• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

16. ledna 2017 
Jani ty mě děsíš, co se jim nezdá? Písnu do IP.
6. dub 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeany je mi líto že jdeš do nemocnice ale hlavně že srdíčko a ozvy jsou v pořádku a je dobré že si tě pohlídají vždyt to miminko za to stojí si poležet v nemocnici.držím pěstičky a neplač mimi to vycítí a nedělá mu to dobře-držím pěstičky a posílám hodně sil
6. dub 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tak,já věřím tomu,že to všechno bude v pořádku,jeni se chtějí ujistit.Lepší,si poležet a být pod kontrolou.
6. dub 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeany-to je mi líto.Snad to nebude nic vážnýho.Já jsem byla na prohlídce dneska a měkne mi čípek a trošku se otvírá.Ale Dr.říkala že to už není na škodu.Za 14 dní půjdu do porodnice na pásy a UTZ.Ted jedu do Znojma na sociálku vyřídit si zpětně tu neschopenku ať mám aspoň nějaký penízky.
6. dub 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
betys teda to letí.už jenom měsíc. Já dneska koupila ty klasické plínové osušky,ponožtičky a teploměr do vody.Ale nějak mě nebaví sama courat po městě. KDyž se jde ve dvou,tak je to lepší.
6. dub 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeany, budu na Vás moc myslet a držet pěsti, aby vše dobře dopadlo!
6. dub 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, díky za podporu. Věřím, že to bude dobré, však dám zítra vědět přes Lucku.
Lukzo, jo hlavní, že srdíčko a ozvy jsou v pořádku, tak uvidím co řeknou. Třeba bude vše v pořádku a děsím se zbytečně. Je lepší si to pohlídat kdyby náhodou něco nebylo dobré. A taky jesm zvědavá jak tam budu dlouho, ale dr mluvila něco o týdnu. Tak snad budu brzo doma ještě 2 v 1.
6. dub 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeany neboj to dopadne dobře i kdyby mminko muselo už ted na svět tak už to bez větších problémů zvládné.
jinak my byli dneska v Brně na kontrole a byl to fakt zážitek.Byli jsme objednaní na 10:15 a na řadu jsme přišli až v 13:00. Takže si dovedete představit ty tři hodky sezení na tvrdé židli :angry: . Na UTz byl primář qa měl toho očividně plné zuby byl dost nepříjemný.a během UTz nám nic neřekl. Kdyby se člověk už nevyznal,alespon trochu v těch jejich měření tak neví nic.
Broučici rosout moc pěkně váží 240g a jsou dokonce o týden starší. My jsme dle (UTz ve 12tt ) 17+4 a broučcí jsou A 18+3, B 18+2 C 18+1. Jinak dr. mi přidala magnesuim , tlak zatím taky dobrý.
Tak sand to bude dobrý i nadále.
6. dub 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
mrkvička to všechno dopadlo dobře,krom teda toho čekání. :unamused:
6. dub 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Jeany drž se, nemocnice není nic moc, ale co bysme pro ty prďolky malinký nevydržely, že? Držíme vám s Martínkem pěstičky, ať je všechno OK.
A i kdyby se musel už Martínek narodit tak po ukončeném 33tt už jsou dětičky bez následků a větších komplikací, takže tfuj tfuj :wink:

Jinak koukám, že ostatním kontroly dopadly dobře, tak to je fajn :wink:
Betys, ty už to máš za pár :dizzy_face: kdyby něco, tak od příštího týdne už můžeš jít rodit do Ivančic :wink:
Mrkvicka, super, že se broučkům tak pěkně daří, tak je hezky ještě dloooouho opatruj v bříšku :slight_smile:
Luci, pěkně zařizuješ, je toho mraky potřeba, že? :slight_smile:
Lukzi a jak to jde vám s Lukáškem?? Kolik váží?

Mějte se všechny krásně,
a Jeany ještě jednou hodně sil a optimismu.
Ahojky :slight_smile:
6. dub 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jimmy to mi povídej. :grinning: A jak se máte vy?
6. dub 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jimmy, optimismus nějaký ještě mám a doufám, že ta kontrola neukáže nic špatného. Já si už půjdu brzo lehnout, necítím se dobře a nevím co mě zítra čeká. Tak mi držte palce.
Mějte se tu pěkně, nevím kdy se sem sama ozvu.
6. dub 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jeany neboj bude to v pořádku. :slight_smile: Chtějí mít asi jistotu ,že je všechno v pořádku. :slight_smile: :slight_smile:
Betys už se ti to pěkně krátí. Za chvíli už bude brouček s tebou.
Mějte se holky jdu uložit malího. pa
6. dub 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivet to to letí,malemu je přez rok.
6. dub 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máš pravdu Luci utíká to hrozně. :slight_smile: Připadá mi to včera co jsem si malého přivezla a už tu běhá.
Tobě to už taky ty týdny pěkně utíkají a za chvilku si už poneseš taky broučka domu. :slight_smile: :slight_smile:
6. dub 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo teda,fakt to letí. Týdny přibývají a brzo budeme mít prcka doma.
6. dub 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
musíš přidat nějaký fotečky
6. dub 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojki holky,
jen vás jdu pozdravit, a kouknout jak tady bojujete :wink: a co nového
tééééééééddaaaaa........tolik miminek?? a samí chlapáci :dizzy_face: .......holky moje moc Vám všem gratuluji, to je skvělé, fakt mám moc velkou radost, že se to konečně podařilo.........přejeme Vám moc zdravíčka a hodně sil Vám maminkám a vašim mimískům.
a nastávajícím maminkám, které co nevidět očekávájí příchod miminek na svět tak držím moc moc palečky ať vám to holky všechno dobře dopadne.
a samozřejmě snažilkám držím palečky, ať už se ty ledy konečně prolomí a zadaří se už!!!!!!!!!

mám z vám radost.....tak držte se zlatíčka moje a hlavně se opatrujte všechny :dizzy_face: :wink:
6. dub 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeany držím pěsti at je vše vpořádku a hlavně aby jsi přišla domů ještě s bříškem :wink: a malý se narodil jak má
7. dub 2010 v 00:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky Janča ještě nepsala,hned pak dám vědět. Hlavně at je všechno v pořádku.
7. dub 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Janča psala,že Martínek není zase tak malý,jak se jim zdálo včera. Ale zítra ještě jde na nějaké další vyšetření.Tak držím pěstičky,at i to dopadne dobře. :wink:
7. dub 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chvála Bohu. :slight_smile:
7. dub 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nakukuju už od rána...
držím Jeany moooc pěstičky, aby to bylo všechno OK a ještě chvíli zůstala s Martínkem 2v1 :wink:

Já jsem teď sama doma na chvilku, manžel si vzal Martínka a šli kočárkovat :sunglasses: jsem trochu nachlazená, tak jsem zůstala radši v teplíčku :-P a taky jsem unavená a hlavně lenošná :grinning: Akorát jsem dala prát prádlo a péct masino.
Jo a jak jsem v těhu nemohla ani vidět čokoládu (bylo mi z ní špatně) tak teď baštím ledové kaštany snad po kilech :angry: nějak si nemůžu pomoct a prostě si je vždycky musím koupit a sežrat je :zipper_mouth: asi má Marťula rád "čokoládový mlíčko" :grinning:
7. dub 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je dobře že je to v pořádku s Martínkem. Zítra ještě budu držet moc pěstičky. :slight_smile: :slight_smile:
Jdeme ven. Je krásně at se malej vyřádí.
Mějte se pa :sunglasses:
7. dub 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snad budeJeany s malým v pořádku
Já jsem si po obědě hodinku zdřímla.V noci špatně spím a kolem 6 už bývám vzhůru tak jsem pak během dne unavená.Teď půjdu chvilku na zahrádku zkusit pracovat.Uvidíme jak dlouho to vydržím.Neschopenku jsem si včera vyřídila a 19.4. jdu poprvé do porodnice na pásy.Snad se jich dočkám vcelku :grinning:
jimmy-já čokoládu moc nemusím ale teď jsem dostala 2 krabičky Tofifee a dlabu ho průběžně celý den.
Dneska jsem v zahradnictví koupila zelený salát tak se na něj těším.Vypadá krásně,ne jak ty hrůzy z obchodu.
7. dub 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky doufám,že Janča bude s Martínkem v pořádku.Od rána jsem na ni myslela a měla telefon u sebe.

Jimmy tak to jak já jsem si libovala,že v těhu moc nejím a nemám chutě,tak poslední měsíc se to všechno zvrátilo a pořád bych se cpala koláčema a sladkým.

betys já ted spala dvě hodiny,to je děs.Ráno stávám s manželem v sedm. Jé a to teda salátek ze zahrádky, to bych si dala říct,ten miluju,ten bych mohla po kilech. A mamka ho mívala ráda. Ta měla ráda upíct maso a br.knedlík a k tomu hlávkový salát.
7. dub 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci-to si dáme asi o víkendu ale dneska bude knedlík s vajíčkem a k tomu salát.K obědujsem měla uzený s bramborovou kaší a okurkový salát.Taky výborný.
Já taky půlku těhu ujíždím na sladkým.Snídám zásadně buchty nebo koláče,baštím sušenky a oplatky.Docela se divím že jsem přibrala "jen" 13 kilo.
7. dub 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda tak to je taky dobrý Betys.Já si dneska udělala jenom těstoviny s tvarohem. Máme tu ještě vajíčkovou pomazánku. A já mám nahoře osm kg. tak jsem na to fakt zvědavá,co ještě přiberu.Nejhorší byl minulý měsíc,tento je to docela v klidu.
Jo a dneska mi volali,že nám zítra nebo v pátek přijde kočárek,tak si docela pospíšili,chtěli jsme ho až tak na konec května. Tak ho manžel odveze k tchýni. Dneska mi kamarádka říkala,že jim v porodnici doporučovali nekupovat tmavý kočárek a jí se černý nelíbí. Ale když nám se líbil.
7. dub 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci-ale mě připadá že snad 80% kočárků je tmavých nebo mají aspoň tmavý základ s barevným doplněním.
Já vařit nemusím,bereme obědy od mamky z práce-no za 25 Kč no nekup to :wink: Vařím jen když je nás v týdnu víc doma-polde toho jakou má manžel směnu a o víkendech.
7. dub 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
betys to se nedivím,že bereš obědy takhle,to nemá cenu se s tím ani vařit. mě dneska kupodivu ani nehoní mlsná. Asi světlá vyjimka. Já se za chvíli chystám na tance,trošku se uvolnit.Ale s tím bříškem nevím,jestli to nebude dobrý,tak to radši dělat nebudu.Nějak mě začínají v noci chytat křeče do lítek a pobolívá bříško.Tak to musím příští týden na poradně říct.
7. dub 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek