CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lucifirek
6. dub 2010

Jani ty mě děsíš, co se jim nezdá? Písnu do IP.

lukza
6. dub 2010

Jeany je mi líto že jdeš do nemocnice ale hlavně že srdíčko a ozvy jsou v pořádku a je dobré že si tě pohlídají vždyt to miminko za to stojí si poležet v nemocnici.držím pěstičky a neplač mimi to vycítí a nedělá mu to dobře-držím pěstičky a posílám hodně sil

lucifirek
6. dub 2010

Tak tak,já věřím tomu,že to všechno bude v pořádku,jeni se chtějí ujistit.Lepší,si poležet a být pod kontrolou.

betys
6. dub 2010

jeany-to je mi líto.Snad to nebude nic vážnýho.Já jsem byla na prohlídce dneska a měkne mi čípek a trošku se otvírá.Ale Dr.říkala že to už není na škodu.Za 14 dní půjdu do porodnice na pásy a UTZ.Ted jedu do Znojma na sociálku vyřídit si zpětně tu neschopenku ať mám aspoň nějaký penízky.

lucifirek
6. dub 2010

betys teda to letí.už jenom měsíc. Já dneska koupila ty klasické plínové osušky,ponožtičky a teploměr do vody.Ale nějak mě nebaví sama courat po městě. KDyž se jde ve dvou,tak je to lepší.

natalka28
6. dub 2010

Jeany, budu na Vás moc myslet a držet pěsti, aby vše dobře dopadlo!

jeany
6. dub 2010

Holky, díky za podporu. Věřím, že to bude dobré, však dám zítra vědět přes Lucku.
Lukzo, jo hlavní, že srdíčko a ozvy jsou v pořádku, tak uvidím co řeknou. Třeba bude vše v pořádku a děsím se zbytečně. Je lepší si to pohlídat kdyby náhodou něco nebylo dobré. A taky jesm zvědavá jak tam budu dlouho, ale dr mluvila něco o týdnu. Tak snad budu brzo doma ještě 2 v 1.

mrkvicka28
6. dub 2010

Jeany neboj to dopadne dobře i kdyby mminko muselo už ted na svět tak už to bez větších problémů zvládné.
jinak my byli dneska v Brně na kontrole a byl to fakt zážitek.Byli jsme objednaní na 10:15 a na řadu jsme přišli až v 13:00. Takže si dovedete představit ty tři hodky sezení na tvrdé židli 😠 . Na UTz byl primář qa měl toho očividně plné zuby byl dost nepříjemný.a během UTz nám nic neřekl. Kdyby se člověk už nevyznal,alespon trochu v těch jejich měření tak neví nic.
Broučici rosout moc pěkně váží 240g a jsou dokonce o týden starší. My jsme dle (UTz ve 12tt ) 17+4 a broučcí jsou A 18+3, B 18+2 C 18+1. Jinak dr. mi přidala magnesuim , tlak zatím taky dobrý.
Tak sand to bude dobrý i nadále.

lucifirek
6. dub 2010

mrkvička to všechno dopadlo dobře,krom teda toho čekání. 😒

jimmy1
6. dub 2010

Ahoj holky,
Jeany drž se, nemocnice není nic moc, ale co bysme pro ty prďolky malinký nevydržely, že? Držíme vám s Martínkem pěstičky, ať je všechno OK.
A i kdyby se musel už Martínek narodit tak po ukončeném 33tt už jsou dětičky bez následků a větších komplikací, takže tfuj tfuj 😉

Jinak koukám, že ostatním kontroly dopadly dobře, tak to je fajn 😉
Betys, ty už to máš za pár 😵 kdyby něco, tak od příštího týdne už můžeš jít rodit do Ivančic 😉
Mrkvicka, super, že se broučkům tak pěkně daří, tak je hezky ještě dloooouho opatruj v bříšku 🙂
Luci, pěkně zařizuješ, je toho mraky potřeba, že? 🙂
Lukzi a jak to jde vám s Lukáškem?? Kolik váží?

Mějte se všechny krásně,
a Jeany ještě jednou hodně sil a optimismu.
Ahojky 🙂

lucifirek
6. dub 2010

Jimmy to mi povídej. 😀 A jak se máte vy?

jeany
6. dub 2010

Jimmy, optimismus nějaký ještě mám a doufám, že ta kontrola neukáže nic špatného. Já si už půjdu brzo lehnout, necítím se dobře a nevím co mě zítra čeká. Tak mi držte palce.
Mějte se tu pěkně, nevím kdy se sem sama ozvu.

ivetule
6. dub 2010

Ahoj Jeany neboj bude to v pořádku. 🙂 Chtějí mít asi jistotu ,že je všechno v pořádku. 🙂 🙂
Betys už se ti to pěkně krátí. Za chvíli už bude brouček s tebou.
Mějte se holky jdu uložit malího. pa

lucifirek
6. dub 2010

ivet to to letí,malemu je přez rok.

ivetule
6. dub 2010

Máš pravdu Luci utíká to hrozně. 🙂 Připadá mi to včera co jsem si malého přivezla a už tu běhá.
Tobě to už taky ty týdny pěkně utíkají a za chvilku si už poneseš taky broučka domu. 🙂 🙂

lucifirek
6. dub 2010

to jo teda,fakt to letí. Týdny přibývají a brzo budeme mít prcka doma.

lucifirek
6. dub 2010

musíš přidat nějaký fotečky

sestrakatka
6. dub 2010

ahojki holky,
jen vás jdu pozdravit, a kouknout jak tady bojujete 😉 a co nového
tééééééééddaaaaa........tolik miminek?? a samí chlapáci 😵 .......holky moje moc Vám všem gratuluji, to je skvělé, fakt mám moc velkou radost, že se to konečně podařilo.........přejeme Vám moc zdravíčka a hodně sil Vám maminkám a vašim mimískům.
a nastávajícím maminkám, které co nevidět očekávájí příchod miminek na svět tak držím moc moc palečky ať vám to holky všechno dobře dopadne.
a samozřejmě snažilkám držím palečky, ať už se ty ledy konečně prolomí a zadaří se už!!!!!!!!!

mám z vám radost.....tak držte se zlatíčka moje a hlavně se opatrujte všechny 😵 😉

jarkabilik
6. dub 2010

jeany držím pěsti at je vše vpořádku a hlavně aby jsi přišla domů ještě s bříškem 😉 a malý se narodil jak má

lucifirek
7. dub 2010

holky Janča ještě nepsala,hned pak dám vědět. Hlavně at je všechno v pořádku.

lucifirek
7. dub 2010

Tak Janča psala,že Martínek není zase tak malý,jak se jim zdálo včera. Ale zítra ještě jde na nějaké další vyšetření.Tak držím pěstičky,at i to dopadne dobře. 😉

kveta
7. dub 2010

Chvála Bohu. 🙂

jimmy1
7. dub 2010

Nakukuju už od rána...
držím Jeany moooc pěstičky, aby to bylo všechno OK a ještě chvíli zůstala s Martínkem 2v1 😉

Já jsem teď sama doma na chvilku, manžel si vzal Martínka a šli kočárkovat 😎 jsem trochu nachlazená, tak jsem zůstala radši v teplíčku :-P a taky jsem unavená a hlavně lenošná 😀 Akorát jsem dala prát prádlo a péct masino.
Jo a jak jsem v těhu nemohla ani vidět čokoládu (bylo mi z ní špatně) tak teď baštím ledové kaštany snad po kilech 😠 nějak si nemůžu pomoct a prostě si je vždycky musím koupit a sežrat je 🤐 asi má Marťula rád "čokoládový mlíčko" 😀

ivetule
7. dub 2010

Tak to je dobře že je to v pořádku s Martínkem. Zítra ještě budu držet moc pěstičky. 🙂 🙂
Jdeme ven. Je krásně at se malej vyřádí.
Mějte se pa 😎

betys
7. dub 2010

Snad budeJeany s malým v pořádku
Já jsem si po obědě hodinku zdřímla.V noci špatně spím a kolem 6 už bývám vzhůru tak jsem pak během dne unavená.Teď půjdu chvilku na zahrádku zkusit pracovat.Uvidíme jak dlouho to vydržím.Neschopenku jsem si včera vyřídila a 19.4. jdu poprvé do porodnice na pásy.Snad se jich dočkám vcelku 😀
jimmy-já čokoládu moc nemusím ale teď jsem dostala 2 krabičky Tofifee a dlabu ho průběžně celý den.
Dneska jsem v zahradnictví koupila zelený salát tak se na něj těším.Vypadá krásně,ne jak ty hrůzy z obchodu.

lucifirek
7. dub 2010

Taky doufám,že Janča bude s Martínkem v pořádku.Od rána jsem na ni myslela a měla telefon u sebe.

Jimmy tak to jak já jsem si libovala,že v těhu moc nejím a nemám chutě,tak poslední měsíc se to všechno zvrátilo a pořád bych se cpala koláčema a sladkým.

betys já ted spala dvě hodiny,to je děs.Ráno stávám s manželem v sedm. Jé a to teda salátek ze zahrádky, to bych si dala říct,ten miluju,ten bych mohla po kilech. A mamka ho mívala ráda. Ta měla ráda upíct maso a br.knedlík a k tomu hlávkový salát.

betys
7. dub 2010

luci-to si dáme asi o víkendu ale dneska bude knedlík s vajíčkem a k tomu salát.K obědujsem měla uzený s bramborovou kaší a okurkový salát.Taky výborný.
Já taky půlku těhu ujíždím na sladkým.Snídám zásadně buchty nebo koláče,baštím sušenky a oplatky.Docela se divím že jsem přibrala "jen" 13 kilo.

lucifirek
7. dub 2010

teda tak to je taky dobrý Betys.Já si dneska udělala jenom těstoviny s tvarohem. Máme tu ještě vajíčkovou pomazánku. A já mám nahoře osm kg. tak jsem na to fakt zvědavá,co ještě přiberu.Nejhorší byl minulý měsíc,tento je to docela v klidu.
Jo a dneska mi volali,že nám zítra nebo v pátek přijde kočárek,tak si docela pospíšili,chtěli jsme ho až tak na konec května. Tak ho manžel odveze k tchýni. Dneska mi kamarádka říkala,že jim v porodnici doporučovali nekupovat tmavý kočárek a jí se černý nelíbí. Ale když nám se líbil.

betys
7. dub 2010

luci-ale mě připadá že snad 80% kočárků je tmavých nebo mají aspoň tmavý základ s barevným doplněním.
Já vařit nemusím,bereme obědy od mamky z práce-no za 25 Kč no nekup to 😉 Vařím jen když je nás v týdnu víc doma-polde toho jakou má manžel směnu a o víkendech.

lucifirek
7. dub 2010

betys to se nedivím,že bereš obědy takhle,to nemá cenu se s tím ani vařit. mě dneska kupodivu ani nehoní mlsná. Asi světlá vyjimka. Já se za chvíli chystám na tance,trošku se uvolnit.Ale s tím bříškem nevím,jestli to nebude dobrý,tak to radši dělat nebudu.Nějak mě začínají v noci chytat křeče do lítek a pobolívá bříško.Tak to musím příští týden na poradně říct.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru