CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

elllenka
17. dub 2010

Květa: Nevím kolik budu mít dětí, doktorka mi číslo HCG neřekla, říkala, že se to podle toho nepozná, jen mi řekla, že je test positivní 🙂

betys
17. dub 2010

ellenka-velká gratulace!Na Veveří Tě Dr.určitě včas pošle.Ale na to je ještě čas.To už budeš víc než 2. týden.Skoro 3 týdny máš embryjka u sebe a nevímjestli se tam taky připočítává těch 14 kvůli MS.A taky už byly embryjka nějaký den staré.Však oni i to v Unice spočítají 😀
Mě je dneska mizerně.Trápí mě alrgie.Z těch léků co jsem brala normálně teď nic nemůžu.Z toho věčnýho kýchání mě bolí břicho.Doufám že chudák prcek nic takovýho nezdědí ☹

kveta
17. dub 2010

Hej, pripočítavajú sa dva týždne kvôli menštruácii a ešte sa pripočítava počet dní kultivácie embrií, takže teraz je to 4tt+x dní.

elllenka
17. dub 2010

Betys, to je mi líto. Radši nechod ani ven, když tam padá prach ze sopky. Doufám, že ti bude brzo líp.

Určitě, ještě je moc brzo, ještě nemám ani těhotenskou průkazku.

elllenka
17. dub 2010

Květa: Takže teoreticky jsem měsíc těhotná? Teda to šlo nějak rychle 😀 29.4 jdu na ultrazvuk, snad bude všechno vpořádku a pak budu o dost chytřejší 😀

kveta
17. dub 2010

Inak ja už teraz ľutujem tie holky, ktoré so mnou budú v utorok na izbe po amniocentéze. Idem totiž na amnio do jedného CARu, takže tam budem možno ležať tehotná s holkami po OPU... ☹ Ideme tam aj s biootcom, ktorý problém s neplodnosťou v živote nezažil, takže len dúfam, že sa tam nechtiac niekoho rečami o bábätku nedotkne...

elllenka
17. dub 2010

Květa: Nevím sice co Amnio je, ale držím palce, aby jste byli v pořádku 🙂

kveta
17. dub 2010

Amniocentéza je odber plodovej vody, nepovinné vyšetrenie DNA plodu.

betys
17. dub 2010

ellenka-na UTZ do Unici většinou objednávají tak na 7 tt což by odpovídalo.A pak už Tě přepošlou ke Tvé Dr.A pak asi teprvě dostaneš průkazku.

mrkvicka28
17. dub 2010

ellenko moc gratuluji, tak jak píše Betys do Unicy objednávají na 7tt-8tt, podle hladiny Hcg nepoznáš jestli jsou jedo nebo dvě je tam velký rozptyl bueš muset vydržet do UTz v Unice dřív to taky nemusí být vidět. Na UTZ Veveří máš dost času stačí se objednat tak v 10 tt,ale to ti řekne tvoje dr. hlavně se ted opatruj

elllenka
17. dub 2010

Jsem moc ráda, že se k Vám těhulkám můžu přidat 🙂, ale ještě to nechci zakřiknout, přece jen to může být mimoděložní ....

elllenka
17. dub 2010

Květa: Aha, není to riziko? Snad bude všechno v pořádku 🙂

kveta
17. dub 2010

Je to riziko, už mi tu za to čistila žalúdok Betys, ale mám svoje dôvody prečo to chcem absolvovať...

elllenka
17. dub 2010

Květa: Budu držet palce, aby vše proběhlo v pořádku. Myslím, že se tady o tom kdysy holky bavily. Hlavně aby jsi ty a mimčo byli v pořádku 🙂

kveta
17. dub 2010

Dakujem.

mrkvicka28
17. dub 2010

kveto no ještě že nečekáš trojčata jako my u nás nejde udělat amnoi.

lukza
17. dub 2010

Ellenko moooc gratuluji a držím pěstičky at je vše v pořádku celých 9měsicu 🙂))

Kveto tak at je vše v pořádku a amnio dopadne dobře ale věřím že dopadne dobře hlavně pak odpočívej

betys
18. dub 2010

Ahojky.U nás je zase krásně.Alergie řádí na plno. ☹
Holky prosím Vás jak má manže nárok na propustku-v den porodu a na odvoz z porodnice?Děkuji za radu. 😉

kveta
18. dub 2010

Mrkvička, jo jo, bola to mala kovbojka u nás, keď sme overovali, či nečakáme dvojčatá, lebo obaja rodičia ich máme v rodine... 🙂

elllenka
18. dub 2010

Betys: Ať se zeptá tvůj manža své účetní, nějak to jde. Odvoz do porodnice bych asi řešila jako doprovod k lékaři - na propustku, ale porod nevím, jestli by také dala nemocnice tatínkovi razítko na propustku

betys
18. dub 2010

ellenka-já jsem četla ýe když je u porodu tak ano.Ale to mi jejště pořád nevíme jestli tam se mnou bude 😉

mrkvicka28
18. dub 2010

Holky tak u nás se dneska malovla chodba a kuchyň asi si dovedete představit jak to vypadalo, ale už jsme to vše uklidiliteda víc manža než já 🙂 . V útery jdem zase na UTZ do Brna tak jsme zvědavá budou nám dlat velký UTZ.
Betys manža se ještě nerozhodl jestli bude u porodu?
Když jsem v pátek čekala v těch ivančicích tak jesm si vzpoměla na tebe jak jsi psala o prohídlce porodních sálů.
Kveto my máme taky dvojvaječná dvojčata v rodině takže s tím se i počítalo,ale jednovaječná né a když jsme se jich ptali jestli je to odvislé od IVF tak ,že jednovaječená dvojčata prý jsou věcí náhody a musíš to mít v sobě geneticky tohle se prý ovlivnit nedá 🙂 . já si vždycky dvojčátka přála trojčátka jsou sice trochu nad plán ale už se na ně mooooooooooooc těšíme.

betys
18. dub 2010

mrkvicka-spíš jsemse ještě já nerozhodla jestli ho tam chci nebo potřebuju.Domluvili jsme se že určitě tam se mnou bude nazačátku a až půjde do tuhýho tak uvidím jestli hovyženu nebo ne 😉
Já jedu zítra do Ivančic na pásy.Snad bude všechno dobrý,hlavně ten tlak

lucifirek
19. dub 2010

😨 Ahojky všem,vás budu muset dočíst.

mrkvicka28
19. dub 2010

Dobré ráno, holky. zítra jedem zase na UTZ do brna tak jsme zvědavá co se dovíme snad bude vše v pořádku. Mám dotaz mělajste některá během těhotenství problémy s krvácením z nosu? Mě se spustí krev z nosu vždycky ráno( asi tak týden) a pak celý den nic, budu to muset zítra s dr. probrat.
Jo o víkendu manža polemizoval ,že by třeba ještě rád holčičku, že nám ještě jedno místo v autě zůstane 🙂 ,no co byste mu na to řekli.........

lucifirek
19. dub 2010

mrkvička,krvácení z nosu je v těhu normální,jak máš víc krve a naředěné. Já měla taky období,že mi trochu tekla krev z nosu,přitom jsem to nikdy v životě nezažila.Opravdu mi nikdy krev z nosu netekla.Tak můžeš být v klidu. 😉 Teda tvůj manža je dobrodruh vid. 😀 😀 To si budete muset pořídit nějaký minibus,sedmimístné auti. 😀

elllenka
19. dub 2010

Krásné ránko,

Mrkvičko, držím palce, aby jste viděli co nejvíce 🙂

Já si dneska vyřídila neschopenku, tak budu pár dní doma, mám ležet, bolí mě břicho když sedím :(

Betys: U nás je rozhodnuto, manža u porodu nebude a nejspíš ani nebude semnou před tím- nechce, tak ho nenutím jen bych chtěla aby mě tam odvezl.

Lucifírek: Jak ti je? Už nakupuješ výbavičku pro mimčo? Pamatuji si, že když jsem šla poprvé do Unici tak jsi mi dávala rady 🙂

lucifirek
19. dub 2010

elenka koukám a dočítám. Gratuluji,přeji,at je všechno v pořádku 😉
Nemá cenu chlapa do něčeho nutit,to máš pravdu,je klidně možné,že si to pak ještě rozmyslí. Ale na to,že bude mít miminko rád to nic nemění. 😉
Jinak mě je moc dobře,nakupuji,ale už zbývá jenom pár věcí. No nevím,zda jjsem tu ten pravý rádce. Ale člověk je rád,že má s kým si popovídat.A jsem ráda,že tu holky jsme. 😉

mrkvicka28
19. dub 2010

Luci my si sedminístné auto musíme pořídit už ted rotže mylej musí byt v sedačce a trojčátka taky no a plus my dva to je štet proto manža že nám jako ještě to jedno místo zůstane. 🙂 Ale ríkala jsem mu ,že když tak až tak za 6 let to mi bude 34 což se ještě dá a necali bychom to na přírodě. Už bychom eriskovali že bychom po IVF měli zase trojčata 🙂 .
elelnko díky a moc odpočívej

elllenka
19. dub 2010

Lucifirek: Můj omdlívá i u zubaře 🙂 Tak je to spíše z tohoto důvodu 🙂 Aspoň nemusím řešit jestli ho tam chci nebo ne 🙂
Také bych nakupovala, ale nechci to zakřiknout tak ještě počkám pár měsíců a pak se vrhnu do nakupování 🙂 Ještě ani nevím kde bude dětský pokoj :(

Mrkvičko: Teda tolik dětí, budu ti držet palce, aby jsi to všechno zvládla, to už je skoro jako školka 🙂 ale je to krásný, že tvůj chce tolik dětí, my by jsme chtěli tři. Můj říká, že teď by bylo fajn, kdyby byli dvojčátka a pak ještě jedno 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru