte a zítra nevím jestli se sem dostanu vubec..... 😀
pokud to nedopadne musím zajistit hláídaní atd MM jede do práce prostě musí nemuže zustat doma no budu to řešit až zítra pá pá

betys
7. bře 2010

Ahoj holky.Tak jsem doma z výletu ale jsem tak utahaná že jdu hned ležet.Zítra písnu.Dost mě bolí břicho,silnice jsou děsně rozbitý a prcek je asi pořádně vytřepaný ☹

natalka28
7. bře 2010

Holky, prosím vás, máte taky takové "křeče" nebo píchání v podbříšku??? Já jsem teď 9tt a poslední 2 dny mně docela dost píchá jednou na levé straně, pak na pravé, jindy zase uprostřed dole...... Je to z toho roztahování nebo by to mohlo být něco jinýho ( radši ani nebudu psát co☹ )

Hanuli, zítra na tebe budu moooc myslet a doufám, že všechno dobře dopadne! My jdeme zítra taky. Doufám, že už to bude prohlídka i s měřením a tak! Zatím jsem byla jen na UTZ v Unice a u mého dr.,který mně předal kolegyni, protože on těhotný "nedělá", takže nic pořádně nevím!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru