CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

betys
11. bře 2010

hanuli-to je hrozný jak to popisuješ.Brečím tady s Tebou.Drž se.Už kvůli malýmu musíš být v pohodě.Děti to hned vycítí.Držím palce v dalším snažení ☹

weny
11. bře 2010

Ahojky, Hanuli _ já to cítila nějak podobně. Chtěla jsem po tom rzchle domů i když mi říkali ať se tam prospím. Nechtěla jsem , musela jsem od tama pryč. Je to moc smutný. Proč už nechceš na Unicu, myslíš že je Reprofit lepší? Já taky nevím co bude dál. Taky musíme všechno zvážit.

lucifirek
11. bře 2010

Ahojky holky,tak jsme konečně doma.

Hanuli moc mě to mrzí. ☹ Muselo to být děsný,fakt si to dokážu představit. Drž se,jsi silná a statečná a pokud to tak cítíš,tak zajděte do jiného centra.Však času na rozmyšlenou máte hodně. 😉 Držím ti pěstičky.

Tak a ted zprávičky,jsme zdravé krásné miminečko,máme všechno,co máme mít. A bude to Kubíček. 😉 Nejdřív jsme to nechtěli říkat,ale pak manža řekl,že by to asi taky nevydržel. Na veletrhu teda nevím no,nejdřív mi připadalo,žej e to obrovský,ale nebylo tam toho tolik. Docela dost kočárku,ale více ty dražší. Tak my už i kočárek vybrali,nejdřív jsme si říkali X-lander z nové řady 2010. Ale nakonec jsme vybrali Dorjan Danny sport prestige,novou kolekci,z které jsem byla naprosto překvapena. Na internetu ji ještě nemají,prý s tím čekali na veletrh. Spodní část je koženková a kombinovaná s textilii.Nakonec nás uchvátil celý černý. Koupili jsme i pár drobnůstek pro prcka.Ale Jinak tam toho až zase tak moc není. 😒

hanulinecka
11. bře 2010

Weny nemám nic proti unice to vubec ne,ale ted jěště jsem tam na konzultaci nebyla a vím co mě čeká a to mě děsí dlouhej protokol spousta hormonu do těla 2 utz před opu pak opu a et a pak udělají tytyty máte moooc špatnej spg stím to nepujde................řeknou dejte všechny nadstandarty je to lepši atd atd za ty leta chci prostě změnu,ale nej duvod jsou ty hormony mám vmém okolí jeden přiběh co se holčině stalo po pár ivf je to ojedinělí přiběh,ale byla ta moje kamarádka a je to smutný nechci to raději ani psát.....
prostě to berou opravdu všechny do jednoho pytle ted nevím jak to napsat moc jim děkuji 2 krát jsem u nich otěhotněla ze 3 pokusu což si myslím,že je super skore

ted studuji ten reprofit jsou tam všichni odbornici co utekli z těchto klinik továren na děti a mají individuální přistup hodně nabízí ivf s minimální stimulaci sice jsou z toho třeba jen 2 3 vajička,ale bereš minimum hormonu a nestojí to tolik peněz i když šnace jsou menší ale jak říkám teprve to všechno studuju a přemýšlím,dumám

hanulinecka
11. bře 2010

Luciiiiiiiii já to věděla,že klučík hurááááá mám radost opravdu jdeš v mých šlépějích supééééér tak teda dneska jsi mě udělala vlikánskou radost děkujiiiiiiiiiiiiiiii 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lucifirek
11. bře 2010

hanuli také si hodně chváli Helios,však máš možnost to všechno v klídečku promyslet. Musíš se ted dát sama dohromady,aby ses cítíla dobře na další pokus. 😉
Hanuli moc ti držím pěstičky,at to vyjde a čekáte druhého prcka. 😵 My máme tak obrovskou radost,ale pořád je toho ještě moc před námi a nerada bych něco zakřikla,prostě člověk má strach. Však víš,jak to je. 😵
A ještě něco pro potěšení.Na veletrhu jsme potkali sestřičku Zuzku a čeká taky miminko. MOc jí to slušelo.Máme ji smanžou moc rádi,je příjemná. 😉

hanulinecka
11. bře 2010

jéé já to věděla že čeká mimičo i když už jsme tam byli měla bříško 😵

no pokud změnu jedine ten reprofit kamarádka byla v heliosu měli nulovou šanci na početí skoro žádné spermie a otěhotněla přirozeně 😕 😕 nechali si udělat spg jinde a měli ho nadprumětnej 😕
ale to jsou jen dohady co kde kdy ........... 😀

betys
11. bře 2010

Já jsem setřičku Zuzku potkala na Veveří.Byla asi taky na kontrole.
Dneska mě šíleně bolí záda.Kroutím se u televize jako žížala.Snad brzo přijede manža aby mě pořádně namazal.
luci-taky jsem slyšela že některé firmy zveřejňují nové řady kočárků až po veletrhu.Jsem zvědavá jestli se nám bude něco líbit.Nebo koupíme aspoň nějaké drobnosti.Kubíček je krásný jméno.U nás to byl taky favorit a ségře se taky líbí.Takže zase kluk z Unici. 😉

natalka28
11. bře 2010

Hanuli, mně je to tak moooc líto!☹

Já posledních pár dnů vůbec nedokážu přemýšlet optimisticky a pořád bych jen vrečela☹ Na UTZ až někdy za dlouho, příznaky se vytratily, nevím co dál. Vím, že na to nemám myslet, ale to prostě NEJDE!!!!

lucifirek
11. bře 2010

Betys no já myslela,že přibyde holčička,ale teda zase ne no. Tak fakt na unice dělají kluky. 😀 😀 😀

hanulinecka
11. bře 2010

natalko nebooj,ale já to měla u prvního těhu taky tak ten strach byl šílenej a i tak jsme si skočila do nemocnice na utz jako samoplátce asi za 300 a měla jsme klid 😵

natalka28
11. bře 2010

Hanuli a to jde jít jen ta do nemocnice na UTZ když si to sama zaplatíš??? A cos jim tam jako řekla???? Kdybych věděla, že tam bobíšekovi bije srdíčko, tak jsem klidnější, ale takhle....☹

weny
11. bře 2010

luciferku to je dobře, jen tak dál samé dobré zprávičky. Hanuli a můžu se zeptat jaký máte problém? Ale jestli nechceš tak to neříkej. Natalko, moc ti držím palečky, ať je všechno v pohodě.

betys
11. bře 2010

natalka-a Tvůj Dr.nemá UTZ?U tohoby jsi určitě nic platit nemusela

hanulinecka
11. bře 2010

naty u nás v třebíči jo našla jsme si číslo zavoala jsem jestli dělaji i utz jako samoplátce že bych si to zaplatila a ona,že jo a stojí 300 tak mě řekla at přijdu před koncem prac.doby a bylo a dali i foptečku zdarma 😀

hanulinecka
11. bře 2010

naty pak se mě dr. ptala proč jdu sama a já jsem řekla že jsem po umělým a mám šílenej strach jestli je všechno v pořádku že se bojím tak se smáli a udělali utz super nebála bych se toho

weny mužu říct Marek má špatný spermie já jsem celkem ok a po porodu si ymslímže i anovulační cykli zlepšili a mívám ovulaci co u vás je???

hanulinecka
11. bře 2010

muj dr.taky má utz,ale nechtěla jsem ho otravivat svoji depkama možná by mě řekl at nedepkařím a jsem v klidu a stejně neudělal 😀
tak jsme šla raději sama 😵

hanulinecka
11. bře 2010

holky jěště takovej přiběh holčiny co se mnou byla na pokoji

pokud nechcete nečtěte,ale jsem toho plná jěště ty hormony......

jěště teda holky jestli máte chut na jeden takovej zvláštní přiběch s kým jsem byla na pokoji..................

pokud ne nečtěte

už dole na ambulancui přišla holka pozdravila hlubokým hlasem dobrý denbylo ji kolem 20 bych tipla byla to taková ta pipka s jednodušším vzhledem ted to nemyslím špatně a vzhledem takové ty šmudly a žmoulala v ruce těhu prukajdu dovedla ju taková ta přirodní žena s batužkem,ale donrý až jsme byla ubytovaná rozzazí se dveře a přijde ona říká mě ahooj lehla si a říká mě umřelo děcko s čím jsi tady ty ajá ji říkám mě taky byla rázná sprostý dslova atd,ale bylůa prostě jiná představte si bydlela v azylovém domě u chebu a to že otěhotněla ju poslali do azyláku pro matky s dětmi do příložan asi 10km od třebíče
pořád chtěla pujčovat telefon to že mě provolala asi 200 neřeším volala přiteli ten ji nevěřil že je v nemocnici musela jsme mu to vysvětlit já nadával ji do kurev no hrozný holky ona se na mě upnula když jsem šla na záchod,do sprchy kamkoliv ona se mnou no jenže problém byl v tom,že ona vubec nevěděla v jakém městě je atd
rodiče jí prý umřeli při autonehodě když ji byli 4 roky pak si chtěla zavolat nějaký tetě do děcáku tak ji volala ta byla uplně v běsu kde se to nachází a jak se dostane z třebíče do těch příložan nakonec mě ju dala k telefonu tak ta tety z děcáku velice přijemná mě osvětlila,že je ta klárka trochu mentálně postižená že vubec neví proč ju poslali tam atd atd jestli bych ji nemohla pořádně vysvětlit kam má jet atd nakonec jsme řekla,že jsem tam autem a ,že ju tam raději do těch příložan dovezu chudám měla ta holka 20 korun u sebe ona mě moc děkovala atd takže nás propustili ona neměla ani na zaplacení té nemocnice tak jsme to zaplatila a jeli jsme dovezlo jsem ju na místo určení a co dál sní bude ví pán buh
pak z domu jsme volala tý tetě do toho děcáku,že klára je v pořádku v tom azyláku,ale že teda nevím když je to pro matku v dítětem jestli ju tam nechají ona mě moc děkovala,že opravdu vubec nemá pojem o čase a vubec takhle a že je naštvaná že z děcáku odešla někam do domu dobré vule a že se o nu nepostarali jako třeba antikoncepci atd,že prostě ona nemuže vychovávat dítě tak jsme si povídali ona že si uloží moje číslo a dá mě vedět jestli něco zjisti ta holka nemá vubec nikoho a je to fakt strašný přečetla jsme si i její zprávu tak byla taky kolem 8tt ta paní se mě ptala co jí teda bylo tak jsem ji to řekla ona říkala,že by ji to nebyla schopná Klára vysvětlit
chjoo tak na nu myslím jak takové stvoření vubec dopadne v životě,ale asi moc dobře ne chjooo takže jse měla i zpestření na pokoji

aha jěště si teda myslím,že kdyby se ji někdo věnoval,že by to měla lepší viděla jsme na ni třeba začala mluvit sprostě a já říkám nemluv tak jseš holka tak se trochu chovej a ona jo jo
nebo nadávala na sestřičku neprávem tak jsme ji řekla aha ona ti chce pomoc a je tady od toho měla by ses chovat mile kní a pak se chovala líp myslím,že by to chtělo sní prostě pracovat aby se líp zapojila do života,ale bohužel na to nejsou lidi ani nikdo takoví lidi asi nikoho nezajímají a je to škoda

nebo třeba měla blbý kecy na jídlo a já ji říká co čunuješ jseš v teple máš jídlo tak hezky poděkuj a sněz co ti dají nebudeš si vymýšlet
a trošku se zkrotila takže si myslím,že by se dalo,ale ..............ta paní z děcáku mě říkala,že ona je plná lásky,ale neví jak ju má dát jako třeba ,že miluje děti až tak,že by jim ublížila ted nemyslím jako fyzicky,ale že v děcáku je pořád tahala,mačkala děcka řvali nelíbilo se jim to a ona pořád prostě nezná nějaký meze něčeho lásky nebo tak

ondřej prý je nějaký ředitel ty dobrý vule,ale ta teta říkala že pochybuje že by nasedl a utrail 3000 za benzím aby pro ni přijel a jestli ju z tama vykopnout tak teda nevím co bue dělat

tam u chebu má toho přitele a ona mě říkala aha on se na mě těší,že na mě skočí a udělá mě to jako pes
a já ji říkám opovaž se řekli že 3 tydny bez sexu a říkám ji kláro to není žádna sranda dodrž to a at si to raději udělá sám a říkám jí chceš znovu do nemocnice a ona nechci tak se podle toho chovej
aha myslím si že ani si nezapamatovala moje jméno

takže jsem snad udělala dobrý skutek a pán buh mě to oplatí na dětech

lucifirek
11. bře 2010

Hanuli,já myslím,že to u vás dopadne dobře. I o unice se říká,že tam ty spermiogramy vychází blbě a jinde líp.Těžko říct. Manža chtěl jet na spermiogram někam jinam,aby si udělal představu a nakonec nejel. A ted mu to je jedno.

lucifirek
11. bře 2010

hodila jsem ještě do albíčka fotečku kočárku,ale na fotkce vypadá jako hnědý,ale je celý černý. Krásný byl ten prostředí pink,ale pro kluka byl blbý.

mrkvicka28
11. bře 2010

Hanulinečko jsi moc statečná a obdivuju jak jsi to zvládla.
Natálko pokud máš pochybnosti zajdi do nemocnice a řekni třeba že tě pobolívá bříško a nezdá se ti to a oni ti UTz udělají nebo zajdi ke své dr.
Luci prosim tě jsou ne tom veletrhu nějaké kočárk pro trojčata? at vím jestli tam máme vůbec jezdit.

weny
11. bře 2010

já jsem měla neprůchozí vejcovody, ale ty mi loni byly opraveny. Podle krve mám asi anovulaci, ale to by se prý dalo podpořit. A manža je tak nějak v průměru. Já už jsem se jednou byla v Reprofitu ptát. A je fakt, že tam mě poslali na laparku, aby zjistili co je a co není v pořádku a na Unice nic takovýho neudělali. Taky docela přemýšlím o změně. Já prostě nevím. Jestli by nám třeba pomohlo IUI, jen trošku nějak podpořit tu ovulku? Já fak nevím. ☹

hanulinecka
11. bře 2010

alo pořád na ni myslím jestli ju vyhodí odsud co bude dělat nebo tak chjoo asi bych ji i zaplatila tu cestu do chebu nebo jsmeprostě plná těch hormonu a moc lítostivá

zkoušela jsme hledat ty stránky toho domu pro matku s dítětem,ale nic jsme nenašla chjoo je mě ji líto až pak si člověk uvědomí co to je mít rodinu nejen děti,ale rodiče,prarodiče tety strejdy 😔

lucifirek
11. bře 2010

Hani to je teda drsný příběh,nevím,co k tomu dodat. 😒

jimmy1
11. bře 2010

Ahoj holky.
Hanuli, je mi to líto, drž se a s Marečkem to všechno zvládnete a brzo to přebolí.

Natálko, to jsou normální stavy, člověk by měl nejradši na břiše pořád obrazovku, aby viděl, co se uvnitř děje a že je vše v pořádku.

Luci, páráda, že je vše O.K. 😵 , na Unice asi fakt neumí holčičky, ale mít kluka je větší sranda, holka si třeba asi těžko sama načůrá do obličeje 😀(náš Martínek je na tohle expert, někdy převlíkáme i 3 krát denně 😉 ).

No nic, musím jít, manža volá, že musíme jít koupat
Moc vás zdravím a přeju pěkný večer.

lucifirek
11. bře 2010

Mrkvička já ti vůbec nevím,viděla jsem pro dvojčátka,ale trojčátka asi ne. 😒

hani to jsi dobrá,já nevím,jestli bych to takhle ustála a byla schopna ji pomoci.

hanulinecka
11. bře 2010

weny u nás pokud by ybl dobrý spg tak chodím jen na IUI,ale nás spg byl hoodně špatný,ale podle uniky

já teda ten reprofit zkusím určitě a uvidíme co neuvidíme 😀

betys
11. bře 2010

mrkvicka-když jsem byla na veletrhu v minulých letech tak jsem tam takové vozidlo neviděla.Spíš asi zkusit větší obchod jestli Tiněco najsou v katalogu
hani-to je teda mazec cos zažila
Manža měl na Unice stejný spermio jako na Obilňáku a v Praze
jimy-tak to je Martínek šikula.Už se těším co předvede náš prcek 😀

lucifirek
11. bře 2010

Jimmy tak ted jsem se upřímně zasmála tomu načůrání do obličeje. 😀 Kluci jsou prostě agenti. Počurají si přez plínku triko a pod. Jak to spustí,tak to je gejzír,přez půl místnosti a člověk to má někde chytat. 😀

hanulinecka
11. bře 2010

mrkvičko jěště k těm kočárkum v třebíči taky jedna paní má trojčátka a kočár si museli nechat dělat na zakázku

jimmy mareček byl taky na toto expert na čuráni do obličeje 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru