CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lucifirek
3. kvě 2010

určitě 😉

lukza
3. kvě 2010

Lenceslav super budu držet pěstičky a určotě to výjde uvidíš 😀 jen se divím že ti řekly vzít brufen ten se přece v I a III trimestu nesmí brát né?ale jak píšeš je lepší nic nebrat

teri81
3. kvě 2010

Ahoj 🙂 ,

Luciiiiie,bud v klidu,ja Ti prisaham,ze mne nebylo vubec ,ale vubec nic a tak jsem kvuli tomu vyvadela,ze by Ti sestricky na Unice mohly povidat,jak jsem tam volala a brecela,ze urcite tehotna nejsem,ze mi neni spatne, prsa me neboli,nic mi nesmrdi, unavena nejsem - zkratka nic!
Pani dr. mi rekla,at jsem rada a smala se,co bych jako chtela,jestli bych radsi denodenne blinkala a ze moje telo tehotenstvi prirozene prijalo a je to v poradku. Proste priznaky byt muzou,ale vubec nemusi!!!!

Ellenka,no asi to bez Ibuprofenu radsi vydrz, i kdyz pokud vim,ten se v tehot. obcas muze (Acylpirin se myslim nesmi) ,ja si ale nebrala taky cely tehot. nic pro jistotu.
A ta bolest na ms fakt je roztahovani delohy,to je normalka a bude hur,jak bude mimi rust. 😉
Bud rada,ze uz nespinis,ale to neznamena,ze zacnes byt aktivni,moc se musis setrit!

Lenceslav - taky drzim palce ,at to krasne vyjde 🙂
Tak dobrou noc! 🙂

luciiiie
4. kvě 2010

Ahoj holky...prosím Vás, nemáte někdo kontakt (mail nebo něco) na Lenulinku? Dřív sem chodila...byla bych Vám moc vděčná, děkuju 🙂

vodni
4. kvě 2010

Ahoj lenceslava - super, zavidim, ze uz to mas za chvili, ja zacnu 2. IVF+ICSI o mesic pozdeji nez ty. Mela jsem taky spatnou reakci, tak jsem zvedava, co vymysli tobe. Mne zatim pri auditu jen tak naznacili ty plany na zvysene davky a antagonisticky protokol, tak uz jsem taky netrpeliva jak to zase dopadne 😉

lenceslava
4. kvě 2010

Ahoj vodni.A co to je ten antacosi protokol?? 😀

fibingerova
4. kvě 2010

Ahoj holky po brouzdání po netu jsem narazila na Vaše diskuzní forum,zdá se ,že mám s Vámi hodně společného,taky jsem po jednom neúspěšném IVF a ted jsem 10 dní po KET a mám takový strach ,že hledám případy ,které jsou mi podobné,ale mají štastný konec.Necítím na sobě nic,akorát mám návaly jak v přechodu a bolí mě břicho jak kdybych měla dostat měsíčky,takže samá kontrola a strach že to přijde.Jinak jsem taky na estrofenu,agolutinu,což tak koukám je většina budoucích maminek.Test si mám dělat 6.5.2010 ale samozřejmě jsem ho už zkusila ,ale ta druhá čárka skoro vidět nebyla,byla jsem i na krvi,prý má být normální hodnota do 5,3 a já měla 6,39,ale taky mi to nic neříká jestli to je v poho nebo ne.No nato ,že jsem se mezi Vás vetřela jsem toho napsala víc než dost a to ani nevim jestli mi někdo odpoví,pokud ano budu ráda,tak zatím hoooojky

betys
4. kvě 2010

fibingerova-vůbec ses nevetřela.Diskuse je pro všechny.Já jsem byla jen na 1 ICSI a hned úsoěšném.Léky jsem měla stejné,těhu příznaky žádné.Bolelo mě břicho a prsa-a zadařilo se.Testovala jsem až v předepsaný den.Dřív jsem měla strach.Určitě zůstaň v klidu.Držím palce 😉

fibingerova
4. kvě 2010

je děkuju za odpoved,nevíš náhodou hodnoty hcg v v tom prvním stádiu?nevím jestli to mám z těch léků nebo jestli je to v poho zdá se mi to nízký a na netu jsem nenašla nějaké pomocné tabulky pro uklidnění ☹ ty si byla v Brně ?uvažuju o změně kliniky pokud se
nám to nepovede

betys
4. kvě 2010

bohužel hodnoty Hcg nevím.Já jsem na krvi nebyla,po pozitivním testu jsem šla na ultrazvuk.Byla jsem v Brně v Unice.Punkci jsem měla 24.8.2009 a ET 28.8.2009 a teď už budu každým dnem rodit.Ale počkej až se ozvou ostatní holky,třeba mají s krví větší zkušenost.

lucifirek
4. kvě 2010

ahoj Fibingerova,držím pěstičky k uspěchu. 😉

fibingerova
4. kvě 2010

ahoj luciffirku,nemáš zkušenosti s s hcg v krvi?měla jsem 6,39 a nevím jestli to není málo

lucifirek
4. kvě 2010

já teda moc s tím hcg nevím,někde jsem to našla na netu,ale už si to nepamatuju.

kveta
4. kvě 2010

Fibingerova, okrem toho, že si myslím, že nič rozumné momentálne nevymyslíš, lebo jednoducho nemáš dosť informácií o tom, čo sa v Tebe deje.

Každopádne napadlo ma viac vysvetlení prečo máš vyššie hcg:
1/ Je to ešte pozostatok pregnylu.
2/ Pozostatok pregnylu plus tehotenstvo.
3/ Viacplodové tehotenstvo.
4/ Uchytili sa dve embriá, ale jedno sa potráca, čo sa prejavuje zvýšeným hcg...
...
Mám pre Teba radu: vylož nožičky, pusti si romantické komédie a relaxuj. Každé ráno si urob tehu test a teš sa. Hladanie na nete v tomto štádiu nikam nevedie, len Ťa stresuje. Môžeš byť tehotná, nemusíš byť... na nete odpoveď nenájdeš...

luciiiie
4. kvě 2010

Fibingerova ahoj,
tohle jsem zkopírovala s předchozích stránek 😉

Od početí Od PM (mIU/ml)
7 dní (1. týden) 3 týdny 0 - 5
14 dní 28 dní (4 týdny) 3 - 426
21 dní 35 dní (5 týdnů) 18 - 7,340
28 dní 42 dní (6t) 1080 - 56,500
35 - 42 dní 49 - 56 dní (7-8t) 7,650 - 229,000
43 - 64 dní 57 - 78 dní (8-11t) 25,700 - 288,000

po KETu se píchá Pregnyl, ne? Ten zůstává v těle celkem dlouho. Zkus vyčkat a testuj, kdy máš..takhle se zbytečně stresuješ...vydrž.... Přeju hodně štěstí.... 🙂

lucifirek
4. kvě 2010

fibingerova,holky mají pravdu,na utz ještě nebude nic vidět a oni dr.taky nic nevymyslí,nezbývá,než čekat. Všechny jsme to zažili a víme,že je to hrozné čekání. 😉 Tak uvidíš,že čárka na testíku bude sílit. 😉

pampeliska36
4. kvě 2010

ahojte holky, chtela jsem se zeptat, jestli nemate nekdo zkusenost s branim clostilbegytu?

lucifirek
4. kvě 2010

pampeliška,já jsem clostilbegyt kdysi brala,ještě než nás dr. poslala na unicu. Co potřebuješ vědět? Snad poradím.

pampeliska36
4. kvě 2010

lucifirek... no jestli jsou nejake vedlejsi ucinky? a jestli jsou nejake trosku bolesti vajecniku pri ovulaci? a jestli zabral? 😉

pampeliska36
4. kvě 2010

budu ho brat tento mesic a pak uz pujdem do IVF 🙂

lucifirek
4. kvě 2010

Pampeliška u nás nezabral,měla jsem ho skonbinovaný s utrogestanem a pak mi vždycky podle utz píchly pregnyl,aby byla ovulace. Ale u nás nezabral.A není čemu se divit,s takovým spermiogramem. On problém nebyl tak moc u mě.
Nepamatuji si ,žebych měla nějaké vedlejší účinky. Asi jako normálně při ovulaci a před ms.

pampeliska36
4. kvě 2010

luci a jestli se muzu zeptat? jake jste meli spermio? u nas se totiz take jevi "jen" problem se spermiem

lucifirek
4. kvě 2010

my měli morfologii 3%,takže opravdu bída. U mě nebyla prokázána pravidelná ovulace,ale to ani nijak nezkoumali.

lucifirek
4. kvě 2010

takže pro nás při ivf nepřipadalo v úvahu ani iui,ale jedině icsi a připatili jsme jsme si všechno.

pampeliska36
4. kvě 2010

luci nam se tedka zlepsila morfologie az na 12 % a jinak se zvysili a presunuli "rychlosti" spermii z horsich procent na lepsi 🙂 ale porad to pry je na IVF, takze v cervenci zaciname. tento mesic beru jeste jako zkusebni s podporou ovulace 😀

pampeliska36
4. kvě 2010

no my kdyz uz tak, chceme take priplatek za ICSI

lucifirek
4. kvě 2010

pampeliška,tak to se vám hodně zlepšilo,to určitě tento měsíc zkuste. 😉 My měli býdný i pohyb,takže celkem všechno. Já jsem zvědavá,jak se nám podaří druhé miminko. Už máme jenom mrazáčky a poslední pokus. Ale to přemýšlím moc dopředu.

kveta
4. kvě 2010

Pampeliška, nedopuj sa zbytočne hormonami, ked si ok... Nehladiac na to, že tieto hormony budu v Tebe ešte pri IVF, čo nevidím ako najrozumnejšie... Si zdravá, tak načo sakra podpora ovulácie? 😨 Aby sa dalo zarobiť farmaceutickým spoločnostiam?

kveta
4. kvě 2010

Pampeliska, ešte jedna vec: dajte si toto zlepšené spermio zamraziť... možno sa bude hodiť, ak sa náhodou zhorší...

luciiiie
5. kvě 2010

misi.21 jak jsi dopadla?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru