CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

luciiiie
27. únor 2009

A nebo kdyby vyšel negativní těhotenskej test? To vám pak menstruaci nějak vyvolají? Nebo tam budou ty embryjka někde hledat? Já jsem asi blbá nebo co.

zuzuza
27. únor 2009

Lucii, mi mudr. říkala, že když se neuchytí embryjka, tak že asi tak ten desátý den začne krvácení, ale u tebe nezačne, neboj se!!!!! Lucii a tobě zaváděli kolikabuněčné? A ted nevím, máš taky nějaké v mrazáku?

luciiiie
27. únor 2009

ale mě bolej vaječníky a jsem jeden velkej chodící močovej měchýř ☹

luciiiie
27. únor 2009

Mě zaváděli 2 blastocysty a mám zamražený 3 osmibuněčný Zuzko. NESTRESUJ SE!!!!!! TO MI K TOBĚ HOLKA NESEDÍÍ

macinta
27. únor 2009

Ahoj Luciii, myslím, že všechny Tvé příznaky jsou dobrým znamením. četla jsem to na neplodnosti.cz.

zuzuza
27. únor 2009

JJ lucii, taky jsem na sebe dost naštvaná, ale sakra ten vývoj mě fakt dost naštval, to musíte uznat, že když šlo vše jako po másle, tak by mě nenapadlo, že se to může zaseknout na pomalých embryích, no zítra už budu aspoň vědět jak jsou kvalitní a co od nich čekat.

luciiiie
27. únor 2009

Zuzo!!!! Sama ti přece říkala, že je vývoj normální...neblbni. Uvidíš, že budeš mít zítra i na zamražení.

zuzuza
27. únor 2009

TAK SE MUSÍM OPRAVDU ASI HODIT DO KLIDU, SE TAKY NEPOZNÁVÁM, JAK JANČÍM, NO DNES MI ŘEKLI, ŽE TEN VÝVOJ TĚCH 5TI JE POMALEJŠÍ, ŽE UVIDÍME ZÍTRA, TAK UŽ S TÉÍM NEBUDU OTRAVOVAT A NĚJAK TO DO ZÍTŘKA UŽ PŘEŽIJU JU? A PAK UŽ BUDU JEN OPTIMISTICKÁ ZASE!

luciiiie
27. únor 2009

Ale neotravuješ, tak jsem to nemyslela, jestli jsi to tak pochopila. Jen si myslím, že zbytečně Zuzi stresuješ, víš?

luciiiie
27. únor 2009

Macinto díky 😉

macinta
27. únor 2009

Zuzko, klíííídeček🙂 Mrazáčky nebudeš stejně potřebovat, tak nešil 😉 Takže kocoure, nádech, výdech a čokoládu 🙂
Luciii, není zač 🙂 Vrátíš mi to v květnu 😀

luciiiie
27. únor 2009

OK 😉

macinta
27. únor 2009

Kdypak testuješ?

luciiiie
27. únor 2009

Až desátýho...mám ještě 11 dní. Sakriš. Se to vleče.

macinta
27. únor 2009

Vleče ale ten výsledek za to bude stát 😉

lucifirek
27. únor 2009

Ahoj holky,tak dneska jsem si tak nějak hodila pohodu a stále věřím,že tam třeba ti mimisci ještě jsou a zůstanou. Strašně moc už se těším na pondělí ať už to dopadne jakkoliv. Modlím se,ať tam jsou dvě čárky. Holky víte co nechápu? Ségra měla dost pravidelnou MS a na testu se jí čárka ukázala až týdeb po vynechání MS. což je zhruba 20. den.Tak to nechápu.

lucifirek
27. únor 2009

Zuziii a Luciiie,buďte v klídečku ☹
Zdravím Jary a maci,vy už jste zkušené,tak si určitě vzpomenete na své první pokusy. Když nás tu posloucháte,jak jančíme,že?
Ty ZUzy to ti řekl doktor,že když se embryjka neuchytí,tak začneš kolem 10. dne krvácet? Takže to je dobrý,když jsem nezačala? Tak já tomu buddu věřit. Snad to do toho pondělí přečkám. Já nad tím taky přemýšlela.

luciiiie
27. únor 2009

No jo Luci, ale taky jsem se ptala, co když krvácet nebudeš a na testu bude přesto jen jedna čárka, kde ty embryja jako jsou? Na to mi už nikdo neodpověděl.

zuzuza
27. únor 2009

Nazdar lucifirku! no říkla mě to moje gyndr., že se většinou pak začne špinit a krvácet, myslím, že když se neuchytí, tak oni nám vysadí všechny léky a dostaví se ms ne? to ale musí být pak síla po těch všech agolutinech.

Lucifirku a lucii nepřmýšlejte nad tím.
Lucifirku, jaká embryjka dávali tobě? kolika buněčná a pamatuje訚 si jak se vyvýjela? když tak prosím napiš, já už jsem se trocha hodila do klidu, ale řeknu vám holky, takovou depku jako dnes jsem fakt už hodně dlouho neměla, snad ani nepamatuju!!!!!

A zítra se uvidíms jeany juchu se moc těčím🙂Dáme tam aspoň kávičku🙂 vid jeany.

luciiiie
27. únor 2009

No i když krvácet začneš, tak to nic neznamená, protože mohlo odejít jen jedno embryjo a to druhý tam klidně může zůstat, tak to bylo zas řečený mě 😉

zuzuza
27. únor 2009

Jo to je určo taky lucii pravda no ono je asi zbytečný dedukovat třeba jek ted furt dedukuju já, prostě jak to má být tak to bude, ale luci, ty jsi měla jistě kvalitní bojovníky a lucifirek taky, proto je u váš vše ok a budete mít //, lucii tobě dávaloï kolikátý den ET? Od OPU? Pač jak to tak počítám tak já budu mět ET za 91 hodin, ale PK je tak 4 dní ne? Ale PK 5 dní je

zuzuza
27. únor 2009

5 dní pk je 120 hodin, ale to oni asi vkládají jak se ta embryja dělí, asi záleží taky na stavu a už přestávám myslet. Nechám to do zítřka být!

lucifirek
27. únor 2009

takže to neznamená,že když nezačnu krvácet,tak je vyhráno.
Zuzy já měla zavedena šestibuňěčná,takže taky pěkný lenoši, a brali mi je ve čtvrtek a ET bylo v pondělí.

lucifirek
27. únor 2009

Já jenom nechápu,jak je možný,že test ségře ukázal těhotenství až týden po vynechání MS. A jeden den tam nic nebylo a druhý den jo? Jak poznají,že když nebudou v pondělí na testu //,že už embryjka nebojujou?

lucifirek
27. únor 2009

Ale Zuzy víš,že Lenuli říkala,že měla šesti a osmibuněčná a všechny se ujala

lucifirek
27. únor 2009

No nic,já se hodila do pohody a i kdyby dneska na testu nic nebylo,tak v pondělí může,tak to nebudu řešit. je to jedno. Jen to člověku pořád vrtá hlavou.

lucifirek
27. únor 2009

od včerejšího odpoledne mi je nějak blbě od žaludku,naposled jsem snídala.

zuzuza
27. únor 2009

Lucifirku já uplně dokážu se vžít do tvé situace jak ti je člověk pořád přemýšlí, co když kdyby, pořád chce slyšet jen pozitivní názory! uplně to ted vidím na sobě, můžu ti říct, že moje kamoška měla až do 7. tt test negativní!!!! Přišla na to až mudr. z krve, že je těhu a z utz!!! Takže klidně test může být negativní a krev pozitivní!!!!!!!!!

Mě to strašně moc tady pomáhá, fakt hrozně, že si s někým o tom můžu popovídat, nebudu házet hned flintu do žita, ještě před transferem, to fakt nemůžu, když jsem byla celou dobu Ok a už jsem se hodila do pohody a věřím, že to nějak dopadne a pokud ne, tak to budu brát tak, že prostě embryjka nebyla kvalitní, je to první pokus tak co bych chtěla že jo, nebudu si rozhodně říkat, proč někomu to vyšlo a mě ne, to nemá smysl takhle o tom uvažovat🙂, že jo.

luciiiie
27. únor 2009

Já mám zas takovej průhlednej a občas bílej výtok nebo co to je. Vždycky valím, že jsem dostala menstuaci a ono nic 😀

luciiiie
27. únor 2009

Zuzo já měla taky ET po OPU po 5 dnech. Luci já myslím, že i kdyby byla na testu jen jedna čárka, tak z krve ti to stoprocentně zjistí.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru